Тұқым шаруашылығы туралы Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын бұзуды жою туралы нұсқаманың, әкімшілік құқық бұзушылық туралы хаттаманың, әкімшілік құқық бұзушылық туралы іс бойынша қаулының нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрдің міндетін атқарушының 2011 жылғы 15 маусымдағы № 06-2/331 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 13 шілдеде № 7061 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 23 ақпандағы № 83 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 23.02.2017 № 83 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 30 қаңтардағы Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексіне, "Тұқым шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 ақпандағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 31) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес тұқым шаруашылығы туралы Қазақстан Республикасының заңнамасының талаптарын бұзуды жою туралы нұсқама нысаны;
2) осы бұйрықтың 2-қосымшасына сәйкес әкімшілік құқық бұзушылық туралы хаттама нысаны;
3) осы бұйрықтың 3-қосымшасына сәйкес әкімшілік құқық бұзушылық туралы іс бойынша қаулы нысаны бекітілсін.
2. Егіншілікті дамыту және фитосанитариялық қауіпсіздік департаменті (А.А. Буць) осы бұйрықтың заңнамада белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің м.а.
Е. Аман
Қазақстан Республикасы
Ауыл шарашылығы министрінің м.а.
2011 жылғы 15 маусымдағы
№ 06-2/331 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Тұқым шаруашылығы туралы
Қазақстан Республикасы заңнамасының
талаптарын бұзуды жою туралы нұсқама
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 17.02.2014 № 4-2/101 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
_____________________________________________________________________
(облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың
_____________________________________________________________________
жергілікті атқарушы органының толық атауы)
№ ________
20___ жылғы "____" __________ _______________________________________
(объектінің орналасқан жері (ауыл, кент, қала)
Тұқым шаруашылығы жөнiндегi мемлекеттiк инспектор(лар):
_____________________________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
_____________________________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
"Тұқым шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының
8-бабына және "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бақылау және

Об утверждении форм предписания об устранении нарушения требований законодательства Республики Казахстан о семеноводстве, протокола об административном правонарушении, постановления по делу об административном правонарушении
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 июня 2011 года № 06-2/331. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июля 2011 года № 7061. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 февраля 2017 года № 83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 23.02.2017 № 83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии c Кодексом Республики Казахстан об административных правонарушениях от 30 января 2001 года, подпунктом 31) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 8 февраля 2003 года "О семеноводстве" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) предписание об устранении нарушения требований законодательства Республики Казахстан о семеноводстве по форме согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) протокол об административном правонарушении по форме согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) постановление по делу об административном правонарушении по форме согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Департаменту развития земледелия и фитосанитарной безопасности (Буць А.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра
Е. Аман А.
Приложение 1
к приказу и.о. Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 15 июня 2011 года № 06-2/331
Форма
Предписание
об устранении нарушения требований законодательства
Республики Казахстан о семеноводстве
Сноска. Приложение 1 в редакции приказа Министра сельского хозяйства РК от 17.02.2014 № 4-2/101 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
_____________________________________________________________________
(полное наименование местного исполнительного органа области,
_____________________________________________________________________
города республиканского значения и столицы)
№ __ "__" _______ 20 __ года ________________________________________
местонахождение объекта (аул (село), поселок, город)
Государственным(и) инспектором(ами) по семеноводству:
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О

қадағалау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10, 16-баптарына
сәйкес басшысы ______________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), лауазымы)
_____________________________________________________ болып табылатын
_____________________________________________________________________
(тұқым шаруашылығы саласындағы субъектiнiң толық атауы)
_____________________________________________________________________
(тұқым шаруашылығы саласындағы субъектiнiң орналасқан жері, телефон, факс)
тұқым шаруашылығы саласындағы субъектіге тұқым шаруашылығы туралы
Қазақcтан Республикасы заңнамасының сақталуына тексеріс жүргізді.
Тексеріс ______________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), лауазымы)
_____________________________________________________________________
(тұқым шаруашылығы саласындағы субъектiнің өкілінің лауазымы, аты-жөні)
қатынасуымен жүргізілді.
Тұқым шаруашылығы туралы Қазақстан Республикасы заңнамасының
сақталуын тексеру кезінде мыналар анықалды:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
"Тұқым шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының
8-бабын басшылыққа ала отырып, НҰСҚАМА БЕРЕМІН:
Нұсқама мазмұны
Орындалу мерзімі
Негіздемесі
1
2
3
4
Нұсқаманың орындалғаны туралы ақпарат
_____________________________________ облыстың, республикалық маңызы
бар қаланың және астананың жергілікті атқарушы органының (керегінің
астын сызу қажет) мына мекен-жай бойынша ұсынылсын: _________________
_____________________________________________________________________
Қолдары:
Тұқым шаруашылығы жөнiндегi мемлекеттiк инспектор(лар):
_____________________________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), қолы)
_____________________________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), қолы)
Қатысушылар: __________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), қолы)
___________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), қолы)
Қатынасушылар: ________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), қолы)
_____ данада басылды, қосымшалар _____ парақта.
№ 1 дананы алдым ______________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), қолы)
№ 2 дананы алдым ______________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), қолы)
№ 3 дананы алдым ______________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), қолы)
Нұсқамамен таныстым және бір данасын алдым
20 ____ жылғы "____" ________________
Тұқым шаруашылығы саласындағы субъектiнiң басшысы:
_______________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), қолы)
Мөрдің орны
Тіркеу нөмірі _______
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндеттерін атқарушының
2011 жылғы 15 маусымдағы
№ 06-2/331 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Әкімшілік құқық бұзушылық туралы хаттама

семеноводстве" и статьями 10, 16 Закона Республики Казахстан "О
государственном контроле и надзоре в Республике Казахстан" проведена
проверка соблюдения требований законодательства Республики Казахстан
о семеноводстве в:
_____________________________________________________________________
(полное наименование субъекта в области семеноводства)
_____________________________________________________________________
(местонахождение субъекта в области семеноводства, телефон, факс)
руководителем которого является _____________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность)
Проверка проведена при участии
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность)
в присутствии _________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии),
_____________________________________________________________________
должность представителя субъекта в области семеноводства)
При проверке соблюдения законодательства Республики Казахстан о
семеноводстве установлено следующее:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Руководствуясь статьей 8 Закона Республики Казахстан "О семеноводстве", ПРЕДПИСЫВАЮ:
Содержание предписания
Срок исполнения
Основание
1
2
3
4
Информацию о выполнении предписания представить в
_____________________________________________________________________
местный исполнительный орган области, города республиканского
значения и столицы по адресу: _______________________________________
_____________________________________________________________________
Подписи:
Государственный(е) инспектор(а) по семеноводству
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
Участники ________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
Присутствующие ________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
Отпечатано в _____ экземплярах, приложения на _____ листах.
экземпляр № 1 получил _________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
экземпляр № 2 получил _________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
экземпляр № 3 получил _________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
С предписанием ознакомлен и один экземпляр получил
"___" _____________ 20 ___ года
Руководитель субъекта в области семеноводства:
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
Место печати
Регистрационный номер _______
Приложение 2
к приказу исполняющего обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 15 июня 2011 года № 06-2/331
Форма
Протокол об административном правонарушении

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 28.09.2015 № 4-2/861 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
_____________________________________________________________________
(облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың
_____________________________________________________________________
жергілікті атқарушы органының толық атауы)
№ _______ 20____ жылғы "___"___________________
_____________________________________________________________________
(объектінің орналасқан жері (ауыл, кент, қала)
1. Хаттаманы жасаған лауазымды адамның тегi мен аты-жөні
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
2. Өзiне қатысты ic қозғалған адам туралы мәлімет:
_____________________________________________________________________
(жеке тұлға үшін: тегi, аты, әкесiнiң аты (бар болған жағдайда),
_____________________________________________________________________
туған күні, тұрғылықты жері, жеке басты куәландыратын құжаттың
_____________________________________________________________________
атауы мен деректемесі, жеке сәйкестендіру
_____________________________________________________________________
нөмірі, тұрғылықты жері бойынша тіркеу туралы мәлімет, жұмыс орны;
_____________________________________________________________________
заңды тұлғалар үшін: толық атауы, орналасқан жері,
_____________________________________________________________________
заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеудің (қайта тіркеудің) нөмірі мен
күні,
_____________________________________________________________________
бизнес - сәйкестендіру нөмірі және банктік деректемелері)
3. Әкімшілік құқық бұзушылықтың жасалу орны, уақыты және мәні
_____________________________________________________________________
4. Қаралып жатқан іс бойынша іс жүргізу тілін анықтау
_____________________________________________________________________
(мемлекеттік тіл, орыс тілі немесе басқа тілдер)
5. "Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" 2014 жылғы 5 шілдедегі
Қазақстан Республикасы Кодексінің (бұдан әрі – Кодекс) ____________
бабында (баптарында) көзделген әкімшілік құқық бұзушылық жасалды.
(бұдан әрі – Кодекс).
6. Куәлар______________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (бар болған жағдайда),
_____________________________________________________________________
тұрғылықты жері, телефоны)
Куәларға Кодекстің 754-бабында көзделген олардың құқықтары менміндеттері түсіндірілді.
Жәбірленушілер, егер олар бар болса____________________________

Сноска. Приложение 2 в редакции приказа Министра сельского хозяйства РК от 28.09.2015 № 4-2/861 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма
_____________________________________________________________________
(полное наименование местного исполнительного органа области,
_____________________________________________________________________
города республиканского значения и столицы)
№ ____ "____" _________ 20 ___ года
_____________________________________________________________________
(местонахождение объекта (аул (село), поселок, город)
1. Фамилия и инициалы должностного лица, составившего протокол
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
2. Сведения о лице, в отношении которого возбуждено дело:
_____________________________________________________________________
(для физических лиц: фамилия, имя, отчество (при его наличии),
_____________________________________________________________________
дата рождения, место жительства, наименование и реквизиты документа,
_____________________________________________________________________
удостоверяющего личность, индивидуальный идентификационный номер,
_____________________________________________________________________
сведения о регистрации по месту жительства, место работы;
_____________________________________________________________________
для юридических лиц: полное наименование, местонахождение,
_____________________________________________________________________
номер и дата государственной регистрации (перерегистрации)
_____________________________________________________________________
юридического лица, бизнес-идентификационный номер и банковские
реквизиты)
3. Место, время совершения и существо административного
правонарушения
_____________________________________________________________________
4. Определить язык производства по рассматриваемому делу
_____________________________________________________________________
(государственный, русский или другие языки)
5. Совершено административное правонарушение, предусмотренное
статьей (статьями) _________ Кодекса Республики Казахстан от 5 июля
2014 года "Об административных правонарушениях" (далее – Кодекс).
6. Свидетели
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии),
_____________________________________________________________________
место жительства, телефоны)
Свидетелям разъяснены их права и обязанности, предусмотренные
статьей 754 Кодекса.
Потерпевшие, если они имеются _________________________________
_____________________________________________________________________

7. Өзiне қатысты ic қозғалған жеке тұлғаның не заңды тұлға
өкiлiнiң түсiнiктемесi_______________________________________________
_____________________________________________________________________
Өзiне қатысты ic қозғалған адамға Кодекстің 744-бабында көзделген
оның құқықтары мен міндеттері түсіндірілді.
Хаттамамен таныстым__________________________________________________
(өзiне қатысты ic қозғалған жеке тұлғаның не заңды тұлға өкілінің
қолы)
Хаттаманың мазмұны бойынша түсініктемелер мен ескертулер ____________
_____________________________________________________________________
Хаттамамен келісемін, келіспеймін____________________________________
_____________________________________________________________________
(егер келіспесеңіз, қол қоюдан бас тарту себебін жазыңыз)
8. Өзге де мәліметтер__________________________________________
_____________________________________________________________________
9. Осы іс бойынша шешімді мынадай мекенжайда орналасқан________
_____________________________________________________________________
(мерзімі, уақыты)
__________________________________ уәкілетті органның лауазымды адамы
_____________________________________________________________________
(уәкілетті органның толық атауы, лауазымды адамның (тегi, аты,
әкесiнiң аты
_____________________________________________________________________
(бар болған жағдайда), лауазымы)
қабылдайтыны туралы хабардар етілдім.
Қолдары:
Хаттаманы жасаған адам_____________________________________________
Өзiне қатысты ic қозғалған адам____________________________________
Куәлар_____________________________________________________________
Жәбірленушілер, егер бар болса_____________________________________
Қолхат
Хаттаманың көшірмесін алдым
____________________________________________ 20__ жылғы "___"________
(өзiне қатысты ic қозғалған адамның қолы)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндеттерін атқарушының
2011 жылғы 15 маусымдағы
№ 06-2/331 бұйрығына
3-қосымша
Нысан
Әкімшілік құқық бұзушылық туралы іс бойынша қаулы
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 28.09.2015 № 4-2/861 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20____жылғы "___"________ ___________________________________________
(елді мекен)
Уәкілетті адам ______________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (бар болған жағдайда),
_____________________________________________________________________
лауазымы, облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және
_____________________________________________________________________
астананың жергілікті атқарушы органының толық атауы)
"Әкімшілік құқық бұзушылық туралы" 2014 жылғы 5 шілдедегі Қазақстан

7. Объяснение физического лица либо представителя юридического
лица, в отношении которого возбуждено дело __________________________
_____________________________________________________________________
Лицу, в отношении которого возбуждено дело разъяснены его права
и обязанности, предусмотренные статьей 744 Кодекса.
С протоколом ознакомлен(а) ____________________________________
(подпись физического лица либо представителя
_____________________________________________________________________
юридического лица, в отношении которого возбуждено дело)
Объяснения и замечания по содержанию протокола ________________
_____________________________________________________________________
С протоколом согласен, не согласен ____________________________
_____________________________________________________________________
(если не согласен, то изложите мотив отказа от подписания)
8. Иные сведения ______________________________________________
_____________________________________________________________________
9. Извещен о том, что решение по делу будет принято должностным
лицом уполномоченного органа ________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа,
_____________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии) должностного лица,
_____________________________________________________________________
должность)
_____________________________________________________________________
по адресу ___________________________________________________________
(дата, время)
Подписи:
Лицо, составившее протокол ____________________________________
Лицо, в отношении которого возбуждено дело ____________________
Свидетели _____________________________________________________
Потерпевшие, если они имеются _________________________________
Расписка
Копию протокола получил
____________________________________________ "__" _______ 20___ года
(подпись лица, в отношении которого возбуждено дело)
Приложение 3
к приказу исполняющего обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 15 июня 2011 года № 06-2/331
Сноска. Приложение 3 в редакции приказа Министра сельского хозяйства РК от 28.09.2015 № 4-2/861 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Форма
Постановление
по делу об административном правонарушении
"____" __________ 20 ___ года ______________________________
(населенный пункт)
Уполномоченное лицо ___________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии),
_____________________________________________________________________
должность, полное наименование местного исполнительного органа
_____________________________________________________________________
области, города республиканского значения и столицы)

Республикасы Кодексінің (бұдан әрі – Кодекс) 729, 821, 822-баптарына
сәйкес, жеке (заңды) тұлға
_____________________________________________________________________
(жеке тұлға үшін: тегi, аты, әкесiнiң аты (бар болған жағдайда),
_____________________________________________________________________
туған күні, тұрғылықты жері, жеке басты куәландыратын құжаттың
_____________________________________________________________________
атауы мен деректемесі, жеке сәйкестендіру
_____________________________________________________________________
нөмірі, тұрғылықты жері бойынша тіркеу туралы мәлімет, жұмыс орны;
_____________________________________________________________________
заңды тұлғалар үшін: толық атауы, орналасқан жері,
_____________________________________________________________________
заңды тұлға ретінде мемлекеттік тіркеудің нөмірі мен күні,
_____________________________________________________________________
бизнес-сәйкестендіру нөмірі және банктік деректемелері)
жасаған құқық бұзушылық туралы әкімшілік іс жүргізу материалын қарап,
Кодекстің _________ баптарын мынадай түрде бұзғаны үшін _____________
_____________________________________________________________________
әкімшілік құқық бұзушылықтың жасалу орны, уақыты және мәні)
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ
Қаралып жатқан іс бойынша іс жүргізу тілі анықталсын:
_____________________________________________________________________
(мемлекеттік тіл, орыс тілі немесе басқа тілдер)
Жеке (заңды) тұлғаға ________________________________________________
(жеке тұлғаның (тегi, аты, әкесiнiң аты (бар болған жағдайда),
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
немесе заңды тұлғаның толық атауы)
мынадай сомада айыппұл салынсын (ескерту берілсін) __________________
_____________________________________________________________________
(айыппұл сомасы (жазбаша)
Кодекстің 893-бабына сәйкес жоғарыда көрсетілген айыппұлды банктің
№___________________ есеп-шотына қаулы заңды күшіне енген күннен
бастап отыз тәуліктен кешіктірмей енгізуді және жазбаша нысанда
хабарлау қажеттігін хабарлаймын.
Айыппұл белгіленген мерзімде төленбеген жағдайда Кодекстің 894,
895-баптарының ережелері қолданылады.

В соответствии со статьями 729, 821, 822 Кодекса Республики
Казахстан от 5 июля 2014 года "Об административных правонарушениях"
(далее – Кодекс), рассмотрев материал административного производства
о правонарушении, совершенном физическим (юридическим) лицом
_____________________________________________________________________
(для физических лиц: фамилия, имя, отчество (при его наличии),
_____________________________________________________________________
дата рождения, место жительства, наименование и реквизиты документа,
_____________________________________________________________________
удостоверяющего личность, индивидуальный идентификационный номер,
_____________________________________________________________________
сведения о регистрации по месту жительства, место работы;
_____________________________________________________________________
для юридических лиц: полное наименование, местонахождение,
_____________________________________________________________________
номер и дата государственной регистрации в качестве юридического
_____________________________________________________________________
лица, бизнес-идентификационный номер и банковские реквизиты)
за нарушение статьи ______ Кодекса, выразившееся в том, что
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(место, время совершения и существо административного правонарушения)
ПОСТАНОВИЛ
Определить язык производства по рассматриваемому делу
_____________________________________________________________________
(государственный, русский или другие языки)
Физическое (юридическое) лицо _________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии),
_____________________________________________________________________
физического лица или полное наименование юридического лица)
подвергнуть (предупредить) штрафу в сумме ___________________________
_____________________________________________________________________
(сумма штрафа прописью)
В соответствии со статьей 893 Кодекса извещаю о необходимости
внести вышеуказанный штраф не позднее тридцати суток со дня
вступления постановления в законную силу на расчетный счет банка №
____________ и уведомить в письменной форме. В случае неуплаты штрафа
в установленный срок применяются положения статей 894, 895 Кодекса.
Настоящее постановление может быть обжаловано в вышестоящий
орган (должностному лицу), прокуратуру или суд в течение десяти суток

Осы қаулы бойынша Кодекстің 831, 832-баптарына сәйкес қаулының
көшiрмесi тапсырылған күннен бастап он тәулік iшiнде жоғары органға
(лауазымды адамға), прокуратураға немесе сотқа шағымдануға болады.
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың
жергілікті атқарушы органының басшысы немесе оның орынбасары
(керегінің астын сызу қажет)_________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (бар болған жағдайда),
_____________________________________________________________________
қолы)
20____жылғы "___" __________
Қолхат
Әкімшілік жаза қолдану туралы қаулы маған жария етілді және
оның көшірмесін алдым._________________________________________
(құқық бұзушының қолы)
20____жылғы "___" _______________________

со дня вручения постановления, в соответствии со статьями 831, 832
Кодекса.
Руководитель или заместитель руководителя местного
исполнительного органа области, города республиканского значения и
столицы (нужное подчеркнуть) ________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
_____________________________________________________________________
"___" _________ 20___ года
Расписка
Постановление о наложении административного взыскания мне
объявлено и его копию получил.
____________________________
(подпись правонарушителя)
"___" ___________ 20 ___ года