"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі түзеу мекемелерiндегi сотталғандармен тәрбие жұмысын ұйымдастыру жөнiндегi Нұсқаулықты бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 21 қазандағы № 305 бұйрығы өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 29 шілдедегі № 274 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2011 жылы 12 тамызда № 7117 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2012 жылғы 30 наурыздағы № 184 Бұйрығымен.
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 2012.03.30 № 184 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
«Әділет органдары туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 3) тармақшасын басшылыққа алып, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі түзеу мекемелерiндегi сотталғандармен тәрбие жұмысын ұйымдастыру жөнiндегi Нұсқаулықты бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2004 жылғы 21 қазандағы № 305 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестріне № 3228 болып тіркелді) мынадай өзгеріс енгізілсін:
Осы бұйрықпен бекітілген, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі түзеу мекемелерiндегi сотталғандармен тәрбие жұмысын ұйымдастыру жөнiндегi Нұсқаулықта:
96-тармақ алып тасталсын.
2. Бұйрық алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Министр                                        Р.Түсіпбеков

О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 21 октября 2004 года № 305 "Об утверждении Инструкции об организации воспитательной работы с осужденными в исправительных учреждениях Министерства юстиции Республики Казахстан"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 29 июля 2011 года № 274. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 августа 2011 года № 7117. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 30 марта 2012 года № 184
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 30.03.2012 № 184 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Руководствуясь подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 21 октября 2004 года № 305 "Об утверждении Инструкции об организации воспитательной работы с осужденными в исправительных учреждениях Министерства юстиции Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3228) следующее изменение:
в Инструкции об организации воспитательной работы с осужденными в исправительных учреждениях Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
пункт 96 исключить.
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Р. Тусупбеков