Мемлекеттік орман қоры аумағында ағаш кесу жасын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2011 жылғы 12 шілдедегі № 14-1/392 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 3 тамызда № 7101 тіркелді
Қазақстан Республикасының Орман кодексінін 13-бабын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Мемлекеттік орман қоры аумағында ағаш кесу жасы бекітілсін.

Об утверждении возраста рубки леса на территории государственного лесного фонда
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 июля 2011 года № 14-1/392. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 августа 2011 года № 7101
В целях реализации статьи 13 Лесного кодекса Республики Казахстан, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые возрасты рубок леса на территории государственного лесного фонда.