2011 жылдың 3 тоқсанына арналған кедейлік шегін анықтау туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2011 жылғы 28 маусымдағы № 235-ө Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 24 маусымда № 7051 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2011 жылғы 29 қыркүйектегі № 346-ө Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2011.09.29 № 346-ө (5-тармақты қараңыз) Бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 8 сәуірдегі № 537 қаулысымен бекітілген Кедейлік шегін анықтау ережесінің 4-тармағын орындау үшін БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы бойынша 2011 жылдың 3 тоқсанына арналған кедейлік шегі Қазақстан Республикасының Статистика агенттігі өткен тоқсанға есептеген ең төменгі күнкөріс деңгейінің 40 проценті мөлшерінде анықталсын.
2. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің «2011 жылдың 2 тоқсанына арналған кедейлік шегін анықтау туралы» 2011 жылғы 29 наурыздағы № 109-ө бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеудің мемлекеттік тізілімінде № 6849 тіркелген және «Егемен Қазақстан» 2011 жылғы 6 сәуірдегі № 130-133, «Казахстанская правда» 07.04.2011 ж., № 117 газеттерінде жарияланған) күші жойылған деп танылсын.
3. Әлеуметтік көмек департаменті (К.А. Манабаева) осы бұйрықты:
1) заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуді және ресми жариялауды;
2) облыстық, Астана және Алматы қалаларының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасына жеткізуді қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау вице-министрі С.А. Ахметовке жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күшiне енедi және 2011 жылдың 1 шілдеден бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Министр                                Г. Әбдіқалықова

Об определении черты бедности на 3 квартал 2011 года
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 28 июня 2011 года № 235-ө. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июня 2011 года № 7051. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 29 сентября 2011 года № 346-ө
Сноска. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 29.09.2011 № 346-ө (вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 01.10.2011).
Во исполнение пункта 4 Правил определения черты бедности, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2000 года № 537, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Определить черту бедности на 3 квартал 2011 года по Республике Казахстан в размере 40 процентов от прожиточного минимума, рассчитанного за истекший квартал Агентством Республики Казахстан по статистике.
2. Признать утратившим силу приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 29 марта 2011 года № 109-ө "Об определении черты бедности на 2 квартал 2011 года" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6849 и опубликованный в газетах "Казахстанская правда" от 07.04.2011 г., № 117; "Егемен Қазақстан" 2011 жылғы 6 сәуірдегі № 130-133).
3. Департаменту социальной помощи (Манабаева К.А.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и официальное опубликование в установленном законодательством порядке;
2) доведение настоящего приказа до областных, гг. Астана и Алматы управлений координации занятости и социальных программ.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан Ахметова С.А.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 июля 2011 года.
Министр                                    Г. Абдыкаликова