Атом энергиясы саласында жеке кәсіпкерлік саласындағы субъектілердің тексеру парағының нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің м.а. 2011 жылғы 15 қыркүйектегі № 323 және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және Сауда министрінің м.а. 2011 жылғы 16 қыркүйектегі № 311 Бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2011 жылы 10 қазанда № 7246 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Атом энергиясы агенттігі төрағасының 2012 жылғы 14 қарашадағы № 23-пр және Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрінің 2012 жылғы 20 қарашадағы № 310 Бірлескен бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Атом энергиясы агенттігі төрағасының 2012.11.14 № 23-пр және ҚР министрінің 2012.11.20 № 310 (алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.) Бірлескен бұйрығымен.
«Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бақылау және қадағалау туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 6 қаңтардағы Заңының 13-бабының 3-тармағына және 15-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Қоса беріліп отырған атом энергиясы саласында жеке кәсіпкерлік саласындағы субъектілердің тексеру парағының нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Атом энергиясы комитеті (Т.М.Жантикин):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуден кейін оны ресми жариялауды қамтамасыз етсін;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің ресми интернет-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар вице-министрі Б.М. Жақсалиевке жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы                Қазақстан Республикасы
Индустрия және жаңа технологиялар     Экономикалық даму
министрінің міндетін атқарушы         және сауда министрінің
______________ А Рау                  міндетін атқарушы
__________ М. Құсайынов
Қазақстан Республикасы Индустрия
және жаңа технологиялар
министрі міндетін атқарушының
2011 жылғы 15 қыркүйектегі № 323
Қазақстан Республикасы Экономикалық
даму және сауда министрі
міндетін атқарушының
2011 жылғы 16 қыркүйектегі № 311
бірлескен бұйрығымен
бекітілген
Атом энергиясы саласында жеке кәсіпкерлік саласындағы субъектілердің тексеру парағы
Органның атауы:_____________________________________________________
Тексеруді тағайындау туралы акті:__________________________________
Тексерілетін субъектінің атауы:_____________________________________
Ұйымның мекенжайы:___________________________________________________
№ р/с
Талаптар
Сәйкестігі
Ескерту
иә
жоқ
1.

Об утверждении формы проверочного листа субъектов в сфере частного предпринимательства в области атомной энергии
Совместный приказ и.о. Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 15 сентября 2011 года № 323 и и.о. Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 16 сентября 2011 года № 311. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 октября 2011 года № 7246. Утратил силу совместным приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по атомной энергии от 14 ноября 2012 года № 23-пр и Министра экономического развития и торговли Республики Казахстан от 20 ноября 2012 года № 310
Сноска. Утратил силу совместным приказом Председателя Агентства РК по атомной энергии от 14.11.2012 № 23-пр и Министра экономического развития и торговли РК от 20.11.2012 № 310 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 13 и пункта 1 статьи 15 Закона Республики Казахстан от 6 января 2011 года "О государственном контроле и надзоре в Республике Казахстан" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Утвердить прилагаемую форму проверочного листа субъектов в сфере частного предпринимательства в области атомной энергии.
2. Комитету атомной энергии Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (Жантикин Т.М.):
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации настоящего приказа обеспечить его официальное опубликование;
3) обеспечить опубликование настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Джаксалиева Б.М.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                   И.о. Министра
индустрии и новых технологий    экономического развития
Республики Казахстан            и торговли Республики Казахстан
_______________ A. Pay           _____________ М. Кусаинов
Утвержден
совместным приказом
И.о. Министра
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
от 15 сентября 2011 года № 323
И. о. Министра экономического
развития и торговли
Республики Казахстан
от 16 сентября 2011 года № 311
Проверочный лист субъектов в сфере частного
предпринимательства в области атомной энергии
Наименование органа:
_____________________________________________________________________
Акт о назначении проверки:
_____________________________________________________________________
Наименование субъекта проверки:
_____________________________________________________________________
Адрес организации:
_____________________________________________________________________
№ п/п
Требования
Соответствие
Примечания
да
нет
1.
Соответствие, правилам лицензирования и
квалификационным требованиям, предъявляемым к
лицензируемым видам деятельности в сфере
использования атомной энергии, утвержденных
Постановлением Правительства Республики

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 наурыздағы N 270 қаулысымен бекітілген Атом энергиясын пайдалану саласындағы лицензияланатын қызмет түрлеріне қойылатын біліктілік талаптарына және лицензиялау ережесіне сәйкестігі
2.
Жүйелер мен жабдықтардың техникалық параметрлерінің, оларды пайдалану жағдайларының Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 шілдедегі N 683 қаулысымен бекітілген «Атом станцияларының ядролық және радиациялық қауіпсіздігі» техникалық регламентінің талаптарына сәйкестігі
3.
Жүйелер мен жабдықтардың техникалық параметрлерінің, оларды пайдалану жағдайларының Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 шілдедегі N 684 қаулысымен бекітілген «Ядролық зерттеу қондырғыларының ядролық және радиациялық қауіпсіздігі» техникалық регламентінің талаптарына сәйкестігі
4.
Жүйелер мен жабдықтардың техникалық параметрлерінің, оларды пайдалану жағдайларының Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 шілдедегі N 768 қаулысымен бекітілген «Ядролық және радиациялық қауіпсіздік» техникалық регламентінің талаптарына сәйкестігі
5.
Атом энергиясын пайдаланатын объектілер жұмысшыларының жеке дозаларын есепке алуды қамтамасыз ету
6.
Радиоактивті қалдықтармен қауіпсіз жұмыс істеуді қамтамасыз ету
7.
Ядролық материалдар мен ядролық қондырғыларды физикалық жағынан қорғауды қамтамасыз ету
8.
Ядролық материалдар мен иондандаушы сәуле шығару көздерін есепке алуды қамтамсыз ету
9.
Авариялық әзірлікті қамтамасыз ету

Казахстан от 19 марта 2008 года № 270
2.
Соответствие технических параметров систем и
оборудования, условий их эксплуатации
требованиям, технического регламента "Ядерная
и радиационная безопасность атомных станций",
утвержденный Постановлением Правительства
Республики Казахстан от 1 июля 2010 года № 683
3.
Соответствие технических параметров систем и
оборудования, условий их эксплуатации
требованиям технического регламента «Ядерная и
радиационная безопасность исследовательских
ядерных установок», утвержденный
Постановлением Правительства Республики
Казахстан от 1 июля 2010 года № 684
4.
Соответствие технических параметров систем и
оборудования, условий их эксплуатации
требованиям технического регламента «Ядерная и
радиационная безопасность», утвержденный
Постановлением Правительства Республики
Казахстан от 30 июля 2010 года № 768
5.
Обеспечение учета индивидуальных доз
работников объектов использования атомной
энергии
6.
Обеспечение безопасного обращения с
радиоактивными отходами
7.
Обеспечение физической защиты ядерных
материалов и ядерных установок
8.
Обеспечение учета ядерных материалов и
источников ионизирующего излучения
9.
Обеспечение аварийной готовности