"Қазақстан Республикасының бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 28 қыркүйектегі № 490 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2011 жылы 29 қыркүйекте № 7210 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2013 жылғы 13 наурыздағы № 71 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 13.03.2013 № 71 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 1 сәуірдегі № 141 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6148 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықтың 1-қосымшасында:
бюджет түсімдерінің сыныптамасында:
1 «Салықтық түсімдер» санатында:
06 «Халықаралық сауда мен сыртқы операцияларға салынатын салықтар» сыныбында:
2 «Халықаралық сауда мен операцияларға салынатын басқа да салықтар» кіші сыныбында:
мынадай мазмұндағы 08 ерекшелікпен толықтырылсын:
«08 Бөлуге жатпайтын арнайы қорғалатын, демпингке қарсы және өтемақы баждары»;
07 «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» функционалдық тобында:
1 «Тұрғын үй шаруашылығы» функционалдық кіші тобында
271 «Облыстың құрылыс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
«066 Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларға тұрғын үй салуға кредит беру»;
281 «Құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
«066 Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларға тұрғын үй салуға кредит беру»;
373 «Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Құрылыс басқармасы» бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бойынша:
«066 Әлеуметтік-кәсіпкерлік корпорацияларға тұрғын үй салуға кредит беру».
2. Бюджеттік процесс әдіснамасы департаменті (А.Н.Қалиева) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық оны мемлекеттік тіркеу күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                      Б. Жәмішев

О внесении дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 сентября 2011 года № 490. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 сентября 2011 года № 7210. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 13 марта 2013 года № 71
Сноска. Утратил силу приказом Министра экономики и бюджетного планирования РК от 13.03.2013 № 71 (вводится в действие со дня его официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 апреля 2010 года № 141 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6148), следующие дополнения:
в приложении 1 к указанному приказу:
в классификации поступлений бюджета:
в категории 1 "Налоговые поступления":
в классе 06 "Hалоги на международную торговлю и внешние операции":
в подклассе 2 "Прочие налоги на международную торговлю и операции":
дополнить спецификой 08 следующего содержания:
"08 Специальные защитные, антидемпинговые и компенсационные пошлины, не подлежащие распределению";
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 1 "Жилищное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
дополнить бюджетной программой 066 следующего содержания:
"066 Кредитование социально-предпринимательских корпораций на строительство жилья";
по администратору бюджетных программ 281 "Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области":
дополнить бюджетной программой 066 следующего содержания:
"066 Кредитование социально-предпринимательских корпораций на строительство жилья";
по администратору бюджетных программ 373 "Управление строительства города республиканского значения, столицы":
дополнить бюджетной программой 066 следующего содержания:
"066 Кредитование социально-предпринимательских корпораций на строительство жилья".
2. Департаменту методологии бюджетного процесса (А.Н. Калиева) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр                                    Б. Жамишев