Денсаулық сақтау субъектілерінің әкімшілік деректерін жинауға арналған нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық министірінің м.а 2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 616 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2011 жылы 10 қазанда № 7248 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2013 жылғы 06 наурыздағы № 128 Бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 06.03.2013 № 128 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі кодексінің 7-бабының 1-тармағының 5) тармақшасына және «Мемлекеттік статистика туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 19 наурыздағы Заңының 16-бабының 3-тармағының 2) тармақшасына сәйкес және әкімшілік деректерді жинауды қамтамасыз ету мақсатында БҰйЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған денсаулық сақтау субъектілерінің әкімшілік деректерді жинауға арналған нысандары бекітілсін:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес ай сайынғы кезеңділік:
жекелеген инфекциялық және ларазиттік аурулар туралы есеп (1-нысан);
адамның иммун тапшылығы вирусына (АИТВ инфекциясын) иммундық-ферменггік талдау әдісі мен қанды зертханалық тексеру туралы есеп (4-нысан);
вакциналар мен басқа да иммундық-биологиялық препараттардың қозғалысы туралы есеп (5-нысан);
профилактикалық екпелермен қамту туралы есеп (6-нысан);
өткізілген телемедициналық консультациялар мен бейне-конференцбайланыс сеанстарының саны туралы есеп (16-нысан);
стационарлық және стационарды алмастыратын көмек көрсететін медициналық ұйымдардың төсек қорын пайдалану туралы есеп (21-нысан).
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес тоқсан сайынғы кезеңділік:
көбінесе жыныстық жолмен берілетін инфекциялар туралы есеп (3-нысан);
анықталған диагнозбен өмірінде алғаш рет тіркелген аурулардың саны туралы есеп (56-нысан);
медицина және фармацевтика кадрларының қозғалысы туралы есеп (58-нысан);
психикалық және мінез-құқық бұзылушылығымен ауыратын науқастар контингенттері туралы есеп (61-нысан);
психикаға белсенді әсер ететін заттарды тұтынудан туындаған психикасының және мінез-құлықтың бұзылушылығымен ауыратын науқастар контингенттері туралы есеп (64-нысан);
уақытша бейімдеу және уытсыздандыру орталығының есебі (23-нысан).
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес жылдық кезеңділік:
жекелеген инфекциялық және паразиттік аурулар туралы есеп (2-нысан);
қатерлі ісікпен ауыратын науқастар мен аурулар туралы есеп (7-нысан);
туберкулезбен ауыратын науқастар туралы есеп (8-нысан);
көбінесе жыныстьщ жолмен берілетін инфекциялар мен тері аурулары туралы есеп (9-нысан);
психикалық және мінез-құлық бұзылушылығы аурулары және олармен ауыратын науқастар контингенттері туралы есеп (10-нысан);
псикикаға белсенді әсер ететін заттарды тұтынудан туындаған психикасының және мінез бұзылушылығы аурулары және олармен ауыратын науқастар туралы есеп (11-нысан);
медициналық ұйымның қызмет көрсететін ауданында тұратын науқастардың және диспансерлік бақылауда тұрған тіркелген науқастар контингентінің ауруларының саны туралы есеп (12-нысан);
аборттар туралы есеп (13-нысан);
стационар дан шыққан науқастар контингенттері туралы есеп (14-нысан);
Ұлы Отан соғысына қатысушыларға, мүгедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға медициналық қызмет көрсету туралы есеп (15-нысан);
медицина және фармацевтика кадрлары туралы есеп (17-нысан);
Қазақстан Республикасының санитариялық-эпидемиологиялық қызметінің жұмысы туралы есеп (18-нысан);
санитариялық авиация мен шұғыл және жоспарлы - консультациялық медициналық көмек бөлімшесінің есебі (22-нысан);
стационарды алмастыратын көмек алған науқас контингенттер туралы есеп (24-нысан);
медициналық ұйымының есебі (30-нысан);
балаларға медициналық көмек корсету туралы есеп (31-нысан);
жүкті, босанатын және босанған әйелдерге медициналық көмек көрсету туралы есеп (32-нысан);
сот-психиатриялық комиссияның жұмысы туралы есеп (38-нысан);
қан қызметі саласында жұмыс істейтін ұйымның есебі (39-нысан);
жедел медициналық жәрдем ұйымының есебі (40-нысан);
балалар үйінің есебі (41-нысан);
сот медицинасы саласындағы қызметті жүзеге асыратын ұйымдардың есебі (42-нысан);
фельдшерлік - акушериялық, фельдшерлік, медициналық пункттердің және жеке үй-жайы жоқ медицина қызметкерінің есебі (43-нысан);
балалар санаторийінің есебі (44-нысан);
ересектерге арналған туберкулез санаторийінің есебі (45-нысан);
саламатты өмір салтын қалыптастыру орталығының штат лауазымдары туралы есеп (46-нысан);
денсаулық сақтау ұйымдарының желісі және қызметі туралы есеп (47-нысан);
апаттар медицинасы ұйымының жұмысы туралы есеп (48-нысан);
төтенше жағдайларды жоюға қатысқан медициналық ұйымдардың (медициналық құралымдар) қызметі туралы есеп (49-нысан);
балалар мүгедектігі туралы есеп (52-нысан);
дезинфекция станциясының штат лауазымдары туралы есеп (53-нысан);
денсаулық сақтауды дамыту республикалық орталығының және оның аумақтық филиалдарының (медициналық статистика бюросы) штат лаузымдары туралы есеп (54-нысан);
патологиялық анатомия саласында қызметін жүзеге асырылған ұйымның есебі (55-нысан);
жарақаттар, уланулар және сыртқы себептердің әсерінің кейбір басқа салдары туралы есеп (59-нысан);

Об утверждении форм, предназначенных для сбора административных данных субъектов здравоохранения
Приказ и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 12 сентября 2011 года № 616. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 октября 2011 года № 7248. Утратил силу приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 6 марта 2013 года № 128
Сноска. Утратил силу приказом Министра здравоохранения РК от 06.03.2013 № 128 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 7 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения" и подпунктом 2) пункта 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 19 марта 2010 года "О государственной статистике" и в целях обеспечения сбора административных данных,ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые формы, предназначенные для сбора административных данных субъектов здравоохранения:
1) ежемесячной периодичности согласно приложению 1 к настоящему приказу:
отчет об отдельных инфекционных и паразитарных заболеваниях (форма 1);
отчет о результатах лабораторного исследования крови методом иммуноферментного анализа на вирус иммунодефицита человека (ВИЧ-инфекцию) (форма 4);
отчет о движении вакцин и других иммунобиологических препаратов (форма 5);
отчет об охвате профилактическими прививками (форма 6);
отчет о количестве проведенных телемедицинских консультаций и сеансов видеоконференцсвязи (форма 16);
отчет об использовании коечного фонда медицинских организаций, оказывающих стационарную и стационарозамещающую помощь (форма 21).
2) ежеквартальной периодичности согласно приложению 2 к настоящему приказу:
отчет об инфекциях, передающихся преимущественно половым путем (форма 3);
отчет о числе заболеваний, зарегистрированных впервые в жизни установленным диагнозом (форма 56);
отчет о движении медицинских и фармацевтических кадров (форма 58);
отчет о контингентах больных с психическими и поведенческими расстройствами (форма 61);
отчет о контингентах больных психическими и поведенческими расстройствами, вызванными употреблением психоактивных веществ (ПАВ) (форма 64);
отчет Центра временной адаптации и детоксикации (форма 23).
3) годовой периодичности согласно приложению 3 к настоящему приказу:
отчет об отдельных инфекционных и паразитарных заболеваниях (форма 2);
отчет о больных и заболеваниях злокачественными новообразованиями (форма 7);
отчет о больных туберкулезом (форма 8);
отчет об инфекциях, передающихся преимущественно половым путем и кожных заболеваниях (форма 9);
отчет о заболеваниях и контингентах больных психическими и поведенческими расстройствами (форма 10);
отчет о заболеваниях и контингентах больных психическими и поведенческими расстройствами, вызванными употреблением психоактивных веществ (форма 11);
отчет о числе заболеваний, зарегистрированных у больных, проживающих в районе обслуживания медицинской организации и контингентах больных, состоящих под диспансерным наблюдением (форма 12);
отчет об абортах (форма 13);
отчет о контингентах больных, выбывших из стационара (форма 14);
отчет о медицинском обслуживании участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним (форма 15);
отчет о медицинских и фармацевтических кадрах (форма 17);
отчет о деятельности санитарно-эпидемиологической службы Республики Казахстан (форма 18);
отчет санитарной авиации и отделения экстренной и планово-консультативной медицинской помощи (форма 22);
отчет о контингентах больных, получивших стационарозамещающую помощь (форма 24);
отчет медицинской организации (форма 30);
отчет о медицинской помощи детям (форма 31);
отчет о медицинской помощи беременным, роженицам и родильницам (форма 32);
отчет о работе судебно-психиатрической комиссии (форма 38);
отчет организации, осуществляющей деятельность в сфере службы крови (форма 39);
отчет организации скорой медицинской помощи (форма 40);
отчет дома ребенка (форма 41);
отчет организации, осуществляющей деятельность в сфере судебной медицины (форма 42);
отчет фельдшерско-акушерского, фельдшерского, медицинского пункта и медицинского работника без содержания отдельного помещения (форма 43);
отчет детского санатория (форма 44);
отчет туберкулезного санатория для взрослых (форма 45);
отчет о штатных должностях центра формирования здорового образа жизни (форма 46);
отчет о сети и деятельности организаций здравоохранения (форма 47);
отчет о деятельности организации медицины катастроф (форма 48);
отчет о деятельности медицинских организаций (медицинских формирований), принимавших участие в ликвидации чрезвычайных ситуаций (форма 49);
отчет по детской инвалидности (форма 52);
отчет о штатных должностях дезинфекционной станции (форма 53);
отчет о штатных должностях республиканского центра развития здравоохранения и их территориальных филиалов (бюро медицинской статистики) (форма 54);
отчет организации, осуществляющей деятельность в сфере патологической анатомии (форма 55);
отчет о травмах, отравлениях и некоторых других последствиях воздействия внешних причин (форма 59);

1. Аудандық мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
басқармалары (бұдан әрі - МСЭҚБ) қалаішілік
аудандардың МСЭҚБ қосқанда) МСЭҚБ, аудандық
МСЭҚБ жоқ қалалардың қалалық МСЭҚБ -
қалалық (облыстық) мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қада
алау басқармалары (МСЭҚД; МСЭҚБ)-ге – есепті
кезеңнен кейінгі 3-ші күнінде;
2. Аудандық МСЭҚБ бар қалалардың қалалық
МСЭҚБ (Астана, Алматы қалаларынан басқа) -                             облыстық МСЭҚД-ге – есепті кезеңнен
кейінгі 4-ші күнінде;
3. Басқа министрліктердің, ведомстволардың
меншіктің барлық нысанындағы
санитарлық-эпидемиологиялық станциялары (СЭС)
-облыстық МСЭҚД-ге - есепті кезеңнен кейінгі
3-ші күнінде;
4. Қалалық, облыстық МСЭҚД – республикалық
санитарлық эпидемиологиялық станциялары (
бұдан әрі - РСЭС)-ке, қаланың, облыстың
статистика басқармасына - есепті кезеңнен
кейінгі 5-ші күнінде;
5. РСЭС- Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігіне
– есепті кезеңнен кейінгі 8-ші күнінде
ұсынады.
Жекелеген инфекциялық және паразиттік аурулар туралы есеп
20 __ жылғы ________________айға
Аурулардың атауы
Жолдың №
Х қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
Тіркелген аурулар
Оның ішінде ауылдық жерлерде
Барлығы
Оның ішінде балалар
Барлығы
Оның ішінде балалар
0-14 жасты қосқанда
15-17 жасты қосқанда
0-14 жасты қосқанда
15-17 жастықосқанда
А
Б
В
1
2
3
4
Тырысқақ
01
А00
Іш сүзегі
02

1. Районные управления государственного
санитарно-эпидемиологического надзора (далее
- УГСЭН), (включая УГСЭН внутригородских
районов), городские УГСЭН городов, не
имеющих районных - городскому (областному)
департаменту государственного
санитарно - эпидемиологического надзора
(далее - ДГСЭН, УГСЭН) - 3-го числа после
отчетного периода;
2. Городские УГСЭН городов, имеющие районные
УГСЭН (кроме гг. Астаны, Алматы) - областным
ДГСЭН - 4-го числа после отчетного периода;
3. Санитарно-эпидемиологические станции
(СЭС) других министерств, ведомств всех форм
собственности областному ДГСЭН - 3-го числа
после отчетного периода;
4. Городские, областные ДГСЭН -
Республиканской санитарно-эпидемиологической
станции (РСЭС), управлению по статистике
города, области - 5 числа после отчетного
периода;
5. РСЭС - Министерству здравоохранения
Республики Казахстан - 8 числа после
отчетного периода.
Отчет об отдельных инфекционных и паразитарных заболеваниях
за ___________ месяц 20_____ года
Наименование
болезней
строки
Шифр по
Международной
классификации
болезней (МКБ
Х пересмотра)
Зарегистрировано
заболеваний
из них в сельской
местности
всего
в том числе:
все
го
в том числе:
от 0 до
14 лет
вклю-
чительно
от 15
лет до
17 лет
вклю-
чительно
от 0 до
14 лет
включи-
тельно
от 15
лет до
17 лет
включи-
тельно
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Холера
01
А 00
Брюшной тиф
02

А01.0
Паратиф А.В.С
03
А01.1-А01.4
Іш сүзегі қоздырғыштарының бойда болуы
04
Z22.0
Басқа да сальмонеллез жұқпалары
05
А02
Бактериялық дизентерия барлығы, оның ішінде
06
А03
Расталған бактериялық шигеллез
07
А03.1-А03.8
Дизентерия қоздырғыштарының пайда болуы
08
Z22.1
Нақтыланған басқа да бактериялық ішек жұқпалары
09
А04-А04.8
Нақтыланбаған бактериялық ішек жұқпалары
10
А04.9
Ротавирустық энтерит
11
А08.0
Энтероколитик иерсиниеден туындаған энтериттер
12
А04.6
Басқа да бактериялық тағамнан уланулар
13
А05
оның ішінде ботулизм
14
А05.1
Оба
15
А20
Туляремия
16
А21
Күйдіргі
17
А22
Бруцеллез, алғаш анығталған
18
А23
Лептоспироз
19
А27
Листериоз
20
А32
Күл ауруы
21
А36
Күл ауруы қоздырғыштарының пайда болуы
22
Z22.2
Көкжөтел
23
А37
Менингокок жұқпасы
24
А39
Іріңді менингит
25
G 00.9
B типті гемофилдік жұқпа
26
B 96.3
Жаңа туған нәрестенің сіреспесі
27
А33
Сіреспенің басқа да нысандары
28
А35
АИТВ тудырған ауру
29
В20-В24
Адамдағы иммунотапшылық вирусы таратушылар (АИТВ)
30
Z21
Жіті полиомиелит
31
А80
Қызылша
32
В05
Қызамық
33
В06
Туа біткен қызамық белгісі
34
Р35.0
Вирусты кене энцефалиті
35
А84
Геморрагиялық қызба
36
А90-А99
Барлық жіті вирусты гепатиттер
37
В15-В17.В19
оның ішінде Гепатит А
38
В15
Гепатит В
39
В16
Гепатит D
40
В17.0
Гепатит С
41
В17.1
Гепатит Е
42
В17.2
Созылмалы вирусты гепатиттер, алғаш анықталғандардың, барлығы
43
В18.0-В18.9
оның ішінде дельтасы бар созылмалы вирусты гепатит В
44
В18.0
дельтасы жоқ созылмалы вирусты гепатит В
45
В18.1
созылмалы вирусты гепатит С
46
В18.2
Құтыру
47
А82
Эпидемиологиялық паротит
48
В26
Барлық риккетсиоздар:
49
А75-А79
Алғаш анықталған безгек
50
В50-В54
Безгек паразиттің пайда болуы
51
Z22.8
Эхинококкоз
52
В67
Трихинеллез
53
В75
Жоғарғы тыныс жолдарының анықталмаған жіті жұқпасы
54

А 01.0
Паратиф А.В.С
03
А 01.1-А 01.4
Носительство
возбудителя
брюшного тифа
04
Z 22.0
Другие
сальмонеллезные
инфекции
05
А 02
Бактериальная
дизентерия
всего, в том
числе (в т.ч.)
06
А 03
Шигеллез
бактериально
подтвержденный
07
А 03.1-А 03.8
Носительство
возбудителей
дизентерии
08
Z 22.1
Другие кишечные
инфекции
уточненные
09
А 04-А 04.8,
А 08.0-
А 08.3,
А 08.5
Бактериальные и
вирусные кишечные
инфекции
неуточненные
10
А 04.9,
А 08.4
Ротавирусный
энтерит
11
А 08.0
Энтериты
вызванные
иерсиния
энтероколитка
12
А 04.6
Другие
бактериальные
пищевые
отравления
13
А 05
(в т.ч.) ботулизм
14
А 05.1
Чума
15
А 20
Туляремия
16
А 21
Сибирская язва
17
А 22
Бруцеллез,
впервые
диагностированный
18
А 23
Лептоспироз
19
А 27
Листериоз
20
А 32
Дифтерия
21
А 36
Носительство
возбудителей
дифтерии
22
Z 22.2
Коклюш
23
А 37
Менингококковая
инфекция
24
А 39
Менингит гнойный
25
G 00.9
Гемофильная
инфекция типа b
26
B 96.3
Столбняк
новорожденного
27
А 33
Другие формы
столбняка
28
А 35
Болезнь,
вызванная вирусом
иммунодефицита
человека (ВИЧ)
29
В 20-В 24
Носители вируса
иммунодефицита
человека
30
Z 21
Полиомиелит
острый
31
А 80
Корь
32
В 05
Краснуха
33
В 06
Синдром
врожденной
краснухи
34
Р 35.0
Клещевой вирусный
энцефалит
35
А 84
Геморрагические
лихорадки
36
А 90-А 99
Острые вирусные
гепатиты всего
37
В 15-В 17.В 19
в т.ч. гепатит А
38
В 15
гепатит В
39
В 16
гепатит D
40
В 17.0
гепатит С
41
В 17.1
гепатит Е
42
В 17.2
Хронические
вирусные
гепатиты, впервые
выявленные, всего
43
В 18.0-В 18.9
в т.ч.
хронический
вирусный гепатит
В с дельта
44
В 18.0
хронический
вирусный гепатит
В без дельта
45
В 18.1
хронический
вирусный гепатит
С
46
В 18.2
Бешенство
47
А 82
Паротит
эпидемический
48
В 26
Риккетсиозы,
всего:
49
А 75-А 79
Малярия впервые
диагностированная
50
В 50-В 54
Паразитоносители
малярии
51
Z 22.8
Эхинококкоз
52
В 67
Трихинеллез
53
В 75
Острая инфекция
верхних
дыхательных путей
неуточненная
54

J06.9
Тұмау
55
J10-J11
Тыныс алу мүшелері туберкулезі
56
А15,А16
Мерез
57
А50-А53
Қышыма
58
В86
Биттегендік
59
В85
Перинаталдық кезең үшін ерекшеленетін жұқ-палы аурулар
60
Р36,37,39, 39.0,39.1, 39.4, 39.8,39.9.
Босанғаннан кейінгі кезеңмен басым байланысты асқынулар
61
О85,86,86.0, 86.1, 86.8, 91.0-91.2
Хирургиялық және терапиялық әрекеттерден болатын асқынулар
62
Т80.2,
Т.81.4
Ескерту: Жіті және созылмалы (алғаш анықталған) гепатиттердің ұштастырылған нысандары кезінде шифрларға сәйкес бөлек диагноздарды тіркеуді жүргізу керек.
Басшы______________________________
Орындаушы_____________телефон № ____ Күні 20 ____ жылғы «___» _____
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 616
бұйрығымен бекітілген
1-қосымша
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады________________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
4-нысан
Ай сайын
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Ведомстволық бағыныстылығы мен
меншік нысанына қармастан
Мекемелік бағынушылыққа қарамастан
адамның иммун тапшылығы
вирусына (АИТВ жұқпасы) зерттеу
жүргізетін медициналық ұйымдар
жүре пайда болған иммун тапшылығы
(бұдан әрі- ЖИТС) синдромының
профилактикасы және оған қарсы күрес
жөніндегі облыстық және
қалалық орталықтардың зертханаларына №
4 нысанын ұсынады –
есепті айдан кейінгі 5-ші күнге;
2. АИТВ -ға зерттеулер жасайтын
медициналық ұйымдар ведомстволы
бағыныстылығы мен меншік нысанына
қармастан облыстық және
қалалық (Астана, Алматы қалалары) ЖИТС
профилактикасы және оған
қарсы күрес жөніндегі орталықтарға
облыстық және қалалық орталы
тарына ЖИТС профилактикасы және оған/
қарсы күрес жөніндегі
облыстық және қалалық орталықтардың
зертханасына - есепті айдан кейінгі
5-ші күнге;
3. Облыстық, қалалық (Астана, Алматы
қалалары) ЖИТС профилактикасы және оған
қарсы күрес жөніндегі орталықтар
жиынтық есептерді – Республикалық ЖИТС                                 профилактикасы және оған қарсы күрес
жөніндегі орталықтарға – есепті айдан
кейінгі 10-ші күні облыстық, қалалық
денсаулық басқармаларына және
облыстардың, Астана, Алматы қалаларының
статистика департаменттеріне;

J 06.9
Грипп
55
J 10-J 11
Туберкулез
органов дыхания
56
А 15, А 16
Сифилис
57
А 50-А 53
Чесотка
58
В 86
Педикулез
59
В 85
Инфекционные
болезни,
специфичные для
перинатального
периода
60
Р 36,37,39,
39.0, 39.1,
39.4, 9.8,
39.9.
Осложнения,
связанные
преимущественно с
послеродовым
периодом
61
О 85,86,86.0,
86.1, 86.8,
91.0-91.2
Осложнения
хирургических и
терапевтических
вмешательств
62
Т 80.2,
Т.81.4
Примечание: При сочетанных формах острых и хронических (впервые выявленных) вирусных гепатитах вести раздельную регистрацию диагнозов согласно шифрам.
Руководитель ___________________________
Исполнитель ________ , телефон _______
Дата  "______"__ 20 ___ года.
Приложение 1
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 года № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 4
ежемесячная
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Медицинские организации, ведущие
исследования на вирус иммунодефицита
человека (ВИЧ - инфекцию) независимо от
ведомственной подчиненности и формы
собственности представляют форму. № 4 в
лаборатории областных и городских центров
по профилактике и борьбе с синдромом
приобретенного иммунодефицита (далее СПИД)
- 5- го числа после отчетного месяца;
2. Медицинские организации, осуществляющие
забор крови на ВИЧ - инфекцию, независимо
от ведомственной подчиненности и формы
собственности - областным и городским
(городов Астана, Алматы) центрам по
профилактике и борьбе со СПИД в лаборатории
областных и городских центров по
профилактике и борьбе со СПИДом - 5 - го
числа после отчетного  месяца;
3. Областные, городские (гг. Алматы,
Астана) центры по профилактике и борьбе со
СПИД сводные отчеты Республиканскому центру
по профилактике и борьбе со СПИД - 10-го
числа после отчетного месяца, в областные,
городские управления здравоохранения и
областные департаменты статистики, г.г.
Астаны и Алматы;

200.3
жүкті әйелдер
300
Жалпы тексерілгендер
400
Жалпы жасалған зерттеулер
Басшы______________________________
Орындаушы_____________телефон № ____ Күні 20 ____ жылғы «___» _____
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
1-қосымша
Ақпарат алушы оның құпия сақталуына кепілдік береді
Кіммен берілді_______________________________________________________
(ұйым атауы)
№ 5-нысан
айлық
Әкімшілік мәліметтерді жинауға арналған нысан
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының Кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Балаларға, жасөспірімдерге және
ересектерге медициналық көмек көрсететін,                             денсаулық сақтау жүйесіндегі
амбулаториялық-емханалық ұйымдар, мемлекеттік                          емес медициналық ұйымдар (бөлімшелер), басқа                           ведостводағыұйымдар (бөлімшелер), селолық
жердегі фельдшерлік-акушерлік пункттер -
орталық аудандық, қалалық ауруханалар мен
емханаларға есепті айдан кейін 4-ші күні;
2. Аудандық, қалалық ауруханалар мен
емханалар - облыстық денсаулық сақтау
басқармасына - есепті айдан кейін 6-шы күні;
3. Облыстық денсаулық сақтау басқармасы -
Санитарлық-эпидемиологиялық сараптама және
мониторинг ғылыми-практикалық орталығына -
есепті айдан кейін 10-шы күні;
4. Санитарлық-эпидемиологиялық сараптама және                          мониторинг ғылыми-практикалық орталығы - ҚР
Денсаулық сақтау министрлігіне есепті айдан
кейін 13-ші күні ұсынылады.
Вакциналар мен басқа да иммундық-биологиялық препараттар қозғалысы туралы есеп
__________________________ облысы (ауданы, қаласы) бойынша
20__ жылғы _________ ай
Вакциналар және МИБП атауы
Өлшем бірлігі
Есептік айдың басындағы вакцина қалдығы (А)
Есепті айдағы кіріс
Өнім берушілерден (облыстыр үшін), денсаулық сақтау басқармаларынан (аудандар үшін) алынды (В)
Басқа денсаулық сақтау басқармаларынан алынған (облыстар үшін),басқа медициналық ұйымдардан (аудандар үшін) алынды (С)
Басқа көздерден алынды (D)
Пайдаланылмаған вакциналарды және МИБП кері қайтару (E)
1
2
3
4
5
6
7
АКДС + Хиб
доза
АКДС + гепатит «В» + Хиб
доза
АбКДС
доза
АДС
доза
АС
доза
АДС-М
доза
АД-М
доза
БЦЖ
доза
ОПВ
доза
Қызамыққа қарсы вакцина
доза
Қызылшаға қарсы вакцина
доза
Паротитке қарсы вакцина
доза
Қызылша, қызамық, паротитке қарсы вакцина
доза
«В» гепатитіне қарсы вакцина
доза
Іш сүзегіне қарсы вакцина
доза
Обаға қарсы вакцина
доза
Кене энцефалитіне қарсы вакцина
доза
Антирабиялық вакцина
доза
Тұмауға қарсы вакцина
доза
«А» гепатитіне қарсы вакцина
доза
Туляремияға қарсы вакцина
доза
Күйдіргіге қарсы вакцина
доза
Меннингококты менингитке қарсы вакцина
доза
Сары қызбаға қарсы вакцина
доза
Кенеге қарсы иммуноглобулин
миллилитр
Антирабиялық иммуноглобулин (сарысу)
миллилитр
Дифтерияға қарсы сарысу
ампула
Туберкулин
миллилитр
Ботулизмге қарсы сарысу
доза
ПСС/адам иммуноглобулині
ампула
Іш сүзегі бактериофагі
таблетка
Сальмонеллез бактериофагі
таблетка
Дизентерия бактериофагі
таблетка

200.3
Беременные
300
Всего обследованных лиц
400
Всего сделано анализов
Руководитель ___________________________
Исполнитель ________ , телефон _______
Дата  "______"__ 20 ___ года.
Приложение 1
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 г. № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _______________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 5
ежемесячная
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Амбулаторно-поликлинические организации
системы здравоохранения, негосударственные
медицинские (подразделения) организации,
организации (подразделения) других ведомств,
оказывающие медицинскую помощь детям, подросткам
и взрослым, фельдшерско-акушерские пункты
сельской местности - центральной районной,
городской больнице или поликлинике  - 4 числа
после отчетного месяца;
2. Районные, городские больницы или поликлиники
- областному управлению здравоохранению - 6
числа после отчетного месяца;
3. Областные управления здравоохранения - в
Республиканскую санитарно-эпидемиологическую
станцию - 10 числа после отчетного месяца;
4. Республиканская санитарно-эпидемиологическая
станция - в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан - 13 числа после отчетного
месяца.
Отчет о движении вакцин и других иммунобиологических препаратов
по ______________________ области (району, городу)
за _________ месяц 20 __ года
Наименование
вакцины и
других МИБП
Единица
измерения
Остаток
вакцин на
начало
отчетного
месяца
(А)
Приход в отчетном месяце
Получено от
поставщиков
(для области),
от управления
здравоохранения
(для районов)
(В)
Получено от
других
управлений
здраво-
охранения
(для
области),
других
медицинских
организациях
(для
районов) (С)
Получено из
других
источников
(D)
Возврат
неисполь-
зованных
вакцин и
МИБП (E)
1
2
3
4
5
6
7
АКДС + Хиб
доза
АКДС +
гепатит «В»
+ Хиб
доза
АбКДС
доза
АДС
доза
АС
доза
АДС-М
доза
АД-М
доза
БЦЖ
доза
ОПВ
доза
Вакцина
против
краснухи
доза
Вакцина
против кори
доза
Вакцина
против
паротита
доза
Вакцина
против кори,
краснухи,
паротита
доза
Вакцина
против
гепатита «В»
доза
Вакцина
против
брюшного
тифа
доза
Вакцина
против чумы
доза
Вакцина
против
клещевого
энцефалита
доза
Вакцина
анти-
рабическая
доза
Вакцина
против
гриппа
доза
Вакцина
против
гепатита «А»
доза
Вакцина
против
туляремии
доза
Вакцина
против
сибирской
язвы
доза
Вакцина
менинго-
коккового
менингита
доза
Вакцина
против
желтой
лихорадки
доза
Иммуно-
глобулин
противо-
клещевой
миллилитр
Иммуно-
глобулин
(сыворотка)
анти-
рабический
миллилитр
Проти-
водифтерийная
сыворотка
ампула
Туберкулин
миллилитр
Противоботули
истическая
сыворотка
доза
ПСС/
человеческий
иммуно-
глобулин
ампула
Бактериофаг
брюшно-
тифозный
таблетка
Бактериофаг
сальмо-
неллезный
таблетка
Бактериофаг
дизентерийный
таблетка
СР шприцы

ӨБ шприцтер, 0,05 мл
дана
ӨБ шприцтер, 0,1 мл
дана
ӨБ шприцтер, 0,5 мл
дана
ӨБ шприцтер, 1,0 мл
дана
Бір рет қолданылатын шприцтер
дана
кестенің жалғасы
Есепті айдағы шығыс
Есепті ай соңындағы қалдық I = A+B+C+D+E-F-G-H)
Есепті айда егілген екпелер (J)
Бір екпеге шаққандағы шығын (K=F/J)
Пайдаланылды (F)
Басқа мекемелерге берілді (G)
Есептен шығарылған вакциналар (H)
8
9
10
11
12
13
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
Басшы________________
Орындаушы_____________      Есеп беру күні 20 ____ жылғы «___» _____
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен
1-қосымша
Ақпарат алушы оның құпия сақталуына кепілдік береді
Кім беріледі_______________________________________________________
(ұйым атауы)
Әкімшілік мәліметтерді жинауға арналған нысан
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының Кодексіне сәйкес ұсынылады
№ 6-нысан
айлық
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Балаларға, жасөспірімдерге және ересектерге
медициналық көмек көрсететін, денсаулық сақтау
жүйесіндегі амбулаторлық-емханалық ұйымдар, мемлекеттік
емес медициналық ұйымдар (бөлімшелер), басқа ведостводағы
ұйымдар (бөлімшелер), селолық жердегі
фельдшерлік-акушерлік пункттер - аудандық, қалалық
МСЭҚБ-не - есепті айдан кейін 4-ші күні;
2.Аудандық, қалалық МСЭҚБ - облыстық МСЭҚБ-на - есепті
айдан кейін 6-шы күні;
3.Облыстық МСЭҚБ - Санитарлық-эпидемиологиялық сараптама
және мониторинг ғылыми-практикалық орталығына - есепті
айдан кейін 10-шы күні;
4.Санитарлық-эпидемиологиялық сараптама және мониторинг
ғылыми-практикалық орталығы - ҚР Денсаулық сақтау
министрлігіне - есепті айдан кейін 13-ші күні ұсынады.
Профилактикалық екпелермен қамту туралы есеп
___________________________ бойынша
20____ жылғы_______________ай
Мақсатты топ
Есепті айдың басындағы балалар саны
Қайтыс болғандар
Келгендер
Кеткендер
Есепті айдың оңындағы балалар саны
1 жасқа дейінгі
1 жас
6 жас
12 жас
16 жас
есепті кезеңде тірі туылған балалар саны (барлықбалалар)
оның ішінде басқа жақтан келгендердің барлық саны (балалар саны)
оның ішінде басқа жақтан - аудандардан, қалалардан келгендер
басқа жақтан келген - облыстардан келгендер
басқа жақтан келген - басқа елдерден келгендер
басқа жақтан келген - басқа елдерден келгендер
Жоспар тәртібімен иммундау
Иммундау кезеңі
Егу түрі
Мақсатты топ
Есепті айдың соңындағы балалар саны
Егілді
айдағы қамту %
ВКА саны
барлық кезеңде көрсетілген жаста егілген
барлық кезеңдегі қамту %
Барлығы
оның ішінде көрсетілген жаста
АДС-1
вакцинация
1 ж. дейін
АДС-2
вакцинация
1 ж. дейін
АДС-3
вакцинация
1 ж. дейін
АКДС-1
вакцинация
1 ж. дейін
АКДС-2
вакцинация
1 ж. дейін
АКДС-3
вакцинация
1 ж. дейін
БЦЖ перзентханада
вакцинация
1 ж. дейін
БЦЖ учаскеде
вакцинация
1 ж. дейін
ВГВ-1 перзентханада
вакцинация
1 ж. дейін
ВГВ-1 учаскеде
вакцинация
1 ж. дейін
ВГВ-2
вакцинация
1 ж. дейін
ВГВ-3
вакцинация
1 ж. дейін
Пневмо-1
вакцинация
1 ж. дейін
Пневмо-2
вакцинация
1 ж. дейін
Полиомиелит-1
вакцинация
1 ж. дейін
Полиомиелит-2
вакцинация
1 ж. дейін
Полиомиелит-3
вакцинация
1 ж. дейін
Хиб -2
вакцинация
1 ж. дейін
Хиб -3
вакцинация
1 ж. дейін
Хиб-1
вакцинация
1 ж. дейін
Қызылша-1
вакцинация
1 жас
Қызамық-1
вакцинация
1 жас
Эпидпаротит-1
вакцинация
1 жас
АДС-4
ревакцинация
1 жас
АКДС-4
ревакцинация
1 жас
Пневмо-3
ревакцинация
1 жас
Полиомиелит-4
ревакцинация
1 жас
Хиб -4
ревакцинация
1 жас
АДС-5
ревакцинация
6 жас
БЦЖ-2
ревакцинация
6 жас
Қызылша-2
ревакцинация
6 жас
Қызымық-2
ревакцинация
6 жас
Эпидпаротит-2
ревакцинация
6 жас
АД-М
ревакцинация
12 жас
АДС-М
ревакцинация
16 жас
АДС-М ересектер
ревакцинация
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Ескертпе: 1) құрама вакциналарды (АКДС+ Хиб, АКДС+ВГВ+Хиб, ҚҚП және
т.б.) пайдалану кезінде егілгендердің санын құрамдас
моновакциналар бойынша бөлек енгізу.

0,05 мл
штука
СР шприцы,
0,1 мл
штука
СР шприцы на
0,5 мл
штука
СР шприцы на
1,0 мл
штука
Одноразовые
шприцы
штука
продолжение таблицы
Расход в отчетном месяце
Остаток на конец
отчетного месяца
I=A+B+C+D+E-F-G-
H)
Cделано
прививок в
отчетном месяце
(J)
Расход на одну
прививку (K=F/J)
Использовано
(F)
Передано в
другие
учреждения
(G)
Списано
вакцин (H)
8
9
10
11
12
13
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
ХХХ
Руководитель _________
Руководитель _________
Исполнитель ______,
телефон _________
Дата "__" ___ 20 _года
Приложение 1
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 г. № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________________
(наименование организации)
Форма 6
ежемесячная
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Амбулаторно-поликлинические организации системы
здравоохранения, негосударственные медицинские
(подразделения) организации, организации
(подразделения) других ведомств, оказывающие
медицинскую помощь детям, подросткам и взрослым,
фельдшерско-акушерские пункты сельской местности -
районному, городскому УГСЭН - 4-го  числа после
отчетного месяца;
2. Районные, городские УГСЭН - областному ГСЭН - 6
числа после отчетного месяца;
3. Областные УГСЭН - в Научно-практический центр
санитарно-эпидемиологической экспертизы и
мониторинга - 10 числа  после отчетного месяца;
4. Научно-практический центр
санитарно-эпидемиологической экспертизы и
мониторинга - в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан - 13 числа после отчетного
месяца.
Отчет  об охвате профилактическими прививками
по ___________________________
за _______________ месяц 20____ года
Целевая
группа
Количество детей
на начало
отчетного месяца
Умерло
Прибыло
Выбыло
Количество детей
на конец отчетного
месяца
до 1 года
1 год
6 лет
12 лет
16 лет
родились живыми за отчетный период (всего детей)
в том числе иногородних всего (количество детей)
из них иногородние - приезжие из других районов,
городов
иногородние - приезжие из других областей
иногородние - приезжие из других стран
Иммунизация в плановом порядке
Этап
иммунизации
Вид
прививки
Целе-
вая
груп-
па
Количество
детей на
конец
отчетного
месяца
Привито
%
охвата
за
месяц
Число
ПВО
Привито в
указанном
возрасте
за весь
период
% охвата
за весь
период
Всего
в т.ч. в
указанном
возрасте
АДС-1
вакцинация
до 1 года
АДС-2
вакцинация
до 1 года
АДС-3
вакцинация
до 1 года
АКДС-1
вакцинация
до 1 года
АКДС-2
вакцинация
до 1 года
АКДС-3
вакцинация
до 1 года
БЦЖ в
роддоме
вакцинация
до 1 года
БЦЖ на
участке
вакцинация
до 1 года
ВГВ-1 в
роддоме
вакцинация
до 1 года
ВГВ-1 на
участке
вакцинация
до 1 года
ВГВ-2
вакцинация
до 1 года
ВГВ-3
вакцинация
до 1 года
Пневмо-1
вакцинация
до 1 года
Пневмо-2
вакцинация
до 1 года
Полиомиелит
1
вакцинация
до 1 года
Полиомиелит
2
вакцинация
до 1 года
Полиомиелит
3
вакцинация
до 1 года
Хиб -2
вакцинация
до 1 года
Хиб -3
вакцинация
до 1 года
Хиб-1
вакцинация
до 1 года
Корь-1
вакцинация
1 год
Краснуха-1
вакцинация
1 год
Эпидпаротит
1
вакцинация
1 год
АДС-4
ревакцинация
1 год
АКДС-4
ревакцинация
1 год
Пневмо-3
ревакцинация
1 год
Полиомиелит
4
ревакцинация
1 год
Хиб -4
ревакцинация
1 год
АДС-5
ревакци-
нация
6 лет
БЦЖ-2
ревакци-
нация
6 лет
Корь-2
ревакци-
нация
6 лет
Краснуха-2
ревакци-
нация
6 лет
Эпидпаротит
2
ревакци-
нация
6 лет
АД-М
ревакци-
нация
12 лет
АДС-М
ревакци-
нация
16 лет
АДС-М
взрослые
ревакци-
нация
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Примечание:
1) при использовании комбинированных вакцин (АКДС+ Хиб, АКДС+ВГВ+Хиб, ККП и др.) число привитых заносить отдельно по составляющим моновакцинам.

2. Ауданның (қаланың) бас дәрігері жиынтық есепті мемлекеттік денсаулық сақтауды басқарудың жергілікті органына (облыс, қала) есеп беру кезеңінен кейінгі айдың 3 күнінде;
3. Басқа министрліктердің, ведомстволардың меншіктің барлық нысанындағы амбулаториялық-емханалық және стационарлық көмек көрсететін ұйымдары – орналасқан жері бойынша мемлекеттік денсаулық сақтауды басқарудың жергілікті органына (облыс, қала) және жоғары тұрған ұйымға – есеп беру кезеңінен кейінгі айдың 1 күнінде;

2. Главный врач района (города) сводный отчет местному органу
государственного управления здравоохранения (области,города)
3 числа, следующего за отчетным периодом;
3. Организации оказывающие амбулаторно-поликлиническую и
стационарную помощь других министерств, ведомств всех форм
собственности -местному органу государственного управления
здравоохранением (области,города) по месту нахождения и
своей вышестоящей организации - 1 числа, следующего за
отчетным периодом;

116
Төсектердің барлығы (85+87+88+89+90+91 жолдар)
117
оның ішінде балаларға арналған (86+92 жолдар)
118
2001
Күн өткізілді
А
Б
6
Стационарлық көмек көрсететін ұйымдардағы күндізгі стационарлар (бөлімшелер, палаталар)
01
Амбулаториялық-емханалық көмек көрсететін ұйымдардағы күндізгі стационарлар
02
Үйдегі стационарлар
03
Басшы __________________________________
Орындаушы ______________________________, тел. ______________________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
2-қосымша
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады________________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
3-нысан
Тоқсан сайын
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Қалалық, аудандық,
тері-венерологиялық диспансерлер,
тері-венерологиялық кабинеттері бар
емханалар, басқа министрліктердің,
ведомстволар мен барлық меншік
нысанындағы тері-венерологиялық қызметі
– облыстық тері-венерологиялық
диспансеріне есептік тоқсаннан кейінгі
айдың 5-ші күнге;
2. Облыстық тері-венерологиялық
диспансері Тері-венерология
ғылыми-зерттеу институтына жиынтық
есепті тоқсаннан кейінгі айдың 7-ші
күнге;
3. Тері–венерология ғылыми-зерттеу
институты жиынтық есепті
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігіне есепті тоқсаннан кейінгі
айдың 10-шы күнге;
Көбінесе жыныстық жолмен берілетін инфекциялар туралы есеп
20___ жыл
1000                                             жағдай
Аурулардың атауы
жолдар №
АХЖ 10 қайта қаралымы бойынша шифр
Өмірінде алғаш белгілі болған диагнозы бар науқастар саны
Қалалық жерде
Ауылдық жерде
А
Б
В
1
2
Мерез, барлығы
01
А 50-А 53
оның ішінде:
туа біткен
02
А50.0-A50.9
ерте
03
А51.0-A51.9
кеш
04
А52.0-A52.9
Гонококк жұқпасы
05
А54.0-2,4-9
Урогениталдық хламидиялық жұқпа
06
А56.0-A56.8
Жыныстық жолмен берілетін жұқпалардың (ЖЖЖБ) барлығы
07
А50-А64
Ескертпе: Науқастар медициналық көмекке жүгінген жері бойынша емес, науқастың тұрғылықты мекенжайлары бойынша қала және ауыл тұрғындарына бөлінеді.
Басшы ______________________________________________________________
Орындаушы ____________телефон №______ Күні 20 ___ жылғы «____»______
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
2-қосымша
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ______________________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
56-нысан
Тоқсан сайын
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:

116
Всего коек
(стр. 85+87+
88+89+90+91)
117
из них для
детей
(стр. 86+92)
118
2001
Число
организаций
Число
мест
Пролечено
больных
в том
числе
умерло
из них
направлено
в кругло-
суточный
стационар
Проведено
дней
А
Б
1
2
3
4
5
6
Стационары (отделения, палаты) дневного пребывания в организациях, оказывающих стационарную помощь
01
Дневные стационары в организациях, оказывающих
амбулаторно-
поликлиническую помощь
02
Стационары на дому
03
Х
Х
Руководитель __________________
Исполнитель_________________, тел. ________
Приложение 2
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 г. № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется __________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 3
ежеквартальная
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Городские, районные кожно-венерологические
диспансеры, поликлиники, имеющие
кожно-венерологические кабинеты,
кожно-венерологическая служба других министерств,
ведомств и всех форм собственности - областному
кожно-венерологическому диспансеру 5 числа,
следующего за отчетным кварталом месяца.
2. Областные кожно-венерологические диспансеры -
сводные отчеты в Научно-исследовательский
кожно-венерологический институт (НИКВИ) не позднее 7
числа, следующего за отчетным кварталом месяца.
3. НИКВИ - сводные отчеты в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан к 10 числа,
следующего за отчетным кварталом месяца.
Отчет об инфекциях, передающихся преимущественно половым путем
20 ___ год
Наименование болезней
строки
Шифр по МКБ
Х пересмотра
Число больных с впервые в жизни
установленным диагнозом (случаи)
в городских
поселениях
в сельской
местности
А
Б
В
1
2
Сифилис, всего
01
А 50-А 53
в том числе: врожденный
02
А 50.0-A 50.9
ранний
03
А 51.0-A 51.9
поздний
04
А 52.0-A 52.9
Гонококковая инфекция
05
А 54.0-2,4-9
Урогенитальная хламидийная
инфекция
06
А 56.0-A 56.8
Всего инфекций передающихся
половым путем (ИППП)
07
А 50-А 64
Примечание: Распределяют больных на городских и сельских жителей по месту постоянного жительства больного, а не по месту обращения за медицинской помощью
Руководитель _________
Руководитель _________
Исполнитель ______,
телефон _________
Дата "__" ___ 20 _года
Приложение 2
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 г. № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется ______________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 56
ежеквартальная
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:

1. Денсаулық сақтау жүйесінің
амбулаториялық-емханалық көмек
көрсететін ұйымдары – ауданның (қаланың) бас
дәрігеріне тоқсан сайын, есепті тоқсаннан
кейінгі айдың 1-күні;
2. Ауданның (қаланың) бас дәрігері жиынтық
есепті денсаулық сақтауды басқарудың
жергілікті органына тоқсан сайын, есепті
тоқсаннан кейінгі айдың 2-күні;
3. Денсаулық сақтауды басқарудың жергілікті
органдары жиынтық есепті Қазақстан
Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың
3-күні;

1. Организации, оказывающие
амбулаторно-поликлиническую помощь, системы
здравоохранения - главному врачу района (города) -1
числа, следующего за отчетным кварталом месяца.
2. Главный врач района (города) сводный отчет
местному органу управления здравоохранением
ежеквартально 2 числа следующего за отчетным
кварталом месяца.
3. Местные органы управления здравоохранением
сводный отчет по городу, области в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан ежеквартально
3 числа, следующего за отчетным кварталом месяца.

3. Денсаулық сақтауды басқарудың жергілікті
органдары жиынтық есепті Қазақстан
Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне
тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың
3-күні;
4. Ғылыми орталықтар, ғылыми зерттеу
институты және республикалық денсаулық сақтау
ұйымдары Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігіне есепті
тоқсаннан кейінгі айдың 3-күні;
20___ жылдың ___ тоқсаны бойынша
медицина және фармацевтика кадрларының қозғалысы туралы есеп
Кадрлер атауы
Есепті кезеңнің басында
Есепті кезеңде жұмысқа келгендер
Есепті кезеңде жұмыстан шыққандар
Есепті кезеңнің соңында
1
2
3
4
5
6
1
Дәрігерлер
2
Орта медицина қызметкерлері
3
Жоғары фармацевтикалық білімі бар мамандар
4
Орта фармацевтикалық білімі бар мамандар
Басшы ______________________________________________________________
Орындаушы ____________телефон №______ Күні 20 ___ жылғы «____»______
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
2-қосымша
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады________________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
61-нысан
Тоқсан сайын
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады
1. Ауданның бас дәрігері және денсаулық
сақтау басқармасы облыстық психиатриялық
диспансерге - 5-күні
2. Облыстық психиатриялық диспансер -
Республикалық психиатрия,
психотерапия және наркология
ғылыми-практикалық орталығына 10-күні
3. Республикалық психиатрия, психотерапия
және наркология ғылыми-практикалық орталығы
Қазқстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігіне 15-күні
Психикалық және мінез-құлық бұзылушылығымен ауыратын науқастар контингентері туралы есеп
20__ жылғы _________ тоқсанға
2700 Стационарлық, диспансерлік және профилактикалық бақылаудағы науқастардың контингенті
Ауру атауы
жол №
АХЖ Х бойынша шифр
Бақылауда тұрғандар
Стационарларда мәжбүрлеп емделуде
Барлығы
оның ішінде
Диспансерлік (Д)
Профилактикалық (П)
Ауылдық жерден
Әйелдер
Жасөспірімдер
Д
С
Д
Д
С
Д
С
А
Б
В
1
2
3
5
6
7
8
9
Психикалық және мінез-құлық бұзылулары - барлығы:
01
F00-F09 F20-F99
оның ішінде: симптомдық бұзылуларды қосқанда органикалық психикалық бұзылулар
02
F00-F09
шизофрения, шизотиптік сандырақ бұзылулар
03
F20-F29
оның  ішінде: шизофрения
04
F20
күйзеліс пен соматоформдық бұзылуларға байланысты невроздық бұзылулар
05
F40 -F48
физиологиялық бұзылулар мен физикалық факторларға байланысты мінез-құлықтық синдромдар
06

3. Местные органы управления здравоохранением
сводный отчет по городу, области в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан ежеквартально
3 числа, следующего за отчетным кварталом месяца;
4. Научные центры, научно-исследовательские
институты, республиканские организации
здравоохранения в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан ежеквартально 3 числа,
следующего за отчетным кварталом месяца.
Отчет
о движении медицинских и фармацевтических кадров
за ____ квартал 20 ____ года
Наименование кадров
На начало
отчетного
периода
Прибыло за
отчетный
период
Выбыло за
отчетный
период
На конец отчетного
периода
1
2
3
4
5
6
1
Врачи
2
Средние медицинские
работники
3
Специалисты с высшим
фармацевтическим
образованием
4
Специалисты со средним
фармацевтическим
образованием
Руководитель _________
Руководитель _________
Исполнитель ______,
телефон _________
Дата "__" ___ 20 _года
Приложение 2
Утверждено приказом  и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 г. № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _______________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 61
ежеквартальная
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Главный врач района и городской департамент
здравоохранения в областной психиатрический
диспансер 5 числа;
2. Областной психиатрический диспансер - в
республиканский научно-практический центр
психиатрии, психотерапии и наркологии
(РНПЦ психиатрии, психотерапии и наркологии) 10
числа;
3. РНПЦ психиатрии, психотерапии и наркологиив -
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
к 15 числу.
Отчет о контингентах больных с психическими и поведенческими
расстройствами
за ___ квартал 20 _____ года
2700 Контингенты больных, находящихся под стационарным, диспансерным
и профилактическим наблюдением
Наименование
заболеваний
строки
Шифр
по
МКБХ
Состоит под наблюдением
в стационарах на
принудительном
лечении
В С Е Г О :
в том числе
из
сельской
местности
женщин
подростки
диспан-
серном
(Д)
профилак
тическом
(П)
Д
П
Д
П
Д
П
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Психические
расстройства и
расстрой-
01
F00-F09
ства поведения
- всего:
F20-F99
в том числе:
02
F00-F09
органические
психические
расстройства
включая
симптомати-
ческие
расстройства
Шизофрения,
шизотипические
редовые
расстройства
03
F20-F29
из них:
шизофрения
04
F20
невротические
расстройства,
связанные со
05
F40-F48
стрессом и
соматоформные
расстройства
Поведенческие
синдромы,
связанные с
физио-
логическими
нарушениями и
физическими
факторами
06

F50-F59
ақыл-ес кемістігі
07
F70-F79
оның ішінде: жеңіл ақыл-ес кемістігі
08
F70
Басшы ______________________________________________________________
Орындаушы ____________телефон №______ Күні 20 ___ жылғы «____»______
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
2-қосымша
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады_________________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
64-нысан
Тоқсан сайын
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Наркологиялық ауруханалар және
диспансерлер, психоневрологиялық
диспансерлер, ауруханалар, біріктірілмеген
емханалар, оның ішінде емханада наркологиялық
бөлімшелері (кабинеттері) бар шаруашылық
есепті ұйымдар; стационардағы бөлімшелер,
палаталар, төсектер; мамандандырылған емдеу
профилактикалық ұйымдары (бұдан әрі -
МЕПҰ), наркологиялық бөлімшелері
(кабинеттері) жоқ,бірақ наркологиялық
ауруларға қызмет көрсететін - облыстық
(қалалық Астана және Алматы қалаларында)
наркологиялық диспансерлер-есептік кезеңнен
кейінгі айдың 1-ші күні.
2. Облыстық (қалалық Астана және Алматы
қалалары) наркологиялық диспансерлер -
есептік кезеңнен кейін айдың 5-ші күні
Нашақорлықтың медициналық әлеуметті
проблемаларының Республикалық ғылыми
практикалық орталығына
Психикаға белсенді әсер ететін заттарды тұтынудан туындаған психикасының және мінез-құлықтың бұзылушылығымен ауратын науқастар контингенттері туралы есеп
20___ жылғы І, ІІ, ІІІ,ІV тоқсанға
2700 Стационарлық, диспансерлік, профилактикалық бақылауда тұрған науқастар контингенті
Аурулар атаулары
Х қайта қараудың Халықаралық аурулар жүйесі бойынша шифры
жолдың №
Бақылауда тұрғандар
БАРЛЫҒЫ
Оның ішінде
әйелдер
диспансерлік
профилактикалық
диспансерлік
профилактикалық
А
Б
В
1
2
3
4
Психикаға  белсенді әсер ететін заттарды қолданудан болған  психикалық және мінез-құлықтың бұзылулары,  барлығы

F50-F59
Умственная
отсталость
07
F70-F79
из них:
легкая
умстве-
нная
отста-
лость
08
F70
Руководитель _________
Руководитель _________
Исполнитель ______,
телефон _________
Дата "__" ___ 20 _года
Приложение 2
Утверждено приказом  и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 г. № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем  представляется _____________________________________________
(наименование, адрес)
Форма 64
ежеквартальная
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Наркологические больницы и диспансеры,
психоневрологические диспансеры, больницы,
необъединенные поликлиники, в том числе
хозрасчетные организации, имеющие наркологические
отделения (кабинеты) в поликлинике; отделения,
палаты, койки в стационаре; специализированные
медицинские организации, не имеющие
наркологических отделений (кабинетов), но
обслуживающие наркологических больных - в
областные (городские г.г. Астана и Алматы)
наркологические диспансеры - 1-го числа после
отчетного периода.
2. Областные (городские г.г. Астана и Алматы)
наркологические диспансеры - 5-го числа после
отчетного периода в Республиканский
научно-практический центр медико-социальных
проблем наркомании.
Отчет о контингентах больных психическими и поведенческими
расстройствами, вызванными употреблением
психоактивных веществ (пав)
за I, II, III, IV квартал 20 ____ год
2700 Контингенты больных, находящихся под стационарным, диспансерным и профилактическим наблюдением случаи
Название
заболевания
Шифр по
МКБХ
пере-
смотра
строки
Состоит под наблюдением
ВСЕГО
в том числе
женщин
детей
до 14 лет
включительно
от 15 до 17
лет
включительно
дис-
пансер
- ном
профи-
лакти-
ческом
дис-
пансер
- ном
профи-
лакти-
ческом
дис-
пансер
- ном
про-
фи-
лак-
ти-
чес-
ком
дис
пансе
-рном
профи-
лакти-
ческом
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
Психические и
поведенческие
расстройства,
вызванные
употреблением
психоактивных
веществ,
всего

F10-F19
01
оның ішінде:
ішімдік қолданудан
F10
02
апиын қолданудан, барлығы
F11
03
оның ішінде:
- героин
04
- апиын
05
- басқа опиаттар
06
канабиноидтарды қолданудан;
F12
07
седативті  және ұйықтататын заттар қолданудан, барлығы
F13
08
оның ішінде: - барбитураттар
09
- бензодиазипиндер;
10
кокаин қолдану;
F14
11
кофеинді қоса алғанда басқа  стимуляторлар қолданудан, барлығы
F15
12
Оның ішінде: - амфетаминдер,
13
-метамфетаминдер,
14
экстаздар
15
галлюциногендер қолдану;
F16
16
темекі қолданудан;
F17
17
ұшпалы ерітінділерді қолданудан;
F18
18
есірткілер мен басқа психикалық белсенді заттарды үйлестіріп қолдану
F19
19
Есірткілерді инемен пайдаланушылардың барлығы 3, 8, 11, 12, 16 және 19 (F11, F13, F14, F15, F16 және  F19) жолдардан
20
кестенің жалғасы
Бақылауда тұрғандар
Оның ішінде
Стационардағы  мәжбүрлеп емдеудегілері
Балалар
ауыл тұрғындары

F10-F19
01
в том числе:
употреблением
алкоголя
F10
02
употреблением
опиоидов,
всего
F11
03
из них –
героина
04
- опиума
05
- других
опиатов
06
употреблением
канабиноидов
F12
07
употреблением
седативных и
снотворных
веществ,
всего
F13
08
из них –
барбитуратов
09
- бензо-
диазипинов
10
употреблением
кокаина
F14
11
употреблением
других
стимуляторов,
включая
кофеин, всего
F15
12
из них –
амфетаминов
13
- метам-
фетаминов
14
экстази
15
употреблением
галлюцино-
генов
F16
16
употреблением
табака
F17
17
употреблением
летучих
растворителей
F18
18
сочетанным
употреблением
наркотиков и
других
психоактивных
веществ
F19
19
Всего инъекционных
потребителей
наркотиков из строк 3,
8, 11, 12, 16 и 19
(F11, F13, F14, F15,
F16 и F19)
20
продолжение таблицы
Состоит под наблюдением
в том числе
в стационарах на
принудительном лечении
сельских жителей

ауыл тұрғындарынан( 9,10 жолдар)
14 жасқа дейінгілерді қоса алғанда
15 жастан 17 жасқа дейінгілерді қоса алғанда
әйелдер
балалар
психиатриялық
наркологиялық.
Арнайы
14 жасқа дейінгілерді қоса алғанда
15 жастан 17 жасқа дейінгілерді қоса алғанда
диспансерлік
профилактикалық
диспансерлік
профилактикалық
диспансерлік
профилактикалық
диспансерлік
профилактикалық
диспансерлік
профилактикалық
диспансерлік
профилактикалық
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
2800 Психикаға белсенді заттардың уытты әсерінің нәтижесінде болған уланулар мен өлім-жітім туралы деректер
Жағдайлары
жолдың
барлығы
Оның ішінде
әйелдер
балалар
Жас өспірімдер
А
Б
1
2
3
Алкогольмен улану
01
Басқа психикаға белсенді әсер ететін заттармен улану
02
Алкогольдің уытты әсерінің нәтижесінен қайтыс болғандар
03
Басқа психикаға белсенді заттардың уытты әсерінің нәтижесінде қайтыс болғандар
04
Басшы ______________________________________________________________
Орындаушы ____________телефон №______ Күні 20 ___ жылғы «____»______
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік
береді
Кім ұсынады _____________________________
атауы, мекен-жайы
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
2-қосымша
23-нысан
тоқсан сайын
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Уақытша бейімдеу және уытсыздандыру
орталықтары облыстық наркологиялық
диспансерге – есепті кезеңнен кейінгі
айдың 1-күні,
2. Облыстық наркодиспансер – аумақтық
денсаулық сақтау басқармасына және
Нашақорлықтың медициналық-әлеуметтік
проблемаларының Республикалық
ғылыми-практикалық орталығына
- есепті кезеңнен кейінгі айдың 3-күні,
3."Нашақорлықтың медициналық-әлеуметтік
проблемалары" РҒПО –
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігіне – есепті кезеңнен кейінгі айдың
5-күні.
Уақытша бейімдеу және уытсыздандыру орталығының есебі
___ тоқсан 20___ жыл
1000 Орталықтар саны 1 ________
1100 олардағы төсек саны ____________________
1200   Ұйымның штаттық қызметтері
Қызметтер
Бет №
Есепті кезеңнің соңында барлығы
Оның ішінде:
дәрігерлер
орта медперсонал
кіші медперсонал
өзге персонал
А
Б
1
2
3
4
5
Штаттағы.......
01
Жұмыс істейтіндер .......
02
Жеке тұлғалар (негізгі қызметкерлер)
03
2000 Орталыққа жеткізілген тұлғалар құрамы (болу мерзімдері мен нәтижелері)
Аурулардың атаулары
АХЖ-10 бойынша шифр
Жазылым жолдарының №
жынысы
барлығы
Шыққан және қайтыс болғандардың жатқан төсек-күн саны
келіп түсті
шығарылды
Олардың ішінен
Қайтыс болды
Басқа медициналық ұйымдарға ауысты ылды
А
Б
В
Д
1
2
3
4
5
Алкогольді тұтыну салдарынан болған психикалық мінез-құлықтық бұзылулар, вызванные употреблением алкоголя, жіті уыттану

из сельских жителей (графы 9,10)
женщин
детей
психиат-
рических
нарко-
логиче
-ских
специа-
лизиров
- анных
до 14 лет
включительно
от 15 до 17
лет
включительно
диспан-
серном
профилак-тическом
диспан-
серном
профи
лакти
ес-
ком
диспан-
ерном
профи
лакти
чес-
ком
диспа-
нсер-
ном
профи
-лакт
ичес-
ком
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
2800 Данные об отравлениях и смертности в результате токсического действия психоактивных веществ
Состояния
№ строки
Всего
Из них
женщин
детей
подростков
А
Б
1
2
3
Алкогольные отравления
01
Отравления другими
психоактивными веществами
02
Умерло в результате
токсического действия алкоголя
03
Умерло в результате
токсического действия других
психоактивных веществ
04
Руководитель _________
Руководитель _________
Исполнитель ______,
телефон _________
Дата "__" ___ 20 _года
Приложение 2
Утверждено приказом  и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 г. № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется  __________________________________________
наименование, адрес
Форма 23
ежеквартальная
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Центры временной адаптации и детоксикации в
областной наркологический диспансер - 1 числа
месяца следующего за отчетным периодом.
2. Областной наркодиспансер - в территориальное
управление здравоохранения и Республиканский
научно практический центр медико-социальных
проблем наркомании - 3 числа месяца следующего
за отчетным периодом.
3. РНПЦ медико-социальных проблем наркомании - в
Министерство здравоохранения Республики
Казахстан - 5 числа месяца следующего за
отчетным периодом.
ОТЧЕТ
Центра временной адаптации и детоксикации
за ___ квартал 20 ___ года
1000 Число центров 1 ________
1100 число койко-мест в них ____________________
1200                 Штатные должности организации
Должности
стр.
Всего на
конец
отчетного
периода
в том числе
врачи
средний
медперсонал
младший
медперсонал
прочий персонал
А
Б
1
2
3
4
5
Штатные .........
01
Занятые .........
02
Физические лица
(основные
работники)
03
2000 Состав лиц, доставленных в центр (сроки и исходы пребывания)
Наименование
болезней
Шифр по
МКБХ
строки
пол
всего
проведено
выписанными и
умершими
койко-дней
посту-
пило
выпи-
сано
из них
умерло
переведены
в другие
медицинские
организации
А
Б
В
Д
1
2
3
4
5
Психические
поведенческие
расстройства,
вызванные
употреблением
алкоголя, острая
интоксикация

F 10.0
01
барлығы
02
м
03
ж
Жетекші ___________________________
Орындаушы ____________________, телефон___________
Күні  "____"_________________ 20__ жыл
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады_________________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
2-нысан
Жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
КҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Аудандық мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
басқармалары (бұдан әрі - МСЭҚБ) қалаішілік
аудандардың МСЭҚБ
қосқанда) МСЭҚБ, аудандық МСЭҚБ жоқ
қалалардың қалалық МСЭҚБ -
қалалық (облыстық) мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
басқармалары (МСЭҚД; МСЭҚБ)-ге – 5 қаңтарда;
2. Аудандық МСЭҚБ бар қалалардың қалалық
МСЭҚБ (Астана, Алматы қалаларынан басқа) -
облыстық МСЭҚД-ге – 5 қаңтарда;
3. Басқа министрліктердің, ведомстволардың
меншіктің барлық нысанындағы
санитарлық-эпидемиологиялық станциялары (СЭС)
- облыстық МСЭҚД-ге - 5 қаңтарда;
4. Қалалық, облыстық МСЭҚД – Республикалық
санитарлық-эпидемиологиялық станциялары                               (РСЭС)-ке, қаланың, облыстың статистика
басқармасына - 10 қаңтарда;
5. РСЭС- Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігіне – 15 қаңтарда ұсынады.
Жеке инфекциялық және паразиттік аурулар туралы есеп
20_____ жыл
Аурулардың атауы
Жолдың №
Х қайта қараудың Халықаралықаурулар жүйесі бойынша шифры
Тіркелген аурулар
Оның ішінде ауылдық жерлерде
Барлығы
Оның ішінде балалар
Барлығы
Оның ішінде балалар
0-14 жасты қосқанда
15-17 жасты қосқанда
0-14 жасты қосқанда
15-17 жасты қосқанда
А
Б
В
1
2
3
4
Тырысқақ
01
А00
Іш сүзегі
02

F 10.0
01
все-го
02
м
03
ж
Руководитель _____________________
Исполнитель _________________, тлефон ___________
Дата "___" ________________ 20 __ года
Приложение 3
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 г. № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 2
годовая
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Районные (включая УГСЭН внутригородских районов)
УГСЭН, городские УГСЭН городов, не имеющих районных,
городскому (областному) ДГСЭН (УГСЭН) - 5  января
2. Городские УГСЭН городов, имеющие районные УГСЭН
(кроме гг. Астаны, Алматы), - областным ДГСЭН - 7
января;
3. СЭУ (СЭС) других министерств, ведомств всех форм
собственности - областным ДГСЭН - 5 января;
4. Городские, областные ДГСЭН - Республиканской
управлению по статистике города, области - 10 января;
5. РСЭС - Министерству здравоохранения Республики
Казахстан - 15января.
Отчет об отдельных инфекционных и паразитарных заболеваниях
20 _____ год
Наименование
болезней
строки
Шифр по МКБ
Х пересмотра
Зарегистрировано
заболеваний
из них в сельской
местности
всего
в том числе
всего
в том числе
от 0 до
14 лет
включи-
тельно
от 15
лет до
17 лет
включи-
тельно
от 0 до
14 лет
включи-
тельно
от 15
лет до
17 лет
включи-
тельно
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Холера
01
А00
Брюшной тиф
02

А01.0
Паратиф А.В.С
03
А01.1-А01.4
Іш сүзегі қоздырғыштарының пайда болуы
04
Z22.0
Басқа да сальмонеллез жұқпалары
05
А02
Бактериалық дизентерия барлығы, оның ішінде
06
А03
Расталған бактериялық шигеллез
07
А03.1-А03.8
Дизентерия қоздырғыштарының пайда болуы
08
Z22.1
Басқа да бактериялық ішек жұқпалары
09
А04-А04.8
Нақтыланбаған бактериялық ішек жұқпалары
10
А04.9
Ротавирустық  энтерит
11
А08.0
Энтероколитік иерсиниеден туындаған энтериттер
12
А04.6
Функционалдық  диарея
13
К15.1-15.9
Басқа да бактериялық тағамнан уланулар
14
А05
оның ішінде ботулизм
15
А05.1
Оба
16
А20
Туляремия
17
А21
Күйдіргі
18
А22
Бруцеллез, алғаш анықталған
19
А23
Пастереллез
20
А28
Лептоспироз
21
А27
Листериоз
22
А32
Легионерлер ауруы
23
А48
Күл ауруы
24
А36
Күл ауруы қоздырғыштарының пайда болуы
25
Z22.2
Көкжөтел
26
А37
Скарлатина
27
А38
Менингокок жұқпасы
28
А39
Іріңді менингит
29
B типті гемофилдік жұқпа
30
Жаңа туған нәрестенің сіреспесі
31
А33
Сіреспенің басқа да нысандары
32
А35
АИТВ тудырған ауру
33
В20-В24
Адамдағы  иммунотапшылық вирусы таратушылар (АИТВ)
34
Z21
Жіті полиомиелит
35
А80
Желшешек
36
В01
Қызылша
37
В05
Қызамық
38
В06
Туа біткен қызамық белгісі
39
Р35.0
Вирусты кене энцефалиті
40
А84
Геморрагиялық қызба
41
А90-А99
Барлық жіті вирусты гепатиттер
42
В15-В17.В19
оның ішінде Гепатит А
43
В15
Гепатит В
44
В16
Гепатит D
45
В17.0
Гепатит С
46
В17.1
Гепатит Е
47
В17.2
Созылмалы вирусты гепатиттер, алғаш анықталғандардың барлығы
48
В18.0-В18.9
оның ішінде дельтасы бар созылмалы вирусты гепатит В
49
В18.0
дельтасы жоқ созылмалы вирусты гепатит В
50
В18.1
созылмалы вирусты гепатит С
51
В18.2
Орнитоздар
52
А70
Құтыру
53
А82
Эпидемиологиялық паротит
54
В26
Барлық риккетсиоздар:
55
А75-А79
оның ішінде індеттік бөртпе сүзегі
56
А75
кене бөртпе сүзегі
57
А75.3
КУ қызбасы
58
А78
Алғаш анықталған безгек
59
В50-В54
Безгек паразиттың пайда болуы
60
Z22.8
Висцералды лейшманиоз
61
В55.0
Тері лейшманиозы
62
В55.1
Эхинококкоз
63
В67
Трихинеллез
64
В75
Аскаридоз
65
В77
Гименолепидоз
66
В71.1
Энтеробиоз
67
В80
Басқа да трематодоздар
68
В66
оның ішінде описторхоз
69
В66.0
Жоғарғы тыныс жолдарының анықталмаған жіті жұқпасы
70

А01.0
Паратиф А.В.С
03
А01.1-А01.4
Носительство
возбудителя
брюшного тифа
04
Z22.0
Другие
сальмо-
неллезные
инфекции
05
А02
Бактериальная
дизентерия
всего, в том
числе
06
А03
Шигеллез
бактериально
подтверж-
денный
07
А03.1-А03.8
Носительство
возбудителей
дизентерии
08
Z22.1
Другие
кишечные
инфекции
уточненные
09
А04-А04.8,
А08.0-А08.3,
А08.5
Бактериальные
и вирусные
кишечные
инфекции
неуточненные
10
А04.9, А08.4
Ротавирусный
энтерит
11
А08.0
Энтериты
вызванные
иерсиния
энтеро-
колитика
12
А04.6
Функцио-
нальная
диарея
13
К15.1-15.9
Другие
бактериальные
пищевые
отравления
14
А05
в том числе
ботулизм
15
А05.1
Чума
16
А20
Туляремия
17
А21
Сибирская язва
18
А22
Бруцеллез,
впервые
диагно-
стированный
19
А23
Пастереллез
20
А28
Лептоспироз
21
А27
Листериоз
22
А32
Болезнь
легионеров
23
А48
Дифтерия
24
А36
Носительство
возбудителей
дифтерии
25
Z22.2
Коклюш
26
А37
Скарлатина
27
А38
Менинго-
кокковая
инфекция
28
А39
Менингит
гнойный
29
G 00.9
Гемофильная
инфекция типа
b
30
B 96.3
Столбняк
новорож-
денного
31
А33
Другие формы
столбняка
32
А35
Болезнь,
вызванная ВИЧ
33
В20-В24
Носители
вируса
иммуно-
дефицита
человека
34
Z21
Полиомиелит
острый
35
А80
Ветряная оспа
36
В01
Корь
37
В05
Краснуха
38
В06
Синдром
врожденной
краснухи
39
Р35.0
Клещевой
вирусный
энцефалит
40
А84
Геморра-
гические
лихорадки
41
А90-А99
Острые
вирусные
гепатиты
всего
42
В15-В17.В19
в том числе
гепатит А
43
В15
гепатит В
44
В16
гепатит D
45
В17.0
гепатит С
46
В17.1
гепатит Е
47
В17.2
Хронические
вирусные
гепатиты,
впервые
выявленные
всего
48
В18.0-В18.9
в том числе
хронический
вирусный
гепатит В с
дельта
49
В18.0
хронический
вирусный
гепатит В без
дельта
50
В18.1
хронический
вирусный
гепатит С
51
В18.2
Орнитозы
52
А70
Бешенство
53
А82
Паротит
эпидемический
54
В26
Риккетсиозы
всего:
55
А75-А79
в том числе
эпидемический
сыпной тиф
56
А75
клещевой
сыпной тиф
57
А75.3
лихорадка КУ
58
А78
Малярия
впервые
диагно-
стированная
59
В50-В54
Паразито-
носители
малярии
60
Z22.8
Висцеральный
лейшманиоз
61
В55.0
Кожный
лейшманиоз
62
В55.1
Эхинококкоз
63
В67
Трихинеллез
64
В75
Аскаридоз
65
В77
Гименолепидоз
66
В71.1
Энтеробиоз
67
В80
Другие
трематодозы
68
В66
в том числе
описторхоз
69
В66.0
Острая
инфекция
верхних
дыхательных
путей
неуточненная
70

J06.9
Тұмау
71
J10-J11
Тыныс алу мүшелері туберкулезі
72
А15,А16
Мерез
73
А50-А53
Қышыма
74
В86
Биттегендік
75
В85
Перинаталдық кезең үшін ерекшеленетін жұқпалы аурулар
76
Р36, 37, 39, 39.0, 39.1, 39.4, 39.8, 39.9.
Босанғаннан кейінгі кезеңмен басым байланысты асқынулар
77
О85,86,86.0, 86.1, 86.8, 91.0-91.2
Хирургиялық және терапиялық әрекеттерден болатын асқынулар
78
Т80.2,
Т.81.4
Жіті және созылмалы (алғаш анықталған) гепатиттердің ұштастырылған нысандары кезінде шифрларға сәйкес бөлек диагноздарды тіркеуді жүргізу керек.
Басшы ______________________________________________________________
Орындаушы ____________телефон №______ Күні 20 ___ жылғы «____»______
Ақпарат алушы жарияламауға кепілдік береді
Кім береді______________________________________
ұйымның атауы және мекенжайы
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрінің
2011 жылғы міндетін атқарушының
12 қыркүйектегі № 616 бұйрығымен
бекітілген 3-қосымша
№ 7-нысан
жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
ТКЖК коды
ҚҰЖК коды
Ұсынады:
1. Ауданның бас дәрігері және қалалық
департамент - КҰЖК коды облыстық онкологиялық
диспансерге - 5 каңтарда
2. Облыстық онкологиялық диспансер -
облыстардың және Астана, Алматы қалаларының
статистикалық департаменттері және Қазақ
онкология және радиология ҒЗИ - 10 каңтарда
3. Қазақ онкология және радиология ҒЗИ -
Қазақстан Респуликасы Денсаулық сақтау
министрлігіне 10 ақпанда
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі - Қазақстан Республикасы
Статистика Агенттігіне 1 сәуірде
ҚАТЕРЛІ ІСІКПЕН АУЫРАТЫН НАУҚАСТАР МЕН АУРУЛАР ТУРАЛЫ ЕСЕП 20__ Жылға
2100 ОНКОЛОГИЯЛЫҚ МЕКЕМЕНІҢ (ҰЙЫМНЫҢ) ЕСЕБІНДЕ ТҰРҒАН ҚАТЕРЛІ ІСІКПЕН АУЫРАТЫН НАУҚАСТАРДЫҢ КОНТИНГЕНТІ
ІСІКТІҢ ОРНАЛАСУЫ
ЖОЛ  №
АХЖ 10-шы қайта қарау шифры
Есепті жыл басынан есепте тұрғандар саны
Есепті жылы есепке алынды
бірінші рет қойылған диагнозбен науқастардың ішінен (3-баған.)
бұрын қойылған диагнозбен науқастар
бірінші рет қойылған диагнозбен науқастар
профилактикалық байқау кезінде анықталды
морфологиялық расталған диагноз
аурудың сатылары бар
барлығы
оның ішінде I-II сатыда
I-II
III
IV
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Қатерлі ісіктер, барлығы
01
С00-С97
соның ішінде 14 жасқа дейінгі балаларды қоса алғанда
02
С00-С97
Жалпықатерлі ісіктердің ішінде:ерін
03
С00
тілдің, ауыз қуысы мен жұтқыншақтың
04
С01-С14, С46.2
өңештің
05
С15
асқазанның
06
С16
тоқ ішектің
07
С18
тік ішек, ректосигмалық қосылыстың, анустың
08

J06.9
Грипп
71
J10-J11
Туберкулез
органов
дыхания
72
А15,А16
Сифилис
73
А50-А53
Чесотка
74
В86
Педикулез
75
В85
Инфекционные
болезни,
специфичные
для
перинаталь-
ного периода
76
Р36, 37, 39,
39.0,
39.1,39.4,
39.8, 9.
Осложнения,
связанные
преимущест-
венно с
послеродовым
периодом
77
О85,86,86.0,
86.1, 86.8,
91.0-2
Осложнения
хирурги-
ческих и
терапевти-
ческих
вмешательств
78
Т80.2,
Т.81.4
Руководитель _________
Руководитель _________
Исполнитель ______,
телефон _________
Дата "__" ___ 20 _года
Приложение 3
Утверждено приказом  и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011г. № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 7
годовая
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД  ОКПО
Представляют:
1. Главный врач района и городской департамент -
в  областной онкологической диспансер 5 января;
2. Областной онкологический диспансер -
департаменты статистики области, г.г. Астаны и
Алматы в Научно-исследовательский институт (НИИ)
онкологии и радиологии к 10 января;
3. НИИ онкологии и радиологии - в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан
к 10 февраля;
4. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан - в Агентство Республики Казахстан по
статистике 1 апреля.
Отчет о больных и заболеваниях
злокачественными новообразованиями
за 20 _____ год
2100 КОНТИНГЕНТЫ БОЛЬНЫХ ЗЛОКАЧЕСТВЕННЫМИ НОВООБРАЗОВАНИЯМИ,
СОСТОЯЩИХ НА УЧЕТЕ ОНКОЛОГИЧЕСКОГО УЧРЕЖДЕНИЯ
(ОРГАНИЗАЦИИ)ЧЕЛОВЕК
ЛОКАЛИЗАЦИЯ
ОПУХОЛИ
строки
Шифр по
МКБХ-пере-
смотра
Состояло
на учете
на начало
отчетного
года
Взято на учет в
отчетном году
из числа больных с
впервые в жизни
установленным диагнозом
(графа 3)
больных с
ранее
установ-
ленным
диагнозом
больных с
впервые в
жизни
установ-
ленным
диагнозом
выявлено при
профилакти-
ческом осмотре
диагноз
подтверж-
ден
морфологи-
чески
всего
из них
с I-II
стадией
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Злокачественные
ново-
образования,
в с е г о
01
С00-С97
в том число у
детей до 14 лет
включительно
02
С00-С97
Из общего числа
- зло-
качественные
новообразования
: губы
03
С00
языка, полости
рта и глотки
04
С01-С
4, С
6.2
пищевода
05
С15
желудка
06
С16
ободочной кишки
07
С18
прямой кишки,
ректосигм.
соединения,
ануса
08

2401 Барлық тіркелген аурулардың ішінде ауыл тұрғындарында анықталғаны: 1-ерлерде:____________ 2-әйелдерде:___________
"____________"____________________20____ жыл
Орындаушының аты-жөні, телефон №__________________Басшы:_____________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаның 8-нысаны жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 2012.09.28 № 663 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Ұсынған кім _________________________________________________________
атауы, мекенжайы
8-нысан
Жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы»
Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес беріледі
ҚҰЖЖ КОДЫ

2401 Из общего числа зарегистрированных заболеваний у сельских жителей: 1-мужчин:____________ 2-женщин:___________
Руководитель _________
Руководитель _________
Исполнитель ______,
телефон _________
Дата "__" ___ 20 _года
Приложение 3
Утверждено приказом
и.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 года № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
_____________________________________________________________________
Кем представляется __________________________________________________
наименование и адрес
Форма 8
годовая
Сноска. Форма 8 в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 28.09.2012 № 663 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
«О здоровье народа и системе здравоохранения»
КОД ОКПО
Представляют:

1. Тері-венерология диспансерлері, тері-венерология бөлімдері бар ауруханалар, емханалар, әйелдер консультациясы тері-венерология кабинеттерінің бар-жоғына қарамастан қала, ауданның бас дәрігерлеріне - 5 қаңтарда;
2. Қаланың, ауданның тері-венерология кабинеті бар емханалардың бас дәрігерлері, басқа министрліктердің, ведомстволардың барлық меншіктің нысанындағы - облыстық тері-венерология диспансерлерге - 10 қаңтарда;
3. Облыстық, қалалық тері-венерология диспансерлері ТВҒЗИ-ға - 25 қаңтарда;

1. Кожно-венерологические диспансеры,
больницы, поликлиники, имеющие кожно-
венерологические отделения, кабинеты,
женские консультации, независимо от
наличия кабинетов главному врачу района,
города - 5 января;
2. Главные врачи района (города),
поликлиники, имеющие кожвенкабинеты,
кожвенслужба других министерств, ведомств
и всех форм собственности - областному
кожвендиспансеру - 10 января;
3. Областной, городской кожвендиспансер в
НИКВИ - 25 января;

2201
Зерттеп-қаралғандар санынан (1-баған) - мерездің алдын алу, емдеу іс-шаралары жүргізілген адамдар саны 1 __#1___, создар 2 __#2___.
Ескертпе:
1. Есептерге барлық науқастар туралы мәліметтер кіреді, оларды емдеу және бақылау жұмыстары науқастың тұрғылықты орнына қарамастан осы ұйымдарда жүргізіледі.
Есепке басқа емдеу-профилактикалық мекемеде бақылауда тұрған, соған қарамастан консультация және емдеуге келген науқастар туралы мәлімет кіргізілмейді.
Аудандық, ауылдық аудандардың аудандық ауруханалардың қызметі жүктелген аудандық тері-венерологиялық диспансерлері аудандық учаскелік ауруханаларда, фельдшер-акушерлік пункттерде ЖЖЖИ-мен емделген барлық науқастар туралы мәліметті есепке кіргізеді.
2. Аудандық мекемелерде (диспансерлерде, ауруханаларда), ауданда тұратын немесе емделіп жатқан науқастардың картасын қоса алғанда, диспансерлік бақылаудың № 030/е ф. бақылау картасынан құрылған ЖЖЖИ-мен ауыратын науқастар мәліметтерінің толық болуын қамтамасыз ету үшін картотекалары болуы тиіс.
Учаскелік дәрігерлер жылдық есеп беру кезінде аудандық мекемелерге оларда бақылауда тұрған науқастардың бақылау карталарын және аудандық картотекалармен салыстыру үшін оларды қажетті мәліметтермен толықтыруы қажет.
Басшы ____________________
Орындаушы ________________, тел. _______   20__ жылғы "___" _________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаның 10-нысаны жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 2012.09.28 № 663 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Ұсынған кім _________________________________________________________
атауы және мекенжайы
10-нысан
жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:

2201
Из числа обследованных (гр. 1) - число лиц, которым проведено профилактическое лечение по поводу сифилиса 1 __#1___, гонореи 2 __#2___
Примечание: 1. В отчет включают сведения о всех больных, лечение и наблюдение за которыми проводится данным учреждением независимо от места жительства больного. Не включают в отчет сведения о больных, обратившихся за консультацией и лечением, но состоящих под наблюдением в других лечебно-профилактических учреждениях.
Районные кожно-венерологические диспансеры, на которых возложены функции районных, районные больницы сельских районов включают в отчет сведения о всех больных, лечащихся по поводу ИПППП в районных и участковых больницах, на фельшерско-акушерских пунктах.
2. Для обеспечения полноты сведений о больных ИПППП в районном учреждении (диспансере, больнице) должна быть картотека больных ИПППП, составленная из контрольных карт диспансерного наблюдения - ф. № 030/у, включающая карты больных, проживающих или лечащихся в районе. Участковые врачи при сдаче годового отчета должны представлять районным учреждениям контрольные карты больных, находящихся под их наблюдением, для сверки с районной картотекой и пополнения ее необходимыми сведениями о больных.
Руководитель ______________________________
Исполнитель ______________, тел _______ Дата  "__" ________ 20__ года
Приложение 3
Утверждено приказом
и.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 года № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
_______________________________________________________________
Кем представляется __________________________________________________
(наименование, адрес)
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
Форма 10
годовая
Сноска. Форма 10 в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 28.09.2012 № 663 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
КОД ОКПО
Представляют:

1. Психиатриялық диспансерлер, психиатриялық (психоневрологиялық)ауруханалардың диспансерлік бөлімшелері, денсаулық сақтау жүйесінде психиатриялық (психоневрологиялық), психотерапиялық, психосоматикалық бөлімшелері (кабиниеттері)бар ауруханалар- орталық аудандық (қалалық)аурухананың бас дәрігеріне - 5 қаңтарда;
2. Аумақтық (облыс, қала) денсаулық сақтауды басқару органына -орталық (қалалық) аурухананың бас дәрігері - әрбір ведомстваға қарасты ұйымның есебін орталық аудандық (қалалық) аурухананың бас дәрігері - 10 қаңтарда;

1. Психиатрические диспансеры, диспансерные
отделения психиатрических
(психоневрологических) больниц, больницы
(необъединенные поликлиники), имеющие
психиатрические (психоневрологические,
психотерапевтические, психосоматические)
отделения (кабинеты) системы
здравоохранения - главному врачу
центральной районной (городской)
больницы - 5 января;
2. Главный врач центральной районной
(городской) больницы отчет каждой
подведомственной организации - органу
управления здравоохранением территории
(области, города) - 10 января;

Жыл аяғында байқауда тұрғандар арасынан мүгедектік тобы бар науқастар саны (1-жол, 4-баған)
барлығы
оның ішінде
III топ
15 жасқа дейінгі мүгедектер
А
Б
В
1
2
3
4
Барлығы.......
1
F00-F09;
F20-F99
оның ішінде:
органикалық психикалық бұзылулар, симптоматикалық бұзылуларды қоса алғанда
2
F00-F09
шизофрения......
3
F20
ақылы кемдік (олигофрения)
4
F70-F79
2111 Алғаш рет мүгедек болғандардың барлық санынан (1-жол, 1-баған): 15 жасқа дейінгі мүгедектер 1 ___________, III топтағы мүгедектер 2 _____________________________.
2200    Диспансерлік және консультативтік науқастарға байқауды жүзеге
асыратын психиатрлар, мен басқа мамандықтар
(оның ішінде селолық әкімшілік аудандағы поликлиникаларда)
Мамандар атауы
Жол №
Жыл аяғындағы мамандар саны
қызметке орналасқан лауазымдар саны
штат бойынша
қызметке орналасқан лауазымдар
А
Б
1
2
3
барлық психиатрлар саны
1
соның ішінде ересектерге арналған психиатрлар
2
балалар үшін
3
жеткіншектер үшін
4
сот-психиатриялық сарапшысы
5
психотерапевтер
6
медициналық психологтар
7
2300                    Стационардағы науқастар құрамы
Ауру атауы
Жол атауы
АХЖ 10-шы қайта қарау шифры
Есепті жылы
Жыл аяғындағы науқастар саны
Қабылданған науқастар
Алғаш түскендер
Олардан мәжбүрлеп емдеуге
Шыққан науқастар
Олардан мәжбүрлеп емдеуге
Шыққан науқастар мен өлгендердің өткізген күн саны
Олардан мәжбүрлеп емдеуге
Ересектер
Олардан мәжбүрлеп емдеуге
Жеткіншектер
14 жасқа дейінгі балалар
ересектер
олардың ішінде мәжбүрлеп емдеуге
жеткіншектер
14 жасқа дейінгі балалар
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Органикалық психикалық бұзылулар, симптоматикалық бұзылуларды қоса алғанда
01
F00-F09
Шизофрения, шизотәрізді сандырақ бұзылулар
02
F20-F29
Олардан:
шизофрения
03
F20
Жан күйзелісі бұзылулары
04
F30-F39
Титықтау және соматоформды бұзылулар мен байланысты невротикалық бұзылулар
05
F40-F48
Физиологиялық бұзылулар мен және физикалық факторлар мен байланысты мінез құлықтық синдромдар
06
F50-F59
Ересектердегі тұлғалық және мінез-құлықтық бұзылулар
07
F60-F69
Ақыл кемістігі
08
F70-F79
Психологиялық дамудың бұзылуы
09
F80-F89
Балалық және жеткіншектік кезеңдегі мінез-құлықтық және эмоциялық бұзылулар
Анықталмаған психикалық бұзылулар
11
F99
Жиыны:
12
F00-F09, F20-F99
Бұдан басқа психикалық мінез-құлықтық бұзылуы бар науқастар барлығы:
психотроптық заттар қолдану салдарынан және 12 жолға кірмеген психикалық дені сау деп табылған аурулар
13
2320 Жалпы стационардан шыққандардың ішінен (12, 13-жолдары, 5-баған): қайтыс болғандары 1 ________, оның ішінде бақытсыздық және өзіне өзі қол жұмсаудан қайтыс болғандар 2 ____, ауыстырылған
Еңбек және халық әлеуметтік қорғау Министрлігінің мекемелеріне аударылғандар 3 ________
2330 Төсекте өткізілген күндердің ішінен ( 12,13 жолы, 9 баған), ауруханаішілік демалыс күндер саны 1 ______________
2340 Шығып кеткен науқастарға еңбекке жарамсыздық парағы бойынша еңбекке қабілетсіздік күндер саны (12-жол, 5-топ 1 _________________________
112
2400 Психикалық науқастар үшін емдік-еңбек шеберханалары
Атауы
Жол №
А
Б
1
Жыл аяғындағы істейтін науқастардың барлық саны
01
Жыл аяғындағы шеберханадағы орын саны
02
2500 Дәрігерлік-психиатриялық сараптама
Сараптамадан өткен адамдар саны, барлығы.............1 ___________________________
Оның ішінде: әскерлік...........2 ___________________________
Соттық...............3 __________________________
2600 Психикалық науқастар үшін күндізгі стационар
Смета бойынша орын саны 1 __________________________
Ауруханадан шыққан науқастар 2 _________________________
Есепті жыл аяғындағы науқастар саны 3 _________________________
Стационарда өткізген күндер саны 4 _________________________
Еңбекке жарамсыздық парағы бойынша еңбекке қабілетсіздік күндер саны
5 _________________________
Басшы _________________
Орындаушы _____________ телефон № _______ Күні ____ жылғы "__" ______
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаның 11-нысаны жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 2012.09.28 № 663 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Ұсынған кім _________________________________________________________
атауы, мекенжайы
11 нысан
жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:

года (стр. 1, гр. 4)
всего
в том числе
имеющих III
группу
инвалидов в
возрасте до
15 лет
включительно
А
Б
В
1
2
3
4
Всего..
1
F00-F09; F20-F99
в том числе:
органические психические
расстройства, включая
симптоматические
2
F00-F09
шизофрения.............
3
F20
умственная отсталость
(олигофрения)..........
4
F70-F79
2111 Из общего числа первично признанных инвалидами (стр. 1), гр. 1): инвалидов в возрасте до 15 лет 1___#1____, инвалидов III группы 2_____#2______
2200 Число занятых должностей психиатров, психотерапевтов, осуществляющих наблюдение за диспансерными и консультативными больными
(в том числе в поликлиниках сельских административных районов)
Наименование
строки
Занято должностей на конец
года
число
физических
лиц
штатных
занятых
А
Б
1
2
3
Всего врачей психиатров
1
в т.ч психиатров для взрослых
2
детских
3
подростковых
4
судебно-психиатрических экспертов
5
психотерапевтов
6
медицинских психологов
7
2300                    Состав больных в стационаре
Наименование заболеваний
строки
Шифр по
МКБ Х
перес-
мотра
В отчетном году
поступило больных:
поступило
впервые
взрослых
из них на
принуд.
лечение
дети
15-17
детей до
14 лет
А
Б
В
1
2
3
4
5
Органические психические
расстройства, включая
симптоматические
расстройства
01
F00-F09
Шизофрения, шизотипические
бредовые расстройства
02
F20-F29
из них:
шизофрения
03
F20
Аффективные расстройства
04
F30-F39
Невротические расстройства, связанные со стрессом и соматоформные расстройства
05
F40-F49
Поведенческие синдромы, связанные с физиологическими нарушениями и физическими факторами
06
F50-F59
Расстройства личности и поведенческие расстройства у взрослых
07
F60-F69
Умственная отсталость
08
F70-F79
Нарушение психологического развития
09
F80-F89
Поведенческие и эмоциональные расстройства, начинающиеся в детск.и подростк. возрастах
10
F90-F98
Психические расстройства неуточненные
11
F99
Итого:
12
F00-F09,
F20-F99
Кроме того больные с психическими и поведенческими расстройствами - всего: вследствии употребления психотропных веществ, признанные психически здоровыми и с заболеваниями, не вошедшими в стр.12
13
продолжение таблицы
В отчетном году
Состоит на конец года
из них на
принуд.
лечение
выбыло
больных
из них
на
принуд.
лечение
число
проведен.
к/дн.
выписан.
и умершими
из них на
принуд.
лечение
взрослых
из них на
принуд.
лечение
дети
15-17
детей до
14 лет
6
7
8
9
10
11
12
13
14
2320
Из общего числа выбывших (стр.12, 13, гр.7): умерло всего 1__#1___, в том числе от несчастных случаев и самоубийств 2 __#2__, переведено
в учреждения Министерства труда и социальной защиты 3 ___#3_____.
2330
Из числа проведенных койко дней (стр. 12, 13, гр. 9), число дней внутрибольничных отпусков 1____#1____
2340  Число дней нетрудоспособности по листкам нетрудоспособности, выданным выбывшим больным (стр. 12, гр. 9) 1___#1_____
2400 Лечебно - трудовые мастерские для психических больных
Наименование
№ строки
А
Б
1
Работает на конец года -
всего больных
01
Число мест в мастерских на
конец года
02
2500 Врачебно - психиатрическая
экспертиза
Число лиц, прошедших экспертизу, всего
1__#1___
в том числе: военную 2 ___#2___
судебную 3 ___#3_____
2600              Дневные стационары для психически больных
Число мест по смете 1___#1___, выписано больных 2 __#2__
Состоит больных на конец отчетного года 3___#3____, число дней, проведенных в стационаре 4__#4____
Число дней нетрудоспособности по листкам нетрудоспособности, выданным выписанным больным 5__#5___
Руководитель ___________ Исполнитель ____________, телефон __________
Дата "__" _________ 201__ года
Приложение 3
Утверждено приказом
и.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 года № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется __________________________________________________
(наименование, адрес)
_____________________________________________________________________
Форма, предназначенная для сбора административных даных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
Форма 11
годовая
Сноска. Форма 11 в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 28.09.2012 № 663 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
КОД ОКПО
Представляют:

F10-F19
оның ішінде:
алкогольді тұтынудан
02
F10
апиындарды тұтынудан
03
F11
каннабиноидтарды тұтынудан
04
F12
седативті және ұйықтататын заттарды тұтынудан, барлығы
05
F13
кокаинді тұтынудан
06
F14
басқа да стимуляторларды тұтынудан, кофеинді қоса, барлығы
07
F15
галлюциногендерді тұтынудан
08
F16
темекі шегуден
09
F17
ұшпа ерітінділерді тұтынудан
10
F18
есірткі және психикалық басқа да белсенді заттарды тұтыну
11
F19
Нашақорлықпен ауыратындардың жалпы санынан (3-10- бағандар) - әйелдер
12
Маскүнемдікпен ауыратындардың жалпы санынан (2-баған) - әйелдер
13

F10-F19
в том числе:
употреблением
алкоголя
02
F10
употреблением
опиоидов
03
F11
употреблением
каннабиноидов
04
F12
употреблением
седативных и
снотворных средств
05
F13
употреблением
кокаина
06
F14
употреблением
других
стимуляторов,
включая кофеин
07
F15
употреблением
галлюциногенов
08
F16
употреблением
табака
09
F17
употреблением
летучих
растворителей
10
F18
сочетанным
употреблением
наркотиков и др.
психоактивных
веществ
11
F19
Из общего числа
больных
наркоманиями
(строки 3-10) -
женщин
12
Из общего числа
больных
алкоголизмом
(строка 2) -
женщин
13
Из общего числа
больных (строки

Егу есірткіні тұтынатын науқастардың (3,5-8,11-бағандар) жалпы санынан
14
2310 Шыққандар ішінен 4-бағандағы 1 жол) 15-17 жастағы түскен балалар 1 ______ 14 жасқа дейінгі балалар 2 _______.
2320 Жалпы шыққандар санынан (4-баған 1 жол) барлық қайтыс болғандар 1 _____.
2400 Нашақор науқастарға арналған күндізгі стационарлар: орын саны…………………….1 ______, емделіп шыққан науқастар…………….2 ______, есепті жыл аяғында тіркелген науқастар саны…….3 ______, стационарда өткізген күндер саны………4 ______.
2500            Дәрігерлік-наркологиялық сараптау, куәландыру
Аурулардың атаулары
Жолдар №
Қайта қаралған аурулардың ХАЖ-10 бойынша шифры
Мас күйін анықтау үшін куәландыруға қатысушылар саны
Соттық-наркологиялық сараптау
Мәжбүрлеп емдеуге жіберу үшін сараптамадан өткен тұлғалар саны
Тергеуде жүрген және сотқа тартылғандарды сараптаудан өткізу
Азаматтық іс бойынша сараптау
1995 жылғы 17 сәуірдегі № 2184 Жарлық негізінде
Қазақстан Республикасы Қылмыстық Кодексінің 88-бабына сәйкес

3,5-8,11) -
потребители
инъекционных
наоркотиков
14
2310  Из числа выбывших (графа 4 строки 1)   2320  Из общего числа выбывших (графа 4   поступило детей 15-17 лет 1______ детей       строки 1) умерло всего 1___.
до 14 лет 2 _______
2400  Дневные стационары для наркологических больных: число мест.............1 ______,
выписано больных........2 ______, состоит больных на конец отчетного года.....3______,
число дней, проведенных в стационаре......4 ______
2500  Врачебно-наркологическая экспертиза, освидетельствование
Наименование
заболеваний
стр
Шифр по
МБК X
перес-
мотра
Число лиц
освиде-
тельство-
ванных для
установ-
ления
состояния
опьянения
Судебно-наркологическая экспертиза
Число лиц,
прошедших
экспертизу, для
направления на
принудлечение
Экспертиза
подследственных
и подсудимых
Экспертиза по
гражданским делам
На основании
Указа от
07.04.1995 г.
№ 2184
В соответствии
со статьей 88
УК Республики
Казахстан
В соответствии со

Қазақстан Республикасы Азаматтық іс жүргізу кодексінің 255-257-баптарына сәйкес
сараптамадан өтті
мәжбүрлеп емдеуге ұсыныс жасалды
сараптамадан өтті
мәжбүрлеп емдеуге ұсыныс жасалды
сараптамадан өтті
мәжбүрлеп емдеуге ұсыныс жасалды
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Сараптамадан немесе куәландырудан өткізілдер, барлығы
1
Барлық өткендердің ішінен психиқалық белсенді затты пайданалудан және мас болу жағдайынан туындаған психикалық және мінез-құлықтық бұзылулардың диагноздары қойылған
02
F10-F19
алкоголь тұтыну салдарынан
03
F10
есірткі тұтыну салдарынан
04
F11-F19
олардың ішінде:
алкоголь тутыну салдарынан болған әйелдерде
05
F10
есірткі тұтыну салдарынан болғанәйелдерде
06
F11-19
2600      Мәжбүрлік емдеуге арналған наркологиялық ұйымның (бөлімше)
стационарларындағы емделушілер құрамы (2300-кестеден)
Аурулардың атаулары
Жолдар №
Қайта қаралған аурулардың АХЖ-10 бойынша шифры
Есепті кезең тіркеудің басында есепте тұрды
Есепті жылдағы
шыққандар мен қайтыс болғандарды есептегендегі стационардағы төсек-күн саны
есепті жыл аяғына қарай есепте барлығы
Түскен науқастар
оның ішінде өмірінде алғашқы рет
шыққан науқастар
оның ішінде
мерзімі өткен жағдайда
мерзімін ұзартқан соң
мерзімінен бұрын
ойдағыдай емделіп шығуына байланысты
сырқаттануы бойынша
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Психикаға белсенді әсер ететін заттарды тұтынуды салдарынан болған психикалық және мінез-құлықтық ауытқулары бар науқастар, барлығы:
01
F10-F19
оның ішінде
алкогольді тұтынудан
02
F10
апиынды тұтынудан
03
F11
каннабибиноидтарды тұтынудан
04
F12
седативті және ұйықтататын дәрі тұтынудан, барлығы
05
F13
кокаин тұтынудан
06
F14
басқа да стимуляторды тұтынудан, кофеинді қоса алғанда, барлығы
07
F15
галлюциногендерді тұтынудан
08
F16
ұшпа ерітінділерді тұтынғанда
09
F18
есірткі және басқа да психикаға белсенді әсер ететін заттарды тұтынумен қоса
10
F19
Алкоголь тұтыну салдарынан психикалық және мінез-құлықтық бұзығулыларға ұшырағандардың жалпы санынан (2-жол) - әйелдер
11
F10
Есірткіні тұтыну салдарынан психикалық және мінез-құлықтық ауытқуларға ұшырағандардың жалпы санынан (2-жол) - әйелдер
12

статьями 255-257
ГПК Республики
Казахстан
прошли
экспер-
тизу
рекомен-
довано
принуди-
тельное
лечение
прошли
экс-
пертизу
реко-
мендо-
вано
прину-
дитель-
ное
лечение
прошли
экспер-
тизу
рекомен-
довано
принуди-
тельное
лечение
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Всего прошли
эеспертизу или
освидетельст-
вование
1
Из всех
прошедших
всего
выставлены
диагнозы
психических и
поведенческих
расстройств,
вызванных
употреблением
психоактивных
веществ или
состояние
опьянения
02
F10-F19
в том числе,
вызванные
употреблением
алкоголя
03
F10
вызванные
употреблением
наркотиков
04
F11-F19
из них:
у женщин,
вызванные
употреблением
алкоголя
05
F10
у женщин,
вызванные
употреблением
наркотиков
06
F11-19
2600 Состав больных в стационаре наркологической организации (отделения) для принудительного лечения (из таблицы 2300)
Наименование
заболеваний
строки
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
Состояло
на начало
отчетного
периода
В отчетном году
Поступило
больных
в том числе
впервые в жизни
выбыло
больных
А
Б
В
1
2
3
4
Психические и
поведенческие
расстройства,
вызванные
употреблением психо-
активных веществ -
всего:
01
F10-F19
в том числе:
употреблением алкоголя
02
F10
употреблением опиоидов
03
F11
употреблением
каннабибиноидов
04
F12
употреблением
седативных и
снотворных веществ
05
F13
употреблением кокаина
06
F14
употребленнием других
стимуляторов, включая
кофеин
07
F15
употреблением
галлюциногенов
08
F16
употреблением летучих
растворителей
09
F18
сочетанным
употреблением
наркотиков и
др. психоактивных
веществ
10
F19
Из общего числа лиц
с психическими и
поведенческими
расстройствами,
вызванными
употреблением
алкоголя (строка 2) -
женщин
11
F10
Из общего числа лиц
с психическими и
поведенческими
расстройствами,
вызванными
употреблением
наркотиков (строка 2)
- женщин
12

F11-F12
2601 Мәжбүрлік емдеуге арналған стационардағылардың ішінен ПБЗ қолданған тұлғалар саны (3-бағ. 2600-таб), барлығы 1 __________, оның ішінде алкоголь 2 ______, есірткілік заттар 3 ______, оның ішінде стационарда 3 ай жатқаннан кейін 4 ________, 6 айдан кейін 5 ______, 12 айдан кейін 6 ______.
2602 Мәжбүрлік бөлшелерінде емдеу кезіндегі өлім жағдайлары, барлығы 1 ________, оның ішінде өзін-өзі өлтіру 2 _______, төтенше жағдайлар саны , барлығы 3 _____, оның ішінде аурулардың қызметшілерге шабуылы 4 ______, аурулардың ауруларға 5 ______, қашып кету 6 _______.
2603 Мәжбүрлік емдеудегі емделушілердің ішінен есептік жыл аяғында жұмыс істеушілер, барлығы 1 _____, мекемеде 2 _________, шаруашылық келісімдегі нысандарда 3 ___________.
Басшы ________________
Орындаушы ____________, телефон _______ күні 20__ жылғы "___" _______
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаның 12-нысаны жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 2012.09.28 № 663 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Ұсынған кім _________________________________________________________
атауы, мекенжайы
12-нысан
Жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Денсаулық сақтау жүйесінің амбулаториялық-емханалық көмек көрсететін ұйымдары - ауданның (қаланың) бас дәрігеріне - 5 қаңтарда;
2. Ауданның (қаланың) бас дәрігері жиынтық есепті - денсаулық сақтауды басқарудың аумақтық органына - 10 қаңтарда;
3. Басқа да министрліктердің, ведомстволардың және меншіктің барлық нысанындағы амбулаториялық-емханалық көмек көрсететін ұйымдары өзінің және ұйымның орналасқан жері жоғары тұрған бойынша аумақтың (облыстың, қаланың) денсаулық сақтауды басқарудың жергілікті органына - 5 қаңтарда;
4. Денсаулық сақтауды басқа да жергілікті органдары облыс, қала бойынша жиынтық есепті Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанға.
Медициналық ұйымының қызмет көрсететін ауданында тұратын науқастардың және диспансерлік бақылауда тұрған тіркелген науқастар контингентінің ауруларының саны туралы есеп
Медициналық ұйымның қызмет көрсететін ауданында тұратын
науқастардың және диспансерлік бақылауда тұрған тіркелген
науқастар контингенті ауруларының саны туралы есеп
20__ жыл
1. Балалар (14 жасқа дейінгі) - қоса алғанда)
1000
жағдайлар
Кластар мен жекелеген аурулардың атауы
Жолдың №
Х қайта қаралған АХЖ бойынша шифры
Есепті жылы тіркелген аурулар
Есепті жылдың соңына дейін диспансерлік бақылауда тұрғандар
барлығы
оның ішінде қыздар
оның ішінде алғашқы рет анықталған диагнозбен
барлығы
оның ішінде қыздар
барлығы
оның ішінде қыздар
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Барлығы
1

F11-F12
продолжение таблицы
В отчетном году
Число койко дней
проведенных
в стационаре
выписанными
и умершими
Состоит на конец
отчетного
года всего
в том числе
по истечению
срока
после
продления
срока
досрочно
в связи с
успешным
лечением
по
болезни
5
6
7
8
9
10
2601 Число лиц (из графа 3 строка таблицы 2600), допустивших употребление ПАВ в стационаре для принудительного лечения, всего 1 _____
в том числе: алкоголя 2 ______, наркотических веществ 3 ______, из них через 3 месяца нахождения в стационаре 4 ______,
через 6 месяцев 5 ______, через 12 месяцев 6 ______
2602 Число смертельных исходов при лечении в принудительных отделениях, всего 1 ______, в том числе: суицидов 2 ______, число чрезвычайных проишествий, всего 3 _____, в том числе: нападений больных на персонал 4 ______, нападений больных на больных 5 ______, побегов 6 _______
2603 Работает на конец отчетного года пациетов из принудительных отделений, всего 1 ______, в пределах учреждения 2 _____, на хоздоговорных объектах 3 ______
Руководитель _________________
Исполнитель ____________________,      телефон ___________
Дата "__" _________ 20__ года
Приложение 3
Утверждено приказом
и.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 года № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется __________________________________________________
(наименование, адрес)
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
Форма 12
годовая
Сноска. Форма 12 в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 28.09.2012 № 663 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
КОД ОКПО
Представляют:
1. Организации, оказывающие амбулаторно-
поликлиническую помощь,системы здравоохранения
- главному врачу района (города) - 5 января;
2. Главный врач района (города) сводный отчет
местному органу управления здравоохранением -
10 января;
3. Организации, оказывающие амбулаторно-
поликлиническую помощь других министерств,
ведомств и всех форм собственности- местному
органу управления здравоохранением (области,
города) по месту нахождения организации и
своей вышестоящей организации - 5 января;
4. Местные органы управления здравоохранением
сводный отчет по городу, в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан -
к 10 февраля.
Отчет о числе заболеваний, зарегистрированнных у больных,
проживающих в районе обслуживания медицинской организации и
контингентах больных, состоящих под диспансерным наблюдением
20__ год
1000                  ДЕТИ (ДО 14 ЛЕТ ВКЛЮЧИТЕЛЬНО)
Наименование классов
и отдельных болезней
строки
Шифр по
МКБ Х
перес-
мотра
Зарегистрировано заболеваний
в отчетном году
Состоит под
диспансерным
наблюдением на
конец отчетного
года
всего
в том
числе
девочек
из них с
диагнозом,
установленным
впервые в жизни
всего
в том числе
девочек
всего
в том
числе
девочек
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Всего
1.0

А00-Т98
оның ішінде:
2.0
А00-В99
инфекциялық және паразиттік аурулар
оның ішінде: B және C гепатиті
2.1
B16.0-B16.9, B17.0-B17.1, B18.0-B18.2
ісіктер
3.0
С00-D48
оның ішінде: қатерсіз ісіктер
3.1
D10-D36
оның ішінде: жатырдың лейомиомасы
3.1.1
D25
жатырдың басқа қатерсіз ісіктері
3.1.2
D26
анабезінің қатерсіз ісіктері
3.1.3
D27
Қан және қан өндіруші ағзалар аурулары мен иммундық механизмді ала жүрген басқа да бұзылушылықтар
4.0
D50-D89
олардың ішінде: анемиялар
4.1
D50 - D53, D55-D-64
оның ішінде темір тапшылығы анемиясы
4.2
D50
гемофилия
4.3
D 66
Эндокриндік аурулар, тамақтану мен зат айналысының бұзылулары, барлығы
5.0
Е00-Е90
олардың ішінде: гипотиреоз
5.1
Е03
тиреотоксикоз зобпен немесе онсыз
5.2
Е05
инсулинге тәуелді қантты диабет
5.3
Е10
инсулинге тәуелді емес қантты диабет
5.4
Е11
қантты диабеттің басқа да түрлері
5.5
Е12-Е14
гипопаратиреоз
5.6
E20
гипофиз ергежейлілік
5.7
Е23.0
қантсыз диабет
5.8
Е 23.2
жыныстық ерте жетілу
5.9
Е 30.1
мешел
5.10
Е 55.0
семіздік, май басу
5.11
Е 66
фенилкетонурия
5.12
Е 70.0
Гоше ауруы
5.13
E75,2
жылауықты фиброз
5.14
E84
Психикалық және мінез-құлық бұзылушылығы
6.0
F00-F09; F20-F99
Психобелсенді заттарды пайдалануға байланысты, психикалық ж/е мінез-құлық бұзылушылығы
7.0
F10-F19
оның ішінде алкогольді пайдаланудан болған психикалық ж/е мінез-құлық бұзылушылығы
7.1
F10
Нерв жүйесінің аурулары, барлығы:
8.0
G00-G99
олардың ішінде психозсыз эпилепсия ж/е жарыместік
8.1
G40, G41
нерв түбіршектері мен өрімдерінің аурулары
8.2
G50-G64, G70-G73
олардың ішінде: миастения
8.3
G70
Балалардың церебралдық паралич ауруы
8.4
G80
Көзбен оның қосалқы аппаратының аурулары , барлығы
9.0
Н00-Н59
оның ішінде: қабақтың аллергиялық дерматозы
9.1
Н01.1
жіті аллергиялық конъюктивит
9.2
Н10.1
миопия
9.3.
Н52.1
Құлақ пен емізік тәрізді өсінді аурулары, барлығы
10.0
Н60-Н95
олардың ішінде: созылмалы отит
10.1
Н65.2-4.9
Н66.1-4,9
кондуктивті, нейросенсорлы және басқа есту қабілетін жоғалту 1,2,3,4-деңгей
10.2
H90-H91
Қанайналым жүйесінің аурулары, барлығы:
11.0
I00-I99
олардың ішінде: жіті ревматикалық қызба
11.1
I00-I02
жүректің ревматикалық созылмалы аурулары
11.2
I05-I09
Қан қысымының жоғарылауымен сипатталатын аурулар
11.3
I10-I13
Тыныс алу ағзаларының аурулары, барлығы
12.0
J00-J99
олардың ішінде: пневмония
12.1
J12-J16, J18
вазомоторлық және мұрын қабығының аллергиялық ринит
12.2
J30
созылмалы ринит, фарингит, назофарингит, синусит
12.3
J31.0,1,2
созылмалы синусит
12.4
J32.0-J32.9
аденоидтар мен бадамшалардың созылмалы аурулары
12.5
J35.0-J35.9
белгісіз ж/е созылмалы бронхит, эмфизема
12.6
J40-J43
бронх демікпесі
12.7
J45.0,1,8,9
өкпенің басқа созылмалы обструктивті аурулары
12.8
J44.0,1,8,9
асқорыту ағзандарының аурулары, барлығы:

А00-Т98
в том числе:
инфекционные и
паразитарные болезни
2.0
А00-В99
из них: гепатит В и С
2.1
В16.0-В16.9,
В17.0-В17.1,
В18.0-В18.2
новообразования
3.0
С00-D48
из них:
доброкачественные
новообразования
3.1
D10-D36
в том числе:
лейомиома матки
3.1.1
D25
другие
доброкачественные
новообразования
матки
3.1.2
D26
доброкачественные
новообразования
яичника
3.1.3
D27
Болезни крови,
кроветворных органов
и отдельные
нарушения с
вовлечением
иммунного механизма,
всего
4.0
D50-D89
из них: анемии
4.1
D50-D53,
D55-D64
в том числе
железодефицитная
анемия
4.2
D50
гемофилия
4.3
D 66
Эндокринные болезни,
расстройства питания
и обмена веществ,
всего
5.0
Е00-Е90
из них: гипотиреоз
5.1
Е03
тиреотоксикоз с
зобом или без него
5.2
Е05
сахарный диабет
инсулинозависимый
5.3
Е10
сахарный диабет
инсулинонезависимый
5.4
Е11
другие формы
сахарного диабета
5.5
Е12-Е14
гипопаратиреоз
5.6
E20
гипофизарный нанизм
5.7
Е23.0
несахарный диабет
5.8
Е 23.2
преждевременное
половое созревание
5.9
Е 30.1
рахит
5.10
Е 55.0
ожирение
5.11
Е 66
фенилкетонурия
5.12
Е 70.0
болезнь Гоше
5.13
E75,2
кистозный фиброз
(Муковисцидоз)
5.14
E84
Психические
расстройства и
расстройства
поведения
6.0
F00-F09;
F20-F99
Психические
расстройства и
расстройства
поведения, связанные
с употреблением
психоактивных
веществ
7.0
F10-F19
в том числе
психические и
поведенческие
расстройства,
вызванные
употреблением
алкоголя
7.1
F10
Болезни нервной
системы, всего
8.0
G00-G99
из них: эпилепсия
без психоза и
слабоумия
8.1
G40, G41
болезни нервов,
нервных корешков и
сплетений
8.2
G50-G64, G70-G73
из них: миастения
8.3
G70
детский церебральный
паралич
8.4
G80
Болезни глаза и его
придаточного
аппарата, всего
9.0
Н00-Н59
из них:
аллергический
дерматоз век
9.1
Н01.1
острый аллергический
конъюнктивит
9.2
Н10.1
миопия
9.3
Н52.1
Болезни уха и
сосцевидного
отростка, всего
10.0
Н60-Н95
из них: отит
хронический
10.1
Н65.2-4.9
Н66.1-4,9
кондуктивная,
нейросенсорная и
другие потерия слуха
1,2,3,4 - степени
10.2
H90-H91
Болезни системы
кровообращения,
всего
11.0
I00-I99
из них: острая
ревматическая
лихорадка
11.1
I00-I02
хронические
ревматические
болезни сердца
11.2
I05-I09
Болезни,
характеризующиеся
повышенным кровяным
давлением
11.3
I10-I13
Болезни органов
дыхания, всего
12.0
J00-J99
из них: пневмония
12.1
J12-J16,18
вазамоторный и
аллергический ринит
12.2
J30
хронический ринит,
фарингит,
назофарингит
12.3
J31.0,1,2
хронический синусит
12.4
J32.0-J32.9
хронические болезни
миндалин и аденоидов
12.5
J35.0-
J35.9
бронхит хронический
и неуточненный,
эмфизема
12.6
J40-J43
бронхиальная астма
12.7
J45.0,1,8,9
другая хроническая
обструктивная
легочная болезнь
12.8
J44.0,1,8,9
Болезни органов
пищеварения, всего

13.0
К00-К93
оның ішінде: асқазан рефлюксі
13.1
K21
асқазан ж/е ұлтабар ойын жарасы
13.2
K25-K27
гастрит және дуоденит
13.3
К29
асқазанның функцмялық бұзылуы
13.4
К30, К31.0,3,  К31.8,9
Крон ауруы
13.5
К50
Тоқ ішектің ойық жаралы қабынуы
13.6
К51
жұқпалы емес басқа гастроэнтериттер мен колиттер
13.7
К52
өттас ауруы
13.8
К80
холецистит, холантит
13.6
К81,К83.0
ұйқыбезінің аурулары
13.7
К85,К86
тері мен теріасты шелмайының аурулары, барлығы
14.0
L00-L99
олардың ішінде: атопиялық дерматит
14.1
L20
аллергиялық жанасу дерматиті
14.2
L23
дәрі этиологиялық дерматит
14.3
L27.0,1
жеген тағамнан болған дерматит
14.4
L27.2
аллергиялық есекжем
14.5
L 50.0
көп нысанды эритема
14.6
L 51
сүйек - бұлшық ет жүйесі мен дәнекер тін аурулары, барлығы:
15.0
М00-М99
олардың ішінде: жасөспірімдердің артриті
15.1
М05-М06
ревматоидтық артриті
15.2
М05-М06
артроздар
15.3
M15-M19
оның ішінде: коксартроз
15.4
М16
гонартроз
15.5
М17
склеродермия
15.9
М34
Бехтерев ауруы
15.10
М45
сколиоз
15.11
М41
несеп - жыныс жүйе аурулары, барлығы
16.0
N00-N99
олардың ішінде: гломерулярлық аурулар
16.1
N00-N08
бүйрек функциясының жетіспеушілігі
16.2
N17-N19
бүйректің тубулоинтерстициалды аурулары
16.3
N10-N12,N15
бүйрек пен несепағардың тасы
16.4
N20
етеккірлік овуляция циклдың бұзылуы
16.5
N91,N92, N94
жүктілік, босану мен босанғаннан кейінгі кезеңдегі асқынулар
17.0
О00-О75, О81-О83, О84.1-9, О85-О99
перинаталды кезеңде пайда болатын жекелеген жағдайлар
18.0
P00-P96
туа біткен ауытқулар (даму кемістіктері), хромосомдық бұзылулар және деформация
19.0
Q00-Q99
нерв жүйесінің туа біткен ауытқулары (даму кемістіктері)
19.1

13.0
К00-К93
из них:
гастроэзофагеальный
рефлюкс
13.1
K21
язва желудка и
двенадцатиперстной
кишки
13.2
K25-K27
гастрит и дуоденит
13.3
К29
функциональные
расстройства желудка
13.4
К30,К31.0,3, К31.8,9
болезнь Крона
13.5
К50
неспецефический
язвенный колит
13.6
К51
другие
неинфекционные
гастроэнтериты и
колиты
13.7
К52
желчнокаменная
болезнь
13.8
К80
холецистит, холангит
13.9
К81, К83.0
болезни
поджелудочной железы
13.10
К85,К86
Болезни кожи и
подкожной клетчатки,
всего
14.0
L00-L99
из них: атопический
дерматит
14.1
L20
аллергический
контактный дерматит
14.2
L23
дерматит
лекарственной
этиологии
14.3
L27.0,1
дерматит, вызванный
съеденной пищей
14.4
L27.2
аллергическая
крапивница
14.5
L 50.0
эритема многоформная
14.6
L 51
Болезни костно-
мышечной системы и
соединительной
ткани, всего
15.0
М00-М99
из них ювенильный
артрит
15.1
М08
ревматоидные артриты
15.2
М05-М06
артрозы
15.3
M15-M19
в том числе:
коксартроз
15.4
М16
гонартроз
15.5
М17
системные поражения
соединительной ткани
15.6
М30-М36
в том числе:
системная красная
волчанка
15.7
М 32
дерматополимиозит
15.8
М 33
склеродермия
15.9
М 34
Болезнь Бехтерева
15.10
М45
Cколиоз
15.11
М41
Болезни мочеполовой
системы, всего
16.0
N00-N99
из них:
гломерулярные
болезни
16.1
N00-N08
почечная
недостаточность
16.2
N17-N19
почечные тубуло-
интерстициальные
болезни
16.3
N10-N12,
N15
камни почки и
мочеточника
16.4
N20
нарушение
менструально-
овариального цикла
16.5
N91,
N92, N94
Осложнения
беременности, родов
и послеродового
периода
17.0
О00-О75,
О81-О83,
О84.1-9,
О85-О99
Отдельные состояния,
возникающие в
перинатальном
периоде
18.0
Р00-Р96
Врожденные аномалии
(пороки развития),
деформации и
хромосомные
нарушения, всего
19.0
Q00-Q99
из них: врожденные
аномалии (пороки
развития) нервной
системы
19.1

Q00-Q07
соның ішінде: қанайналымның туа біткен ауытқулары (даму кемістіктері)
19.2
Q20-Q28
оның ішінде: жүрек камералары ақауы
19.3
Q20.0-Q24.9
батыңқы кеуде
19.4
Q67.6
туа біткен ихтиоз
19.5
Q80.0
Даун синдромы
19.6
Q 90
Нормадан ауытқу, белгісі мен симптомы
20.0
R00-R99
Улану мен жарақаттар, барлығы
21.0
S00-Т88
Басқа сыртқы себептердің әсерінен жарақаттар, улану салдары
22.0
Т90-Т98
2. Балалар (15-17 жастағыларды қоса алғанда)
2000                                                   (жағдайлар)
Кластар мен жекелеген аурулардың атауы
Жолдың №
Х қайта қаралған АХЖ бойынша шифры
Есепті жылы тіркелген аурулар
Есепті жыл аяғында диспансерлік бақылауда тұрғандар
барлығы
оның ішінде ер балалар
оның ішінде алғашқы рет анықталған диагнозбен
барлығы
оның ішінде ер балалар
барлығы
оның ішінде ер балалар
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Барлығы
1
А00-Т98
оның ішінде
2.0
А00-В99
инфекциялық ж/е паразиттік аурулар
оның ішінде: B және C гепатиті
2.1
B16.0-B16.9,B17.0-B17.1,B18.0-B18.2
ісіктер
3.0
С00-D48
олардың ішінде: қатерсіз ісіктер
3.1
D10-D36
оның ішінде: жатырдың лейомиомасы

Q00-Q07
из них: врожденные
аномалии (пороки
развития) системы
кровообращения
19.2
Q20-Q28
из них: пороки
сердца
19.3
Q20.0-Q24.9
впалая грудь
19.4
Q67.6
Врожденный ихтиоз
19.5
Q80.0
Синдром Дауна
19.6
Q 90
Симптомы, признаки и
отклонения от нормы
20.0
R00-R99
Травмы и отравления,
всего
21.0
S00-Т88
Последствия травм,
отравлений и других
воздействий внешних
причин
22.0
Т90-Т98
2000                 ДЕТИ (15-17 ЛЕТ ВКЛЮЧИТЕЛЬНО)
Наименование классов
и отдельных болезней
строки
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
Зарегистрировано
заболеваний в отчетном
году
Состоит под
диспансерным
наблюдением на
конец отчетного
года
всего
в том
числе
юноши
из них с
диагнозом,
установленным
впервые в
жизни
всего
в том числе
юноши
всего
в том
числе
юноши
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Всего
1.0
А00-Т98
в том числе:
2.0
А00-В99
Инфекционные и
паразитарные болезни
из них: гепатит В и С
2.1
В16.0-В16.9,
В17.0-В17.1,
В18.0-В18.2
Новообразования
3.0
С00-D48
из них:
доброкачественные
новообразования
3.1
D10-D36
в том числе:
лейомиома матки

3.1.1
D25
жатырдың қатерсіз басқа ісіктері
3.1.2
D26
анабезінің қатерсіз ісктері
3.1.3
D27
Қан және қан өндіруші ағзалар аурулары мен иммундық механизмді ала жүрген басқа да бұзылушылықтар
4.0
D50-D89
олардың ішінде анемия
4.1
D50-D53, D55-D-64
оның ішінде темір тапшылығы анемиясы
4.2
D50
гемофилия
4.3
D 66
Эндокриндік аурулар, тамақтану және зат алмасу бұзылулары, барлығы
5.0
Е00-Е90
олардың ішінде: гипотиреоз
5.1
Е03
тиреотоксикоз зобпен немесе онсыз
5.2
Е05
инсулинге тәуелді қант диабеті
5.3
Е10
инсулинге тәуелді емес қант диабеті
5.4
Е11
қант диабетінің басқадай түрлері
5.5
Е12-Е14
гипопаратиреоз
5.6
E20
гипофиз ергежейлік
5.7
Е23.0
қантсыз диабет
5.8
Е23.2
Аддисон ауруы
5.9
Е27.1
семіздік май басу
5.10
Е66
фенилкетонурия
5.11
Е70.0
Гоше ауруы
5.12
E75,2
жіті кезектесетін порфирия
5.13
Е 80. 2
Вильсон - Коновалов ауруы
5.14
Е 83.0
кистозды фиброз
5.15
E84
Психикалық бұзылулар мен мінез-құлық бұзылулары
6.0
F00-F09; F20-F99
психобелсенді заттарды пайдалануға байланысты, психикалық және мінез-құлық бұзылуы
7.0
F10-F19
оның ішінде алкогольді пайдаланудан болған психикалық ж/е мінез-құлық бұзылуы
7.1
F10
Нерв жүйесінің аурулары, барлығы:
8.0
G00-G99
олардың ішінде:
8.1
G40, G41
психозсыз эпилепсия және жарыместік
Нерв түбіршіктері және өрімдерінің аурулары
8.2
G50-G64, G70-G73
оның ішінде: миастения
8.3
G70
Балалардың церебралдық паралич ауруы
8.4
G80
Көз және оның қосалқы аппараттарының аурулары, барлығы
9.0
Н00-Н59
оның ішінде: қабақтардың аллергиялық дерматозы
9.1
Н01.1
жіті аллергиялық конъюктивит
9.2
Н10.1
миопия
9.3.
Н52.1
Отит және емізік тәрізді өсінді, барлығы:
10.0
Н60-Н95
олардың ішінде:
Отит
10.1
Н65.2-4,9, Н66.1-4,9
Қанайналым жүйесінің аурулары, барлығы:
11.0
I00-I99
олардың ішінде:
жіті ревматикалық қызба
11.1
I00-I02
жүректің созылмалы ревматизм аурулары
11.2
I05-I09
Қан қысымының көтерілуімен сипатталатын аурулар
11.3
I10-I13
аяқ веналарының варикоздық кеңеюі
11.4
I83
Тыныс алу ағзадарының аурулары, барлығы:
12.0
J00-J99
олардың ішінде:
пневмония
12.1
J12-J16, J18
вазомоторлық және мұрын қабығының аллергиялық ринитіы
12.2
J30
созылмалы ринит, фарингит, назофарингит, синусит
12.3
J31.0,1,2
созылмалы синусит
12.4
J32.0-J32.9
бадамшалар мен аденоидтардың созылмалы аурулары
12.5
J35.0-J35.9
белгісіз және созылмалы бронхит, эмфизема
12.6
J40-J43
бронх демікпесі
12.7
J45.0,1,8,9
өкпенің басқа созылмалы обструктивтік аурулары
12.8
J44.0,1,8,9
Ас қорыту ағзарының аурулары, барлығы:
13.0
К00-К93
олардың ішінде: асқазан рефлюксі
13.1
К21
асқазан және ұлтабар жарасы
13.2
K25-K27
гастрит және дуоденит
13.3
К29
асқазан функция бұзылуы
13.4
К30, К31.0,3, К31.8,9
Крон ауруы
13.5
К50
тоқ ішектің ойық жаралы қабынуы
13.6
К51
жұқпалы емес басқа гастроэнтериттер мен колиттер

3.1.1
D25
Х
Х
Х
другие
доброкачественные
новообразования
матки
3.1.2
D26
Х
Х
Х
доброкачественные
новообразования
яичника
3.1.3
D27
Х
Х
Х
Болезни крови,
кроветворных органов
и отдельные
нарушения с
вовлечением
иммунного механизма,
всего
4.0
D50-D89
из них анемии
4.1
D50-D53,
D55-D64
в том числе
железодефицитная
анемия
4.2
D50
гемофилия
4.3
D66
Эндокринные болезни,
расстройства питания
и обмена веществ,
всего
5.0
Е00-Е90
из них: гипотиреоз
5.1
Е03
тиреотоксикоз с
зобом или без него
5.2
Е05
сахарный диабет
инсулинозависимый
5.3
Е10
сахарный диабет
инсулинонезависимый
5.4
Е11
другие формы
сахарного диабета
5.5
Е12-Е14
гипопаратиреоз
5.6
E20
гипофизарный нанизм
5.7
Е23.0
несахарный диабет
5.8
Е23.2
болезнь Аддисона
5.9
Е27.1
ожирение
5.10
Е66
фенилкетонурия
5.11
Е70.0
Болезнь Гоше
5.12
E75,2
острая
перемежающаяся
порфирия
5.13
Е80. 2
болезнь Вильсона-
Коновалова
5.14
Е83.0
Кистозный фиброз
(Муковисцидоз)
5.15
E84
Психические
расстройства и
расстройства
поведения
6.0
F00-F09;
F20-F99
Психические
расстройства и
расстройства
поведения, связанные
с употреблением
психоактивных
веществ
7.0
F10-F19
в том числе
психические и
поведенческие
расстройства,
вызванные
употреблением
алкоголя
7.1
F10
Болезни нервной
системы, всего
8.0
G00-G99
из них: эпилепсия
без психоза и
слабоумия
8.1
G40, G41
болезни нервов,
нервных корешков и
сплетений
8.2
G50-G64,
G70-G73
из них: миастения
8.3
G70
детский церебральный
паралич
8.4
G80
Болезни глаза и его
придаточного
аппарата, всего
9.0
Н00-Н59
из них:
аллергический
дерматоз век
9.1
Н01.1
острый аллергический
конъюнктивит
9.2
Н10.1
миопия
9.3
Н52.1
Болезни уха и
сосцевидного
отростка, всего
10.0
Н60-Н95
из них: отит
хронический
10.1
Н65.2,4,9,
Н66.1,4,9
Болезни системы
кровообращения,
всего
11.0
I00-I99
из них: острая
ревматическая
лихорадка
11.1
I00-I02
хронические
ревматические
болезни сердца
11.2
I05-I09
Болезни,
характеризующиеся
повышенным кровяным
давлением
11.3
I10-I13
варикозное
расширение вен
нижних конечностей
11.4
I 83
Болезни органов
дыхания, всего
12.0
J00-J99
из них: пневмония
12.1
J12-J16,
J18
вазамоторный и
аллергический ринит
12.2
J30
хронический ринит,
фарингит,
назофарингит
12.3
J31.0,1,2
хронический синусит
12.4
J32.0-J32.9
хронические болезни
миндалин и аденоидов
12.5
J35
бронхит хронический
и неуточненный,
эмфизема
12.6
J40-J43
бронхиальная астма
12.7
J45.0,1,8,9
другая хроническая
обструктивная
легочная болезнь
12.8
J44.0,1,8,9
Болезни органов
пищеварения, всего
13.0
К00-К93
из них:
гастроэзофагеальный
рефлюкс
13.1
К21
язва желудка и
двенадцатиперстной
кишки
13.2
K25-K27
гастрит и дуоденит
13.3
К29
функциональные
расстройства желудка
13.4
К30,
К31.0,3,
К31.8,9
болезнь Крона
13.5
К50
неспецефический
язвенный колит
13.6
К51
другие
неинфекционные
гастроэнтериты и
колиты

13.7
К52
өт-тас ауруы
13.8
К80
холецистит, холангит
13.9
К81, К83.0
ұйқыбезінің аурулары
13.10
К85, К86
Тері мен тері асты жасушасының аурулары, барлығы:
14.0
L00-L99
оның ішінде:
атопиялық дерматит
14.1
L20
дәрі этиологиялы дерматит
14.3
L27.0,1
жеген тамақтан туындаған дерматит
14.4
L27.2
аллергиялық есекжем
14.5
L50.0
көп нысанды эритема
14.6
L51
Сүйек-бұлшық ет жүйесі мен дәнекер тін аурулары, барлығы:
15.0
М00-М99
оның ішінде: реватоид артриттер
15.1
М05-М06
жасөспірімдердің артриті
15.1
М08
артроздар
15.2
М15-М19
олардың ішінде: коксартроз
15.3
М16
гонартроз
15.4
М17
дәнекер тіннің жүйелі зақымдануы
15.5
М30-М36
оның ішінде: жүйелі қызыл жегі
15.6
М32
дерматополимиозит
15.7
М33
склеродермия
15.8
М34
Бехтерев ауруы
15.9
М 45
сколиоз
15.10
М 41
Несеп-жыныс функцияның жүйесі аурулары, барлығы:
16.0
N00-N99
олардың ішінде:
16.1
N00-N08
бүйрек функциясының жетіспеушілігі
16.2
N17-N19
бүйректің тубулоинтерстициалды аурулары
16.3
N10-N12, N15
бүйрек пен несепағар тасы
16.4
N20
сальпингит, оофорит
16.5
N70
етеккірлік овуляция циклының бұзылуы
16.6
N91, N92, N94
босану, жүктілік, босанғаннан кейінгі кезең асқынушылығы
17.0
О00-О75, О81-О83, О84.1-9, О85-О99
Туа біткен ауытқу (даму кемістіктері) деформация және хромосомдық бұзылу
19.0
Q00-Q99
оның ішінде: нерв жүйесінің туа біткен ауытқулары (даму кемістіктері)
19.1
Q00-Q07
оның ішінде қанайналымының туа біткен ауытқулары (даму кемістіктері)
19.2

13.7
К52
желчнокаменная
болезнь
13.8
К80
холецистит, холангит
13.9
К81, К83.0
болезни
поджелудочной железы
13.10
К85,К86
Болезни кожи и
подкожной клетчатки,
всего
14.0
L00-L99
из них:
атопический дерматит
14.1
L20
аллергический
контактный
дерматит
14.2
L23
дерматит
лекарственной
этиологии
14.3
L27.0,1
дерматит, вызванный
съеденной пищей
14.4
L27.2
аллергическая
крапивница
14.5
L 50.0
эритема
многоформная
14.6
L 51
Болезни костно-
мышечной системы и
соединительной
ткани, всего
15.0
М00-М99
из них ревматоидные
артриты
15.1
М05-М06
ювенильный артрит
15.1
М08
артрозы
15.2
M15-M19
в том числе:
коксартроз
15.3
М16
гонартроз
15.4
М17
системные поражения
соединительной
ткани
в том числе:
системная красная
волчанка
15.6
М 32
дерматополимиозит
15.7
М 33
склеродермия
15.8
М 34
Болезнь Бехтерева
15.9
М45
сколиоз
15.10
М41
Болезни мочеполовой
системы, всего
16.0
N00-N99
из них:
гломерулярные
болезни
16.1
N00-N08
почечная
недостаточность
16.2
N17-N19
почечные тубу-
лоинтерстициальные
болезни
16.3
N10-N12,
N15
камни почки и
мочеточника
16.4
N20
сальпингит, оофорит
16.5
N70
X
X
X
нарушение
менструально-
овариального цикла
16.6
N91, N92,
N94
X
X
X
Осложнения
беременности, родов
и послеродового
периода
17.0
О00-О75,
О81-О83,
О84.1-9,
О85-О99
X
X
X
Врожденные аномалии
(пороки развития),
деформации и
хромосомные
нарушения, всего
19.0
Q00-Q99
из них:
врожденные аномалии (пороки развития) нервной системы
19.1
Q00-Q07
врожденные аномалии (пороки развития) системы кровообращения
19.2

Q20-Q28
оның ішінде: жүрек ақауы
19.3
Q20.0-Q24.9
батыңқы кеуде
19.4
Q67.6
туа біткен ихтиоз
19.5
Q80.0
Даун синдромы
19.6
Q90
нормадан ауытқу, белгілер мен симптомдер
20.0
R00-R99
Улану мен жарақаттар, барлығы:
21.0
S00-Т88
Жарақаттану, улану және басқа сыртқы себептер әсерінің салдары
22.0
Т90-Т98
3. Ересектер (18 жас және одан үлкен)
3000
Кластар мен жеке аурулардың атауы
Жолдың №
Х қайта қаралған АХЖ бойынша шифры
Есеп жылы тіркелген аурулар
Есеп жыл соңында диспансерлік бақылауда тұрғандар
барлығы
оның ішінде әйелдер
оның ішінде алғаш рет анықталған диагнозбен
барлығы
оның ішінде әйелдер
барлығы
оның ішінде әйелдер
А
Б
1
2
3
4
5
6
Сүйек-бұлшық ет жүйесі мен дәнекер тін аурулары, барлығы:
1
А00-Т98
оның ішінде:
инфекциялық ж/е паразиттік аурулар
2.0
А00-В99
оның ішінде: B және C гепатиті
2.1
B16.0-B16.9, B17.0-B17.1, B18.0-B18.2
ісіктер
3.0
С00-D48
оның ішінде:
жатыр лейомиомасы
3.1
D25
жатырдың қатерсіз ісіктері
3.2
D26
анабезінің қатерсіз ісіктері
3.3
D27
Қан және қан өндіруші ағзалар аурулары мен иммундық механизмді ала жүрген басқа да бұзылушылықтар
4.0
D50-D89
олардың ішінде:
анемиялар
4.1
D50-D53, D55-D-64
оның ішінде темір тапшылығы анемиясы
4.2
D50
Эндокриндік аурулар, тамақ бұзылушылығы мен зат айналысының бұзылушылығы, барлығы:
5.0
Е00-Е90
олардың ішінде: гипотиреоз
5.1
Е03
тиреотоксикоз зобпен немесе онсыз
5,2
Е05
инсулинге бағынышты қантты диабет
5.3
Е10
инсулинге бағынышсыз қантты диабет
5.4
Е11
қантты диабеттің басқа нысандары
5.5
Е12-Е14
гипопаратиреоз
5.6
E20
қантсыз диабет
5.7
Е23.2
Аддисон ауруы
5.8
Е27.1
семіздік
5.9
Е66
фенилкетонурия
5.10
Е70.0
Гоше ауруы
5.11
E75,2
жіті ауыспалы порфирия
5.12
Е80. 2
Вильсон-Коновалов ауруы
5.13
Е83.0
жылауықты фиброз
5.14
E84
Психикалық және мінез-құлық бұзылушылығы
6.0
F00-F09;
F20-F99
психобелсенді заттарды пайдалануға байланысты, психикалық ж/е мінез-құлық бұзылушылығы
7.0
F10-F19
оның ішінде алкоголь пайдалану әсерінен болған психикалық ж/е мінез-құлық бұзылушылығы
7.1
F10
Нерв жүйесінің аурулары, барлығы:
8.0
G00-G99
олардың ішінде: Паркинсон ауруы
8.1
G20
олардың ішінде:
эпилепсия психозбен ж/е кемақылдықпен
8.2
G40, G41
жүйке, жүйке түбіршіктері және өрімдерінің аурулары
8.3
G50-G64, G70-G73
оның ішінде: миастения
8.4
G70
Көз және оның қосалқы аппаратының аурулары:
9.0
Н00-Н59
оның ішінде: қабақтардың аллергиялық дерматозы
9.1
Н01.1
жіті аллергиялық конъюктивит
9.2
Н10.1
катаракта
9.3
H25-H26
глаукома
9.4
H40-H42
миопия
9.5
H52.1
Еміздік тәрізді өсінді мен құлақ аурулары, барлығы:
10.0
Н60-Н95
олардың ішінде:
құлақтың созылмалы қабынуы
10.1
H65,2-4,9, H66,1-4,9
Қан айналым жүйесінің аурулары, барлығы:
11.0
I00-I99
олардың ішінде:
жіті ревматикалық қызба
11.1
I00-I02
жүректің созылмалы құздама ауруы

Q20-Q28
из них: пороки сердца
19.3
Q20.0-Q24.9
впалая грудь
19.4
Q67.6
Врожденный ихтиоз
19.5
Q80.0
Синдром Дауна
19.6
Q 90
Симптомы, признаки и отклонения от нормы
20.0
R00-R99
Травмы и отравления, всего
21.0
S00-Т88
Последствия травм, отравлений и других воздействий внешних причин
22.0
Т90-Т98
3000                     ВЗРОСЛЫЕ (18 ЛЕТ И СТАРШЕ)
Наименование классов и отдельных болезней
строки
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
Зарегистрировано заболеваний в
отчетном году
Состоит под
диспансерным
наблюдением на
конец отчетного
года
всего
в том
числе
женщины
из них с диагнозом, установленным впервые в жизни
всего
в том
числе
женщины
всего
в том
числе
женщины
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Всего
1.0
А00-Т98
в том числе:
Инфекционные и
паразитарные
болезни
2.0
А00-В99
из них: гепатит В и С
2.1
В16.0-В16.9,
В17.0-В17.1,
В18.0-В18.2
Новообразования
3.0
С00-D48
из них:
доброкачественные
новообразования
3.1
D10-D36
в том числе:
лейомиома матки
3.1.1
D25
другие
доброкачественные
новообразования
матки
3.1.2
D26
доброкачественные
новообразования
яичника
3.1.3
D27
Болезни крови,
кроветворных органов
и отдельные
нарушения с
вовлечением
иммунного механизма,
всего
4.0
D50-D89
из них:
анемии
4.1
D50-D53,
D55-D64
в том числе
железодефицитная
анемия
4.2
D50
Эндокринные болезни,
расстройства питания
и обмена веществ,
всего
5.0
Е00-Е90
из них: гипотиреоз
5.1
Е03
тиреотоксикоз с
зобом или без него
5.2
Е05
сахарный диабет
инсулинозависимый
5.3
Е10
сахарный диабет
инсулинонезависимый
5.4
Е11
другие формы
сахарного диабета
5.5
Е12-Е14
гипопаратиреоз
5.6
E20
несахарный диабет
5.7
Е23.2
болезнь Аддисона
5.8
Е27.1
ожирение
5.9
Е66
фенилкетонурия
5.10
Е70.0
Болезнь Гоше
5.11
E75,2
острая
перемежающаяся
порфирия
5.12
Е80. 2
болезнь Вильсона-
Коновалова
5.13
Е83.0
Кистозный фиброз
(Муковисцидоз)
5.14
E84
Психические
расстройства и
расстройства
поведения
6.0
F00-F09;
F20-F99
Психические
расстройства и
расстройства
поведения, связанные
с употреблением
психоактивных
веществ
7.0
F10-F19
в том числе
психические и
поведенческие
расстройства,
вызванные
употреблением
алкоголя
7.1
F10
Болезни нервной
системы, всего
8.0
G00-G99
из них: Болезнь
Паркинсона
8.1
G20
эпилепсия без
психоза и слабоумия
8.2
G40, G41
болезни нервов,
нервных корешков и
сплетений
8.3
G50-G64,
G70-G73
из них: миастения
8.4
G70
Болезни глаза и его
придаточного
аппарата, всего
9.0
Н00-Н59
из них:
аллергический
дерматоз век
9.1
Н01.1
острый
аллергический
конъюнктивит
9.2
Н10.1
катаракта
9.3
H25-H26
глаукома
9.4
H40-H42
миопия
9.5
H52.1
Болезни уха и
сосцевидного
отростка, всего
10.0
Н60-Н95
из них: отит
хронический
10.1
H65,2-4,9,
H66,1-4,9
Болезни системы
кровообращения,
всего
11.0
I00-I99
из них: острая
ревматическая
лихорадка
11.1
I00-I02
хронические
ревматические
болезни сердца

11.2
I05-I09
Қан қысымының жоғарлауымен сипатталатын аурулар:
11.3
I10-I13
жүрек ишемиясы
11.4
I20-I25
жүрек ишемиясымен сырқаттанған науқастардың жалпы санынан - стенокардиямен
11.5
I20
миокардтың жіті инфарктісі
11.6
I21-I22
жүректің жіті ишемиясының басқадай түрлерімен
11.7
I23-I24
кардиомиопатия
11.8
I42
пароксизмалы тахикардия
11.9
147
өткізгіштіктің басқа бұзылушылықтары
11.10
145
жүрек ырғағының басқа бұзушылықтары
11.11
149
жүрек функциясының жеткіліксіздігі
11.12
I50-I50.9
цереброваскулярлық аурулар
11.13
I60-I69
оның ішінде: геморрагиялық инсульт
11.14
I60,I61,I62
ми инфарктісі, ми артериясының бітелуі
11.15
I63, I65, I66
анықталмаған инсульт
11.16
I64
бітелген тромбангиит, эндартриит
11.17
I70.2, I73.0,1
кеуде аортасының бөлінуі, аневризмі
11.18
I71.0-I71.2
аяқ веналарының варикоздық кеңеюі
11.19
I83
Тыныс алу ағзаларының аурулары, барлығы:
12.0
J00-J99
олардың ішінде:
өкпе қабынуы
12.1
J12-J16, J18
мұрын қабығының вазамоторлық ж/аллергиялық қабынуы
12.2
J30
созылмалы ринит, фарингит, назофарингит
12.3
J31.0,1,2
созылмалы синусит
12.4
J32.0-J32.9
аденоидтар мен бадамшалардың созылмалы аурулары
12.5
J35
белгісіз ж/е созылмалы бронхит, эмфизема
12.6
J40-J43
Бронх демікпесі
12.7
J45.0,1,8,9
өкпенің басқа созылмалы обструктивті аурулары
12.8
J44.0,1,8,9
ас қорыту органдарының аурулары, барлығы:
13.0
К00-К93
оның ішінде: асқазан рефлюксі
13.1
K21
асқазан ж/е ұлтабардың ойық жарасы
13.2
К25-К27
гастрит және дуоденит
13.3
К29
Крон ауруы
13.4
К50
Тоқ ішектің ойық жаралы қабынуы
13.5
К51
жұқпалы емес басқа гастроэнтерттер мен колитер
13.6
К52
өттас ауруы
13.7
К80
холецистит, холангит
13.8
К81, К83.0
ұйқыбезінің аурулары
13.9
К85,К86
тері мен теріасты шелмайының аурулары, барлығы:
14.0
L00-L99
оның ішінде:
атопиялық дерматит
14.1
L20
аллергиялық жанасу дерматиті
14.2
L23
аллергиялық есекжем
14.5
L50.0
көп нысанды эритома
14.6
L51
Сүйек-бұлшық ет жүйесі мен дәнекер тін аурулары, барлығы:
15.0
М00-М99
олардың ішінде: ревматоидтық артрит
15.1
М05-М06
подагра
15.2
М10
Артроздар
15.3
М15-М19
олардың ішінде: коксартроз
15.4
М16
гонартроз
15.5
М17
дәнекер тіннің жүйелі зақымдануы
15.6
М30-М36
оның ішінде: жүйелі қызыл жегі
15.7
М32
дерматополимиозит
15.8
М33
склеродермия
15.9
М34
Бехчет ауруы
15.10
М35.2
Бехтерев ауруы
15.11
М45
сколиоз
15.12
М41
остеопароз
15.13
М80-М82
псевдоартроз
15.14
М84.1
несептік-жыныстық жүйе аурулары, барлығы:
16.0
N00-N99
олардың ішінде:
гломерулярлық аурулар
16.1
N00-N08
бүйрек функциясының жетіспеушілігі
16.2
N17-N19
бүйректің тубулинтерстициалды аурулары
16.3
N10-N12, N15
бүйрек пен несепағар тасы
16.4
N20
қуық асты безінің аурулары
16.5
N40-N42
оның ішінде:
қуық асты безінің гиперплазиясы

11.2
I05-I09
болезни,
характеризующиеся
повышенным кровяным
давлением
11.3
I10-I13
ишемическая болезнь
сердца
11.4
I20-I25
из общего числа
больных ишемической
болезнью-больные:
стенокардией
11.5
I20
острым инфарктом
миокарда
11.6
I21-I22
другими формами
острой ишемической
болезни сердца
11.7
I23-I24
кардиомиопатия
11.8
I42
пароксизмальная
тахикардия
11.9
I47
другие нарушения
проводимости
11.10
I45
другие нарушения
сердечного ритма
11.11
I49
сердечная
недостаточность
11.12
I50.0-I50.9
цереброваскулярные
болезни
11.13
I60-I69
из них:
геморрагический
инсульт
11.14
I60, I61, I62
инфаркт мозга,
закупорка мозговых
артерий
11.15
I63, I65, I66
неуточненный
инсульт
11.16
I64
эндартериит,
тромбангиит
облитерирующий
11.17
I70.2, I73.0,1
аневризма и
расслоение грудной
аорты
11.18
I71.0-I71.2
варикозное
расширение вен
нижних конечностей
11.19
I 83
Болезни органов
дыхания, всего
12.0
J00-J99
из них: пневмония
12.1
J12-J16, J18
вазамоторный и
аллергический ринит
12.2
J30
хронический ринит,
фарингит,
назофарингит
12.3
J31.0,1,2
хронический синусит
12.4
J32.0-J32.9
хронические болезни
миндалин и
аденоидов
12.5
J35
бронхит хронический
и неуточненный,
эмфизема
12.6
J40-J43
бронхиальная астма
12.7
J45.0,1,8,9
другая хроническая
обструктивная
легочная болезнь
12.8
J44.0,1,8,9
Болезни органов
пищеварения, всего
13.0
К00-К93
из них:
гастроэзофагеальный
рефлюкс
13.1
К21
язва желудка и двенадцатиперстной кишки
13.2
K25-K27
гастрит и дуоденит
13.3
К29
болезнь Крона
13.4
К50
неспецефический язвенный колит
13.5
К51
другие неинфекционные гастроэнтериты и колиты
13.6
К52
желчнокаменная болезнь
13.7
К80
холецистит,холангит
13.8
К81, К83.0
болезни поджелудочной железы
13.9
К85,К86
Болезни кожи и подкожной клетчатки,всего
14.0
L00-L99
из них: атопический дерматит
14.1
L20
аллергический контактный дерматит
14.2
L23
дерматит
лекарственной
этиологии
14.3
L27.0,1
дерматит, вызванный
съеденной пищей
14.4
L27.2
аллергическая
крапивница
14.5
L 50.0
эритема
многоформная
14.6
L 51
Болезни костно-
мышечной системы и
соединительной
ткани, всего
15.0
М00-М99
из них:
ревматоидные
артриты
15.1
М05-М06
подагра
15.2
М10
артрозы
15.3
M15-M19
в том числе:
коксартроз
15.4
М16
гонартроз
15.5
М17
системные поражения
соединительной
ткани
15.6
М30-М36
в том числе:
системная красная
волчанка
15.7
М 32
дерматополимиозит
15.8
М 33
склеродермия
15.9
М 34
Болезнь Бехчета
15.10
М 35.2
Болезнь Бехтерева
15.11
М45
сколиоз
15.12
М41
остеопароз
15.13
M80-M82
псевдоартроз
15.14
М84.1
Болезни мочеполовой
системы, всего
16.0
N00-N99
из них:
гломерулярные
болезни
16.1
N00-N08
почечная
недостаточность
16.2
N17-N19
почечные тубу-
лоинтерстициальные
болезни
16.3
N10-N12, N15
камни почки и
мочеточника
16.4
N20
болезни
предстательной
железы
16.5
N40-N42
Х
Х
Х
в том числе:
гиперплазия
предстательной
железы

16.6
N40
ерлер бедеулігі
16.7
N46
сальпингит, оофорит
16.8
N70
эндометриоз
16.9
N80
жатыр мойыны эрозиясы мен эктропионы
16.10
N86
етеккір овуляциясы циклының бұзылуы
16.11
N91, N92, N94
менопауза және одан кейінгі бұзылушылықтар
16.12
N95
әйелдер бедеулігі
16.13
N97
жүктілік, босану, босанғаннан кейінгі кезеңнің асқынулары
17.0
О00-О75, О81-О83, О84.1-96, О85-О99
туа біткен ауытқу (даму кемістіктері), деформация және хромосомдық бұзылу
19.0

16.6
N40
Х
Х
Х
мужское бесплодие
16.7
N46
Х
Х
Х
сальпингит, оофорит
16.8
N70
эндометриоз
16.9
N80
эрозия и эктропион
шейки матки
16.10
N86
нарушение
менструально-
овариального цикла
16.11
N91, N92,
N94
нарушения  менопаузы и после менопаузы
16.12
N95
женское бесплодие
16.13
N97
Осложнения
беременности, родов
и послеродового
периода
17.0
О00-О75,
О81-О83,
О84.1-9,
О85-О99
Врожденные аномалии (пороки развития), деформации и хромосомные нарушения, всего
19.0

22.0
Т90-Т98
Басшы _________________
Орындаушы _____________ телефон № _______ Күні 20__ ж. «___» ________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады_________________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
13-нысан
Жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Түсік жасаған медициналық ұйымдар -
ауданның (қаланың) бас дәрiгерiне 5 қаңтарда
2. Ауданның (қаланың) бас дәрiгерi жиынтық
есепті - денсаулық сақтауды мемлекеттік
басқарудың жергілікті органына - 10 қаңтарда
3. Түсік жасайтын басқа министрлiктердің,
ведомствалардың медициналық ұйымдары барлық
меншік нысандарын - облыстық (қалалық)
денсаулық сақтау басқармасының жергілікті
органына - 5 қаңтарда
4. Денсаулық сақтау басқармасының жергілікті
органдары жиынтық есепті - облыстық, Астана
және Алматы қалаларының статисика
департаменті мен Қазақстан Республикасының
Денсаулық министрлігіне - 10 ақпанда;
5. Қазақстан Республикасының денсаулық
министрлiгi жиынтық есепті Қазақстан
Республикасының Статистика агенттiгiне - 1
сәуірде.
Аборттар туралы есеп
20 ___жыл

22.0
Т90-Т98
Руководитель ____________
Исполнитель ___________, телефон ________ Дата "__" _____ 20___ года
Приложение 3
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 г. № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________________________
наименование, адрес
Форма 13
годовая
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Медицинские организации, производившие аборты -
главному врачу района (города) - 5 января;
2. Главный врач района (города) сводные отчеты -
местному органу управления здравоохранением 10
января;
3. Медицинские организации других министерств,
ведомств и всех форм собственности, производившие
аборты - местному органу управления здравоохранением
области города - 5 января;
4. Местные органы управления здравоохранением
сводные отчеты - в областные департаменты
статистики, г.г. Астана и Алматы и в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан к 10 февраля;
5. Министерство здравоохранения Республики Казахстан
сводные отчеты - в Агентство Республики Казахстан по
статистики 1 апреля.
Отчет об абортах
20 ___ год

1000
Атау
жол №
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
Барлығы
олардың iшiнде
жастағы әйелдерде
жүктілік мерзiмi
15 жасқа дейiн
15-18 жас
19-34 жас
35 жас және одан үлкендер
12 аптаға дейiн
13-21 апта
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Барлық түсiктер:
1
О02-О06, Z30.
оның iшiнде: өздiгiнен болған түсiктер
2
О02-O03
12 аптаға дейiнгi медициналық түсiктер
3
O04
Х
өте ерте жасалған түсiктер
4
Z30.3
Х
соның ішінде медикаментозды түсік
4.1
медициналық көрсеткіштер бойынша жасалған түсiктер
5
O04
жасанды түсіктер (әлеуметтiк көрсеткіштер бойынша)
6
О06
қылмысты түсiктер
7
O05
оның iшiнен алғашқы жүктілікке жасалған түсiк
8
түсiкке байланысты асқынулар, барлығы:
9
О07-O08
соның iшiнде: жатырдың тесiлуi
10
O08.6
қан кету
11
О07.1;О07.6 O08.1
инфекциялар
12
О07.0;О07.5 O08.0
басқалары
13
О07.2; О07.7-О07.9; O08; О08.2-О08.5; О08.7-О08.9
Түсiктен кейiн қайтыс болған әйелдер саны, барлығы:
14
оның iшiнде: қан қан кетуден
15
О07.1;O08.1
жүктiлiк талмасынан
16
O15
жатырдың жыртылуы
17
O08.6
сепсистен
18
О07.0; O08.0
19
О07.2; O08.2
басқа жағдайлардан (қанқатпасының эмболиясы, наркоз асқынулары, анафилаксиялық шок және т.б.)
20
О08.3-О08.5; О08.7-О08.9
экстрагениталдық ауытқулардан
21
А00-N29; R00-Т98
Басшы______________________________
Орындаушы___________ телефон № ______ Күні 20 ___ ж. «____» _______
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаның 14-нысаны жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 2012.09.28 № 663 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Ұсынған кім _________________________________________________________
атауы және мекенжайы
14-нысан
Жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Стационарлық көмек көрсететін ұйымдар денсаулық сақтау жүйелері - ауданның (қаланың) бас дәрігерлеріне және қалалық денсаулық сақтау департаментіне - 5 қаңтар;
2. Ауданның (қаланың) бас дәрігер жиынтық есепті денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органдарына - 10 қаңтарда;
3. Денсаулық сақтауды басқарудың жергілікті органдары жиынтық есепті Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанға.
Стационардан шыққан науқастар контингенттері туралы есеп
20__ жыл
1000 Жыл соңындағы сметалық төсек саны ________, одан басқа шаруашылық есеп төсектері
2000    Стационардағы науқастардың құрамы, емнің мерзімі мен нәтижесі
Аурудың атауы
Жол №
Х қайта қаралған Аурулардың халықаралық жіктемесі бойынша шифры
А.Ересектер
Б.Балалар (15-17 жасты қоса)
В.Балалар 14 жасты қоса
Шығарылған науқастар
шығарылғандардың өткізген төсек күні
қайтыс болды
Шығарылған науқастар
Өткізген төсек күні
қайтыс болды
Шығарылған науқастар
Соның ішінде 1 жасқа дейін
Өткізген төсек күні
қайтыс болды
Оның ішінде 1 жасқа дейін
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Барлығы
1
А00-Т98
Z30.2
Z30.3
Инфекциялық және паразиттік аурулар
2.0

1000
Наименование
строки
Шифр по МКБ
Х пересмотра
Всего
из них
у женщин в
возрасте
по срокам
беременности
до 15
лет
15- 18
лет
19- 34
лет
35 лет и
старше
до 12
недель
13-21
недель
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Всего абортов
1
О 02-О 07,
Z 30.3
из них:
самопроизвольные
аборты
2
О 02-O 03
медицинские аборты
до 12 недель
(кюретаж)
3
О 04
Х
мини-аборты
(вакуум аспирация)
4
Z 30.3
Х
из них:
медикаментозный
аборт
4.1
аборты по
медицинским
показаниям
5
О 05
аборты
исскуственные
( по социальным
показаниям)
6
O 06
криминальные
аборты
7
O 07
Из общего числа,
аборты у
8
первобеременных
Осложнения,
вызванные абортом,
всего
9
O 08
в том числе:
перфорация матки
10
O 08.6
кровотечения
11
O 08.1
инфекции
12
O 08.0
прочие
13
О 08.2-О
08.5; О
08.7-О 08.9
Число женщин,
умерших после
аборта, всего
14
из них:
откровотечения
15
O 08.1
эклампсии
16
O 15
разрыва матки
17
O 08.6
сепсиса
18
O 08.0
акушерской эмболии
19
O 08.2
прочих причин
(тромбоэмболия,
наркозные
осложнения,
анафилактический
шок,гемотрансфузио
- нный шок и
другие)
20
О 08.3-
О 08.5;
О 08.7-
О 08.8
от
экстрагенитальной
патологии
21
O 98-O 99
Руководитель ___________________________
Исполнитель _________ ,телефон _________
Дата "__" _____ 20 ___ года
Приложение 3
Утверждено приказом
и.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 года № 616
_____________________________________________________________________
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется __________________________________________________
наименование, адрес
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
Форма 14
годовая
Сноска. Форма 14 в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 28.09.2012 № 663 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
КОД ОКПО
Представляют:
1. Организации, оказывающие
стационарную помощь, системы
здравоохранения - главному врачу
района (города) и городскому
департаменту здравоохранения -
5 января;
2. Главный врач района (города)
сводный отчет - местному органу
управления здравоохранением  -
к 10 января;
3. Местный орган управления
здравоохранением сводные отчеты -
в Министертво здравоохранения РК
10 февраля.
Отчет о контингентах больных, выбывших из стационара
20___год
1000 Число сметных коек на конец отчетного года 1 ___#1___, кроме того хозрасчетных коек 2___#2_____
2000 Состав больных в стационаре, сроки и исходы лечения
Наименование болезней
№ строки
Шифр по
МБК Х
пересмотра
А. Взрослые
выписано
больных
проведено
выписанными
койко-дней
умерло
А
Б
В
1
2
3
Всего
1.0
А00-Т98 Z30.2 Z30.3
Инфекционные и
паразитарные болезни
2.0

А00-В99
Оның ішінде:
ішек инфекциялары
2.1
А00-А09
тыныс алу ағзаларының туберкулезі
2.2
А15-А16
сепсис
2.3
А40-А41
инфекциялық гепатит
2.4
В15-В19
Өспелер
3.0
COO-D48
Оның ішінде:
қатерлі ісіктер (лимфоидты, қандық және туыстық тіндер ісіктерін қоса алғанда)
3.1
СОО-С97
жатыр лейомиомасы
3.2
D25
жатырдың басқа да қатерсіз ісіктері
3.3
D26
аналық бездің қатерсіз өспесі
3.4
D27
Қанның, қан өндіру ағзаларының аурулары және иммундық механизмді қамтитын жекелеген бұзылулар
4.0
D50-D89
Оның ішінде:
теміртапшылықты анемия
4.1
D50
Эндокриндік жүйе аурулары, тамақтану мен зат алмасудың бұзылуы
5.0
ЕОО-Е90
Оның ішінде:
тиреотоксикоз зобпен немесе онсыз
5.1
Е05
қант диабеті
5.2

А00-В99
из них:
2.1
А00-А09
кишечные инфекционные
болезни
туберкулез органов дыхания
2.2
А15-А16
сепсис
2.3
А40-А41
инфекционный гепатит
2.4
В15-В19
Новообразования
3.0
COO-D48
из них:
3.1
СОО-С97
злокачественные
новообразования (включая
новообразования лимфоидной,
кроветворной и родственных
тканей)
лейомиома матки
3.2
D25
другие доброкачественные
новообразования матки
3.3
D26
доброкачественные
новообразования яичника
3.4
D27
Болезни крови, кроветворных
органов и отдельные
нарушения, вовлекающие
иммунный механизм
4.0
D50-D89
из них:
железодефицитная анемия
4.1
D50
Болезни эндокринной системы,
расстройства питания и
нарушения обмена веществ
5.0
ЕОО-Е90
из них:
тиреотоксикоз с зобом или
без него
5.1
Е05
сахарный диабет
5.2

Е10-Е14
семіздік
5.3
Е66
Психикалық бұзылулар мен мінез-құлықтың бұзылуы
6.0
FOO-F09, F20-F99
психика мен мінез-құлықтың белсенділігі жоғары психотропты дәрілерді қолданғаннан бұзылуы
7.0
F10-F19
Нерв жүйесінің аурулары
8.0
GOO-G99
Соның ішінде:
жеке нервтердің, нерв түбіршіктері мен өрімдерінің зақымдануы
8.1
G50-G64, G70-G73
балалардың церебралдық паралич ауруы
8.2
G80
Х
Х
Көзбен оның қосалқы аппаратының аурулары
9.0
НОО-Н59
бөгде денелердің алынбауы (бұрын көзге түскен)
9.1

Е10-Е14
ожирение
5.3
Е66
Психические расстройства и
расстройства поведения
6.0
FOO-F09,
F20-F99
Психические расстройства и
расстройства поведения,
связанные с употреблением
психоактивных веществ
7.0
F10-F19
Болезни нервной системы
8.0
GOO-G99
из них:
болезни нервов, нервных
корешков и сплетений
8.1
G50-G64,
G70-G73
детский церебральный паралич
8.2
G80
Х
Болезни глаза и придаточного
аппарата
9.0
НОО-Н59
неудаленное инородное тело
(давно попавшее в глаз)
9.1

H05.5, H44.6-H44.7
Соның ішінде:
катаракта
9.2
Н25, Н26
Х
Х
Х
Х
глаукома
9.3
Н40-Н42
Х
Х
Х
Х
Құлақ пен емізік тәрізді өсіндінің аурулары
10.0
Н60-Н95
Қан айналым жүйесінің аурулары
11.0
100-199
Соның ішінде:
жіті ревматизм қызбасы
11.1
100-102
Х
өткізгіштіктің басқа бұзылулары
11.2
145
ұстамалы тахикардия
11.3
147
жүрек ырғағының басқа бұзылулары
11.4
149
жүректің созылмалы ревматизм аурулары
11.5
105-109
Х
артериялық қан қысымының жоғарылығы
11.6
I10-I13
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
жіті миокард инфаркты
11.7
I21, I22
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
жүректің жіті ишемиялық ауруының басқа түрлері
11.8
I23, I24
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
стенокрадия
11.9
I20
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
жүреқтің созылмалы ишемиялық ауруы
11.10
I25
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
церебралдық ауруы
11.11
I60-I69
Оның ішінде:
мидың торлы қабығы астына қан құйылу
11.12
I60
мидың және бас сүйегінің ішіне басқа жағдайларда, яғни жарақаттан тыс қан құйылу
11.13
I61-I62
ми инфаркты, ми артерияларының бітелуі
11.14
I63, I65, I66
қан құйылу ретінде анықталмаған инсульт немесе инфаркт

H05.5,H44.6-H44.7
из них:
катаракта
9.2
Н25, Н26
Х
глаукома
9.3
Н40-Н42
Х
Болезни уха и сосцевидного
отростка
10.0
Н60-Н95
Болезни системы
кровообращения
11.0
100-199
из них:
острая ревматическая
лихорадка
11.1
100-102
другие нарушения
проводимости
11.2
145
пароксизмальная тахикардия
11.3
147
другие нарушения сердечного
ритма
11.4
149
продолжение таблицы
Б. Дети (15-17 лет вкл.)
В. Дети до 14 лет включительно
выписано
больных
проведено
выписанными
койко-дней
умерло
выписано
больных
в том числе в
возрасте
до 1 года
проведено
выписанными
койко-дней
умерло
в том числе
в возрасте
до 1 года
4
5
6
7
8
9
10
11
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Наименование болезней
строки
Шифр по
МБК Х
пересмотра
А. Взрослые
выписано
больных
проведено
выписанными
койко-дней
умерло
А
Б
В
1
2
3
хронические ревматические
болезни сердца
11.5
105-109
артериальная гипертензия
11.6
I10-I13
острый инфаркт миокарда
11.7
I21,I22
другие формы острой ишемической
болезни сердца
11.8
I23,I24
стенокардия
11.9
I20
хроническая ишемическая болезнь
сердца
11.10
I25
цереброваскулярные болезни
11.11
I60-I69
в том числе:
субарахноидальное кровоизлияние
11.12
I60
внутримозговые и другие
нетравматические внутричерепные
кровоизлияния
11.13
I61-I62
закупорка мозговых артерий,
инфаркт мозга
11.14
I63, I65, I66
инсульт, неуточненный как
кровоизлияние или инфаркт

11.15
I64
ми-тамырлық басқа аурулар
11.16
I67
тыныс алу ағзаларының аурулары
12.0
J00-J99
Оның ішінде:
жоғарғы және төменгі тыныс жолдарының респираторлық жіті жұқпалары
12.1
J00-J06
J20-J22
пневмония
12.2
J12-J16, J18
аллергиялық ринит
12.3
J30
анықталмаған созылмалы бронхит, эмфизема
12.4
J40-J43
бронх демікпесі
12.5
J45
демікпе кезіндегі күй
12.6
J46
Өкпенің созылмалы басқа обструкциялық ауруы
12.7
J44
Ас қорыту ағзаларының аурулары

11.15
I64
другие цереброваскулярные
болезни
11.16
I67
Болезни органов дыхания
12.0
J00-J99
из них:
острые респираторные инфекции
верхних и нижних дыхательных
путей
12.1
J00-J06
J20-J22
пневмонии
12.2
J12-J16, J18
аллергический ринит
12.3
J30
бронхит хронический и
неуточненный, эмфизема
12.4
J40-J43
бронхиальная астма
12.5
J45
асматический статус
12.6
J46
другие хронические обструктивные
болезни легких
12.7
J44
Болезни органов пищеварения

13.0
K00-K93
Оның ішінде:
асқазанның және ұлтабардың ойық жарасы
13.1
K25-K27
Х
Х
гастрит және дуоденит
13.2
K29
Х
Х
Х
Х
өт-тас ауруы, холецистит, холангит
13.3
K80, K81, K83.0
Х
Х
Тері мен теріасты шелмайының аурулары
14.0
L00-L99
аллергиялық жанаспалы дерматит
14.1
L23
анықталмаған жанаспалы дерматит
14.2
L25
Сүйек-бұлшық ет жүйесі мен дәнекер тіннің аурулары
15.0
M00-M99
Оның ішінде:
артроздар
15.1
M15-M19
Дәнекер тіннің жүйелік зақымданулары
15.2
М30-М36
Шорбуындатушы спондилит
15.3
M45
Несеп-жыныс жүйесінің аурулары
16.0
N00-N99
Оның ішінде:
16.1
N00-N08, N17-N19
Гломерулярлық аурулар
Бүйректің тубулоинтерстициялық аурулары
16.2
N10-N12, N15
Соның ішінде:
Бүйректің созылмалы тубулоинтерстициялық қабынуы
16.3
N11
Бүйрек пен несепағардың тастары
16.4
N20
аталық бездің аурулары
16.5
N40-N42
Х
Х
Х
Х
Х
Оның ішінде: Қуықасты безінің гиперплазиясы
16.6
N40
Х
Х
Х
Х
Х
Созылмалы простатит
16.7
N41.1
Бүйректің жүре пайда болған жылауығы
16.8
N28.1
Әйелдердің жамбас астауы ағзаларының қабынба аурулары
16.9
N70-N77
Х
Х
Әйелдер жыныс ағзаларының қабынба емес аурулары
16.10
N80-N90
Х
Х
Оның ішінде:
16.11
N80
Х
Х
эндометриоз
Жатыр мойнының жалақ жарасы мен эктропионы
16.12
N86
Х
Х
етеккір-овариалдық мерзімнің бұзылуы
16.13
N91, N92, N94
Х
Х
Етеккір үзілісінің бұзылуы
16.14
N95
Х
Х
Бедеулік
16.15
N97
Х
Х
Жүктілік, босану және босанудан кейінгі кезең
17.0
O00-O99,
Z30.2
Z30.3
Х
Х
Перинаталдық кезеңде пайда болатын жеке жағдайлар
18.0
P00-P96
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Туа біткен ауытқулар [даму кемістіктері], пішін өзгерулері мен хромосомалық бұзылулар

13.0
K00-K93
из них:
язва желудка и
двенадцатиперстной кишки
13.1
K25-K27
гастрит и дуоденит
13.2
K29
Х
желчнокаменная болезнь
холецистит, холангит
13.3
K80,K81, K83.0
Болезни кожи и подкожной
клетчатки
14.0
L00-L99
аллергический контактный
дерматит
14.1
L23
контактный дерматит неуточненный
14.2
L25
Болезни костно-мышечной
системы и соединительной
ткани
15.0
M00-M99
из них:
артрозы
15.1
M15-M19
системные поражения
соединительной ткани
15.2
М30-М36
анкилозирующий спондилит
15.3
M45
Болезни мочеполовой системы
16.0
N00-N99
из них:
гломерулярные болезни
16.1
N00-N08,
N17-N19
тубулоинтерстициальные болезни
почек
16.2
N10-N12, N15
из них хронический
тубулоинтерстициальный нефрит
16.3
N11
камни почки и мочеточника
16.4
N20
болезни предстательной железы
16.5
N40-N42
в том числе: гиперплазия
предстательной железы
16.6
N40
хронический простатит
16.7
N41.1
киста почки приобретенная
16.8
N28.1
воспалительные болезни женских
половых органов
16.9
N70-N77
невоспалительные болезни женских
половых органов
16.10
N80-N90
в том числе:
эндометриоз
16.11
N80
эрозия и эктропион шейки матки
16.12
N86
нарушения менструально-
овариального цикла
16.13
N91, N92, N94
нарушения менопаузы
16.14
N95
женское бесплодие
16.15
N97
Беременность, роды и
послеродовой период
17.0
O00-O99,
Z30.2 Z30.3
Отдельные состояния, возникающие
в перинатальном периоде
18.0
P00-P96
Х
Х
Х
Врожденные аномалии (пороки
развития), деформации и
хромосомные нарушения

19.0
Q00-Q99
Қан айналым жүйесінің туа біткен ауытқулары (даму кемістіктері)
19.1
Q20-Q28
Сүйек-бұлшық ет жүйесінің туа біткен ауытқулары мен пішінінің өзгерулері [даму кемістіктері]
19.2
Q65-Q79
симптомдар, белгілер және нормадан ауытқулар
20.0
R00-R99
Жарақаттар, уланулар және сыртқы себептер әсерінің бірқатар басқа салдарлары
21.0
S00-Т98
Оның ішінде:
21.1
S00-S09
Бастың жарақаттары
Оның ішінде:
21.2
S02
Бас сүйек пен бет сүйектерінің сынуы
Бас сүйекішілік жарақат
21.3
S06
мойын жарақаттары
21.4
S10-S19
Оның ішінде: Омыртқа бағанының мойын бөлігінің сынуы
21.5
S12
Кеуде қуысының жарақаттары
21.6
S20-S29
Соның ішінде: Қабырғаның (қабырғалардың), төс пен омыртқа бағанының кеуде бөлігінің сынуы
21.7
S22
Құрсақтың арқаның төменгі бөлігінің, омыртқа бағанының белдік бөлігінің және жамбастың жарақаттары
21.8
S30-S39
Оның ішінде:
Омыртқа бағанының бел-сегізкөз бөлімі мен жамбас сүйектерінің сынуы
21.9
S32
Иық белдеуі мен иықтың жарақаттары
21.10
S40-S69
Оның ішінде:
Иық белдеуі мен иық деңгейіндегі сыну
21.11
S42
Білек сүйектерінің сынуы
21.12
S52
аяқтың жарақаттары

19.0
Q00-Q99
врожденные аномалии системы
кровообращения
19.1
Q20-Q28
врожденные аномалии (пороки
развития) и деформации
костно-мышечной системы
19.2
Q65-Q79
Симптомы, признаки, отклонения
от нормы
20.0
R00-R99
Травмы, отравления и некоторые
другие последствия воздействия
внешних причин
21.0
S00-Т98
из них:
травмы головы
21.1
S00-S09
в том числе:
перелом черепа и лицевых костей
21.2
S02
внутричерепные травмы
21.3
S06
травмы шеи
21.4
S10-S19
в том числе:
перелом шейного отдела
позвоночника
21.5
S12
травмы грудной клетки
21.6
S20-S29
в том числе:
перелом ребра (ребер) грудины и
грудинного отдела позвоночника
21.7
S22
травмы живота, поясницы,
поясничного отдела позвоночника
и таза
21.8
S30-S39
в том числе:
перелом пояснично-крестцевого
отдела позвоночника и костей
таза
21.9
S32
травмы верхних конечностей
21.10
S40-S69
в том числе:
перелом на уровне плечевого
пояса
21.11
S42
перелом костей предплечья
21.12
S52
травмы нижних конечностей

21.13
S70-S99
Соның ішінде:
сан сүйегінің, жіліншіктің, сонымен қатар сирақ-табан, табан сүйектерінің сынуы
21.14
S72, S82, S92
Дененің бірнеше аймақтарын қампитын жарақаттар
21.15
T00-T07
Температуралық және химиялық күйіктер
21.16
T20-T32
Дәрілік заттардан және биологиялық заттардан улану, заттардың уыттылық әсері, көбіне медициналық тұрғыда емес, басқа да белгісіз сыртқы ортаның әсерлері
21.17
T36-T78
T88.2
Оның ішінде: Алкогольдің уыттық әсері
21.18
T51
Одан басқа: Халықтың денсаулығына әсер ететін факторлар мен денсаулық сақтау мекемесіне қаралулар
22
Z300-Z30.1

21.13
S70-S99
в том числе:
переломы бедренной кости, костей
голени, включая голеностопный
сустав, стопы
21.14
S72, S82, S92
травмы множественной локализации
21.15
T00-T07
термические и химические ожоги
21.16
T20-T32
отравления лекарственными
средствами и биологическими
веществами, токсические действия
веществ, преимущественно
немедицинского назначения,
другие и неуточненные
воздействия внешних причин
21.17
T36-T78
T88.2
в том числе:
токсическое действие алкоголя
21.18
T51
Кроме того: Факторы влияющие на
состояние здоровья населения и
обращения в учреждения
(организации) здравоохранения
22.0
Z00-Z30.1

Z30.4-Z99
Бұдан басқа: шаруашылық есептік төсектерде
23
А00-Т98
Z30.2
Z30.3
2100 Сонымен қатар, басқа стационарға ауыстырылған науқастар 1 ___#1 ____, соның ішінде жаңа туған нәрестелер 2 ___#2 ____.
2200 Қайтыс болғандардың жалпы санынан (1-бет) туғаннан кейін 0-6 тәулік ішінде шетінеген нәресте 1 ___#1 _____, стационарға түскен соң алғашқы 24 сағат ішінде шетінегені
Туғаннан кейінгі 0-24 сағат ішіндегі балалар 2 ___#2 ____, 1 жасқа дейін (туғаннан соң алғашқы 24 сағат ішінде шетінегендерді қоспағанда) 3 __#3 ____, соның ішінде пневмония 4 ___#1 ____,
1 жасқа дейінгі стационарда шетінегендердің барлығы (босану бөлімшелерінде шетінегендерден басқа) 5 ___ Барлық өлі туғандар; 6 __ соның ішінде антенаталтьдысы 7 ________, интранатальдісі 8 ______.
2300 Ауру басталғаннан алғашқы тәуліктерде миокард инфарктымен түскен науқастар 1 ___#1 ____, қайтыс болғандардың жалпы санынан (1-бет) стационарға түскеннен кейін алғашқы 24 сағатта миокард инфарктынан қайтыс болған науқастар 2 ___#2 ____ #2 ____.
2400 Қайтыс болған жүкті, босанатын, босанған әйелдер 1 ___#1 ____.
2500 Ауру болып туған және ауырған нәрестелердің барлығы (перзентханалар мен оның бөлімшелерінде № 32 нысаннан) 1 ___#1 ____; оның ішінен шетінегендер 2 ___#2 _____.
2600 Емделіп шыққандардың жалпы санынан (2000-кестеден, 5 және 11-бағандардан) балаларды күтіп-бағуға арналған төсектері жоқ босану бөлімшелерінен шыққан нәрестелер 1 ___#1 ____, оның ішінен шетінегендер (2000-кестеден, 11-бағаннан) 2 ___#2 ____.
3000     1 жасқа дейінгі емделген балалар құрамы және емнің нәтижесі
Аурудың атауы
Жол №
Х қайта қаралған АХЖ бойынша шифры

Z30.4-Z99
Кроме того: на хозрасчетных
койках
23.0
А00-Т98
Z30.2 Z30.3
продолжение таблицы
Б. Дети (15-17 лет вкл.)
В. Дети до 14 лет включительно
выписано
больных
проведено
выписанными
койко-дней
умерло
выписано
больных
в том числе в
возрасте
до 1 года
проведено
выписанными
койко-дней
умерло
в том
числе в
возрасте
до 1 года
4
5
6
7
8
9
10
11
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
2100 Кроме того, больные переведеные в другие стационары 1 ____#1___, в том числе новорожденные 2 _____#2_____
2200 Из общего числа умерших (стр1) умерло новорожденных в возрасте 0-6 суток 1 __#1________, Умерло в первые 24 часа после поступления в стационар:
детей в возрасте 0-24 часа после рождения 2 __#2__, до 1 года (без умерших в первые 24 часа после рождения) 3 __#3___, в том числе от пневмонии 4 ___#4___,
Всего умерло до 1 года в стационарах (без умерших в родильных отделениях) 5 ___#5___;
Мертворожденные всего 6___#6___, в том числе антенатально 7___#7___, интранатально 8___#8___
2300 Поступило больных с инфарктом миокарда в первые сутки от начала заболевания 1 __#1___. из общего числа умерших (стр. 1) умерло больных инфарктом миокарда в первые 24 часа после поступления в стационар 2 ___#2___
2400 Умерло беременных, рожениц и родильниц 1 __#1____
2500 Родилось больными и заболело новорожденных всего (в родильных домах и отделениях из формы №32)1__#1___, из них умерло 2__#2___
2600 Из общего число пролеченных (из таблицы 2000, графы 8 и 11) новорожденные, выбывшие из родильных отделений, не имеющих коек для выхаживания новорожденных 1 __#1___, из них умерло (из таблицы 2000, графы11) 2___#2___
3000 СОСТАВ ПРОЛЕЧЕННЫХ ДЕТЕЙ В ВОЗРАСТЕ ДО 1 ГОДА И ИСХОДЫ ИХ ЛЕЧЕНИЯ
Наименование
болезни
строки
Шифр по МКБ Х
пересмотра

3.2221
оның ішінде: ЭКС-ті екі камералы аппаратпен имплантациялау
3.2222
оның ішінде тұрақты электрокардиостимуляторды енгізу, бастапқы және оны алмастыру, аппараттың түрі айқындалмаған
3.2223
кардиовертер/дефибрилляторларды имплантациялау
3.2224
Ресинхронизирлі функциясымен ЭКСті бивентрикулярлы имплантациялау
3.2225
кардиоресинхрондаушы дефибрилляторды имплантациялау, жалпы жүйе
3.2226
оның ішінде: эндоваскулярлық операциялық араласу барлығы
3.23
оның ішінде: ППС кезінде эндоваскулярлық араласу
3.231
оның ішінде: ВПС кезінде эндоваскулярлық араласу
3.232
оның ішінде: окклюдерлерді орнату
3.2321
оның ішінде: тамырларға жасалатын эндоваскулярлық операциялық араласу
3.233
4004
Стенттеу жасалған науқастардың саны 1 _____; имплантацияланған стенттер саны 2_____.
Шұғыл хирургиялық көмек
(жыл ішінде ауруханадан шыққан науқастарға толтырылады)
4300
Операция атаулары
Ауру басталған соң ауруханаға жеткізілу мерзімі
Жолдың №
Ауруханаға жеткізілген науқастар
операция жасалмағандар
соның ішінде қайтыс болғандар
операц. жасалғаны
оның ішінде қайтыс болғандар
А
Б
В
1
2
3
4
Ішектің жіті бітелуі
Барлығы
01
соның ішінде 24 сағ. кейін
02
Жіті аппендицит
Барлығы
03
соның ішінде 24 сағ. кейін
04
Ұлтабар мен асқазан ойық жарасының жарылуы
Барлығы
05
соның ішінде 24 сағ. кейін
06
Асқазан-ішектен қан кету
Барлығы
07
соның ішінде 24 сағ. кейін
08
Жарықтың қысылуы
Барлығы
09
соның ішінде 24 сағ. кейін
10
Жіті холецистит
Барлығы
11
соның ішінде 24 сағ. кейін
12
Жіті панкреатит
Барлығы
13
соның ішінде 24 сағ. кейін
14
Жатырдан тыс жүктілік
Барлығы
15
соның ішінде 24 сағ. кейін
16
Басшы _________________
Орындаушы _____________ телефон № _______ Күні 20__ ж. «___» ________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады__________________________________________
(аттауы және мекенжайы)
15-нысан
Жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:

3.2221
в т.ч имплантация ЭКС
двухкамерным аппаратом
3.2222
в т.ч введение постоянного
электрокардиостимулятора,
первичное или его замена,
тип аппарата не уточнен
3.2223
имплантация кардивертера/
дефибриллятора
3.2224
имплантация
бивентрикулярного ЭКС с
ресинхронизирующей
функцией
3.2225
имплантация
кардиоресинхронизирующего
дефибриллятора, общая
система
3.2226
из них: эндоваскулярные
оперативные вмешательства,
всего
3.23
в т.ч.: эндоваскулярные
вмешательства при ППС
3.231
в т.ч.: эндоваскулярные
вмешательства при ВПС
3.232
из них: установка
окклюдеров
3.2321
в т.ч.: эндоваскулярные
оперативные вмешательства
на сосудах
3.233
4004 Количество больных, которым выполнено стентирование 1___#1____, количество имплантированных стентов 2__#2__
ЭКСТРЕННАЯ ХИРУРГИЧЕСКАЯ ПОМОЩЬ
4300  (заполняют на больных, выбывших из стационара в течение года)
Наименование операций
Сроки
доставки в
стационар
от начала
заболевания
строки
Доставлено больных в стационар
не
оперировано
из них
умерло
оперировано
из них
умерло
А
Б
В
1
2
3
4
Острая непроходимость
кишечника
Всего
01
из них
позже 24
часов
02
Острый аппендицит
Всего
03
из них
позже 24
часов
04
Прободная язва желудка
и двенадцатиперстной
кишки
Всего
05
из них
позже 24
часов
06
Желудочно-кишечное
кровотечение
Всего
07
из них
позже 24
часов
08
Ущемленная грыжа
Всего
09
из них
позже 24
часов
10
Острый холецистит
Всего
11
из них
позже 24
часов
12
Острый панкреатит
Всего
13
из них
позже 24
часов
14
Внематочная
беременность
Всего
15
из них
позже 24
часов
16
Руководитель ___________
Исполнитель ____________, телефон _______ Дата "__" _______ 20__ года
Приложение 3
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 г. № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________________________
(наименование, адрес)
Форма 15
годовая
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:

1. Ұлы Отан соғысының мүгедектерін жәнес
оларға теңестірілген адамдарды қадағалауды
және есепке алуды жүзеге асыратын денсаулық
сақтау жүйесінің амбулаториялық-емханалық
көмек көрсететін ұйымдары (бөлімшелері) -
аудандық (қалалық) аурухананың бас дәрігеріне
- 5 қаңтарда;
2. Орталық аудандық (қалалық) аурухананың бас
дәрігері - денсаулық сақтау басқарудың
жергілікті органына - 10 қаңтарда;
3. Денсаулық сақтау басқарудың жергілікті
органы - облыстық, Астана және Алматы
қалаларының статистика департаменттері мен
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігіне - 10 ақпанда;

1. Организации оказывающие амбулаторно - поликлиническую
помощь (отделения) системы здравоохранения,
осуществляющие наблюдение и учет инвалидов великой
отечественной войны (ИВОВ) и лиц приравненных к ним -
главному врачу районной (городской) больницы - 5 января;
2. Главный врач центральной районной (городской)
больницы - местному органу управления здравоохранением -
10 января;
3. Местные органы управления здравоохранением - в
областные департаменты статистики, г.г. Астаны и Алматы
и в Министерство здравоохранения Республики Казахстан к
10 февраля;

4. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі - Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігіне - 1 сәуірде.
Ұлы Отан соғысына қатысушыларға, мугедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға медициналық қызмет көрсету туралы есеп
20___жыл
1000
Атауы
Жолдың №
Ұлы Отан соғысына қатысушылары (Отан соғысы мүгедектерінен басқа)
Ұлы Отан соғысына мүгедектері
Интернационалист жауынгерлер
Қайтыс болған әскери қызметшілердің отбасы мүшелері
Ақталған жаппай саяси қуғын-сүргін құрбандары
Семей ядролық сынақ полигонының әсерінен иондаушы сәулеленуге душар болған адамдар
ЧАЭС-тағы апат салдарын жоюға қатысқан адамдар
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
Жылдың басында диспансерлік бақылауда тұрғандар
01
Есепті жылда жаңадан диспансерлік бақылауға алынғандар
02
Есепті жыл ішінде диспансерлік бақылаудан алынғандар, оның ішінде:
03
кеткендер
04
қайтыс болғандар
05
Жылдың соңында диспансерлік бақылауда тұрғандар, оның ішінде мүгедектік топтары бойынша:
06
I
07
II
08
III
09
Есепті жылда алғаш мүгедек деп танылғандар
I топ
10
II топ
11
III топ
12
Кешенді медициналық тексерумен қамтылғандар(6-жолдан)
13
Стационарлық емдеуге мұқтаж адамдар (13-жолдан)
14
Мұқтаж адамдар ішінен стационарлық ем алғандар
15
Санаторийлік-курорттық ем алғандар (6-жолдан)
16
Протездеуді қажет ететіндер (6-жолдан)
тісті
17
қол-аяқты
18
көзді
19
есту мүшесін
20
Қажет ететіндер ішінен протезделгендер
тісті
21
қол-аяқты
22
көзді
23
есту мүшесін
24
Басшы______________________________
Орындаушы___________ телефон № ______ Күні 20 ___ ж. «____» _______
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаның 17-нысаны жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 2012.09.28 № 663 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Ұсынған кім _________________________________________________________
атауы және мекенжайы
17-нысан
Жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:

4. Министерство здравоохранения Республики Казахстан -
Агенство Республики Казахстан по статистике 1 апреля.
Отчет о медицинском обслуживаниеучастников, инвалидов Великой
Отечественной войны и лиц приравненных к ним
20 ____ год
1000
Наименование
строки
Участники Великой
Отечественной
войны (ВОВ)
(кроме ИОВ)
Инвалиды ВОВ
Воины-интернационалисты
А
Б
1
2
3
Состояли на диспансерном
наблюдении на начало
года
01
Вновь взято под
диспансерное наблюдение
в отчетном году
02
Снято с диспансерного
наблюдения в течение
отчетного года, в том
числе:
03
выехало
04
умерло
05
Состоит под диспансерным
наблюдением на конец
отчетного года, в том
числе по группам
инвалидности:
06
I
07
II
08
III
09
Первично признано
инвалидами в отчетном
году
I группа
10
II группа
11
III группа
12
Охвачено комплексными
медицинскими осмотрами
(из стр.6)
13
Нуждались в стационарном
лечении ( из строки 13)
14
Получили стационарное
лечение из числа
нуждавшихся
15
Получили
санаторно-курортное
лечение ( из строки 6)
16
Нуждались в
протезировании
( из строки 6)
зубов
17
конечностей
18
глаз
19
слуха
20
Получили протезирование
из числа нуждавшихся
зубов
21
конечностей
22
глаз
23
слуха
24
Продолжение таблицы
Члены семей
погибших
военно-служащих
Реабилитированные
жертвы массовых
политических
репрессий
Лица, подвергшиеся
ионизирующему излучению
от деятельности
Семипалатинского
испытательного ядерного
полигона
Лица, принимавшие
участие в ликвидации
последствий аварии на
Чернобыльской атомной
электростанции
4
5
6
7
Руководитель ___________________________
Исполнитель _________ ,телефон _________
Дата "__" _____ 20 ___ года
Приложение 3
Утверждено приказом
и.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 года № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
_____________________________________________________________________
Кем представляется __________________________________________________
наименование, адрес
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
Форма 17
годовая
Сноска. Форма 17 в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 28.09.2012 № 663 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
КОД ОКПО
Представляют:

1. Меншік нысанына және ведомстволық тиесілілігіне қарамастан денсаулық сақтау ұйымдары - ауданның (қаланың) бас дәрігеріне - 5 қаңтарда;
2. Ауданның (қаланың), СЭС және денсаулық сақтаудың басқа да облыстық бағыныстағы ұйымдардың бас дәрігері денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органына - 5 қаңтарда;
3. Меншік нысаны мен ведомстволық тиесілілігіне қарамастан басқа да министрліктердің, ведомстволардың денсаулық сақтау ұйымдары - орналасқан орны бойынша облыстың, қаланың денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органына - 5 қаңтарда;
4. Денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органдары Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанға.
Медицина және фармацевтика кадрлары туралы есеп
20__ жыл
ҰЙЫМНЫҢ МЕДИЦИНАЛЫҚ ЖӘНЕ ФАРМАЦЕВТИКАЛЫҚ КАДРЛАРЫ
1000   Жоғары медициналық және фармацевтикалық білімі бар қызметкерлердің мамандықтары
Атауы
Жолдың №
Барлығы
оның ішінде: (1 бағаннан)
Мамандықтардың жалпы санынан біліктілік санаттары бар (1 бағаннан)
білім ұйымдарында, ғылым ұйымдарында және басқару органдары аппараттарында негізі жұмысында
сырқаттарды тікелей емдеумен және диагностикалық үдеріспен айналысатын дәрігер-мамандардың саны
ауылдық жерлердегі мамындықтарының саны
есептін жылда бірінші рет негізгі жұмыста мамандық бойынша сертификатты алды
жоғары
I
II
қала
ауыл
қала
ауыл
қала
ауыл
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
I. Дәрігерлер
01
есепті жылдың аяғында дәрігерлердің саны, жеке тұлғалар
соның ішінде әйелдер
02
Дәрігерлердің жалпы санынан жеке тұлғалар:
Терапия (жасөспірімдер терапиясын, жедел және шұғыл медициналық көмекті, диетологияны қоса алғанда)
03
Жалпы дәрігерлік практика (отбасылық медицина)
04
Кардиология (ересек, балалар), интервенциялықты қоса алғанда
05
Ревматология (ересек, балалар)
06
Аллергология және иммунология (ересек, балалар)
07
Гастроэнтерология (ересек, балалар)
08
Гематология (ересек, балалар)
09
Пульмонология (ересек, балалар)
10
Эндокринология (ересектердің, балалардың)
11
Нефрология (ересек, балалар)
12
Фтизиатрия (ересек, балалар)
13
Кәсіби патология (еңбек медицина)
14
Жұқпалы аурулар (ересек, балалар)
15
Дерматовенерология (венерология, дерматология, дерматокосметология) (ересек, балалар)
16
Невропатология (ересектер, балалар)
17
Психиатрия (наркология, психотерапия, сексопатология, медициналық психология, сот-психиатриялық сараптама, сот-наркологиялық сараптама) (ересектер)
18
оның ішінде: психиатрия
18.1
наркология
18.2
Балалар психиатриясы (наркология, психотерапия, медициналық психология, сот-психиатриялық сараптама, сот-наркологиялық сараптама)
19
оның ішінде: балалар психиатриясы

1. Субъекты здравоохранения не зависимо от
форм собственности и ведомственной
принадлежности главному врачу района
(города) - до 5 января;
2. Главный врач района (города), СЭС и
других организаций областного подчинения
системы здравоохранения - местному органу
государственного управления
здравоохранением - 5 января;
3. Организации здравоохранения других
министерств, ведомств независимо от форм
собственности и ведомственной
принадлежности - местному органу
государственного управления
здравоохранения области, города по месту
нахождения 5 января;
4. Местные органы государственного
управления здравоохранения в Министерство
здравоохранения Республики Казахстан к 10
февраля.
Отчет о медицинских и фармацевтических кадрах
20__ год
МЕДИЦИНСКИЕ И ФАРМАЦЕВТИЧЕСКИЕ КАДРЫ ОРГАНИЗАЦИЙ
1000 Специальности работников с высшим медицинским и фармацевтическим образованием
Наименование
строки
В
с
е
г
о
из них: (из графы 1)
Из общего числа
врачей (гр. 1) -
имеют квалифика-
ционные категории
на основной
работе в
организациях
образования,
научных
организациях
и аппаратах
органов
управления
количество
врачей,
занимаю-
щихся
непос-
редственно
лечением
больных и
диагности-
ческим
процессом
коли-
чество
специа-
листов в
сельской
местности
полу-
чили
серти-
фикат
по
спе-
циаль-
ности
основ-
ной
работы
впервые
в от-
четном
году
высшую
I
II
г
о
р
о
д
с
е
л
о
г
о
р
о
д
с
е
л
о
г
о
р
о
д
с
е
л
о
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1. Врачи
Число врачей на
конец отчетного
года, физических лиц
01
в том числе женщин
02
Из общего числа
врачей, физических
лиц:
Терапия (включая
терапию
подростковую, скорую
и неотложную
медицинскую помощь,
диетологию)
03
Общая врачебная
практика (семейная
медицина)
04
Кардиология
(взрослая, детская),
включая
интервенционную
05
Ревматология
(взрослая, детская)
06
Аллергология и
иммунология
(взрослая, детская)
07
Гастроэнтерология
(взрослая, детская)
08
Гематология
(взрослая, детская)
09
Пульмонология
(взрослая, детская)
10
Эндокринология
(взрослая, детская)
11
Нефрология
(взрослая, детская)
12
Фтизиатрия
(взрослая, детская)
13
Профессиональная
патология (медицина
труда)
14
Инфекционные болезни
(взрослые, детские)
15
Дерматовенерология
(венерология,
дерматология,
дерматокосметология)
(взрослая, детская)
16
Невропатология
(взрослая, детская)
17
Психиатрия
(наркология,
психотерапия,
сексопатология,
медицинская
психология, судебно-
психиатрическая
экспертиза, судебно-
наркологическая
экспертиза)
(взрослая)
18
из них: психиатрия
18.1
наркология
18.2
Детская психиатрия
(наркология,
психотерапия,
медицинская
психология, судебно-
психиатрическая
экспертиза, судебно-
наркологическая
экспертиза)
19
из них: детская
психиатрия

19.1
балалар наркологиясы
19.2
Медициналық реабилитология, қалпына келтіре емдеу (физиотерапия, емдік дене шынықтыру, курортология) (ересек, балалар)
20
Сәулелік терапия (радиология)
21
Сәулелі диагностика (рентгенология, компьютерлік және магниттік-резонанстық томография, ультрадыбыстық диагностика, радиоизотоптық диагностика)
22
Функциялық диагностика
23
Клиникалық зертханалық диагностика
24
Спорт медицинасы
25
Гериатрия
26
Клиникалық фармакология
27
Х
Дәстүрлі терапия (рефлексотерапия, мануальды терапия, су-джок-терапиясы, гомеопатия, гирудотерапия, фитотерапия)
28
Әуе және ғарыш медицинасы
29
Х
Төтенше жағдайлар және апаттар медицинасы
30
Анестезиология және реаниматология (ересек, балалар)
31
Жалпы хирургия (торакалдық, абдоминалдық, трансплантологиялық, колопроктологиялық), эндоскопияні қоса алғанда
32
Балалар хирургиясы (неонаталдық қоса есептегенде)
33
Кардиохирургия (ересек, балалар)
34
Ангиохирургия (рентгенохирургия, интервенциялық хирургия) (ересектердің, балалардың)
35
Нейрохирургия (ересек, балалар)
36
Жақ сүйек-бет хирургиясы (ересек, балалар)
37
Пластикалық хирургия
38
Онкология (химиотерапия, маммология қоса алғанда) (ересектер, балалар)
39
Травматология-ортопедия (камбустиология қоса есептегенде) (ересек, балалар)
40
Урология және андрология (ересек, балалар)
41
Офтальмология (ересектердің, балалардың)
42
Оториноларингология (сурдология қоса алғанда) (ересек, балалар)
43
Патологиялық анатомия (ересектердің, балалардың)
44
Х
Сот-медициналық сараптама
45
Х
Трансфузиология (клиникалық, өндірістік)
46
Перфузиология
47
Токсикология (ересек, балалар)
48
Педиатрия (жедел және шұғыл медициналық көмек қоса алғанда)
49
Неонатология
50
Акушерия және гинекология (балалар гинекологиясы қоса есептегенде)
51
Медициналық генетика
52
Стоматология (ересектер, балалар)
53
Гигиена және эпидемиология (жалпы гигиена, еңбек гигиенасы, балалар мен жасөспірімдер гигиенасы, тағам гигиенасы, коммуналдық гигиена, радиациялық гигиена, токсикология, эпидемиология, паразитология, бактериология, вирусология, микробиология)
54
Х
Денсаулық сақтау менеджменті
55
Х
Қоғамдық денсаулық сақтау/Әлеуметтік гигиена және денсаулық сақтауды ұйымдастыру (валеология, статистика, әдіснама қоса есептегенде)
56
Х
Дәрігерлердің жалпы санынан (жеке тұлғалардан) ұйымда негізгі жұмыста қызмет ететіндер: республикалық бағыныстағы ұйымдарда
57
облыстық, қалалық және басқа да денсаулық сақтау органдарында
58
басқа ведомстволарда
59
жеке құрылымдарда
60
II. Жоғары білімді мейірлер ісі мамандары
61
соның ішінде әйелдер
62
III. Жоғары фармацевтика білімді мамандар барлығы (жалпы фармацевтикалық практика; фармацияның экономикасы және басқару (фармацевт (провизор), фармацевт-ұйымдастырушы (провизор-ұйымдастырушы), менеджер, тексеруші, хабаршы, маркетолог-тауартанушы, дәрілердің технологиясы (фармацевт (провизор), фармацевт-технолог (провизор-технолог); дәрілік заттардың сапасын бақылау және сертификаттау (фармацевт (провизор), фармацевт-талдаушы (провизор-талдаушы); талдамалы диагностика және сот-химиялық сараптама (химик-токсиколог), жеке тұлғалар
63
Х
оның ішінде әйелдер
64
Х
Жоғары фармацевтикалық білімі бар мамандардың жалпы санынан ұйымда негізгі жұмыста қызмет ететін жеке тұлғалар: республикалық бағыныстағы ұйымдарда
65
Х
облыстық, қалалық және басқа да денсаулық сақтау органдарында
66
Х
басқа ведомстволардың ұйымында
67
Х
жеке құрылымдардың
68
Х
1001        Орта медициналық және фармацевтикалық білімі бар
қызметкерлердің мамандықтары
Атауы
Жолдың №
Барлығы
сырқаттарды тікелей емдеумен және диагностикалық үдеріспен айналысатын орта медициналық мамандардың саны
соның ішінде: (1 бағаннан)
Мамандықтардың жалпы санынан біліктілік санаттары бар (1 бағаннан)
ауылдық жерлердегі мамандықтарының саны
есепті жылда бірінші рет негізгі жұмыста мамандық бойынша сертификатты алды
жоғары
I
II
қала
ауыл
қала
ауыл
қала
ауыл
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
I. Орта медицина қызметкерлері. Есепті жылдың аяғындағы орта медицина қызметкерлерінің саны, жеке тұлғалар
01
оның ішінде әйелдер
02
Орта медицина қызметкерлерінің жалпы санынан жеке тұлғалар:
Зертханалық диагностика (зертханашы, зертханашы дәрігердің көмекшісі)
03
Емдеу ісі (фельдшер, жалпы практика фельдшері)
04
Акушериялық іс (акушер, жалпы практика акушері)
05
Гигиена және эпидемиология (санитариялық фельдшер, санитариялық дәрігердің көмекшісі, зертханашы, эпидемиолог дәрігердің көмекшісі, энтомолог)
06
Х
Стоматология (тіс дәрігері, дантист, стоматологтың ассистенті)
07
Ортопедиялық стоматология (тіс технигі)
08
Мейіргер ісі (мейіргер, мамандандырылған мейіргер, жалпы практика мейіргері, саламатты өмір салтын қалыптастыру жөніндегі мейіргер, медицина статистигі)
09
Орта медицина қызметкерлерінің жалпы санынан (жеке тұлғалардан) негізгі жұмыста қызмет ететіндер: республикалық бағыныстағы ұйымдарда
10
облыстық, қалалық және басқа да денсаулық сақтау органдарында
11
басқа да ведомстволарда
12
жеке құрылымдарда
13
II. Орта фармацевтикалық білімі бар қызметкерлердің мамандықтары (фармацевт ассистенті, фармацевт), жеке тұлғалардың барлығы
14
Х
соның ішінде әйелдер
15
Х
Фармацевт ассистенттің, фармацевттің жалпы санынан жеке тұлғалар негізгі жұмыста қызмет ететіндер: республикалық бағыныстағы ұйымдарда
16
Х
облыстық, қалалық және басқа да денсаулық сақтау органдарында
17
Х
басқа да ведомстволарда
18
Х
жеке құрылымдарда
19
Х
1002 Орта медицина қызметкерлері жеке тұлғалардың жалпы санынан негізгі жұмыста білім ұйымдарында, ғылым ұйымдарында және басқару органдары аппараттарында (ЖОО клиникаларының және ҒЗИ стационарларының орта медицина қызметкерлерін қоспағанда) қызмет ететіндер 1 _______.
1003 Бастауыш кәсіби білімі бар қызметкерлердің мамандықтары. Есептік жылдың аяғындағы бастапқы кәсіптік білімді қызметкерлердің жалпы санынан жеке тұлғалар (мейірбике ісі), жеке тұлғалардан: ___ 1 сырқатты бағып-күтетін мейіргер, ___ 2 мейіргердің көмекшісі, ____ 3 массажист (көз аурулары мүгедектері үшін).
Басшы ________________
Орындаушы ____________ телефон № _____ Күні 20__ жылғы «___» ________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
18 нысан
Жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
КҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1.Облыстық санэпидсараптау орталықтарының
(бұдан әрі - СЭСО) филиалдары, зертханалық
жұмыстар және штаттар бөлімін - облыстық
мемсанэпидқадағалау департаменттерінің (бұдан                          әрі - МСЭҚД) аудандық филиалдарына (
басқармаларына) және облыстық СЭСО - облыстық
МСЭҚД н бұйрығмен бекітілген мерзімде
тапсырады

19.1
детская наркология
19.2
Медицинская
реабилитология,
восстановительное
лечение
(физиотерапия,
лечебная
физкультура,
курортология)
(взрослая, детская)
20
Лучевая терапия
(радиология)
21
Лучевая диагностика
(рентгенология,
компьютерная и
магнитно-резонансная
томография,
ультразвуковая
диагностика,
радиоизотопная
диагностика)
22
Функциональная
диагностика
23
Клиническая
лабораторная
диагностика
24
Спортивная медицина
25
Гериатрия
26
Клиническая
фармакология
27
X
Традиционная терапия
(рефлексотерапия,
мануальная терапия,
су-джок-терапия,
гомеопатия,
гирудотерапия,
фитотерапия)
28
Авиационная и
космическая медицина
29
Медицина
чрезвычайных
ситуаций и катастроф
30
Анестезиология и
реаниматология
(взрослая, детская)
31
Общая хирургия
(торакальная,
абдоминальная,
трансплантология,
колопроктология),
включая эндоскопию
32
Детская хирургия
(включая
неонатальную)
33
Кардиохирургия
(взрослая, детская)
34
Ангиохирургия
(рентгенохирургия,
интервенционная
хирургия) (взрослая,
детская)
35
Нейрохирургия
(взрослая, детская)
36
Челюстно-лицевая
хирургия (взрослая,
детская)
37
Пластическая
хирургия
38
Онкология (включая
химиотерапию,
маммологию)
(взрослая, детская)
39
Травматология-
ортопедия (включая
камбустиологию)
(взрослая, детская)
40
Урология и
андрология
(взрослая, детская)
41
Офтальмология
(взрослая, детская)
42
Оториноларингология
(включая сурдологию)
(взрослая, детская)
43
Патологическая
анатомия (взрослая,
детская)
44
X
Судебно-медицинская
экспертиза
45
X
Трансфузиология
(клиническая,
производственная)
46
Перфузиология
47
Токсикология
(взрослая, детская)
48
Педиатрия (включая
скорую и неотложную
медицинскую помощь)
49
Неонатология
50
Акушерство и
гинекология (детская
гинекология)
51
Медицинская генетика
52
Стоматология
(взрослая, детская)
53
Гигиена и
эпидемиология (общая
гигиена, гигиена
труда, гигиена детей
и подростков,
гигиена питания,
коммунальная
гигиена,
радиационная
гигиена,
токсикология,
эпидемиология,
паразитология,
бактериология,
вирусология,
микробиология)
54
X
Менеджмент
здравоохранения
55
X
Общественное
здравоохранение/
Социальная гигиена
и организация
здравоохранения
(включая валеологию,
статистику,
методологию)
56
X
Из общего числа
врачей (физических
лиц) работают на
основной работе:
в организациях
республиканского
подчинения
57
в организациях
областных, городских
и других органах
здравоохранения
58
в организациях
других ведомств
59
в организациях
частных структур
60
II. Специалисты
сестринского дела
с высшим
образованием
61
в том числе женщин
62
III. Всего
специалистов с
высшим
фармацевтическим
образованием
(общая
фармацевтическая
практика; управление
и экономика фармации
(фармацевт
(провизор),
фармацевт-
организатор
(провизор-
организатор),
менеджер, инспектор,
информатор,
маркетолог/
товаровед;
технология лекарств
(фармацевт
(провизор),
фармацевт-технолог
(провизор-технолог);
контроль качества и
сертификация
лекарственных
средств (фармацевт
(провизор),
фармацевт-аналитик
(провизор-аналитик);
аналитическая
диагностика и
судебно-химическая
экспертиза (химик –
токсиколог)),
физических лиц
63
X
в том числе женщин
64
X
Из общего числа
специалистов с
высшим
фармацевтическим
образованием,
физические лица
работают на основной
работе: в
организациях
республиканского
подчинения
65
X
в организациях
областных, городских
и других органах
здравоохранения
66
X
в организациях
других ведомств
67
X
в организациях
частных структур
68
X
1001 Специальности работников со средним медицинским и фармацевтическим образованием
Наименование
строки
В
с
е
г
о
количество
средних
медработ-
ников,
занятых
непосредст-
венно
лечением
больных и
диагности-
ческим
процессом
количество
специа-
листов в
сельской
местности
получили
сертифи-
кат по
специаль-
ности
основной
работы
впервые в
отчетном
году
Из общего числа
специалистов имеют
квалификационные
категории
Высшую
I
II
г
о
р
о
д
с
е
л
о
г
о
р
о
д
с
е
л
о
г
о
р
о
д
с
е
л
о
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
I. Средний
медперсонал. Число
средних медицинских
работников на конец
отчетного года,
всего физических
лиц,
01
в том числе женщин
02
Из общего числа
среднего
медицинского
персонала,
физических лиц:
Лабораторная
диагностика
(лаборант, помощник
врача-лаборанта)
03
Лечебное дело
(фельдшер, фельдшер
общей практики)
04
Акушерское дело
(акушер, акушер
общей практики)
05
Гигиена и
эпидемиология
(санитарный
фельдшер, помощник
санитарного врача,
лаборант, помощник
врача эпидемиолога,
энтомолог)
06
X
Стоматология
(зубной врач,
дантист, ассистент
стоматолога)
07
Стоматологическая
ортопедия (зубной
техник)
08
Сестринское дело
(медицинская(ий)
сестра/брат,
специализированная
(ый) медицинская(ий)
сестра/брат,
медицинская(ий)
сестра/брат общей
практики,
медицинская(ий)
сестра/брат по
формированию
здорового образа
жизни, медицинский
статистик)
09
Из общего
числа среднего
медицинского
персонала
(физических лиц)
работают на основной
работе: в
организациях
республиканского
подчинения
10
в организациях
областных, городских
и других органах
здравоохранения
11
в других ведомствах
12
в частных структурах
13
II. Специалисты
со средним
фармацевтическим
образованием
(ассистент
фармацевта,
фармацевт), всего
физических лиц
14
X
в том числе женщин
15
X
Из общего числа
ассистентов
фармацевта,
фармацевтов,
физические лица
работают на основной
работе: в
организациях
республиканского
подчинения
16
X
в организациях
областных, городских
и других органах
здравоохранения
17
X
в других ведомствах
18
X
в частных структурах
19
X
1002 Из общего числа физических лиц среднего медицинского персонала (стр. 1 гр. 1) работают на основной работе в организациях образования, научных организациях и аппаратах органов управления (не включая средний медицинский персонал клиник ВУЗов и стационаров НИИ) 1__#1_____.
1003 Специальности работников с начальным профессиональным образованием. Из общего числа работников с начальным профессиональным образованием на конец отчетного года(сестринское дело), физических лиц: 1 медицинская (ий) сестра по уходу - ___#1____, 2 помощники медицинской (ого) сестры/брата - ___#2___, 3 массажист (для инвалидов по зрению) - ____#3____.
Руководитель ________ Исполнитель ________, тел _______ Дата "__" _________ 20__ года
Приложение 3
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 г. № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________________________
наименование, адрес
Форма 18
годовая
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Филиалы областных Центров санэпидэкспертизы
(ЦСЭЭ) представляют форму 18, в части лабораторной
деятельности и штатов - в районные филиалы
(управления) областных департаментов
государственного санитарно - эпидемиологического
надзора (ДГСЭН) и в областные ЦСЭЭ - в сроки,
установленные приказами областных ДГСЭН, ЦСЭЭ;

2. Облыстық МСЭҚД ( басқараманың) аудандық
филиалдары - облыстық МСЭҚД - 7 қаңтарға;/
3. Астана, Алматы қ.қ. қалалық СЭСО, оның
ішінде зертханалық жұмыстар және штаттар
бөлімі бойынша қалалық МСЭҚД-ға - қалалық
МСЭҚД бұйрығымен белгіленген мерзімде
тапсырады;
4.Алматы қ. МСЭҚД аудандық филиалдары қалалық
МСЭҚД - 7 қаңтарға;
5.СЭСО-ның бөлімшелік филиалдарының аймақтық
және т/ж көлігіндегі аймақтық және әуе
көлігіндегі МСЭҚ Бас басқарамсына және
көліктегі СЭСО-ға есеп беру мерзімі көліктегі
МСЭҚ Бас басқармасының бұйрығымен анықталады.
6.Темір жол көлігіндегі МСЭҚ бөлімшелік
басқармалары т/ж көлігіндегі аймақтық МСЭҚ
басқармасына есеп беру мерзімі -3  қаңтар
7.Темір жол және әуе көлігіндегі МСЭҚ
аймақтық басқармалары - көліктегі МСЭҚ Бас
басқармасына 7 қаңтарға;
8. Облыстық, Астана, Алматы қ.қ. СЭСО және
көліктегі бас СЭСО - жиынтық есептерін
облыстық, Астан, Алматы қ.қ. көліктегі
МСЭҚ бас басқармасына - МСЭҚ
департаменттерінің және көліктегі МСЭҚ ММ
бұйрығымен белгіленген мерзімде;
9. Облыстық, Астана және Алматы қ.қ. МСЭҚД,
көліктегі МСЭҚ бас басқармасы - Республикалық
санэпидстанция ММ және облыстық, Астана,
Алматы қ.қ.статистика бойынша басқармаларына
-20 қаңтарға;
10. "Республикалық
санитарлық-эпидемиологиялық станциясы" ММ -
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігіне және Қазақстан Республикасының
статистика бойынша Агенттігіне - 20 наурызға.
Қазақстан Республикасының санитарлық-эпидемиологиялық қызметінің жұмысы туралы есеп
20_____ жылға

2. Районные филиалы (управления) областных ДГСЭН - к
7 января;
3. Городские ЦСЭЭ городов Астана и Алматы
предоставляют форму 18, в части лабораторной
деятельности и штатов, в городские ДГСЭН - в сроки,
установленные приказами городских ДГСЭН;
4. Районные филиалы ДГСЭН г. Алматы - в городской
ДГСЭН - к 7 января;
5. Сроки представления отчетов отделенческих
филиалов ЦСЭЭ в региональные и региональные на
железнодорожном ж/д и воздушном транспорте в
Центральный департамент ГСЭН на транспорте (ЦДГСЭН)
и в Северо - центральный региональный ЦСЭЭ на ж/д
транспорте (СЦРЦСЭЭ) определяются приказом ЦДГСЭН;
6. Отделенческие управления ГСЭН на ж/д транспорте -
в региональные управления ГСЭН на ж/д транспорте - 3
января;
7. Региональные управления ГСЭН на ж/д и воздушном
транспорте - в ЦДГСЭН на транспорте - к 7 января;
8. ЦСЭЭ областей, городов Астана, Алматы и СЦРЦСЭЭ -
сводные отчеты представляют в ДГСЭН областей, г.
Астана, Алматы, ЦДГСЭН на транспорте - в сроки,
установленные приказамиДГСЭН областей, г. Астана,
Алматы, ЦДГСЭН;
9. ЦДГСЭН областей, г. Астана, Алматы, ЦДГСЭН на
транспорте - в РГКП " Научно - практический центр
санитарно - эпидемиологической экспертизы и
мониторинга" (НПЦСЭЭиМ") и областные, г. г .Астана и
Алматы управления по статистике - к 20 января;
10. НПЦСЭЭиМ - в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан и Агенство Республики Казахстан
по статистике - к 20 марта
Отчет о деятельности
санитарно - эпидемиологической службы Республики Казахстан
за 20 _____ год

1. Сумен қамтамасыз ету нысандарына және ауыз судың сапасына мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
Сумен қамтамасыз ету нысандары
Жолдың нөмірі
Нысандар саны, бірлік
Тексерілген нысандар, бірлік
О.і. Зертханалық әдістерді қолданып, бірлік
Тексерістер саны, бірлік
СанЕжН талаптарына жауап бермейтін нысандар саны, бірлік
Санитарлық ұйғарымдар берілді, бірлік
Всего, единиц
Оның ішінде жұмыс істейтіні, бірлік
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
1. Су құбырлары барлығы, бірлік
01
оның ішінде:
1.1.қалалық елді мекендердің су құбырлары
02
1.2.ауылдық елді мекендердің су құбырлары
03
1.3. топталған су құбырлары
04
2. Орталықтандырылмаған сумен қамтам. ету нысандары (тарат. желісі жоқ құдықтар, қайнарлар, артскважиналар)
05
кестенің жалғасы
Оның ішінде мерзімінде орындалғандар
Судың сынамалары төмендегідей тексерілді:
санитарлық-химиялық көрсеткіштерге, бірлік
микробиологические показатели, единиц
цистілер лямблилер, бірлік
сынамалар тексерілді
о.і. Нормативтерге сәйкес келмейтіні
колифагтар индексі
сынамалар тексерілді
о.і. нормативтерге сәйкес келмейтіні
сынамалар тексерілді
о.і. оң көрсеткішпен
сынамалар тексерілді
о.і. оң көрсеткішпен
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Кестеге тек мемқадағалау бойынша мәліметтер енгізілу тиіс
2. Тұрғындардың ауыз сумен қамтамасыз етілуі және жеке орташа сөткелік тұтынуы
Аумақтың атауы
жолдың нөмірі
Барлық тұрғындар
Ауыз сумен қамтамасыз етілуі
жеке су тұтыну
құбырлық сумен
орталықтандырылмаған су көзінен
ашық су қоймаларынан (арықтардан)
тасымалы
ашық су көзі
жерасты су көзі
қала
ауыл
тұрғындар саны
%
тұрғындар саны
%
тұрғын дар саны
%
тұрғындар саны
%
тұрғындар саны
%
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Барлығы
01
оның ішінде
қалалар
аудандар
3. Су нысандарының жағдайына мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
Су нысаны
Жолдың нөмірі
Суды қолданатын орынның саны, бірлік
Оның ішінде тексерілгені, бірлік
Тексерістер саны, бірлік
Берілген ұйғарымдар, бірлік
Оның ішінде уақытында орындалғаны, бірлік
А
Б
1
2
3
4
5
1. Суймасы, барлығы
01
о.і.:
I санатты
02
II санатты
03
2.  Теңіз
04
кестенің жалғасы
Суды қолданатын орыннан су сынамасы мыналарға тексерілді:
санитарлық-химиялық көрсеткіштерге, бірлік
құрамындағы пестицидтерге, бірлік
қарапайым цистілерге, бірлік
Тексерілген сынамалар
оның ішінде ҚРЕШ жоғары
Тексерілген сынамалар
оның ішінде ҚРЕШ жоғары
Тексерілген сынамалдар
оның ішіндеоң көрс.
6
7
8
9
10
11
кестенің жалғасы
Суды қолданатын орыннан су сынамасы мыналарға тексерілді:
бактериологиялық көрсеткіштер, бірлік
ЛКП-нің индексі
оның ішінде белгіленген нормативтен жоғары
аурудың қоздырғыштары
оның ішінде оң нәтижемен
коли-фагқа тексерілді
оның ішінде нормативтен асып кетуі
тырысқақтың вибриондары
оның ішінде бөлінген вибриондар
Эльтор
О1
О139
NON О1
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

1. Государственный санитарно - эпидемиологический надзор за объектами водоснабжения и качеством питьевой воды
Объекты
водоснабжения
Номер
строки
Число объектов,
единиц
Обследовано
объектов,
единиц
В том числе с
применением
лабораторных
методов,
единиц
Число
обследо-
ваний,
единиц
Число
объектов, не
отвечающих
санитарным
правилам,
единиц
Всего, единиц
Из них работают, единиц
А
Б
1
2
3
4
5
6
1. Водопроводы,
всего, единиц
01
в том числе:
1.1. водопроводы
городских
поселений
02
1.2. водопроводы
сельских
поселений
03
1.3. групповые
водопроводы
04
2. Объекты
децентрализо-
ванного
водоснабжения
(колодцы,
родники,
артскважины без
разводящей сети)
05
Продолжение таблицы
Дано
санитарных
предпи-
саний,
единиц
Из них
выполнено
в срок
Исследовано проб воды на:
санитарно-
химические
показатели,
единиц
микробиологические показатели,
единиц
цисты
лямблии,
единиц
иссле-
довано
проб
в том
числе не
соответст-
вуют
нормативам
индекс колифагов
Иссле-
довано
проб
из них не
соот-
ветствуют
норма-
тивам
Исследо-
вано
проб
в том
числе
положи-
тельных
исследо-
вано
проб
в том
числе
положи-
тельных
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
В таблицу должны включаться только данные по госнадзору
Наименование
территории
номер
строки
Всего
населения
Обеспеченность питьевой водой
водопроводной
открытый водоисточник
подземный водоисточник
количество населения
%
количество населения
%
А
Б
1
2
3
4
5
Всего
01
в том числе
города
районы
продолжение таблицы
Обеспеченность питьевой водой
удельное водопотребление
децентрализованных
водоисточников
открытых водоемов
(арыков)
привозной
город
село
количество
населения
%
количество
населения
%
количество
населения
%
6
7
8
9
10
11
12
13
3. Государственный санитарно-эпидемиологический надзор за состоянием водных объектов
Водный объект
Номер
строки
Число мест
водо-
пользования,
единиц
Из них
обследовано,
единиц
Число
обследований,
единиц
Выдано
предписаний,
единиц
Из них
выполнено
в срок,
единиц
А
Б
1
2
3
4
5
1. Водоемы,
всего
01
в том числе:
I категории
02
II категории
03
2. Моря
04
Продолжение таблицы
Исследовано проб воды в местах водопользования на:
санитарно-
химические показатели, единиц
содержание пестицидов,
единиц
цисты простейших, единиц
Исследовано
проб
в том числе выше
предельно-допустимой
концентрации (ПДК)
Исследовано
проб
в том числе
выше ПДК
исследовано
проб
в том числе
положительных
6
7
8
9
10
11
Продолжение таблицы 3
Водный объект
Номер
строки
бактериологические показатели, единиц
индекс лактозо-
образующей
кишечной
палочки (ЛКП)
из них выше
установленного
норматива
возбудители
заболеваний
из них с
положительным
результатом
А
Б
12
13
14
15
1. Водоемы, всего
01
в том числе:
I категории
02
II категории
03
2. Моря
04
Продолжение таблицы
Исследовано проб воды в местах водопользования на:
бактериологические показатели, единиц
Исследовано
на колифаги
в том числе с
превышением
норматива
Холерные
вибрионы
в том числе выделено вибрионов
Эльтор
О1
О139
NON О1
16
17
18
19
20
21
22

4. Атмосфералық ауаға мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
Аумақтың атауы
Жолдың нөмірі
Атмосфераға қалыптасқан қалдық шығаратын нысандар саны, бірлік
Оның ішінде тексерілген, бірлік
Нормативтік мөлшерде санитарлық-қорғау аумағы бар нысандар саны, бірлік
Шығарылатын қалдықтардың құрамындағы ингредиенттердің саны, бірлік
Барлық бірлік
оның ішінде I-II класстық
А
Б
1
2
3
4
5
Барлығы қалалар бойынша
01
оның ішінде :
02
кестенің жалғасы
Оның ішінен ОСЭС анықталады, бірлік
Санитар.-химиялық көрсеткіштерге тексерілген сынамалар
Барлық сынамалар, бірлік
Оның ішінде ҚРЕШ  асатыны
ҚРЕШ асатын ингредиенттердің атауы
әрбір ингредиент бойынша
оның ішінде ҚРЕШ асатыны
барлығы бірлік
о.і. I-II класстық
6
7
8
9
10
11
12

4. Государственный санитарно-эпидемиологический надзор за атмосферным воздухом
Наименование
территории
Номер
строки
Число объектов,
имеющих
организованные
выбросы в
атмосферу,
единиц
Из них
обследовано,
единиц
Число
объектов,
имеющих
санитарно-
защитные
зоны
нормативных
размеров,
единиц
Количество
ингредиентов,
содержащихся в
выбросах, единиц
Всего
единиц
в том числе
I-II класса
А
Б
1
2
3
4
5
Всего по городам
01
Продолжение таблицы
Из них определяет
ЦСЭЭ, единиц
определяет
Исследовано проб на санитарно-химические показатели
Всего
проб,
единиц
Из них с
превышением
ПДК
наименование
ингредиентов с
превышением ПДК
по каждому
ингредиенту
в том числе с
превышением
ПДК
Всего
единиц
в том
числе I-II
класса
6
7
8
9
10
11
12

5. Топырақтың жағдайына мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау.
Аумақтың атауы
Жолдың нөмірі
Топырақтың сынамаларын мыналарға тексеру:
Санитарлық-химиялық көрсеткіштер, бірлік
Бактериологиялық көрсеткіштер, бірлік
құрттың жұмыртқалары, бірлік
шыбынның балаңқұрттары және қуыршақтары, бірлік
пестицидтер, бірлік
Тексерілген сынамалар
оның ішінде нормативке сай емес
Коли-титр ішек таяқшаларына тексерілген сынамалар
оның ішінде нормативке сай емес
Титр термофилдеріне тексеріл ген сынамалар
оның ішінде нормативке сай емес
Тексерілген сынамалар
құрттың жұмыртқалары анықталғаны
Тексерілген сынамалар
шыбынның жұмыртқалары анықталды
тексерілген сынамалар
оның ішінде ҚРЕШ асатыны
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
1.Барлығы:
01
оның ішінде:
1.1. балалар алаңы, балаларды сауықтыру ұйымдары
02
толтырылмайды
1.2. су жинайтын ғимараттардың санитарлық қорғау аумағы
03
1.3. рекреация аумағы
04
6. Емдеу профилактикалық ұйымдарға мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
Нысанның атауы
Жолдың нөмірі
Нысанның саны, бірлік
Оның ішінде тексерілгені, бірлік
оның ішінде зертханалық-аспаптық әдістермен
Тексерістер саны, бірлік
СанЕжН сай емес нысандардың саны, бірлік
Берілген ұйғарымдар, бірлік
оның ішінде уапқытында орындалғаны, бірлік
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
1. Барлық ұйымдар
01
оның ішінде:
1.1. облыстық ауруханалар
02
1.2.қалалық ауруханалар
03
1.3. ОАА
04
1.4. СУА
05
1.5. алғашқы медициналық-санитарлық ж/е кеңестік-диагностикалық көмек
06
1.6. медициналық орталықтар
07
1.7. стоматологиялық ұйымдар
08
1.8. дәріханалар (стерильд.ерітінд.дайындайтын)
09
1.9. емдеу-косметологиялық ұйымдар
10
1.10. қан қызметі ұйымдары
11
1.11.басқалар
12
кестенің жалғасы
Нысанның ататуы
Жолдың нөмірі
Бактериологиялық  тексерістер, бірлік
Тексерілген шайынды
оның ішінде оң көрс.
Тексерілген ауа сынамасы
оның ішінде оң көрс.
Стерильдікке тексерілген сынама
оның ішінде оң көрсет.
А
Б
8
9
10
11
12
13
1.Барлық ұйымдар
01
оның ішіндн:
1.1. облыстық ауруханалар
02
1.2.қалалық ауруханалар
03
1.3. ОАА
04
1.4. СУА
05
1.5. алғашқы медициналық-санитарлық ж/е кеңестік-диагностикалық көмек көрсететін ұйымдар
06
1.6. медициналық орталықтар
07
1.7. стоматологиялық ұйымдар
08
1.8. дәріханалар (стерильді ерітінділер дайындайтын)
09
1.9. емдеу-косметологиялық ұйымдар
10
1.10. қан қызметі ұйымы
11
1.11. басқалар
12
кестенің жалғасы
Жасырын қанға тексеріс, бірлік
оның ішінде оң көрс.
Зарасыз.зат.сынамасы текс., бірлік
концент-рацияся бойын.сәйкес емес, бірлік
Жабық жайлардан ауаның сынамасы текс. бірлік
нормативке сәйкес емес, бірлік
14
15
16
17
18
19
кестенің жалғасы
Нысанның атауы
Жолдың нөмірі
Жарықтандыруға жүргізілген өлшеулер, бірлік
нормативке сәйкес келмейді, бірлік
Микроклиматқа жүргізілген өлшеулер, бірлік
нормативке сәйкес келмейді, бірлік
Шуға жүргізілген өлшеулер, бірлік
А
Б
20
21
22
23
24
1.Барлық ұйымдар
01
оның ішінде:

5. Государственный санитарно-эпидемиологический надзор за состоянием почвы
Наименование
территори
Номер
строки
Исследовано проб почвы на:
Санитарно-
химические
показатели,
единиц
Бактериологические показатели, единиц
Иссле-
довано
проб
из них не
соответ-
ствует
нормативам
Исследова-
но проб на
коли-титр
из них не
соответ-
ствует
нормативам
Исследовано
проб на
титр
термофилов
из них не
сответствует
нормативам
А
Б
1
2
3
4
5
6
1. Всего:
01
в том числе:
1.1. детские
площадки,
детские
оздорови-
тельные
организации
02
1.2. зоны
санитарной
охраны
водозаборных
сооружений
03
1.3. зоны
рекреации
04
Продолжение таблицы
яйца гельминтов, единиц
личинки и куколки
мух,единиц
пестициды, единиц
Исследовано
проб
обнаружены яйца
гельминтов
Исследовано
проб
обнаружены
личинки и
куколки мух
исследовано
проб
из них с
превышением
предельно-
допустимой
концентра ции (ПДК)
7
8
9
10
11
12
6. Государственный санитарно-эпидемиологический надзор за лечебно-профилактическими организациями
Наименование объекта
Номер
строки
Количество объектов,
единиц
Из них обследовано,
единиц
А
Б
1
2
1. Всего организаций
01
в том числе:
1.1. областные стационары
02
1.2. городские стационары
03
1.3. Центральная районная
больница (ЦРБ)
04
1.4. Сельская участковая
больница (СУБ)
05
1.5. организации, оказывающие
первичную медико-санитарную и
консультативно-диагностическую
помощь
06
1.6. медицинские центры
07
1.7. стоматологические
организации
08
1.8. аптеки (изготавливающие
стерильные растворы)
09
1.9. лечебно-косметологические
организации
10
1.10. организация службы крови
11
1.11. прочие
12
Продолжение таблицы
в том числе с
лабораторно
инструментальными
методами
Число
обследований,
единиц
Число объектов не
соответствующих
санитарным
правилам, единиц
Выдано
предписаний,
единиц
из них выполнено в
срок, единиц
3
4
5
6
7
Продолжение таблицы 6
Наименование объекта
Номер
строки
Бактериологические исследования, единиц
Исследо-
вано
смывов
в том
числе
положи-
тельные
Исследо
- вано
проб
воздуха
в том
числе
положи-
тельные
Исследо-
вано проб
на стериль-
ность
в том числе
положи-
тельные
А
Б
8
9
10
11
12
13
1. Всего организаций
01
в том числе:
1.1. областные
стационары
02
1.2. городские
стационары
03
1.3. ЦРБ
04
1.4. СУБ
05
1.5. организации,
оказывающие
первичную
медико-санитарную и
консультативно-
диагностическую
помощь
06
1.6. медицинские
центры
07
1.7.
стоматологические
организации
08
1.8. аптеки
(изготавливающие
стерильные растворы)
09
1.9. лечебно -
косметологические
организации
10
1.10. организация
службы крови
11
1.11. прочие
12
Продолжение таблицы
Исследовано
на скрытую
кровь,
единиц
в том числе
положи -
тельные,
единиц
Исследовано
проб
дезинфицирующих
средств, единиц
в том числе
не
соответствуют
по
концентрации,
единиц
Исследовано проб
воздуха закрытых
помещений,
единиц
не
соответствует
нормативам,
единиц
14
15
16
17
18
19
Продолжение таблицы 6
Наименование
объекта
Номер
строки
Проведено
замеров
освещенности,
единиц
не
соответствует
нормативам,
единиц
Проведено
замеров
микроклимата,
единиц
не
соответствует
нормативам,
единиц
Проведено
замеров
шума,
единиц
А
Б
20
21
22
23
24
1. Всего
организаций
01
в том числе:

1.6. ҚТҚ төгетін орын
06
1.7. басқалар
07
кестенің жалғасы
Зертханалық-аспаптық зерттеулер және өлшеулер
ЭМӨ жүргізілетін өлшеулер, бірлік
жарықтандыруға жүргізілетін өлшеулер, единиц
микроклиматқа жүргізілетін өлшеулер, бірлік
Өлшеулер саны
оның ішінде нормативке сәйкес келмейді
Өлшеулер саны
оның ішінде нормативке сәйкес келмейді
Өлшеулер саны
оның ішінде нормативке сәйкес келмейді
20
21
22
23
24
25
8. Балалар және жасөспірімдер ұйымдарына мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
Нысандардың атауы
Жолдың нөмірі
нысан саны, бірлік
олардың ішінде зерттелгені, бірлік
Зертханалық әдістерді қолданып тексерілген нысандар саны, бірлік
Тексерістер саны, бірлік
СанЕжН сәйкес келмейтін нысандар, бірлік
А
Б
1
2
3
4
5
1. Барлығы
01
оның ішінде :
1.1. жалпы білім беретін мектептер
02
1.2. мектеп-интернаттар
03
1.3.мектеп жанындағы интернаттар
04
1.4. мектеп-бақша
05
1.5. мектеп жасына дейінгі балалар ұйымы
06
1.6. сәбилер  үйі
07
1.7. балалар үйі
08
1.8. музыка мектептері
09
1.9. спорт мектептері
10
1.10. жоғарғы оқу орындары
11
1.11. орта білім беретін мекемелер
12
1.12. қала сыртындағы сауықтыру ұйымдары
13
1.13. балалар шипажайлары
14
1.14.Мектептер,Ж(О)ОО жалданған асблогі
15
1.15.басқалар (кітапханалар, жатаханалар, балалар дүкені, компьютер клубтары, шығармашылық үйлері)
16
кестенің жалғасы
Ұйғарым берілді, бірлік
оның ішінде орындалғаны, бірлік
қуаттылыққа тексерілген тағамдар, бірлік
оның ішінде нормативке сәйкес келиейді, бірлік
су сынамасы микробиологиялық көрсеткіштерге тексеру, бірлік
оның ішінде нормативке сәйкес кел-мейді, бірлік
тексерілген шайынды, бірлік
оның ішінде оң көрсет., бірлік
6
7
8
9
10
11
12
13
кестенің жалғасы
Нысандардың атауы
Номер строки
азық түлік өнімдерінің микробиологиялық көрсеткішке тексерілген сынамалары, бірліктер
оның ішінде нормативке сәйкес келиейді, бірлік
жарықтандыруға жүргізілген өлшеулер, бірлік
оның ішінде нормативке сәйкес келмейді, бірлік
ЭМӨ жүргізілген өлшеулер, бірлік
А
Б
14
15
16
17
18
1. Барлығы
01
оның ішінде:
1.1.жалпы білім беретін мектептер
02
1.2 мектеп-интернаттар
03
1.3. мектеп жанындағы интернаттар
04
1.4. мектеп-бақша
05
1.5. мектеп жасына дейінгі балалар ұйымы
06
1.6. сәбилер үйі
07
1.7. балалар үйі
08
1.8. музыка мектептері
09
1.9. спорт мектептері
10
1.10. жоғарғы оқу орындары
11
1.11. орта білім беретін мекемелер
12
1.12. қала сыртындағы сауықтыру ұйымдары
13
1.13. балалар шипажайы
14
1.14. мектептердің, Ж(О)ОО жалға алынған ас блогтары
15
кестенің жалғасы
оның ішінде РЕД асатыны, бірлік
микроклиматқа жүргізілген өлшеулер, бірлік
оның ішінде нормативке сәйкес келмейді, бірлік
дірілге жүргізілген өлшеулер, бірлік
оның ішінде РЕД асатыны, бірлік
шуға жүргізілген өлшеулер, бірлік
оның ішінде нормативке сәйкес келмейтін, бірлік
19
20
21
22
23
24
25

1.6. прочие
07
Продолжение таблицы
Лабораторно - инструментальные исследования и замеры
замеры ЭМП, единиц
замеры освещенности, единиц
замеры микроклимата, единиц
количество
замеров
в том числе не
соответствуют
нормативам
количество
замеров
в том числе не
соответствуют
нормативам
количество
замеров
в том числе не
соответствуют
нормативам
20
21
22
23
24
25
8. Государственный санитарно-эпидемиологический надзор за детскими и подростковыми организациями
Наименование
объектов
Номер
строки
Число
объектов,
единиц
Из них
обсле-
довано,
единиц
Число
объектов,
обследо
ванных с
применением
лабора-
торных
методов,
единиц
Число
обследо-
ваний,
единиц
Число
объектов не
соответс-
твующих
санитарным
правилам,
единиц
выдано
предписаний,
единиц
А
Б
1
2
3
4
5
6
1. Всего
01
в том числе:
1.1.
обще-
образовательные
школы
02
1.2.
школы-интернаты
03
1.3. пришкольные
интернаты
04
1.4. школа-сад
05
1.5. детские
дошкольные
организации
06
1.6. дома
ребенка
07
1.7. детские
дома
08
1.8. музыкальные
школы
09
1.9. спортивные
школы
10
1.10. высшие
учебные
заведения
11
1.11. средние
учебные
заведения
12
1.12. загородные
оздоравительные
организации
13
1.13. детские
санатории
14
1.14.
арендованные
пищеблоки школ,
В(С)УЗов
15
1.15. прочие
(библиотеки,
общежития,
детские
магазины,
компьютерные
клубы, дома
творчества)
16
продолжение таблицы
Из них
выполнено,
единиц
исследовано
блюд на
калорийность,
единиц
из них не
соответствует
нормативам,
единиц
исследовано
проб воды на
микро-
биологические
показатели,
единиц
из них не
соответс-
твует
нормативам,
единиц
исследовано
смывов,
единиц
из них
положи-
тельных,
единиц
7
8
9
10
11
12
13
Продолжение таблицы 8
Наименование
объектов
Номер
строки
исследо-
вано
проб
пищевых
продуктов
на микро-
биологиче-
ские
показатели,
единиц
из них не
соответ-
ствуют
нормативам,
единиц
проведено
замеров
освещен-
ности,
единиц
из них не
соответс-
твуют
нормати-
вам,
единиц
проведено
размеров
ЭМП,
единиц
из них
выше ПДУ,
единиц
А
Б
14
15
16
17
18
19
1. Всего
01
в том числе:
1.1.обще-
образова-
тельные школы
02
1.2. школы-
нтернаты
03
1.3.при
школьные
интернаты
04
1.4. школа-сад
05
1.5. детские
дошкольные
организации
06
1.6. дома
ребенка
07
1.7. детские
дома
08
1.8.
узыкальные
школы
09
1.9.
спортивные
школы
10
1.10. высшие
учебные
заведения
11
1.11. средние
учебные
заведения
12
1.12.
загородные
оздоравитель-
ные
организации
13
1.13. детские
санатории
14
1.14.
арендованные
пищеблоки школ
В(С)УЗов
15
1.15. прочие
(библиотеки,
общежития,
детские
магазины,
компьютерные
клубы, дома
творчества)
16
Продолжение таблицы
проведено
замеров
микроклимата,
единиц
из них не
соответствуют
нормативам,
единиц
проведено
замеров
вибрации,
единиц
из них
выше ПДУ,
единиц
проведено
замеров шума,
единиц
из них не
соответствуют
нормативам, единиц
20
21
22
23
24
25

1.1.13. басқалар
16
1.2. БСК, бірлік
17
1.3.қоғамдық тамақтандыру кәсіпорыны, бірлік
18
оның ішінде:
1.3.1. кондитерлік крем цехтары
19
1.3.2. вагон ресторандар, борттық тамақтандыру цехтары
20
1.4.сауда кәсіпорындары
21
1.5.азықүлік базарлары
22
1.6. басқа тағамдық нысандар
23
кестенің жалғасы
Оның ішінде уақытында орындалғаны бірлік
Зертханалық тексерістер, бірлік
Тағам өнімдерінен тексерілген сынама саны
шайындылар саны
санитарлық-химиялық көрсеткіштерге
оның ішінде нормативке сәйкес келмейді
бактериологиялық көрсеткіштерге
барлығы
оның ішінде оң көрсеткіштері бар
микробиологиялық көрсеткіштерге
оның ішінде нормативке сәйкес келмейді
оның ішінде патогенді флораға
оның ішінде оң көрсеткіштері бар
7
8
9
10
11
12
13
14
15
10. Азық-түлік шикізаттарын және тағам өнімдерін зертханалық тексеру
Азық-түліктік шикізаттары және тағам өнімдерінің атауы
жолдың нөмірі
Санитарлық-химиялық көрсеткіштерге тексерілген сынама, бірлік
Оның ішінде НҚ талаптарына жауап бермейтіндер
Оның ішінде көрсеткіштері бойынша
органолептикалық
физикалық химиялық
уытты химиялық элементтер
А
Б
1
2
3
4
5
1.Барлық тексерілген сынама, бірлік
01
оның ішінде:
1.1. ет, ет өнімдері
02
1.2. құс, жұмыртқа және олардың өңделген өнімдері
03
1.3. сүт және сүт өнімдері
04
1.4.балық және басқа балық өндірісінің өнімдері
05
1.5. дән (тұқым), жармалық ұндық бұйымдар
06
1.6. нан және нан-тоқаш өнімдері
07
1.7. қант және басқа кондитерлік бұйымдар
08
1.8. жемістер, көкөністер және бақша дақылдары
09

1.1.13. прочие
15
1.2. Детские
молочные кухни
(ДМК), единиц
16
1.3. предприятия
общественного
питания, всего
единиц
17
в том числе:
1.3.1.
кондитерские
кремовые цеха
18
1.3.2. вагоны
рестораны, цеха
бортового
питания
19
1.4. предприятия
торговли
20
1.5.
продовольст-
венные рынки
21
1.6. прочие
пищевые объекты
22
Продолжение таблицы
Лабораторные исследования, единиц
Число исследованных проб пищевых продуктов
Число смывов
на сани-
тарно-
химические
показатели
из них не
соответс-
твует
нормативам
на бактериологические показатели
всего
из них
положительных
на микро-
биологи-
ческие
показатели
из них не
соответс-
твует
норма-
тивам
в том
числе на
патоге-
нную
флору
из них
положительных
всего
из них
положительных
8
9
10
11
12
13
14
15
10. Лабораторные исследования продовольственного сырья и пищевых продуктов
Наименование
продовольст-
венного сырья
и пищевых
продуктов
Номер
строки
Исследовано
проб по
санитарно-
химическим
показателям,
единиц
Из них не
отвечают
требованиям
нормативной
документации
(НД)
В том числе по показателям
органо-
лепти-
ческим
физико-
хими-
ческим
токсич-
ным
хими-
ческим
элемен-
там
мико
токси-
нам
бенз
(а)
пирен
нит
роз
амины
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
1.
Исследовано
проб всего,
единиц
01
в том числе:
1.1. мясо,
мясопродукты
02
1.2. птица,
яйца и
продукты их
переработки
03
1.3. молоко и
молочные
продукты
04
1.4. рыба и
другие
продукты
рыбного
промысла
05
1.5. зерно
(семена),
крупяные
мукомольные
изделия
06
1.6. хлеб и
хлебо-
булочные
изделия
07
1.7. сахар и
другие
кондитерские
изделия
08
1.8. плоды,
овощи и
бахчевые
культуры
09

14. Нысандардың құрылысын жобалуға, құрылысына және қайта жаңартуға ескертулік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
Нысананың салалық бағыныштылығы
жолдың нөмірі
Тексеру жүргізілді және жер учаскесін бөліп беру бойынша қорытынды берілді, бірлік
Оның ішінде зертханалық аспаптық әдістерді қолданумен
Жер учаскесін бөлу туралы келісімге рұқсат берілмегендер саны
Жобалау, құрылыс және қайта жаңартуға жүргізілген санэпидсараптау
оның ішінде келісімге рұқсат берілмегендер
А
Б
1
2
3
4
5
1.Барлығы
01
оның ішінде:
1.1. Коммуналдық, бірлік
02
1.2. Балалар және жасөспірімдер мекемесі, бірлік
03
1.3. Тағамдық өнімдерді өндіру бойынша кәсіпорын, бірлік
04
1.4. Тағамдық өнімдерді сату бойынша кәсіпорын, бірлік
05
1.5. Қоғамдық тамақтандыру кәсіпорны, бірлік
06
1.6. Өнеркәсіптік, бірлік
07
1.7. Басқа нысандар, бірлік
08
кестенің жалғасы
Құрылысы және қайта жаңартуы жүргізіліп жатқан нысандар саны
Оның ішінде тоқтатылғаны
Құрылысы және қайта жаңартылуы жүріп жатқан нысандардың тексерілуі
Тексерулер саны
Жобадан ауытқуы анықталған нысандар саны
Пайдалануға берілген нысандар саны
о. і. Зертханалық және аспаптық әдістерді қолданумен
6
7
8
9
10
11
12
кестенің жалғасы
Нысандарды жапсарлап салынған нысандарды орналастыру бойынша қорытынды берілді
Оның ішінде
Құрылысы және қайта жаңартуы жүріп жатқан нысандар саны
о.і. Құрылысы және қайта жаңартылуы жүру барысында тексерілгені
Пайдалануға берілген нысандар саны
оның ішінде зертханалық-аспаптық әдістерді қолданумен
зертханалық-аспаптық әдістерді қолданумен
келісімге рұқсат берілмеді
13
14
15
16
17
18
19
15. Нормативті құжаттарды (НҚ) және нормативтік құқықтық актілерді санитарлық-эпидемиологиялық сараптау
Құжаттардың сала бойынша қажеттілігі
жолдың нөмірі
Қаралған НҚ жобалары, бірлік
заң  актілері
оның ішінде келісімге рұқсат берілмегендері
мемлекет аралық стандарттар
оның ішінде келісімге рұқсат берілмегендері
А
Б
1
2
3
4
1. Барлығы
01
оның ішінде бөлімдер бойынша:
1.1. еңбек гигиенасы
02
1.2. тағам гигиенасы
03
1.3. коммуналдық гигиена
04
1.4. балалар және жасөспірімдер гигиенасы
05
1.5. көлік гигиенасы
06
1.6. радиациялық гигиена
07
1.7. жұқпалы және паразитарлық аурулардың эпидемиологиясы
08
1.8. зарарсыздандыру, дезинсекция, дератизация
09
1.9. зертханалық зерттеулер және аспаптық өлшеулер
10
1.10. басқалар
11
кестенің жалғасы
Қазақстан Республикасының стандарттары
оның ішінде келісімге рұқсат берілмегендері
техникалық регламенттер
оның ішінде келісімге рұқсат берілмегендері
ұйымның стандарттары
оның ішінде келісімге рұқсат берілмегендері
5
6
7
8
9
10
кестенің жалғасы
Қаралған НҚ жобалары, бірлік
Келісім шарттар
оның ішінен келісімге рұқсат берілмегендер
СанЕжН және гигиеналық нормативтер, әдістемелер
оның ішінен келісімге рұқсат берілмегендер
бағдарламалар
оның ішінен келісімге рұқсат берілмегендер
басқалар
оның ішінен келісімге рұқсат берілмегендері
13
14
15
16
17
18
11
12

14. Предупредительный санитарно-эпидемиологический надзор за проектированием, строительством и реконструкцией объектов
Отраслевая
принадлежность
объекта
Номер
строки
Проведено
обследований и
выдано
заключений по
отводу
земельного
участка,
единиц
в том числе
с
применением
лабораторно-
инструмен-
тальных
методов
Число
отклоненных
от
согласования
земельных
участков
Проведена
санитарно-
эпидемио-
логическая
экспертиза
проектов
строительства и
реконструкциии
А
Б
1
2
3
4
1. Всего
01
в том числе:
1.1. Коммунальные,
единиц
02
1.2. Детские и
подростковые
учреждения, единиц
03
1.3. Предприятия по
производству
пищевых продуктов,
единиц
04
1.4. Предприятия по
реализации пищевых
продуктов, единиц
05
1.5. Предприятия
общественного
питания, единиц
06
1.6. Промышленные,
единиц
07
1.7. Прочие
объекты, единиц
08
Продолжение таблицы
в том числе
отклонено
от согласо-
вания
Число
строя-
щихся и
реконстру-
ируемых
объектов
в том
числе
законсе
-рвиро-
ванных
Обследо-
вано
строящихся и
реконструи-
руемых
объектов
Число
обследо-
ваний
Число
объектов,
на которых
выявлены
от-
ступления
от проекта
Число
объектов,
принятых в
эксплуа-
тацию
в том числе с
применением
лабораторных и
инструмен-
тальных
методов
5
6
7
8
9
10
11
12
Продолжение таблицы 14
Отраслевая
принадлежность
объекта
Номер
строки
Дано
заключений по
размещению
встроенных
объектов
Из них
с применением
лабораторно-
инструментальных
методов
отклонен от
согласования
А
Б
13
14
15
1. Всего
01
в том числе:
1.1. Коммунальные,
единиц
02
1.2. Детские и
подростковые
учреждения, единиц
03
1.3. Предприятия
по производству
пищевых продуктов,
единиц
04
1.4. Предприятия
по реализации
пищевых продуктов,
единиц
05
1.5. Предприятия
общественного
питания, единиц
06
1.6.
Промышленные,единиц
07
1.7. Прочие
объекты, единиц
08
Продолжение таблицы
Число строящихся и
реконструируемых
встроенных объектов
из них обследовано в ходе
строительства и
реконструкции
Число объектов,
принятых в
эксплуатацию
в том числе с
применением
лабораторно-
инструментальных
методов
16
17
18
19
15. Санитарно-эпидемиологическая экспертиза нормативной документации (НД) и нормативных правовых актов
Отраслевая
принадлежность документа
Номер
строки
Рассмотрено проектов НД, единиц
законо-
дательные
акты
из них
отклонено
от согласо-
вания
меж-
государстве-
нные
стандарты
из них
отклонено
от согласо-
вания
стандарты
Республики
Казахстан
А
Б
1
2
3
4
5
1. Всего
01
в том числе по разделам:
1.1. гигиена труда
02
1.2. гигиена питания
03
1.3. коммунальная
гигиена
04
1.4. гигиена детей и
подростков
05
1.5. гигиена транспорта
06
1.6. радиационная
гигиена
07
1.7. эпидемиология
инфекционных и
паразитарных заболеваний
08
1.8. дезинфекция,
дезинсекция, дератизация
09
1.9. лабораторные
исследования и
инструментальные замеры
10
1.10. прочие
11
Продолжение таблицы
Рассмотрено проектов НД, единиц
из них отклонено от
согласования
технические
регламенты
из них отклонено от
согласования
стандарты
организации
из них отклонено
от согласования
6
7
8
9
10
продолжение таблицы 15
Отраслевая принадлежность
документа
Номер
строки
Рассмотрено проектов НД, единиц
контракты
из них
отклонено от
согласования
санитарные правила,
гигиенические
нормативы, методики
А
Б
11
12
13
1. Всего
01
в том числе по разделам:
1.1. гигиена труда
02
1.2. гигиена питания
03
1.3. коммунальная гигиена
04
1.4. гигиена детей и подростков
05
1.5. гигиена транспорта
06
1.6. радиационная гигиена
07
1.7. эпидемиология инфекционных
и паразитарных заболеваний
08
1.8. дезинфекция, дезинсекция,
дератизация
09
1.9. лабораторные исследования
и инструментальные замеры
10
1.10. прочие
11
Продолжение таблицы
Рассмотрено проектов НД, единиц
из них отклонено от
согласования
программы
из них отклонено от
согласования
другие
из них отклонено от
согласования
14
15
16
17
18

16. Иондаушы сәуле көздерімен жұмыс істейтін нысандарға мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
Қадағалау нысандары
жолдың нөмірі
Барлық нысандар саны, бірлік
Оның ішінде тексерілгені
Тексерулер саны, бірлік
Оның ішінде зертханалық аспаптық әдістерді қолданумен
о.і.иондаушы сәуле көзінің РЕД жоғарылығының анықталғаны
Анықталған бұзушылықтарды жою туралы берілген ұйғарымдардың саны
Оның ішінде орындалғаны
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
1. Барлығы
01
оның ішінде:
1.1. өнеркәсіптік кәсіпорындар
02
1.2. медициналық ұйымдар
03
1.3. кен орындары, кеніштер, полигондар
04
1.4. ғылыми-зерттеу ұйымдары
05
1.5. орта және жоғары оқу ұйымдары
06
1.6. темір жол, әуе, теңіз (өзен) көліктері
07
1.7. басқа нысандар
08
кестенің жалғасы
Тексерілген жұмысшы орнындарының саны, бірлік
Оның ішінен иондаушы сәуле көзінің РЕД жоғары болуы
ИСК жұмыс істейтіндер барлығы, бірлік
оның ішінен жеке дозиметрмен қамтылғандар
Қабылдаған сәуле дозасы бойынша персоналдарды орналастыру (адам)
0-5 мзв
5 тен 20 мзв дейін
20 ден 100 мзв дейін
100 ден 200 мзв дейін
200 мзв жоғары
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17. Темір жол, авиациялық, өзен, теңіз көліктерінде жолаушыларды және жүктерді тасымалдауға байланысты нысандарға мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
Қадағалау нысандары
жолдың нөмірі
Барлық нысандар, бірлік
Олардың ішінде тексерілгені, бірлік
Олардың ішінде зертханалық аспаптық әдістерді қолданумен, бірлік
Тексерістер саны, бірлік
Берілген ұйғарымдар, бірлік
А
Б
1
2
3
4
5
1.Барлық нысандар, бірлік
01
оның ішінде:
1.1.темір жол
02
оның ішінде:
1.1.1 вокзал
03
1.1.2 техникалық қызмет көрсету, жабдықтау пунктері
04
1.2. авиациялық
05
оның ішінде:
1.2.1 аэровокзалдар
06
1.2.2 авиатехникалық қызмет көрсету
07
1.3.өзендікі, теңіздік
08
2.Темір жол вагондары
09
3.Авиалайнерлер
10
4.Өзен және теңіз кемесі
11
кестенің жалғасы
Олардың ішінен мерзімде орындалғандары, бірлік
СанЕжН жауап бермейтін нысандардың саны, бірлік
Санитарлық химиялық тексерулер орындалды, бірлік
Олардың ішінде нормативтерге сәйкес келмейтіндер, бірлік
Бактериологиялық тексерулер орындалды, барлығы
оның ішінен нормативтерге сәйкес келмейтіндер, бірлік
паразитологиялық тексерулер орындалды, барлығы
оның ішінен нормативтерге сәйкес келмейтіндер, бірлік
6
7
8
9
10
11
12
13
кестенің жалғасы
Шуға жүргізілген өлшеулер, бірлік
о. і. ҚРЕД жоғары, бірлік
дірілге жүргізілген өлшеулер, бірлік
о. і.ҚРЕД жоғары, бірлік
ЭМӨ жүргізілген өлшеулер, бірлік
о. і. ҚРЕД жоғары, бірлік
жарықтандыруға жүргізілген өлшеулер, бірлік
14
15
16
17
18
19
20
кестенің жалғасы
о. і. ҚРЕД жоғары, бірлік
Радиацияға жүргізілген өлшеулер, бірлік
о. і. нормативтерге сәйкес келмейтіндер, бірлік
микроклиматқа жүргізілген өлшеулер, бірлік
о. і. нормативтерге сәйкес келмейтіндер, бірлік
21
22
23
24
25

16. Государственный санитарно-эпидемиологический надзор за объектами, работающими с источниками ионизирующего излучения (ИИИ)
Объекты надзора
Номер
строки
Число
объектов
всего,
единиц
Из них
обсле -
довано
Число
обсле -
дований,
единиц
в том числе
с
применением
лабораторно
-инстру-
ментальных
методов
в том числе
выявлено с
превышением
допустимых
уровней
ионизирующих
излучений
Количество
выданных
предписаний об
устранении
выявленных
нарушений
А
Б
1
2
3
4
5
6
1. Всего
01
в том числе:
1.1.
промышленные
предприятия
02
1.2. медицинские
организации
03
1.3. рудники,
карьеры,
полигоны
04
1.4. научно-
сследовательские
организации
05
1.5. средние и
высшие учебные
организации
06
1.6.
железнодорожный,
воздушный,
морской (речной)
транспорт
07
1.7. прочие
объекты
08
Продолжение таблицы
Из них
выполнено
Коли-
чество
обсле-
дованных
рабочих
мест,
единиц
Из них с
превы-
шением
ДУ иони-
зирующего
излучения
Всего
работаю-
щих
с ИИИ,
единиц
Из них
охвачены
индиви-
дуальной
дози-
метрией
Распределение персонала по полученной
дозе облучения (человек)
0-5
микро
Зиверт
(мзв)
От
5 до
20 мзв
От
20 до
100 мзв
От
100 до
200 мзв
Свыше
200 мзв
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17. Государственный санитарно-эпидемиологический надзор за объектами, связанными с пассажирскими и грузовыми перевозками на железнодорожном, авиационном, речном, морском транспорте
Объекты надзора
Номер
строки
Всего
объектов,
единиц
Из них
обсле-
довано,
единиц
Из них с
применением
лабораторно-
инструментальных
методов, единиц
Число
обсле-
дований,
единиц
Выдано
пред-
писаний,
единиц
Из них
выполнено
в срок,
единиц
А
Б
1
2
3
4
5
6
1. Всего
объектов,единиц
01
в том числе:
1.1.
железнодорожные
02
в том числе:
1.1.1 вокзалы
03
1.1.2 пункты
технического
обслуживания,
экипировки
04
1.2. авиационные
05
в том числе:
1.2.1
аэровокзалы
06
1.2.2
авиатехнического
обслуживания
07
1.3. речные,
морские
08
2.
железнодорожные
вагоны
09
3. Авиалайнеры
10
4. Речные и
морские суда
11
Продолжение таблицы
Число
объектов, не
отвечающих
санитарным
правилам,
единиц
Выполнено
санитарно-
химических
исследовний,
единиц
Из них не
соответствуют
нормативам,
единиц
Выполнено
бактерио-
логических
исследований,
всего
Из них не
соответст-
вуют
нормативам,
единиц
Выполнено
паразито-
логических
исследо-
ваний,
всего
Из них не
соответст-
вуют
нормативам,
единиц
7
8
9
10
11
12
13
продолжение таблицы 17
Объекты надзора
Номер
строки
Проведено
замеров
шума,
единиц
из них
выше ПДУ,
единиц
проведено
замеров
вибрации,
единиц
из них выше
ПДУ, единиц
проведено
замеров ЭМП,
единиц
А
Б
14
15
16
17
18
1.Всего объектов,
единиц
01
в том числе:
1.1. железнодорожные
02
в том числе:
1.1.1 вокзалы
03
1.1.2 пункты
технического
обслуживания,
экипировки
04
1.2. авиационные
05
в том числе:
1.2.1 аэровокзалы
06
1.2.2
авиатехнического
обслуживания
07
1.3. речные, морские
08
2. Железнодорожные
вагоны
09
3. Авиалайнеры
10
4. Речные и морские
суда
11
Продолжение таблицы
из них
выше ПДУ,
единиц
проведено
замеров
освеще-
нности,
единиц
из них
выше ПДУ,
единиц
Выполнено
радиационных
замеров,
единиц
из них не
соответствуют
нормативам,
единиц
проведено
замеров
микроклимата,
единиц
из них не
соответствуют
нормативам,
единиц
19
20
21
22
23
24
25

1.3.1. денсаулық сақтау департаменттері мен ұйымдарына
06
1.3.2. алқа отырысы, медкеңестердің шешімдері қабылданды
07
1.3.3.басқа ведомстволармен бірлескен шешімдер, қаулылар қабылданды
1.4.Санэпидқызмет мамандарымен семинарлар және конференциялар өткізілді
08
1.5 Басқа ведомстволардың қызметкерлері үшін семинарлар мен конференциялар өткізілді
09
1.6.Санитарлық ағарту жұмыстары жүргізілді
10
оның ішінде:
1.6.1.БАҚ мақалалар беру
1.6.2. ТД, радиохабар бойынша сөйлеу
1.6.3. лекциялар
1.7.Адамдарға курстық гигиеналық дайындық өткізу.
11
оның ішінде:
1.8. ғылыми-практикалық жұмыс
12
1.9. халықаралық жобаларға қатысу
13
кестенің жалғасы
дезинсекц. ж/е дератизац. іс-шараларды орындалуын бақылау бойынша
коммуналдық нысандарға және қоршаған ортаны қорғауға жүрг. қадағал. бойын.
өнеркәсіптік гигиена бөлімі бойынша
балалар мен жасөспірімдер гигиенасы бөлімі бойын.
тамақтану гигиенасы бөлімі бойынша
мемқызмет және жемқорлықпен күресу бойын. заңнама
санитарлық заңдылық және әкімшіліктік практика
адамдарды және тауарларды тасымалдау жағдайларына қойыл.сан.-эпид. талаптар
барлығы
5
6
7
8
9
10
11
12
13
39. Сантарлық-эпидемиологиялық сараптау орталығының ұйымдастыру-әдістемелік жұмысы
Іс-шаралар түрі
Жолдың нөмірі
бактериологиялық зертхана
вирусологиялық зертхана
санитарлық-химиялық зертхана
аса қауіпті және карантидік жұқпалар зертханасы
А
Б
1
2
3
4
1. Барлығы
01
оның ішінде:
1.2.аналитикалық материалдар дайындалды
02
1.3.жоғарғы органдарға ақпараттар дайындалды
03
1.4.санэпидкеңестің (алқаның) шешімдерінің жобасына материалдар дайындалды
04
1.5.зертханалық кеңестің шешімдеріне жобалар дайындалды
05
1.6.ғылыми-практикалық жұмыс
06
1.7. жаңа әдістемелер енгізілді
07
1.8. семинарлар өткізілді және оған қатысты
08
1.9. БАҚ арқылы хабарлар ұйымдастыру
09
оның ішінде:
1.9.1.ТД, радио
10
1.9.2. газеттерге, журналдарға мақалалар беру
11
1.10. халықаралық жобаға қатысу
12
1.11. жаңа әдістемелер әзірлеу
13
кестенің жалғасы
полимерлер токсикологиясы зертханасы (бөлімшесі)
пестицидтер токсикологиясы зертханасы (бөлімше)
паразитологиялық зертхана
радиологиялық зертхана
ЭМӨ және басқа физикалық факторлар зертханасы
Қорытынды
5
6
7
8
9
10
40. Санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау барысында әкімшілік мәжбүрлеу шаралары
Жұмыс бөлімдері
жолдың нөмірі
салынған айыппұлдар саны
оның ішінде өндірілгені
өндірілген айыппұлдың сомасы, теңгемен
А
Б
1
2
3
1.Барлық, бірлік
01
о.і. санитарлық қадағалау барысында:
1.1. сумен қамтамасыз етуге
02
1.2. суқоймаларын қорғауға
03
1.3. атмосфералық ауаны қорғауға
04
1.4. топырақты қорғауға
05
1.5. коммуналдық нысандарға
06
1.6. жолаушыларды және жүкті тасымалдаумен байланысты нысандарға
07

1.3.1. в департаменты и
организации
здравоохранения
07
1.3.2. принято решений
коллегий, медицинских
советов
08
1.3. 3. принято
совместных решений,
постановлений с другими
ведомствами
09
1.4.Проведено семинаров
и конференций со
специалистами СЭС
10
1.5.Проведено семинаров
и конференций для
работников других
ведомств
11
1.6.Проведено
санитарно-
просветительной работы
12
в том числе:
1.6.1.статьи в СМИ
13
1.6.2. выступления по
ТВ, радиовещанию
14
1.6.3. лекции
15
1.7. курсовая
гигиеническая
подготовка лиц
16
1.8. научно-
практическая работа
17
1.9. участие в
международных проектах
18
Продолжение таблицы
по контролю
за
соблюдением
дезинсекцио-
нных и
дератизацио-
нных
мероприятий
по
надзору
за
коммуналь
- ными
объектами
и охраной
окружаю-
щей среды
по
разделу
промышле-
нной
гигиены
по разделу
гигиены
детей и
подростков
по
разделу
гигиены
питания
законо-
дательство
по
госслужбе
и борьбе с
коррупцией
санитарное
законо-
дательство
и
администра-
тивная
практика
санитарно
эпидемио-
логи-
ческие
требо-
вания к
условиям
для
перевозки
людей и
товаров
Итого
5
6
7
8
9
10
11
12
13
39. Организационно-методическая работа центра санитарно-эпидемиологической экспертизы
Виды мероприятий
номер
строки
бактерио-
логическая
лаборатория
вирусо-
логическая
лаборатория
санитарно-
химическая
лаборатория
лаборатория
особо опасных
и карантинных
инфекций
А
Б
1
2
3
4
1. Всего
01
в том числе:
1.1.подготовлены
аналитические
материалы
02
1.2.подготовлено
информаций в
вышестоящие инстанции
03
1.3.подготовлено
материалов в проекты
решений санэпидсоветов
(коллегий)
04
1.4.подготовлено
решений лабораторного
совета
05
1.5.научно-
практическая работа
06
1.6. внедрено новых
методик
07
1.7. проведено и
принято участие в
семинарах
08
1.8. Проведено
санитарно-
просветительной работы
09
в том числе:
1.8.1.ТВ, радио
10
1.8.2. статьи в
газетах, журналах
11
1.9. участие в
международных проектах
12
1.10. разработано
новых методик
13
Продолжение таблицы
лаборатория
токсикологии
полимеров
(подразделение)
лаборатория
токсикологии
пестицидов
(подразделение)
паразито-
логическая
лаборатория
радио-
логическая
лаборатория
лаборатория
ЭМП и других
физических
факторов
общие
Итого
5
6
7
8
9
10
11
40. Меры административного принуждения при проведении санитарно-эпидемиологического надзора
Разделы работы
номер
строки
Число наложенных
штрафов
из них
взыскано
сумма взысканных
штрафов, в тенге
А
Б
1
2
3
1.Всего, единиц
01
в том числе в ходе
санитарного надзора за:
1.1. водоснабжением
02
1.2. охраной водоемов
03
1.3. охраной атмосферного
воздуха
04
1.4. охраной почвы
05
1.5. коммунальными объектами
06
1.6. объектами, связанных с
перевозкой пассажиров и
грузов
07

Стационарлық ауа соратын қондырғы жылдамдығы 1200-1900 куб/сағ.
41
Дисицллятор
42
Басшы __________________________
Орындаушы ______________________ телефон № ______________________
Күні 20 _____ жылғы «______» ____________________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
№ 22-нысан
Жылдық
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады
(атауы, мекенжайы)
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы»
Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
КҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Денсаулық сақтау мекемелері
денсаулық сақтауды мемлекеттік
басқарудың жергілікті органына - 5
қаңтарда;
2. Денсаулық сақтауды мемлекеттік
басқарудың жергілікті органы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігіне - 10 ақпанда;
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі -
Қазақстан Республикасы Статистика
агенттігіне - 1 сәуірде.
Санитарлық авиация мен шұғыл және жоспарлы-консультациялық
медициналық көмек бөлімшесінің есебі
201 ___ жыл
1000 ШЖКМЖ бөлімшелері бар ұйымдардың саны 1 _______
2000 Бөлімшенің штаттық лауазымдары:
Атауы
жолдың №
Есепті жылдың соңындағы барлығы
оның ішінде:
дәрігерлер
орта медициналық қызметкерлер
кіші медициналық қызметкерлер
басқа қызметкерлер
А
Б
1
2
3
4
5
Штаттық лауазымдар
1.0
Бос емес лауазымдар
2.0
Жеке тұлғалар (негізгі қызметкерлер)
3.0
3000 Көлік:
Атауы
жолдың №
Есепті жылдың соңындағы барлығы
оның ішінде:
ұшақтар
тік ұшақтар
санитарлық автокөлік
жылжымалы автомобильдік қондырғылар
санитарлық вагондар
А
Б
1
2
3
4
5
6
БАРЛЫҒЫ
1.0
3100 Санитарлық көліктің ұшулары/шығулары
Атауы
жолдың №
Санитарлық көліктің ұшуларының/шығуларының орындалуы
оның ішінде:
ұшақтармен
тік ұшақтармен
санитарлық автокөлікпен
жылжымалы автомобильдік қондырғылармен
санитарлық вагондармен
А
Б
1
2
3
4
5
6
Шұғыл түрде
1.0
х
х
Жоспарлы түрде
2.0
БАРЛЫҒЫ
3.0
4000 Ұшуларда және шығуларда сырқаттарды, босанатын және
босанған әйелдерді тасымалдау
Көрсеткіштер
жолдың №
Барлық тасымалданған
олардың ішінен мынадай себептер бойынша:
өзге тасымалдар
жазатайым оқиғаларда
кенеттен болған аурулар мен жағдайларда
босану мен жүктілік патологиясында
А
Б
1
2
3
4
5
Әуе көлігімен, барлығы
1.0
олардың ішінен: ұшақпен
1.1
тік ұшақпен
1.2
Санитарлық автокөлікпен
2.0
БАРЛЫҒЫ
3.0
5000 Ұшуларда/шығуларда көрсетілген шұғыл медициналық жәрдем
Көрсеткіштер
жолдың №
Барлығы
олардың ішінен
көрсетілген шұғыл жәрдем байланысты:
операция өткізілген
тасымалданған
жазатайым оқиғаларға
Барлығы
олардың ішінен
операция өткізілген
тасымалданған
А
Б
1
2
3
4
5
6
Шұғыл ұшулардың/шығулардың орындалуы
1.0
х
х
х
х
Ұшулар/шығулар кезінде шұғыл медициналық жәрдем көрсетілген адамдардың саны
2.0
оның ішінде: 0-17 жастағы балаларды қоса
2.1
олардың ішінен: 0-14 жастағы балаларды қоса алғанда
2.2
0-ден 1 жасқа дейінгі балаларға
2.3
кестенің жалғасы
көрсетілген шұғыл жәрдем байланысты:
Өзге тасымалдар
кенеттен болған аурулар мен жағдайларға
босану мен жүктілік патологиясына
Барлығы
олардың ішінен
Барлығы
олардың ішінен
операция өткізілген
тасымалданған
операция өткізілген
тасымалданған
7
8
9
10
11
12
13
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
5100 Шығудағы жоспарлы-консультативтік медициналық жәрдем
Көрсеткіштер
жолдың №
Барлығы көрілген
оның ішінде:
көрілгендердің санынан
Медициналық карталар талданған
Дәрігерлер консилиумы өткізілді
амбулаториялық қабылдауда
стационарда
үйде
амбулаториялық емдеу тағайындалды
стационарлық емдеу ұсынылды
амбулаториялық аурулар
стационарлық аурулар
ОАА-да
обл.мед.мекемелерде
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Жоспарлы шығулар орындалды
1.0
Шығу кезінде жоспарлы-консультативтік медициналық жәрдем көрсетілген адамдардың саны
2.0
оның ішінде: 0-17 жастағы балаларды қоса
2.1
олардың ішінен: 0-14 жастағы балаларды қоса
2.2
0-ден 1 жасқа дейінгі балаларға
2.3

устройство со скоростью 1200-1900
куб/час
41
Дистиллятор
42
Продолжение таблицы
Основное оборудования и аппаратура, единиц
в том числе со сроком эксплуатации
приобретено в отчетном
году, единиц
до 10 лет
от 10 до15 лет
от 15 до 20 лет
выше 20 лет
3
4
5
6
7
Руководитель Департамента         Руководитель Центра санитарно
государственного санитарно       -эпидемиологической экспертизы
- эпидемиологического надзора
_______________ (Ф.И.О., подпись)    ______________ (Ф.И.О., подпись)
М.П.                                  М.П.
Исполнитель __________ телефон № ________ Дата "____"_______ 20 _ год
Утверждена приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 г. № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 22
ежемесячная
(с нарастающим итогом)
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Организации здравоохранения местному органу
управления здравоохранением - 5 января
2. Местные органы государственного управления
здравоохранения в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан к 10 февраля
3. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан - агентству Республики Казахстан по
статистике - 1 апреля
Отчет санитарной авиации и отделения экстренной и планово -
консультативной медицинской помощи
20 ____ год
1000 Число организации, имеющих отделение ЭПКМП        1 ______
2000 Штатные должности отделения:
Наименование
строки
Всего на
конец
отчетного
года
в том числе:
врачи
средний
медперсонал
младший
медперсонал
прочий
персонал
А
Б
1
2
3
4
5
Штатные должности
1.0
Занятые должности
2.0
Физические лица
(основные работники)
3.0
3000 Транспорт:
Наименование
строки
Всего на
конец
отчетного
года
в том числе:
самолеты
вертолеты
санитарный
авто-
транспорт
перед-
вижные
авто-
мобильные
установки
санитарные
вагоны
А
Б
1
2
3
4
5
6
ВСЕГО
1.0
3100 Вылеты/выезды санитарного транспорта
Наименование
строки
Всего
осуществлено
вылетов/
выездов
санитарного
транспорта
в том числе:
самолетом
вертолетом
санитарный
авто-
транспорт
перед-
вижные
авто-
мобильные
установки
санитарным
вагонами
А
Б
1
2
3
4
5
6
В экстренном
порядке
1.0
Х
Х
В плановом
порядке
2.0
ВСЕГО
3.0
4000
Транспортировка больных, рожениц, родильниц и прочие перевозки при вылетах и выездах
Показатели
строки
Всего
транспортировано
из них при:
прочие
перевозки
несчастных
случаях
внезапных
заболеваниях и
состояниях
родов и
патологии
беременности
А
Б
1
2
3
4
5
Воздушным
транспортом,
всего
1.0
из них:
самолетом
1.1
вертолетом
1.2
Санитарным
автотранспортом
2.0
ВСЕГО
3.0
5000
Экстренная медицинская помощь при вылетах/выездах
Показатели
№ строки
Всего
из них
проведено операции
транспортировано
А
Б
1
2
3
Выполнено экстренных вылетов/
выездов
1.0
х
х
Число лиц, которым оказана
экстренная медицинская помощь
при вылетах/выездах
2.0
в том числе: детям в возрасте
0-17 лет включительно
2.1
из них: детям в возрасте 0-14
лет включительно
2.2
детям от 0 до 1 года возраста
2.3
Продолжение таблицы
оказание экстренной помощи по поводу:
Прочие
перевозки
несчастных случаев
внезапных заболеваний и
состояний
родов и патологии
беременности
Всего
из них
Всего
из них
Всего
из них
проведено
операции
транспорти
-ровано
проведено
операции
транспорти-
ровано
проведено
операции
транспо
рти-
ровано
транспорти-
ровано
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
5100
Планово-консультативная медицинская помощь при выездах
Показатели
№ строки
Всего осмотрено
А
Б
1
Выполнено плановых выездов
1.0
Число лиц, которым оказана
планово-консультативная помощь при выездах
2.0
в том числе: детям в возрасте 0-17 лет
включительно
2.1
из них: детям в возрасте 0-14 лет
включительно
2.2
детям от 0 до 1 года возраста
2.3
в том числе: женщинам фертильного возрастов

оның ішінде: фертильді жастағы әйелдер (15-49 жас)
2.4
олардың ішінен: босанатын әйелдерге
2.5
оның ішінде: ҰОС ардагерлері (ҰОСҚ, ҰОСМ)
2.6
6000 Ұшудағы/шығудағы дәрігерлердің жұмысы
Дәрігерлер мамандығының атауы
жолдың №
Жәрдемнің түрі
Шұғыл медициналық жәрдем
Жоспарлы-консультативтік медициналық жәрдем
Барлығы
олардың ішінен 0-17 жастағы балаларға
оның ішінен 0-ден 1 жасқа дейін
Барлығы
олардың ішінен 0-17 жастағы балаларға
оның ішінен 0-ден 1 жасқа дейін
Хирургтар
1.0
консультациялар
операциялар
Кардиохирургтар
2.0
консультациялар
операциялар
Қан тамыры хирургтары
3.0
консультациялар
операциялар
Травматологтар
4.0
консультациялар
операциялар
Нейрохирургтар
5.0
консультациялар
операциялар
Отоларингологтар
6.0
консультациялар
операциялар
Офтальмологтар
7.0
консультациялар
операциялар
Урологтар
8.0
консультациялар
операциялар
Жақ-бет хирургтары
9.0
консультациялар
операциялар
Акушер гинекологтар
10
консультациялар
операциялар
Анестезиологтар- реаниматологтар
11
консультациялар
операциялар
Педиатрлар
12
консультациялар
операциялар
Неонатологтар
13
консультациялар
операциялар
Кардиологтар
14
консультациялар
операциялар
Невропатологтар
15
консультациялар
операциялар
Эндокринологтар
16
консультациялар
операциялар
Пульмонологтар
17
консультациялар
операциялар
Аллергологтар
18
консультациялар
операциялар
Фтизиатрлар
19
консультациялар
операциялар
Онкологтар
20
консультациялар
операциялар
Нефрологтар
21
консультациялар
операциялар
Психиатрлар
22
консультациялар
операциялар
Наркологтар
23
консультациялар
операциялар
Дерматовенерологтар
24
консультациялар
операциялар
Өзге дәрігерлер консультанттар
25
консультациялар
операциялар
Функционалды диагностика дәрігерлері
26
зерттеулер
операциялар
Сәуле диагностикасы дәрігерлері
27
зерттеулер
операциялар
Эндоскопист дәрігерлер
28
зерттеулер
операциялар
Дәрігер лаборанттар
29
зерттеулер
операциялар
Өзге қосалқы қызмет дәрігерлері
30
зерттеулер
операциялар
БАРЛЫҒЫ
31
операциялар
консультациялар
7000 Шақырудың негізсіздігінен ұшудан/шығудан бас тарту 1 __________
Ауа райы шарты бойынша ұшудан/шығудан бас тарту 2 ____________
1 ____________
8000 Телефон арқылы шұғыл ауруларға берілген консультация саны
Басшы
Орындаушы ________________, телефон._________ Күні "____"_________ 201 __ жыл
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Құпиялығына ақпарат алушы кепілдік береді
Кім ұсынады _________________________________________________________
(атауы, мекенжайы)
24-нысан
Жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан
Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
КҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:

(15-49 лет)
2.4
из них:  беременным женщинам
2.5
в том числе: ветераны ВОВ (УВОВ, ИОВ)
2.6
Продолжение таблицы
в том числе
из числа осмотренных
Разобрано медицинских карт
Проведено консилиумов врачей
на амбула-
торном приеме
в стацио-
наре
на дому
назначено амбула-
торное лечение
рекомендовано стационарное лечение
амбулаторных больных
стационарных больных
в ЦРБ
в обл. мед. организациях
2
3
4
5
6
7
8
9
10
6000
Деятельность врачей при вылетах/выездах
Наименование специальностей врачей
№ строки
Вид помощи
Хирурги
1.0
консультации
операции
Кардиохирурги
2.0
консультации
операции
Сосудистые хирурги
3.0
консультации
операции
Травматологи
4.0
консультации
операции
Нейрохирурги
5.0
консультации
операции
Отоларингологи
6.0
консультации
операции
Офтальмологи
7.0
консультации
операции
Урологи
8.0
консультации
операции
Челюстно-лицевые хирурги
9.0
консультации
операции
Акушер гинекологи
10
консультации
операции
Анестезиологи-реаниматологи
11
консультации
Педиатры
12
консультации
Неонатологи
13
консультации
Кардиологи
14
консультации
Невропатологи
15
консультации
Эндокринологи
16
консультации
Пульмонологи
17
консультации
Аллергологи
18
консультации
Фтизиатры
19
консультации
Онкологи
20
консультации
Нефрологи
21
консультации
Психиатры
22
консультации
Наркологи
23
консультации
Дерматовенерологи
24
консультации
Прочие врачи консультанты
25
консультации
Врачи функциональной диагностики
26
исследований
Врачи лучевой диагностики
27
исследований
Врачи эндоскописты
28
исследований
Врачи лаборанты
29
исследований
Прочие врачи вспомогательных служб
30
исследований
ВСЕГО
31
консультации
операции
исследований
Продолжение таблицы
Экстренная медицинская помощь
Планово-консультативная медицинская помощь
Всего
из них детям
0-17 лет вкл.
в т.ч. детям от
0 до 1 года
Всего
из них детям 0-17
лет вкл.
в т.ч. детям от 0
до 1 года
7000 Отказано в вылете / выезде за
необоснованностью вызова
Отказано в вылете / выезде по погодным
условиям
8000 Число консультации экстренных больных
по телефону
1 ______________
2 ______________
3 ______________
Руководитель ___________________________
Исполнитель _________ ,телефон _________
Дата "__" _____ 20 ___ года
Приложение 3
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 г. № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 24
ежемесячная
(с нарастающим итогом)
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
КОД ОКПО
Представляют:

1. Денсаулық сақтау жүйесінің
барлық профильдарының аурухана
ұйымдары - аудандық (қалалық)
бас дәрігерлеріне және қалалық
денсаулық сақтау департаментіне
- 5 қаңтарда;
2. Ауданның (қаланың) бас
дәрігерлері жиынтық есепті -
денсаулық сақтау басқармасының
жергілікті органдарына - 10
қантарда;
3. Денсаулық сақтау
басқармасының жергілікті
органдары басқармасына және
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау
Министірлігіне-10 ақпанда;
4. Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау Министрлігі
жиынтық есепті
Қазақстан Республикасының
Статистика агенттігіне - 1
сәуірде.
Стационарды алмастыратын көмек алған науқас
контингенттер туралы есеп 20 ___ жыл
1000
жолдың №
ұйым саны
орын саны
ауруханадан шыққан тұрғындар саны
А
Б
1
2
3
Стационарлық көмек көрсететін ұйымдардағы күндізгі стационарлар (бөлімшелер, палаталар)
1.0
Амбулаториялық-емханалық көмек көрсететін ұйымдар жанындағы күндізгі стационар
2.0
Үйдегі стационар
3.0
Күндізгі стационардағы науқастар құрамы, емдеу мерзімі
мен нәтижесі Стационарлық көмек көрсететін ұйымдардағы күндізгі
стационарлар (бөлімшелер, палаталар)
2000
Аурудың атауы
жолдың №
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
А. Ересектер
емделген науқастар
соның ішінде тәулік бойы стационарға жіберілгендер
өткізілген күндер
соның ішінде қайтыс болды
А
Б
В
1
2
3
4
Барлығы
1.0
А00-Т98, Z30.3
Инфекцмялық және паразиттік аурулар
2.0
А00-В99
Өспелер
3.0
COO-D48
Қанның, қан өндіру ағзаларының аурулары және иммундық механизмді қамтитын жеке бұзылулар
4.0
D50-D89
Эндокриндік жүйе аурулары, тамақтану мен зат алмасуының бұзылуы
5.0
ЕОО-Е90
Психикалық бұзылулар мен мінез-құлықтың бұзылуы
6.0
FOO-F09, F20-F99
Психика мен мінез-құлықтың белсенділігі жоғары психотропты дәрілерді қолданғаннан бұзылуы
7.0
F10-F19
Нерв жүйесінің аурулары
8.0
GOO-G99
Көз бен оның қосалқы аппаратының аурулары
9.0
НОО-Н59
Құлақ пен емізік тәрізді өсіндінің аурулары
10.0
Н60-Н95
Қан айналым жүйесінің аурулары
11.0
100-199
тыныс алу ағзаларының аурулары
12.0
J00-J99
Ас қорыту ағзаларының аурулары
13.0
K00-K93
Тері мен теріасты шелмайының аурулары
14.0
L00-L99
Сүйек-бұлшық ет жүйесі мен дәнекер тіннің аурулары
15.0
M00-M99
Несеп-жыныс жүйесінің аурулары
16.0
N00-N99
Жүктілік, босанулар мен босанудан кейінгі кезең
17.0
O00-O99, Z30.3
Перинаталдық кезеңде пайда болатын жеке жағдайлар
18.0
P00-P96
х
х
х
х
Туа біткен ауытқулар [даму кемістіктері], пішін өзгерулері мен хромосомалық бұзылулар
19.0
Q00-Q99
Мөлшерден ауытқу симптомдары, белгілері
20.0
R00-R99
Жарақаттар, уланулар және сыртқы себептер әсерінің бірқатар басқа салдарлары
21.0
S00-Т98
кестенің жалғасы
Б. Балалар (15-17 жас қоса алғанда)
В. Балалар 14 жастағыларды қоса алғанда
емделген науқастар
соның ішінде тәулік бойы стационарға жіберілгендер
өткізілген күндер
соның ішінде қайтыс болды
емделген науқастар
соның ішінде тәулік бойы стационарға жіберілгендер
өткізілген күндер
соның ішінде қайтыс болды
5
6
7
8
9
10
11
12
2000-1 Стационарлық көмек көрсететін ұйымның күндізгі стационарының
(бөлімшелер, палаталар) хирургиялық жұмыстары
Операция атаулары
жолдың №
Жасалған операциялар саны
А
Б
1
Барлық операция
01
соның ішінде, көзге жасалатын
02
Құлаққа, мұрынға, тамаққа жасалатын
03
Тамырларға
04
Іштегі ағзаларға
05
Әйелдердің жыныстық мүшелеріне
06
Бұлшық-сүйектерге
07
Сүт бездеріне
08
Тері және тері асты талшықтарына
09
Басқалары
10
2000-3 Операция жасалған науқастар 1 _________ соның ішінде: 14 жастағыларды қоса 2 ____________, 15-тен -17 жастағыларды қоса
3 _________________
2001 Амбулатория - емхана мекемелеріндегі күндізгі стационар
Аурудың атауы
Жолдың №
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
А. Ересектер
емделген науқастар
соның ішінде тәулік бойы стационарға жіберілгендер
өткізілген күндер
соның ішінде қайтыс болған
А
Б
В
1
2
3
4
Барлығы
1.0
А00-Т98, Z30.3
Инфекциялық және паразиттік аурулар
2.0
А00-В99
Өспелер
3.0
COO-D48
Қанның, қан өндіру ағзаларының аурулары және иммундық механизмді қамтитын жеке бұзылулар
4.0
D50-D89
Эндокриндік жүйе аурулары, тамақтану мен зат алмасуының бұзылуы
5.0
ЕОО-Е90
Психикалық бұзылулар мен мінез-құлықтың бұзылуы
6.0
FOO-F09,F20-F99
Психика мен мінез-құлықтың белсенділігі жоғары психотропты дәрілерді қолданғаннан бұзылуы
7.0
F10-F19
Нерв жүйесінің аурулары
8.0
GOO-G99
Көз бен оның қосалқы аппаратының аурулары
9.0
НОО-Н59
Құлақ пен емізік тәрізді өсіндінің аурулары
10.0
Н60-Н95
Қан айналым жүйесінің аурулары
11.0
100-199
тыныс алу ағзаларының аурулары
12.0
J00-J99
Ас қорыту ағзаларының аурулары
13.0
K00-K93
Тері мен теріасты шелмайының аурулары
14.0
L00-L99
Сүйек-бұлшық ет жүйесі мен дәнекер тіннің аурулары
15.0
M00-M99
Несеп-жыныс жүйесінің арулары
16.0
N00-N99
Жүктілік, босанулар мен босанудан кейінгі кезең
17.0
O00-O99, Z30.3
Перинаталдық кезеңде пайда болатын жеке жағдайлар
18.0
P00-P96
х
х
х
х
Туа біткен ауытқулар [даму кемістіктері], пішін өзгерулері мен хромосомалық бұзылулар
19.0
Q00-Q99
симптомдар, белгілер және қалыптан ауытқулар
20.0
R00-R99
Жарақаттар, уланулар және сыртқы себептер әсерінің бірқатар басқа салдарлары
21.0
S00-Т98
кестенің жалғасы
Б. Балалар (15-17 жас қоса)
В. Балалар 14 жастағыларды қоса
емделген науқастар
соның ішінде тәулік бойы стационарға жіберілгендер
өткізілгенкүндер
соның ішінде қайтыс болған
емделген науқастар
соның ішінде тәулік бойы стационарға жіберілгендер
өткізілген күндер
соның ішінде қайтыс болған
5
6
7
8
9
10
11
12
х
х
х
х
2001-1 Амбулаториялық-емханалық көмек көрсететін ұйымдар жанындағы
күндізгі стационардың хирургиялық жұмыстары
Операция атаулары
жолдың №
Жасалған операциялар саны
А
Б
1
Барлық операция
01
соның ішінде, көзге жасалатын
02
Құлаққа, мұрынға, тамаққа жасалатын
03
Тамырларға
04
Іштегі ағзаларға
05
Әйелдердің жыныстық мүшелеріне
06
Бұлшық-сүйектерге
07
Сүт бездеріне
08
Тері және тері асты талшықтарына
09
Басқалары
10
2000-6 Операция жасалған науқастар 1 _________ соның ішінде: 14 жастағыларды қоса 2 ____________, 15-тен -17 жастағыларды қоса
3 _________________
2002 Үйдегі стационардағы науқастардың құрамы, емдеу
мерзімі және нәтижесі
Аурудың атауы
жолдың №
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
А. Ересектер
емделген науқастар
соның ішінде тәулік бойы стационарға жіберілгендер
өткізілген күндер
соның ішінде қайтыс болды
А
Б
В
1
2
3
4
Барлығы
1.0
А00-Т98, Z30.3
Инфекцмялық және паразиттік аурулар
2.0
А00-В99
Өспелер
3.0
COO-D48
Қанның, қан өндіру ағзаларының аурулары және иммундық механизмді қамтитын жеке бұзылулар
4.0
D50-D89
Эндокриндік жүйе аурулары, тамақтану мен зат алмасуының бұзылуы
5.0
ЕОО-Е90
Психикалық бұзылулар мен мінез-құлықтың бұзылуы
6.0
FOO-F09, F20-F99
Психика мен мінез-құлықтың белсенділігі жоғары психотропты дәрілерді қолданғаннан бұзылуы
7.0
F10-F19
Нерв жүйесінің аурулары
8.0
GOO-G99
Көз бен оның қосалқы аппаратының аурулары
9.0
НОО-Н59
Құлақ пен емізік тәрізді өсіндінің аурулары
10.0
Н60-Н95
Қан айналым жүйесінің аурулары
11.0
100-199
тыныс алу ағзаларының аурулары
12.0
J00-J99
Ас қорыту ағзаларының аурулары
13.0
K00-K93
Тері мен теріасты шелмайының аурулары
14.0
L00-L99
Сүйек-бұлшық ет жүйесі мен дәнекер тіннің аурулары
15.0
M00-M99
Несеп-жыныс жүйесінің аурулары
16.0
N00-N99
Жүктілік, босанулар мен босанудан кейінгі кезең
17.0
O00-O99, Z30.3
Перинаталдық кезеңде пайда болатын жеке жағдайлар
18.0
P00-P96
х
х
х
х
Туа біткен ауытқулар [даму кемістіктері], пішін өзгерулері мен хромосомалық бұзылулар
19.0
Q00-Q99
Мөлшерден ауытқу симптомдары, белгілері
20.0
R00-R99
Жарақаттар, уланулар және сыртқы себептер әсерінің бірқатар басқа салдарлары
21.0
S00-Т98
кестенің жалғасы
Б. Балалар (15-17 жас қоса)
В. Балалар 14 жастағыларды қоса
емделген науқастар
соның ішінде тәулік бойы стационарға жіберілгендер
өткізілгенкүндер
соның ішінде қайтыс болған
емделген науқастар
соның ішінде тәулік бойы стационарға жіберілгендер
өткізілген күндер
соның ішінде қайтыс болған
5
6
7
8
9
10
11
12
х
х
х
х
Басшы
Орындаушы ________________, телефон._________ Күні 20 ____
20 _____ жыл "___" _______
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаның 30-нысаны жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 2012.09.28 № 663 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Ұсынған кім _________________________________________________________
атауы, мекенжайы
30-нысан
Жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан
Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:

1. Больничные организации всех профилей системы
здравоохранения - 5 января;
2. Главный врач района (города) сводный отчет -
территориальному органу управления здравоохранением - 10
января;
3. Территориальный орган управления здравоохранением
сводные отчеты - в областные департаменты статистики,
г.г. Астаны и Алматы и в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан к 10 февраля;
4. Министерство здравоохранения Республики Казахстан
сводные отчеты - в Агенство Республики Казахстан по
статистике 1 апреля.
Отчет о контингентах больных, получивших
стационарозамещающую помощь
20 ____ год
1000
№ строки
число
организаций
число мест
из числа выбывших
сельских жителей
А
Б
1
2
3
Стационары (отделения,
палаты) дневного
пребывания в
организациях,
оказывающих стационарную
помощь
01
Дневной стационар при
организациях,оказывающих
амбулаторно-
поликлиническую помощь
02
Cтационар на дому
03
Х
Состав больных в дневном стационаре, сроки и исходы лечения
__________________________________________________________________
Стационары (отделения, палаты) дневного пребывания в организациях, 2000      оказывающих стационарную помощь
Наименование болезней
строки
Шифр по
МБК Х
пересмотра
А. Взрослые
пролечено
больных
из них
направлено
в кругло
суточный
стационар
проведено
дней
в том числе
умерло
А
Б
В
1
2
3
4
Всего
1.0
А00-Т98,
Z30.3
Инфекционные и
паразитарные болезни
2.0
А00-В99
Новообразования
3.0
COO-D48
Болезни крови,
кроветворных органов и
отдельные нарушения,
вовлекающие иммунный
механизм
4.0
D50-D89
Болезни эндокринной
системы, расстройства
питания и нарушения
обмена веществ
5.0
ЕОО-Е90
Психические расстройства
и расстройства поведения
6.0
FOO-F09,
F20-F99
Психические расстройства
и расстройства поведения,
связанные с употреблением
психоактивных веществ
7.0
F10-F19
Болезни нервной системы
8.0
GOO-G99
Болезни глаза и
придаточного аппарата
9.0
НОО-Н59
Болезни уха и
сосцевидного отростка
10.0
Н60-Н95
Болезни системы
кровообращения
11.0
100-199
Болезни органов дыхания
12.0
J00-J99
Болезни органов
пищеварения
13.0
K00-K93
Болезни кожи и подкожной
клетчатки
14.0
L00-L99
Болезни костно-мышечной
системы и соединительной
ткани
15.0
M00-M99
Болезни мочеполовой
системы
16.0
N00-N99
Беременность, роды и
послеродовой период
17.0
O00-O99,
Z30.3
Отдельные состояния,
возникающие в
перинатальном периоде
18.0
P00-P96
Х
Х
Х
Х
Врожденные аномалии
(пороки развития),
деформации и хромосомные
нарушения
19.0
Q00-Q99
Симптомы, признаки,
отклонения от нормы
20.0
R00-R99
Травмы, отравления и
некоторые другие
последствия воздействия
внешних причин
21.0
S00-Т98
Продолжение таблицы
Б. Дети (15-17 лет включительно)
В. Дети до 14 лет включительно
пролечено
больных
из них
направлено
в кругло-
суточный
стационар
проведено
дней
в том
числе
умерло
пролечено
больных
из них
направлено в
круглосуточный
стационар
проведено
дней
в том
числе
умерло
5
6
7
8
9
10
11
12
Х
Х
Х
Х
2001 Хирургическая работа в cтационаре (отделения, палаты) дневного пребывания в организации, оказывающую стационарную помощь
Н а з в а н и е о п е р а ц и й
№ стр.
Число проведенных операций
А
Б
1
Всего операций
01
в том числе: на органах зрения
02
на органах уха, горла, носа
03
на сосудах
04
на органах брюшной полости
05
на женских половых органах
06
на костно-мышечной системе
07
на молочной железе
08
на коже и подкожной клетчатке
09
прочие
10
2002 Оперировано больных 1 ___ # 1 ___, из них детей: до 14 лет
включительно 2 ___ # 2 ___, от 15 до 17 лет включительно
3 ___ # 3 ___
2003 Дневной стационар при организациях, оказывающих амбулаторно-поликлиническую помощь
Наименование болезней
строки
Шифр по МБК
Х пересмотра
А. Взрослые
пролечено
больных
из них
направлено
в кругло-
суточный
стационар
проведено
дней
в том
числе
умерло
А
Б
В
1
2
3
4
Всего
1.0
А00-Т98,
Z30.3
Инфекционные и
паразитарные болезни
2.0
А00-В99
Новообразования
3.0
COO-D48
болезни крови,
кроветворных органов и
отдельные нарушения,
вовлекающие иммунный
механизм
4.0
D50-D89
Болезни эндокринной
системы, расстройства
питания и нарушения
обмена веществ
5.0
ЕОО-Е90
Психические
расстройства и
расстройства поведения
6.0
FOO-F09,
F20-F99
Психические
расстройства и
расстройства поведения,
связанные с
употреблением
психоактивных веществ
7.0
F10-F19
Болезни нервной системы
8.0
GOO-G99
Болезни глаза и
придаточного аппарата
9.0
НОО-Н59
Болезни уха и
сосцевидного отростка
10.0
Н60-Н95
Болезни системы
кровообращения
11.0
100-199
Болезни органов дыхания
12.0
J00-J99
Болезни органов
пищеварения
13.0
K00-K93
Болезни кожи и
подкожной клетчатки
14.0
L00-L99
Болезни костно-мышечной
системы и
соединительной ткани
15.0
M00-M99
Болезни мочеполовой
системы
16.0
N00-N99
Беременность, роды и
послеродовой период
17.0
O00-O99,
Z30.3
Отдельные состояния,
возникающие в
перинатальном периоде
18.0
P00-P96
Х
Х
Х
Х
Врожденные аномалии
(пороки развития),
деформации и
хромосомные нарушения
19.0
Q00-Q99
Симптомы, признаки,
отклонения от нормы
20.0
R00-R99
Травмы, отравления и
некоторые другие
последствия воздействия
внешних причин
21.0
S00-Т98
Продолжение таблицы
Б. Дети (15-17 лет включительно)
В. Дети до 14 лет включительно
пролечено
больных
из них
направлено в
круглосуточный
стационар
проведено
дней
в том
числе
умерло
пролечено
больных
из них
направлено в
круглосуточный
стационар
проведено
дней
в том
числе
умерло
5
6
7
8
9
10
11
12
Х
Х
Х
Х
2004 Хирургическая работа в дневном стационаре при организации, оказывающую амбулаторно-поликлиническую помощь
Н а з в а н и е о п е р а ц и й
№ стр.
Число проведенных операций
А
Б
1
Всего операций
01
в том числе: на органах зрения
02
на органах уха, горла, носа
03
на сосудах
04
на органах брюшной полости
05
на женских половых органах
06
на костно-мышечной системе
07
на молочной железе
08
на коже и подкожной клетчатке
09
прочие
10
2005 Оперировано больных 1 ___ # 1 ___, из них детей: до 14 лет включительно 2 ___ # 2 ___, от 15 до 17 лет включительно
3 ___ # 3 ___
2006 Состав больных в стационаре на дому, сроки и исходы лечения
Наименование болезней
строки
Шифр по МБК
Х пересмотра
А. Взрослые
пролечено
больных
из них
направлено в
круглосуточный
стационар
проведено
дней
в том
числе
умерло
А
Б
В
1
2
3
4
Всего
1.0
А00-Т98,
Z30.3
Инфекционные и
паразитарные болезни
2.0
А00-В99
Новообразования
3.0
COO-D48
Болезни крови,
кроветворных органов
и отдельные
нарушения,
вовлекающие иммунный
механизм
4.0
D50-D89
Болезни эндокринной
системы, расстройства
питания и нарушения
обмена веществ
5.0
ЕОО-Е90
Психические
расстройства и
расстройства
поведения
6.0
FOO-F09,
F20-F99
Психические
расстройства и
расстройства
поведения, связанные
с употреблением
психоактивных веществ
7.0
F10-F19
Болезни нервной
системы
8.0
GOO-G99
Болезни глаза и
придаточного аппарата
9.0
НОО-Н59
Болезни уха и
сосцевидного отростка
10.0
Н60-Н95
Болезни системы
кровообращения
11.0
100-199
Болезни органов
дыхания
12.0
J00-J99
Болезни органов
пищеварения
13.0
K00-K93
Болезни кожи и
подкожной клетчатки
14.0
L00-L99
Болезни
костно-мышечной
системы и
соединительной ткани
15.0
M00-M99
Болезни мочеполовой
системы
16.0
N00-N99
Беременность, роды и
послеродовой период
17.0
O00-O99,
Z30.3
Отдельные состояния,
возникающие в
перинатальном периоде
18.0
P00-P96
Х
Х
Х
Х
Врожденные аномалии
(пороки развития),
деформации и
хромосомные нарушения
19.0
Q00-Q99
Симптомы, признаки,
отклонения от нормы
20.0
R00-R99
Травмы, отравления и
некоторые другие
последствия
воздействия внешних
причин
21.0
S00-Т98
Продолжение таблицы
Б. Дети (15-17 лет включительно)
В. Дети до 14 лет включительно
пролечено
больных
из них
направлено в
круглосуточный
стационар
проведено
дней
в том
числе
умерло
пролечено
больных
из них
направлено в
круглосуточный
стационар
проведено
дней
в том
числе
умерло
5
6
7
8
9
10
11
12
Х
Х
Х
Х
Руководитель __________________________
Исполнитель __________, телефон ________ Дата "____"_____ 201 __ года
Приложение 3
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 года № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________
(наименование, адрес)
Форма 30
годовая
Сноска. Форма 30 в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 28.09.2012 № 663 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:

1. Балалар ауруханалары (емханалар, амбулаториялар), ауруханалардың балалар бөлімшелері және қалалар мен қала үлгісіндегі кенттердің біріктірілмеген емханалары, балалар бөлімінің бар қаралпастам меншіктік нысанын қарамастан ауылдық учаскелік және аудандық ауруханалар (амбулаториялар) (соңғысы аудан орталығында балалар емханасы болмаған жағдайда) - денсаулық сақтау басқармасының аудандық (қаланың) бас дәрігеріне - 5 қаңтарда;
2. Денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органы қала, облыс бойынша жиынтық есепті - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанға.
Балаларға медициналық көмек көрсету туралы есеп
20__ жыл
100
Есепте тұрған балалардың саны
(сәбилер үйінде, балалар үйінде, мектеп интернаттағы балалар туралы
мәлімет қосылмайды)
Есеп жылында
Жолдың №
Жыл басында бақылауда тұрғандардың саны
Бақылауға түскендер
Бақылаудан шыққандар
Оның ішінде қайтыс болғандар
Жыл соңында бақылауда тұрғандардың саны
А
Б
1
2
3
4
5
Барлығы (14 жастағыларды қоса алғанда)..........
01
оның ішінде: 1 жасқа дейінгілер
02
1 жастан 2 жасқа дейінгілер (1 жас, 11 ай, 29 күн...)
03
2-ден 5 жасқа дейін (4 жас, 11 ай, 29 күн)
04

1. Детские больницы (поликлиники, амбулатории), детские
отделения больниц и необъединенные поликлиники в городах и
поселках городского типа, сельские участковые и районные
больницы (амбулатории) независимо от наличия детских
отделений, независимо от формы собственности (последние -
при отсутствии в районном центре детской поликлиники
рай(горуправлению здравоохранением (главному врачу района) -
5 января.
2. Местные органы государственного управления здравоохранением
сводный отчет по городу, области - Министерство
здравоохранения Республики Казахстан - к 10 февраля.
Отчет о медицинской помощи детям
20____ год
2100
Число детей, состоявших на учете
(не включают данные о детях, находящихся в домах ребенка, детских домах, школах-интернатах)
строки
состояло
под
наблюдением
на начало
отчетного
года
В отчетном году
поступило
под
наблю-
дение
выбыло
из-под
наблюдения
из них
умерло
состоит под
наблюдением
на конец
отчетного
года
А
Б
1
2
3
4
5
Всего (в возрасте до
14 лет включительно)...
01
в том числе: в
возрасте до 1 года
02
от 1 года до 2-х лет
(1 год 11 мес. 29 дней)
03
от  2-х до 5 лет
(4 г. 11 месяце 29 дней)
04

2201 Мекеменің бақылауына түскен нәрестелердің саны 1 ______________.
2202 Нәрестелік кезеңге қатысты аудиологиялық іріктеп алуға жататын жаңа туған нәрестелердің саны 1____________. Іріктеп алу нәтижесінде есту қабілеті бұзылған 2____________ анықталды.
2300    5 жасқа дейінгі, соның ішінде 1 жасқа дейінгі балалардың ауру саны
Аурулардың атауы
Х қайта қаралған АХЖ бойынша шифры
Жолдың №
Балалардың тіркелген аурулары
Аурулардың атауы
Х қайта қаралған АХЖ бойынша шифры
Жолдың №
Балалардың тіркелген аурулары
0-5 жасқа дейін
оның ішінде 0-1 жасқа дейін
0-5 жасқа дейін
оның ішінде 0-1 жасқа дейін
А
Б
В
1
2
А
Б
В
1
2
Аурулардың барлығы

2201 Число новорожденных, поступивших под наблюдение данной организации 1 ____
2202 Число новорожденных, подлежащих неонатальному аудиологическому
скринингу 1 _____, из них осмотрено 2 _____, в результате
скрининга выявлено новорожденных с нарушением слуха 3 _____
2300 Число заболеваний детей 0-5 лет, в том числе от 0-1 года
Наименование
болезней
Код по
МКБ
X
пере-
смотра
с
т
р
о
к
и
Зарегис-
трировано
заболеваний
детей
Наименование
болезней
Код по
МКБ
Х
пере-
смотра
с
т
р
о
к
и
Зарегистри-
ровано
заболеваний
детей
0-5
лет
в том
числе
от 0
до 1
года
0-5
лет
в том
числе
от 0 до
1 года
А
Б
В
1
2
А
Б
В
1
2
Всего
заболеваний

А00-Т98
1
Қан айналым жүйесінің аурулары
I00-I99
10
оның ішінде: Инфекциялық және паразиттік аурулар…
А00-В99
2
Тыныс алу мүшелерінің аурулары
J00-J99
11
оның ішінде: ішек инфекциясы
А00-А09
2.1
оның ішінде: жоғарғы тыныс алу жолдарының жіті инфекциясы, және тұмау
J00-J06
J10, J11
11.1
сепсис
А40-А41
2.2
пневмониялар
J12-J16, J18
11.2
Энтеробиоз
В80
2.3
обструктивті бронхит
J44.0-J44.8
11.2
Өспелер
С00-D48
3
жіті бронхит
J20
11.4
соның ішінде: кез келген орында орналасқан гемангиома мен лимфангиома
D18
3.1
жұтқыншақтың, бадамша безінің жіті қабынуы
J02, J03
11.5
Қан, қан өндірү мүшелерінің ауруы
D50-D89
4
Ас қорыту мүшелерінің аурулары
K00-K93
12
оның ішінде: қан аздық
D50-D53, D55-D64
4.1
оның ішінде: ауыз уылуы (стоматит)
K12, K12.0-К12.1
12.1
Эндокринологиялық аурулар жүйесі, зат алмасу және тамақтану жүйесінің бұзылуы
Е00-Е90
5
Тері мен теріасты шелмайының аурулары
L00-L99
13
оның ішінде - гипотрофия
Е40-Е46
5.1
Сүйек-бұлшық ет жүйесі мен дәнекер тіннің аурулары
М00-М99
14
Психикалық бұзылулар мен мінез-құлықтың бұзылуы
F00-F99
6
Жүйке жүйесі аурулары
G00-G99
7
Несеп жыныс жүйесі аурулары
N00-N99
15
оның ішінде: балалардың церебалдық параличі
G80
7.1
Перинаталды мерзімінде пайда болған жеке жағдайлар
P00-P96
16
Көз бен оның қосалқы аппаратының аурулары

А00-Т98
1
Болезни
системы
крово-
обращения
I00-
I99
9
из них:
Инфекционные и
паразитарные
болезни…
А00-В99
2
Болезни
органов
дыхания
J00-
J99
10
в том числе:
кишечные
инфекции
А00-А09
2.1
в том числе:
острые
инфекции
верхних
дыхательных
путей, и
грипп
J00-
J06
J10,
J11
10.1
сепсис
А40-А41
2.2
пневмонии
J12-
J16,
J18
10.2
Энтеробиоз
В80
2.3
Обструктивный
бронхит
J44
10.3
Новообразования
С00-D48
3
Острый
бронхит
J20,
J20.0
-J20.9
10.4
в том числе:
гемангиома и
лимфангиома
любой
локализации
D18
3.1
Острый
фарин-
гит,
тонзи-
ллит
J02,
J02.0
-J02.9.
J03,
J03.0-
J03.9
10.5
Болезни крови,
кроветворных
органов ….
D50-D89
4
Болезни
органов
пищеварения
K00-
K93
11
в том числе -
анемия
D50-D53,
D55-D64
4.1
в том числе:
cтоматит
K12,
K12.0-
К12.1
11.1
Эндокринные
болезни,
расстройства
питания и
обмена веществ
Е00-Е90
5
Болезни кожи
и подкожной
клетчатки
L00-
L99
12
в том числе -
гипотрофия
Е40-Е46
5.1
Болезни
костно-
мышечной
системы и
соединитель-
ной ткани
М00-
М99
13
Психические
растройства и
растройства
поведения
F00-F99
Болезни
нервной
системы
G00-G99
6
Болезни
мочеполовой
системы
N00-
N99
14
в том числе:
детский
церебальный
паралич
G80
6.1
Отдельные
состояния,
возникающие
в перина-
тальном
периоде
P00-
P96
15
Болезни глаза
и его
придаточного
аппарата

Н00-Н59
8
Туа біткен ауытқулар
Q00-Q99
17
Құлақ пен емізік тәрізді өсіндінің аурулары
Н60-Н95
9
оның ішінде: туа біткен жүрек және қан айналым жүйесінің ақаулары
Q20-Q28
17.1
Жіті сыртқы отит
Н60.5
9.1
Нормадан ауытқу белгілері
R00-R99
18
Екі жақты есту қабілетінің жоғалуы. IV дәрежелі есту мүкістігі, кереңдік
Н90, Н91
9.2
Жарақаттар мен уланулар
S00-T98
19
2400 1 жастағы және осы ұйым қызмет көрсететін ауданда тұратын балалармен жұмыс
Есептік жылда 5 жасқа 1_____________, 2 жасқа 2_____________, 1 жасқа 3________ толған балалардың саны, оның ішінде: 3 айға дейін 4__________ 6 айға дейін 5______________ тек қана омырау сүтімен тамақтанғандар 12 айға дейін 6_____________, одан басқа омырау сүтімен тамақтанғандар 18 айға дейін 7___________________.
2500   Балаларды профилактикалық тексеріп-қарау және оның қорытындылары
Атаулары
Жолдың №
Қаралуға тиісті
Қаралғандар
Қарау кезіндегі анықталғандар
қабілетінің төмендігі
сөйлеу кемістігімен
сколиозбен
пішінінің бұзылуы
жүйке жүйесі мен психикалық ауытқулар
есту
көру
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Барлық балалар (14 жасқа дейінгілерді қосқанда)
01
оның ішінде:
мектеп жасына дейінгілер
02

Н00-Н59
7
Врожденные
аномалии
Q00-
Q99
16
Болезни уха и
сосцевидного
отростка
Н60-Н95
8
в том
числе
врож-
денные
анома-
лии
сердца
и сис-
темы
крово-
обра-
щения
Q20-
Q28
16.1
в том числе:
острый
наружный отит
Н60.5
8.1
Симптомы,
признаки и
отклонения
от нормы
R00-
R99
17
двухсторонняя
потеря слуха,
тугоухость IV
степени,
глухота
Н90,
Н91
8.2
Травмы и
отравления
S00-
T98
18
2400 Работа с детьми, достигшими 1 года и проживающими в районе
обслуживания данной организации
Число детей, достигших в отчетном году возраста:
5 лет 1 ____________ 2 лет 2 __________________
1 года 3 _______________, из них: исключительно на грудном
вскармливании до 3 месяцев 4 __________________
до 6 месяцев 5 __________ на грудном вскармливании до 12 месяцев
6 ___________ кроме того, на грудном вскармливании до 18 месяцев
7 ___________
2500 Профилактические осмотры детей и их результаты
Наименование
с
т
р
о
к
и
Подле-
жало
осмотру
Осмо-
трено
Выявлено при осмотрах
с
понижением
остроты
с
де-
фек-
тами
речи
со
ско-
лио-
зом
с
наруше-
ниями
осанки
с
нервно-
психичес-
кими
откло-
нениями
слу-
ха
зре-
ния
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Всего детей (в
возрасте до 14 лет
включительно)
01
в том числе:
дошкольного возраста
02
школьники

оқушылар (0-9 сыныпқа)
03
3 жасқа дейінгі скринингті тексеруден өткендер, олардың ішінде
04
психикалық-медициналық-педагогикалық коррекцияға жолданғандар
05
сонымен қатар, жасөспірімдер бөлмесіне бақылауға берілген балалар
04
Ескерту: Есепке емдеу алдын-алу ұйымдарында бақылауда тұрған және оларды қадағалайтын ауданда тұратын 14 жастағы балалар туралы мәліметтер енгізіледі.
Басшы ________________
Орындаушы ____________ телефон № ______ Күні 20__ ж. «___» __________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаның 32-нысаны жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 2012.09.28 № 663 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Ұсынған кім _________________________________________________________
атауы және мекенжайы
32 нысан
Жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы»
Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Перзентханалар, емхана құрамында әйелдер консультациясы, акушериялық-гинекологиялық кабинеттері бар барлық меншiк түрлерiнің барлық медициналық ұйымдар, стационардағы босанатын бөлiмдер (палаталар, төсектер) - аудандық (қалалық) денсаулық сақтау бөлiмiне (ауданның, қаланың бас дәрiгерiне) - 5 қаңтарда.
2. Денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың мемлекеттік органдары облыс, қала бойынша жинақ есептi, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанға.
Жүкті, босанатын және босанған әйелдерге медициналық көмек
көрсету туралы есеп
20__ жыл
2110        Мекеме қызмет көрсететiн ауданда тұратын жүктілер құрамы
адам
Жол №
Жыл басындағы жүктілер саны
Есеп берiлген жылда
Кеңес беру мекемесiне бақылауға алынды
Одан басқа, басқа мекемелерде бақыланғандар қатарынан түстi
Жүктілігі аяқталды (жыл басында бақыланғандар және есептегi жылда бақылауға алынғандар iшiнен)
түсiктермен*)
Бақылаудан шыққандар
Жыл аяғында бақыланған жүктілер саны
Барлығы
Оның iшiнде мерзiмi 12 аптаға дейiнгi жүктілер
босанумен
мерзiмiнен кеш
мерзiмiнде
мерзiмiнен бұрын
А
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1
02
оның ішінде экстракорпоралдық ұрықтандырудан кейінгі (ЭКҰ)
*) медициналық түсiкке 12 аптаға дейiн жолдама алуға көрiнген әйелдер туралы мәлiметтер кiрмейдi.
2120 Жүктілігі аяқталғандар iшiнен (5+6+7+8 гр.) табл. 2110 1) терапевт тексердi 1___________, оның iшiнде 12 аптаға дейiнгi жүктілік 2________.
2130      Бұрын болған және жүктілік кезiнде пайда болған, жүктілікті
асқындыратын жеке аурулар
жағдайлар
Атау
Жол №
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
Атау
Жол №
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
А
Б
В
1
А
Б
В
1
Iсiктер, протеинуриялық және гипертензиялық жағдайы
01

(0-9 классов)
03
прошедшие
скрининговых
обследование
до 3 лет, из них
04
направленны на
психо-медико
педогогическую
коррекцию
05
кроме того, дети
переданные под
наблюдение в
подрос. каб
06
Примечание: В отчет включают данные о детях в возрасте ло 14 лет
включительно, состоявших под наблюдением лечебно-профилактической
организации и проживающих в районе его обслуживания.
Руководитель _______________________
Исполнитель _______, телефон ______   Дата "___" ______ 20___ года
Приложение 3
Утверждено приказом
и.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 года № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________
(наименование, адрес)
Форма 32
годовая
Сноска. Форма 32 в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 28.09.2012 № 663 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии
с Кодексом Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют: 1. Родильные дома, все медицинские организации
всех форм собственности, имеющие женские
консультации, акушерско-гинекологические кабинеты
в составе поликлиник, родильные отделения
(палаты, койки) в стационаре -
рай(гор)здравотделу (главному врачу района,
города) - 5 января;
2. Местные органы государственного управления
здравоохранением сводный отчет по области, городу
- в Министерство здравоохранения Республики
Казахстан к 10 февраля.
Отчет о медицинской помощи беременным, роженицам и родильницам                              20______ год
2110 КОНТИНГЕНТЫ БЕРЕМЕННЫХ, ПРОЖИВАЮЩИХ В РАЙОНЕ ОБСЛУЖИВАНИЯ ОРГАНИЗАЦИИ
человек
Наименование
с
т
р
о
к
и
Коли-
чество
бере-
менных
на
начало
года
В отчетном году
Поступили
под
наблюдение
консультации
Кроме
того,
посту-
пили из
числа
наблю-
давшихся
другими
органи-
зациями
Закончили
беременность
(из числа
состоявших под
наблюдением
абор-
тами*)
Выбыло
из под
наблю-
дения
Коли-
чес-
тво
бе-
ре-
мен-
ных
из
числа
на-
блю-
дав-
шихся
на
конец
года
В
с
е
г
о
в том
числе со
сроком
беремен-
ности до
12
недель
на начало года
и поступивших
под наблюдение
в отчетном
году
родами
в
с
р
о
к
пре-
жде-
вре-
мен-
ными
за-
поз-
да-
лыми
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Всего
01
в том числе
после
Эктракорпо-
рального
оплодотворе-
ния (ЭКО)
02
*) не включаются данные о женщинах, обратившихся за направлением
на медицинский аборт до 12 недель
2120
Из числа закончивших беременность (гр. 5+6+7+8) табл. 2210 1)
были осмотрены терапевтом 1 __#1___        в т.ч. до 12 недель беременности 2 ___#2____
2130 ОТДЕЛЬНЫЕ ЗАБОЛЕВАНИЯ, ПРЕДШЕСТВОВАВШИЕ ИЛИ ВОЗНИКШИЕ
ВО ВРЕМЯ БЕРЕМЕННОСТИ, ОСЛОЖНЯЮЩИЕ БЕРЕМЕННОСТЬ.
Наименование
строки
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
Наименование
строки
Шифр по
МКБ Х
пересмора
А
Б
В
1
А
Б
В
1
Отеки,
протеинурия и
гипертензивные
состояния
01

О10-О15
Ас қорыту мүшелерiнiң ауруы
10
О99.6
оның iшiнде: эклампсия, преэклампсия
02
О14, О15
Вирусты гепатит
11
О98.4
Босанғанға дейiнгi кезеңдегi қан кету
03
О44; О45-О46
Нерв жүйесiнiң ауруы
12
О99.3
оның iшiнде бала жолдасының мерзiмiнен бұрын бөлiнуi
04
О45
Қан айналысы жүйесiнiң ауруы
13
О16, О99.4
жүктілік кезiндегi күре тамыр қабынуы
05
О22
Қалқанша без аурулары
14
О99.2
жүктілік кезiндегi қант диабетi
06
О24
Несеп орындары жүйесiнiң жүктілік кездегi аурулары
15
О23
Қан аздық
07
О99.0
Мерзiмiнен асқан жүктілік
16
О48
Тыныс мүшелерiнiң аурулары
08

О10-О15
Болезни органов
пищеварения
9
О99.6
в том числе:
преэклампсия,
эклампсия
02
О14,О15
Вирусный гепатит
10
О98.4
Кровотечения в
дородовом периоде
03
О44,
О45-О46
Болезни нервной
системы
11
О99.3
в том числе:
преждевременная
отслойка плаценты
04
О45
Болезни системы
кровообращения
12
О16, О22,
О99.4
Болезни
эндокринной
системы
13
O 99.2
Сахарный диабет
во время
беременности
05
О24
Болезни
мочеполовой
системы во время
беременности
14
О23
Анемии
06
О99.О
Переношенная
беременность
15
О48
Болезни органов
дыхания
07

О99.5
Басқадай акушерлiк асқынулар
17
О21; О25; О26; О28-О36; О42; О43; О47
Тыныс мүшелерiнiң туберкулезi
09
О98.0
Басқа экстрагениталдық аурулар
18
О98.1-О98.3, 98.5-О98.9, О99.1, О99.7-О99.8
СТАЦИОНАРДАҒЫ БОСАНУҒА КӨМЕК КӨРСЕТУ
2210 Босандырылғандар барлығы 1 _____________, оның iшiнде (15-18 жас) 2 ___________, одан басқа, босанатын бөлiмнен тыс босанып түскендер 3 ___________.
Босанғандар iшiнде: физиологиялық 4 ________, көп ұрықты 5 _______, оның iшiнде: егiздер 6_______, үшеулер 7________.
Жүктіліктылығы босанумен аяқталған, денсаулығы мықты әйелдер саны 8 ________, оның ішінде әйелдер консультациясында қаралмағандары 9__________.
2211     БОСАНУДЫ АСҚЫНДЫРҒАН АУРУЛАР (БОСАНУДАҒЫ ЖӘНЕ БОСАНҒАННАН
КЕЙIНГI МЕРЗIМДЕГI АСҚЫНУЛАР)
Атау
Жол №
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
Атау
Жол №
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
А
Б
В
1
А
Б
В
1
Босану қызметiнiң бұзылуы, босанудың ұзаққа созылуы
01
О62, О63
Жатыр жыртылуы
11
О71.1
Нәрестенiң тура жатпауынан немесе орны тура болмағанына байланысты ауырлаған босану
02
О64
Босанғаннан кейiнгi қан кету
12
О72
Жамбас астауы сүйегiнiң ауытқуларына байланысты ауырлаған босану
03
О65
Қысқыштарды салу арқылы босандыру
13
О81.0-О81.3
Ауырлаған босанудың басқа түрлерi
04
О66
Вакуум-экстракторды қолдана отырып босандыру
14

О99.5
Прочие
акушерские
осложнения
16
О21;О25;
О26;О28-
О36;О42;
О43;О47
Туберкулез
органов дыхания
08
О98.0
Прочие
экстрагенитальные
заболевания
17
O98.1-
O98.3,
O98.5-
O98.9,
O99.1,
O99.7-
O99.8,
РОДОВСПОМОЖЕНИЕ В СТАЦИОНАРЕ
2210 Принято родов всего 1 __#1__, из них у девочек-подростков (15-18
лет) 2 __#2__. Кроме того, поступило родившихся вне родильного
отделения 3 ___#3____
Из числа родов: физиологические 4 ___#4____, многоплодные
5__#5___, из них: двойня 6 ___#6___, тройня 7 __#7__. Количество
женщин, абсолютно здоровых,
из числа закончивших беременность родами 8 __#8___, количество
женщин, из числа родивших, не посещавших женскую консультацию
(женский кабинет) 9__#9___
партнерские роды 10 ___#10__, активное ведение 3-го периода 11
__#11___, литотомическая позиция (на спине) во 2-м периоде 12
__#12__, наложение шва Б-Линча 13 __#13__, расширение объема до
ампутации (экстирпации) ПВПА 14 __#14__
2211 ЗАБОЛЕВАНИЯ, ОСЛОЖНИВШИЕ РОДЫ (ОСЛОЖНЕНИЯ РОДОВ И ПОСЛЕРОДОВОГО ПЕРИОДА)
Наименование
№ строки
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
Наименование
строки
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
А
Б
В
1
А
Б
В
1
Нарушения
родовой
деятельности,
затяжные роды
01
О62,
О63,
О65
Разрыв и
выворот матки
08
О71.0-
О71.2
Затрудненные
роды вследствие
неправильного
положения или
предлежания
плода
02
О64
Послеродовое
кровотечение
09
О72
Роды с
наложением
щипцов
10
О81.0-
О81.3
Другие виды
затрудненных
родов
03
О66
Роды с
применением
вакуум-
экстрактора
11

О81.4
Босану қызметi мен босандырудың қан кетумен асқынғандары
05
О44-О45, О67
Іштен жарып баланы алуға рұқсат беру
15
О82
Нәрестеге күш түсуден (дистресс) асқынған, босану қызметi және босандыру
06
О68
Босанғаннан кейінгі сепсис
16
О85
Босанғаннан кейiн болатын басқа инфекциялар
17
О86
Кiндiк патологиясының жағдайы
07
О69
Босанғаннан кейiнгi мерзiмдегi күре тамыр асқынулары
18
О87
Нәресте қабығының ауытқулары (су аздығы, су көптiгi)
08
О40-О41
Акушерлiк эмболия
19
О88
Бұтаралық жыртылу, барлығы
09
О70
Сүт бездерiнiң инфекциялары
20
О91
оның iшiнде III дәрежедегi
10
О70.2
Сүттiң азаюы
21
О92.4
2212   ЖҮКТІЛЕРДІҢ, БОСАНУШЫЛАРДЫҢ ЖӘНЕ БОСАНҒАНДАРДЫҢ ӨЛIМI СЕБЕПТЕРІ
Өлiм себептерi
Жол №
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
жүктілік мерзiмi
Босанғандар және босанушылар
Босанудан және түсіктен кейін қайтыс болғандар (42 күнге дейін)
Босанудан және түсіктен кейін қайтыс болғандар (43 күннен 365 күнге дейін)
12 аптаға дейiн

О81.4
Родовая
деятельность и
родоразрешение,
осложнившиеся
кровотечением
04
О44-
О45, О67
Родоразрешение
посредством
кесарева
сечения
12
О82
Патологические
состояния
пуповины
05
О69
Послеродовой
сепсис
13
О85
Другие
послеродовые
инфекции
14
О86
Разрыв
промежности,
всего
06
О70
Венозные
осложнения в
послеродовом
периоде
15
О87
Акушерская
эмболия
16
О88
в том числе
III степени
07
О70.2
Инфекции
молочной
железы
17
О91
Гипогалактия
18
О92.4
2212 ПРИЧИНЫ СМЕРТИ БЕРЕМЕННЫХ, РОЖЕНИЦ И РОДИЛЬНИЦ                случаи
Причины
смерти
строки
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
Беременные
со сроком
беременности
Роже-
ницы и
родиль-
ницы
Умерли в
послеродо-
вом и
послеаборт-
ном
периодах
(до 42
дней)
Умерли в
послеродовом
и после абортном периодах
(с 43 до
365 дней)
до 12 недель

13-21 апта
22 аптадан жоғары
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
I. Жүктілікке, босануға және босанғаннан кейiнгiге байланысты:
1
Акушерлiк қан кету
02
О20; О44; О45; О46; О67; О72
Преэклампсия, жүктiлiк талмасынан
03
О14-О15
Х
Жатыр жыртылуы
04
О71.0-O71.1
Х
Сепсис
05
О75.3; О85-О86; О91
оның iшiнде перитонит
06
О85
Акушерлiк эмболия
07
О88
Х
Басқадай жағдайлар (қан қатпасының эмболиясы өкпе артериясындағы, наркоз асқынулары, анафилактiк шок, оталау кезiнде тамырлардың жарақаттануы)
08
О29; О74; О75.0; О75.1; О87; О89; О90
II. Екiқабаттылыққа және босануға байланысы жоқ:
09
Қан, қан айналысы мүшелерiнiң аурулары
10
О99.0, О99.1
Эндокриндi аурулар
11

13-21 недель
22 недели и более
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
I. Связанные с
беременностью,
родами и
послеродовым
периодом:
1
Акушерские
кровотечения
02
О20;О44;
О45;О46;
О67; О72
Преэклампсия,
эклампсия
03
О14-О15
Х
Разрыв матки
04
О71.0-
О71.1
Х
Сепсис
05
О75.3;
О85-О86;
в том числе
перитонит
06
О85
Акушерская
эмболия
07
О88
Х
Прочие причины
(тромбоэмболия
легочной
артерии,
наркозные
осложнения,
анафил.шок,
ранение
сосудов во
время операции
и др.)
08
О29;О74;
О75.0;
О75.1;
О87;О89;
О90
II. Не
связанные с
беременностью
и родами:
09
Болезни крови,
кроветворных
органов
10
О99.0,
О99.1
Эндокринные
болезни
11

О99.2
Қан айналысы жүйесiнiң аурулары
12
О99.4
Тыныс жолдары мүшелерiнiң аурулары
13
О99.5
Ас қорыту мүшелерiнiң аурулары
14
О99.6, О98,4
Несеп жолдары жүйесiнiң аурулары
15
О23
Басқа аурулар
16
О98, О99.3, О99.7, О99.8
III. Түсiктер
17
О03-О08.9
Х
IV. Жатырдан тыс бiткен жүктілік
18
О00
Х
Х
Х
Барлығы (1-4, 6-16 жолдар)
19
2213 Қайтыс болғандардың iшiнде акушерлiк стационарда өлгендер: 1___, гинекологияда 2_________, басқа стационарларда 3______, жеке меншiк клиникаларда 4___________, үйiнде 5__________, басқа жерлерде 6 _________.
2245   Туғандарды және қайтыс болғандарды туған кездегi салмағына қарай бөлу*)
жағдайлар
Жол №
Барлығы
Туғандағы салмағы граммен

О99.2
Болезни
системы
кровообращения
12
О99.4
Болезни
органов
дыхания
13
О99.5
Болезни
органов
пищеварения
14
О 98.4;
О99.6
Болезни
мочеполовой
системы
15
О23
Другие
заболевания
16
О98;
O 99.3;
O99.7;
O99.8
III. Аборты
17
О03-
О08.9
IV. Внематочная
беременность
18
О00
Х
Х
Всего (строки
1+09+17+18)
19
2213 Из числа умерших умерло в: акушерских стационарах 1__#1__
в частных клиниках 4__#4__
на дому 5__#5__
прочих местах 6__#6__
СВЕДЕНИЯ О НОВОРОЖДЕННЫХ
2245 Распределение родившихся и умерших по массе тела при рождении
Наименование
строки
ВСЕГО
с весом при рождении в граммах

500-999
1000-1499
1500-2499
2500 және одан жоғары
оның ішінде: 4000 және одан жоғары
А
Б
1
2
3
4
5
6
Тiрi туғандар
01
оның iшiнде қайтыс болғандар, барлығы
02
оның iшiнде алғашқы 0-6 сөткеде
03
7-27 сөткеде
04
28 сөтке және одан жоғары
05
Өлi туғандар
06
олардың iшiнде: босану қызметi басталмай өлгендер
07
босану кезінде өлгендер
08
2246 Тiрi туғандар (әйелдер босанатын мекемеден басқа жерден туғаннан соң келiп түскендердегi қосқанда) барлығы 1 _______________, оның iшiнде мерзiмiнен бұрын туғандар 2 ________________, өлi туғандар-барлығы 3 ____________, оның iшiнде мерзiмiнен бұрын туғандар 4 ___________, өлi туғандар ішінен босану басталғанға дейін болған өлімдер 5 __________.
2247 Жаңа туған нәрестелер ауыстырылды (ұрықтар) басқа стационарларға (емшектегi және мерзiмiне жетпеген балалар бөлiмiне) 1 __________, туберкулезге қарсы егу 2 ______, гепатит В қарсы егу 3 __________.
2250         ДЕНЕ САЛМАҒЫ 500-999 ГРАММ БОЛЫП ТУҒАН ЖАС НӘРЕСТЕЛЕРДIҢ
(ҰРЫҚТАРДЫҢ), АУРУЫ МЕН ӨЛIМIНIҢ СЕБЕПТЕРI
Атауы
Жол №
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
Ауру болып туғандар және ауырғандар
соның iшiнде өлгендерi
өлi туғандар
барлығы
соның iшiнде 0-6 тәулік шамасындағы
7-27 тәулік шамасындағы
28 тәуліктен жоғары
барлығы
соның ішінде: босану қызметi басталмай өлгендер
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Барлық балалар
01
соның iшiнде ауруы барлар:
1.1
А50, J00-06, J20-J22, J12-J-18, L00-L08, Q00-Q99, P00-P96, T20-T50, T70-T74, T80.T81.2
X
X
X
X
X
X
Жіті респираторлық инфекциялар
2.0
J00-06, J20-J22
Өкпе қабынуы
3.0
J12-J18
Терi және терiасты шелмайының жұқпалары
4.0
L00-L08
Туа бiткен ауытқулар
5.0
Q00-Q99
Перинаталдық кезеңде пайда болатын басқа жағдайлар
6.0
P00-P96
оның iшiнде: бойының өсуінің бәсеңдеуі және ұрық қорегінің жетіспеушілігі
7.0
P05
Босану кезеңдегі жарақаттар, олардың ішіндегі
8.0
P10-P15
босану кезеңдегi бас сүйек iшiндегi жарақат
8.1
P10
Жатырда оттегі жетіспеуі және туу кезінде тұншығу
9.0
P20, P21
Тыныстың бұзылу синдромы
10.0
P22
Туа біткен өкпе қабынуы
11.0
P23
Аспирацияның жаңа туғандағы синдромы
12.0
P24
Перинаталдық кезеңде кездесетiн басқа респираторлық жағдайлар
13.0
P25-P29
Перинаталдық кезеңге тән өзіндік ерекше инфекциялар
14.0
P35, P37-39
жаңа туған нәрестелердiң бактериалдық инфекциялар
15.0
P36
Ұрықта және жаңа туған нәрестелерде геморрагиялық және гематологиялық бұзылу
16.0
P50-P61
оның ішінде: қарынша ішіне қан кету
16,1
P52
ұрықтын және жаңа туған нәрестелердің қан кету ауруы

500-999
1000-1499
1500-2499
2500
и более
в том
числе
4000
и более
А
Б
1
2
3
4
5
6
Родились живыми
01
из них умерло,
всего
02
в том числе
в первые 0-6
суток
03
7-27 суток
04
28 суток и более
05
Родились
мертвыми
06
из них:
в антенатальный
период
07
в интранатальный
период
08
2246 Родились живыми (включая поступивших после рождения
вне родильной организации) всего 1 __#1___,
из них родились ранее срока 2 ___#2____,
Родились мертвыми - всего 3 ___#3____,
из них родились ранее срока 4___#4_____, из числа родившихся
мертвыми, смерть наступила до начала родовой деятельности 5 __#5____
2247 Переведено новорожденных (плодов) в другие стационары
(отделения для недоношенных и грудных детей) 1 __#1___
Сделано противотуберкулезных прививок 2 __#2____
Сделано прививок против гепатита В3_#3__
2250 ЗАБОЛЕВАНИЯ И ПРИЧИНЫ СМЕРТИ НОВОРОЖДЕННЫХ (ПЛОДОВ), РОДИВШИХСЯ С МАССОЙ ТЕЛА 500-999 ГРАММ
Наименование
с
т
р
о
к
и
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
Роди-
лись
боль-
ными и
забо-
лело
из них умерли
Родились
мертвыми
В
с
е
г
о
0-6
суток
7-27
суток
28
суток
и
более
В
с
е
г
о
в т.ч.
антена-
тально
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Всего детей
1.0
число заболеваний: у них
1.1
A50,
J00-06,
J20-J22,
J12-18,
L00-L08,
Q00-Q99,
P00-P96,
T20-T50,
T70-Т74,
T80,
T81.2
X
X
X
X
X
X
Острые респираторные
инфекции
2.0
J00-06,
J20-J22
Пневмония
3.0
J12-J18
Инфекции кожи и
подкожной клетчатки
4.0
L00-L08
Врожденные аномалии
5.0
Q00-Q99
из них: ВПС
5.1
Q20.0-
Q24.9
Отдельные состояния,
возникающие в
перинатальном периоде
6.0
P00-P96
из них: замедленный рост
и недостаточность
питания плода
7.0
P05
Родовые травмы из них:
8.0
P10-Р15
внутричерепная родовая
травма
8.1
P10
Внутриутробная гипоксия
и асфиксия при рождении
9.0
P20, P21
Синдром дыхательных
расстройств
10.0
P22
Врожденные пневмонии
11.0
P23
Неонатальные синдромы
аспирации
12.0
P24
Другие респираторные
нарушения, возникающие в
перинатальном периоде
13.0
Р25-P29
Инфекции, специфичные
для перинатального
периода
14.0
Р35,
Р37-Р39
бактериальная инфекция
новорожденных
15.0
Р36
Геморрагические и
гематологические
нарушения у плода и
новорожденного, из них:
16.0
P50-Р61
Внутрижелудочковое
кровоизлияние
16.1
P52
Геморрагическая болезнь
плода и новорожденного

16,2
P53
ұрықтын және жаңа туған нәрестелердің гемолиздық ауруы
16,3
P55
жаңа туған нәрестелердің сары ауруы
16,4
P58-P59
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің ас қорыту мүшелерінің бұзылуы
17.0
P75-P78
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің терісінің және терморегуляция бұзылу жағдайлар
18.0
P80-P83
Перинаталды кезеңдегі басқа бұзылулар
19.0
P90-P96
Жаңа туған нәрестелердiң басқадай аурулары (шифрды ашу)
20.0
A50, T70-T50, T70-T74
оның ішінде: мерез
20,1
A50
2260        1000-1499 ГРАММ ДЕНЕ САЛМАҒЫМЕН ЖАҢА ТУҒАН НӘРЕСТЕЛЕРДIҢ
АУРУЛАРЫНЫҢ ЖӘНЕ ӨЛIМIНIҢ СЕБЕПТЕРI
жағдайлар
Атауы
Жол №
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
Ауру болып туғандар және ауырғандар
соның iшiнде өлгендерi
өлi туғандар
барлығы
0-6 тәулік шамасында
7-27 тәулік шамасында
28 тәулік және одан жоғары
барлығы
Cоның iшiнде босану қызметi басталмай өлген
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Барлық балалар
01
ауру саны: оның iшiнде:
1.1.
А50, J00-J06, J20-J22, J12-J18, L00-L08, Q00-Q99, P00-P96, Т20-Т50, Т70-Т74, T80,T81.2
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Жіті респираторлық инфекциялар
02
J00-J06, J20-J22
Өкпе қабынуы
03
J12-J18
Терi және терiасты шелмайының жұқпалары
04
L00-L08
Туа бiткен ауытқулар
05
Q00-Q99
Перинаталдық кезеңде кездесетiн басқа жағдайлар
06
P00-P96
оның iшiнде: бойының өсуінің бәсеңдеуі және ұрық қорегінің жетіспеушілігі
07
P05
Босану кезеңдегi жарақаттар
08
P10-P15
оның iшiнде:
8.1.
P10
Босану кезеңiндегi жарақат қоздырған жыртылу және бас сүйек iшiне қан құйылу
бастың шашы бар бөлiгiнiң зақымдануы
8.2.
P12
босануда қаңқаның зақымдануы
8.3.
P13
перифериялық жүйке жүйесiнiң босануда зақымдануы
8.4.
P14
Тыныс алу және жүрек-тамыр жүйелерiнiң бұзылуы
09
P20-P29
оның iшiнде: жатырда оттегiнің жетiспеуі және туу кезiнде тұншығу
9.1.
P20-P21
тыныс алудың бұзылу синдромы
9.2.
Р22
Туа біткен өкпе қабынуы
9.3.
Р23
аспирацияның жаңа туғандағы синдромы
9.4.
P24
Перинаталдық кезеңге тән, ерекше инфекциялар
10
Р35-Р39
оның iшiнде: iштен туа болған вирусты инфекциялар
10.1.
P35-Р35.9
жаңа туған нәрестелердiң бактериалдық жұқпалары
10.2.
P36
жаңа туған нәресте кiндiгiнiң қабынуы
10.3.
P38
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердiң қан кету және гемолиздiк бұзылулары
11
P50-Р61
оның iшiнде: қарынша ішіне қан кету
11.1.
P52
ұрықтың және жаңа туған нәрестелердiң қан кету ауруы

16.2
P53
Гемолитическая болезнь
плода и новорожденного
16.3
P55
Желтухи новорожденного
16.4
P58-P59
Расстройства системы
пищеварения у плода и
новорожденного
17.0
Р75-Р78
Состояния, вовлекающие
наружные покровы и
терморегуляцию плода и
новорожденного
18.0
Р80-Р83
Другие нарушения,
возникающие в
перинатальном периоде
19.0
Р90-Р96
Прочие болезни
новорожденного
(расшифровать)
20.0
А50,
T20-T50,
T70-Т74
в том числе сифилис
20.1
А50
2260 ЗАБОЛЕВАНИЯ И ПРИЧИНЫ СМЕРТИ НОВОРОЖДЕННЫХ, РОДИВШИХСЯ С МАССОЙ ТЕЛА 1000-1499 ГРАММ
случаи
Наименование
строки
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
Роди-
лись
больными
и заболело
из них умерли
Родились мертвыми
В
с
е
г
о
0-6
суток
7-27
суток
28
суток
и более
в
с
е
г
о
в т.ч.
антена-
тально
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Всего детей
1.0
число заболеваний:
у них
1.1
A50,
J00-06,
J20-J22,
J12-18,
L00-L08,
Q00-Q99,
P00-P96,
T20-T50,
T70-Т74,
T80,
T81.2
Х
Х
Х
Х
Х
X
Острые респираторные
инфекции
2.0
J00-06,
J20-J22
Пневмония
3.0
J12-J18
Инфекции кожи и
подкожной клетчатки
4.0
L00-L08
Врожденные аномалии
5.0
Q00-Q99
из них: ВПС
5.1
Q20.0-
Q24.9
Отдельные состояния,
возникающие в
перинатальном периоде
6.0
P00-P96
из них:
7.0
P05
замедленный рост и
недостаточность питания
плода
Родовые травмы
8.0
P10-P15
из них: разрыв и
внутричерепное
кровоизлияние,
вызванные родовой
травмой
8.1
P10
повреждения волосистой
части головы
8.2
P12
родовая травма скелета
8.3
P13
родовая травма
периферической нервной
системы
8.4
P14
Расстройства
дыхательной и
сердечно-сосудистой
системы
9.0
P20-P29
из них: внутриутробная
гипоксия и асфиксия при
рождении
9.1
P20-P21
синдром дыхательных
расстройств
9.2
Р22
врожденная пневмония
9.3
Р23
неонатальный синдром
аспирации
9.4
P24
Инфекции, специфичные
для перинатального
периода
10.0
Р35-Р39
из них: врожденные
вирусные инфекции
10.1
P35-Р35.9
бактериальная инфекция
новорожденного
10.2
P36
омфалит новорожденного
10.3
P38
Геморрагические и
гематологические
нарушения у плода и
новорожденного
11.0
P50-Р61
из них:
внутрижелудочковое
кровоизлияние
11.1
P52
геморрагическая болезнь
плода и новорожденного

11.2.
Р53
ұрықтың және жаңа туған нәрестелердiң гемолиздiк ауруы
11.3.
P55
жаңа туған нәрестелердiң сары ауруы
11.4
P58-Р59
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердiң ас қорыту мүшелерінің бұзылулары
12.0
Р75-Р96
Ұрықтың және жаңа туған нәрестелердің терісінің және терморегуляциясының бұзылу жағдайы
13.0
Р80-Р83
Перинаталдық кезеңде кездесетiн басқа бұзылулар
14.0
Р90-Р96
Жаңа туған нәрестелердiң басқадай аурулары (шифрды ашу)
15.0
А50, Т20-Т50, Т70-Т74
соның iшiнде туа біткен мерез
15.1
А50
Басшы ________________
Орындаушы ____________ телефон № ______ Күні 20__ жылғы «___» _______
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616  бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады _____________________________
(атауы, мекенжайы)
38-нысан
Жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы»
Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Құрамында сот-психиатриялық сараптама
комиссиясы бар психиатриялық,
психоневрологиялық ауруханалар, диспансерлер
Республикалық психиатриялық және
психотерапевтік ғылыми-практикалық орталығына
- 10 қантарда
2. Республикалық психиатриялық және
психотерапевтік ғылыми-практикалық орталығы
жиынтық есептерді Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанда
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі Қазақстан Республикасының
Статистика агенттігіне - 1 сәуірде
Сот - психиатриялық комиссиясының жұмысы туралы есеп
20___ жыл
Стационарлық сараптау жүргізілді (астын сызу керек)
1.Сот психиатриялық сараптау бөлімшесінде

11.2
P53
гемолитическая
болезнь плода и
новорожденного
11.3
P55
желтухи новорожденных
11.4
P58-Р59
Расстройства системы
пищеварения у плода и
новорожденного
12.0
Р75-Р78
Состояния,
вовлекающие наружные
покровы и
терморегуляцию плода
и новорожденного
13.0
Р80-Р83
Другие нарушения,
возникающие в
перинатальном периоде
14.0
Р90-Р96
Прочие болезни
новорожденного
(расшифровать)
15.0
А50,
T20-T50,
T70-Т74
в том числе
врожденный сифилис
15.1
А50
Руководитель _______________________
Исполнитель _______, телефон ______        Дата "___" ______ 20___ года
Приложение 3
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 г. № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________________________
наименование, адрес
Форма 38
годовая
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Психиатрические, психоневрологические больницы,
диспансеры, имеющие в своем составе судебно -
психиатрические экспертные комиссии в
Республиканский научно - практический центр
психиатрии и психотерапии - к 10 января
2. Республиканский научно - практический центр
психиатрии и психотерапии сводные отчеты - в
Министерство здравоохранения Республики Казахстан к
10 февраля
3. Министерство здравоохранения Республики Казахстан
- в Агенство Республики Казахстан по статистике 1
апреля
Отчет о работе судебно - психиатрической комиссии
20 _____ год
Стационарная экспертиза проводится (подчеркнуть):
1. В отделении судебно-психиатрической экспертиз

2. Жалпы психиатриялық бөлімшеде
1000 Сыналушылардың сан айналымы және сот психитариялық
бөлімшесінің төсек қорын пайдалануы
Сот психиатриялық бөлімшелерінің түрлері
төсек орын саны
Сыналушылардың саны
Бір жыл ішінде сыналушы төсек орында өткізген күндер
31.12
жылдық орташа сан
Қабылданғандар саны
шыққандар саны
Жыл аяғындағы сыналушылар саны
А
Б
1
2
3
4
5
6
Күзетпен---------
01
Күзетсіз---------
02
2000 Сот психиатриялық сараптама жұмысының көлемі
Сыналушылардың контингенті
Барлық сараптама саны
оның ішінде
амбулаторлы
стационарлы
Тергелуші мен сотталушы------------
01
Куәгер мен жәбірленуші
02
Азаматтық істер жөнінде сараптаудан өткендер--------
03
Барлық сараптама саны ------
04
Қайтыс болғандар сараптамасының саны---------
05
3000 Соттық-психиатрлық сараптама комиссиясының жұмысы
Нозологиялық топ
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
Тергелуші мен сотталушы сараптамасы
Азаматтық істер сараптамасы
Сараптамадан өткендер
Ессіз деп танылғандар
Психиатриялық ауруханада мәжбүрлеп емдеу (бөлімшелер) (2-бағанадан)
Психиатрдың бақылауында амбулаториялы емделу
Жалпы түрлі
Арнайы түрлі
Арнайы түрлі қарқынды (қатаң) бақылауымен
сараптаудан өткендер
Әрекетке қабілетсіз деп танылғандар
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
Психикалық және мінез-құлықтық бұзылыстар
01
F00-F99
Органикалық психикалық бұзылыстар,симптоматикалық бұзылыстарды қоса алғанда
02
F00-F09
Алкоголь қабылдаудың салдарынан психиканың және мінез-құлықтың бұзылыстары
03
F10
Есірткі және басқа психоактивті заттар қабылдаудың салдарынан психиканың және мінез-құлықтың бұзылыстары
04
F11-F16
Шизофрения, шизофрения тәрізді сандырақтық бұзылулар
05
F20-29
Оның ішінен: шизофрения
05.1
F20
Жедел және транзиторлы психотикалық бұзылыстар
06
F23
Депрессивті эпизод
07
F32
Стреспен байланысты невротикалық бұзылыстар және соматоформды бұзылыстар
08

2. В общем психиатрическом отделении
1000 Движение испытуемых и использование коечного фонда отделений
судебно-психиатрической экспертизы
Типы отделений
судебно-психиатрической
экспертизы
Число коек
Число испытуемых
Проведено
испытуемыми
койко-дней за
год
строки
на 31.12
средне-
годовых
посту-
пивших
выбывших
состоящих
на конец
года
А
Б
1
2
3
4
5
6
С охраной..............
01
Без охраны.............
02
2000       Объем судебно-психиатрической экспертной работы
Контингенты подэкспертных
№ строки
Всего экспертиз
в том числе
амбулаторных
стационарных
Подследственные и
подсудимые.................
Свидетели и
потерпевшие................
Лица, проходившие экспертизу
по гражданским делам.......
Всего......................
Кроме того, экспертиза
документов(посмертная)......
01
02
03
04
05
3000 Работа судебно - экспертной комиссии психиатрической экспертной
комиссии
Наименование болезней
№ строки
Шифр по МКБ
Х пересмотра
Экспертиза подследственных и
подсудимых
прошли
экспертизу
из них принаны
невменяемыми
А
Б
В
1
2
Психические расстройства и
расстройства поведения,
всего
01
F 00-F 99
органические, включая
симптоматические
психические расстройства
02
F 00-F 09
психические и поведенческие
расстройства в результате
употребления алкоголя
03
F 10
психические и поведенческие
расстройства в результате
употребления наркотических
и других психоактивных
веществ
04
F 11-F 16
Шизофрения, шизотипические
и бредовые расстройства
05
F 20-29
в том числе: шизофрения
05.1
F 20
ост.транзиторные
психотические расстройства
06
F 23
депрессивный эпизод
07
F 32
невротические расстройства,
связанные со стрессом и
соматоформные расстройства
08

F40-F48
Ересектердегі кәмелеттік және мінез-құлықтық бұзылыстар
09
F60-F68
Ақыл-ес кемістігі
10
F70-F79
Анықталмаған психикалық бұзылыстар
11
Психикалық дені сау деп табылғандар
12
Сараптамадан өткен адамдардың жалпы саны
13
4000 Нозологиялық нысандар және қоғамға қауіпті әрекеттері сипаты бойынша есуас деп танылған науқастар құрамы
Нозологиялық топ
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
Барлығы
Қазақстан Республикасының қылмыстық істер жөніндегі кодексінің тараулары
Жеке меншікке қарсы: ұрлық жасау, өзгенің дүние-мүлкін иемдену
Жеке адамға қарсы қылмыс жасау
Есірткі заттарымен байланысты қоғамдағы адамдардың денсаулығына қарсы қылмыс жасау және жағымсыз іс-әрекет жасау
Адам өлтіру,анасының жаңа туылған баласын өлтіруі,аффект жағдайында жасалған қылмыс: 96, 97, 98
Денсаулыққа алдын-ала ойластырып қатер төндіру:103, 104, 105, 106
Жыныстық қатынастар сипатында жәбірлендіруші іс-әрекеттер жасау: 120, 121, 122, 123
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Психикалық және мінез-құлықтық бұзылыстары бар науқастардың жалпы саны
01
F00-F99
Симптоматикалық бұзылыстарды қоса алғандағы органикалық психикалық бұзылыстар
02
F00-F09
Алкоголь қабылдаудың салдарынан психиканың және мінез-құлықтың бұзылыстары
03
F10
Есірткі және басқа психоактивті заттар қабылдаудың салдарынан мінез-құлықтық,психиканың бұзылыстары
04

F 40-F 48
расстройства зрелой
личности и поведения у
взрослых
09
F 60-F 68
умственная отсталость
10
F 70-F 79
Диагноз не уточнен,
экспертное решение не
вынесено
11
Психический здоров
12
Всего прошли экспертизу
13
Продолжение таблицы
Экспертиза подследственных и подсудимых
Экспертиза по гражданским делам
принудительное лечение в психиатрических
больницах (отделения) (из графы 2)
амбулаторное принудительное наблюдение и
лечение у психиатра
общего
типа
специализированного
типа
специализированного
типа с интенсивным
(строгим) наблюдением
прошли экспертизу
из них признаны
не
дееспособными
3
4
5
6
7
8
4000 Состав больных, признанных невменяемыми по нозологическим формам
и характеру общественно-опасного деяния
Наименование болезней
№ строки
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
всего
Статьи УК Республики
Казахстан
Преступления против
собственности: кража,
присвоение личного
имущества, грабеж, разбой
А
Б
В
1
2
Психические расстройства и
расстройства поведения, всего
01
F 00-F 99
органические, включая
симптоматические психические
расстройства
02
F 00-F 09
психические и поведенческие
расстройства в результате
употребления алкоголя
03
F 10
психические и поведенческие
расстройства в результате
употребления наркотических и
других психоактивных веществ
04

F11-F16, F18-F19
Жедел және транзиторлы психотикалық бұзылыстар
05
F23
Оның ішінен: шизофрения
05.1
F20
Жедел және транзиторлы психотикалық бұзылыстар
06
F23
Депрессивті эпизод
07
F32
Стресспен байланысты невротикалық бұзылыстар және соматоформды бұзылыстар
08
F40-F48
Ересектердегі кәмелеттік және мінез-құлықтық бұзылыстар
09
F60-F68
Ақыл-ес кемістігі
10
F70-F79
Басшы ______________________________
Орындаушы _____________ телефон № _____ Күні 20 __ ж. _____ _________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады _____________________________________
(атауы және мекенжайы)
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы»
Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес
ақпарат ұсынылады
39-нысан
Жылдық
ҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Қан құю бөлімшелері - ауданның
(қаланың) бас дәрігеріне, өңірлік Қан
орталығына - 5 қаңтарда.
2. Өңірлік қан орталықтары-
Республикалық қан орталығы, денсаулық
сақтау басқармаларының аумақтық
органдарына - 10-қаңтарда.
3. Республикалық қан орталықтары-
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігіне жиынтық есепті
- 10 ақпанда.
4. Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі - Қазақстан
Республикасы Статистика агенттiгiне - 1
сәуірде.
Қан қызметі саласында жұмыс істейтін ұйымның есебі
20______ жыл
1. ЖЫЛ СОҢЫНДАҒЫ ҚЫЗМЕТКЕРЛЕР САНЫ ЖӘНЕ ОЛАРДЫҢ САНАТЫ
Көрсеткіш атауы
Жолдың коды
Лауазым саны
Жеке тұлғалар
(негізгі қызметкерлер)
штаттағы
қызмет атқаратын
А
Б
1
2
3
Дәрігерлер

F 11-F 16, F 18-F 19
Шизофрения, шизотипические и
бредовые расстройства
05
F 20-29
в том числе: шизофрения
05.1
F 20
депрессивный эпизод
07
F 32
невротические расстройства,
связанные со стрессоь и
соматоформные расстройства
08
F 40-F 48
расстройства зрелой личности и
поведения у взрослых
09
F 60-F 68
умственная отсталость
10
F 70-F 79
Продолжение таблицы
Статьи УК Республики Казахстан
Преступления против личности
преступления против
здоровья населения и
нравственности, связанные с
наркотическими средствами:
259,260,261,262,263,264
убийство, убийство
матерью
новорожденного,
убийство
совершенное в
состоянии аффекта:
96,97,98
умышленное
приченение вреда
здоровью,
угроза: 103,
104, 105, 106,
107, 112
изнасилование,
насильственные действия
сексуального характера:
120,121,122,123,124
3
4
5
6
Руководитель ___________________________
Исполнитель _________ ,телефон _________
Дата "__" _____ 20 ___ года
Приложение 3
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 г. № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________________________
наименование, адрес
Форма 39
годовая
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Отделения переливания крови главному врачу района
(города), региональному Центру крови - 5 января;
2. Региональные Центры крови - в Республиканский
центр крови (РЦК), территориальные органы управления
здравоохранения 10 января;
3. Республиканский центр крови сводные отчеты - в
Министерство здравоохранения Республики Казахстан к
10 февраля;
4. Министерство здравоохранения Республики Казахстан
- в Агенство Республики Казахстан - в Агенство
Республики Казахстан по статистике 1 апреля;
Отчет организации,
осуществляющей деятельность
в сфере службы крови
20 ________ год
1,ШТАТЫ И КАТЕГОРИЙНОСТЬ НА КОНЕЦ ГОДА
Наименование показателя
код строки
Число должностей
Физические
лица
(основные
работники)
штатные
занятые
А
Б
1
2
3
Врачи

210
Оның ішінде 1-реттік плазмаферез
211
Оның ішінде 2-реттік плазмаферез
212
Оның ішінде аппаратты плазмаферез
213
3. ДОНОР ҚАНЫН ДАЙЫНДАУ
Көрсеткіш атауы
Жолдың коды
Барлығы
Оның ішінде ақысыз
А
Б
1
2
Барлық дайындалған консервіленген қан(плазмаферезді қоса алғанда), л
301
Гемоконсервантсыз дайындалған қанның мөлшері (402-ге сай), л
302
х
4.ДОНОР ҚАНЫН ПАЙДАЛАНУ
Көрсеткіш атауы
Жол коды
Кіріс
Шығыс (6-бөлім ескерілмейді)
Дайын, барлығы
Дайын өнім тарату бөлім шесіне жіберілді
Қан компоненттерін өндіруге жіберілді
Диагностикалық стандарттар жасауға жіберілді
Зертханалық талдау жасауға жіберілді
Қайталап центрифугалауға жіберілді
А
Б
1
2
3
4
5
6
Консервіленген қан (плазмаферезсіз), л
401
Х
Гемоконсервантсыз қан, л
402
Х
Х
5. ҚАН КОМПОНЕНТТЕРІ МЕН ПРЕПАРАТТАРЫН ӨНДІРУ ЖӘНЕ ПАЙДАЛАНУ
Көрсеткіш атауы Наименование показателя
Жол коды
Кіріс
өндірілді, барлығы
Әдістері
центрифугалау
тұнбалану
плазмоферез
цитаферез
Қайталап центрифугалаудан кейін алынған плазма мөлшері
А
Б
1
2
3
4
5
Эритроциттер, л
501
Х
Тромбоциттер, доз
502
Х
Плазма (л)
503
Х
Оның ішінде антистафилококты
504
Х
Х
Оның ішінде антирезусты
505
Х
Х
Көрсеткіш атауы
Жол коды
Шығыс
Барлығы (6-бөлім ескерілмейді)
Дайын өнім тарату бөлімшесіне жіберілді
Криокон сервілеуге жіберілген эритроцит мөлшері
Каран тиндеуге жіберілді
Препарат өндіруге жіберілді
Қайталап центрифугалауға жіберілді
А
Б
7
8
9
10
11
13
Эритроциттер, л
501
Х
Х
Тромбоциттер, доз
502
Х
Х
Х
Плазма (л)
503
Х
Х
Оның ішінде антистафилококты
504
Х
Х
Оның ішінде антирезусты
505
Х
Х
Х
Х
ҚАН ОРТАЛЫҚТАРЫНЫҢ ПРЕПАРАТ ӨНДІРУ БӨЛІМШЕЛЕРІ
Көрсеткіш атауы
Жол коды
Кіріс
Өндіру
Дайын өнім
қабылданды, барлығы
о.іш.басқа қан орталықтарынан
қан препараттарын өндіруге жіберіледі
о. іш. альбумин
10% альбумин ерітіндісі
адамның қалыпты иммуноглобулині
антистафилококты иммуноглобулин
антирезусты иммуноглобулин
Глюнат
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Плазма (л)
503
Х
Х
Оның ішінде антистафилококты қарсы
504
Х
Х
Х
Х
Х
Оның ішінде антирезусті
505
Х
Х
Х
Х
Х
6. ТРАНСФУЗИЯ МЕН ПРЕПАРАТ ДАЙЫНДАУҒА ЖАРАМСы ҚАН
КОМПОНЕНТТЕРІН ЖОЮ СЕБЕПТЕРІ
Көрсеткіш атауы
Көрсеткіш коды
Мерезге тексерудің оң нәтижесі
В типті гепатитке тексерілудің оң нәтижесі
С типті гепатитке тексері лудің оң нәтижесі
АҚТҚ-ға тексерілудің оң нәтижесі
Бауырды тексеру
Хеддльсон реакциясының оң түрі
Өзге себептер
Барлығы
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Консервіленген қан, л
601
Плазманың барлық түрлері, л
602
Эритроциттер, л
603
Тромбоциттер, доза

210
в том числе 1 -
кратный плазмаферез
211
в том числе 2 -
кратный плазмаферез
212
в том числе
аппаратный плазмаферез
213
3. ЗАГОТОВКА ДОНОРСКОЙ КРОВИ
\
код строки
Всего
В том числе.
от безвозмездных
доноров
А
Б
1
2
Заготовлено консервированной крови
всего (с учетом плазмафереза)
(литров)
301
Заготовлено крови без
гемоконсерванта (соответствует
строке 402) (литров)
302
Х
4. ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ДОНОРСКОЙ КРОВИ
Код
строки
Приход
Расход (без учета раздела 6)
Заготовлено
всего
Передано в
отделение
выдачи
готовой
продукции
Передано для
производства
компонентов
крови
Передано для
производства
диагностических
стандартов
Передано для
лабораторных
анализов
А
Б
1
2
3
4
5
Кровь
консервированная
без учета
плазмафереза
(литров)
401
Х
Кровь без
гемоконсерванта
(литров)
402
Х
Х
5. ПРОИЗВОДСТВО И ИСПОЛЬЗОВАНИЕ КОМПОНЕНТОВ И ПРЕПАРАТОВ КРОВИ
Код строки
Приход
Произведено всего
В том числе методами
центри-
фугиро-
вание
Спонта-
нное оседа-
нием
Плазма-
ферез
Цита-
ферез
Получено плазмы после жестко центри-
фугиро-
вания
А
Б
1
2
3
4
5
6
Эритроциты (литров)
501
Х
Тромбоциты (доз)
502
Х
Плазма (литров)
503
Х
В том числе антистафилококковая
504
Х
Х
В том числе антирезусная
505
Х
Х
4. ИСПОЛЬЗОВАНИЕ ДОНОРСКОЙ КРОВИ
Код
строки
Приход
Расход (без учета раздела 6)
Заготовлено
всего
Передано
в отде-
ление
выдачи
готовой
продук-
ции
Передано
для
произ-
водства
компо-
нентов
крови
Передано
для
произ-
водства
диагно-
стичес-
ких
стандар-
тов
Передано
для
лабора-
торных
анализов
Передано на
жесткое центри-
фугирование
А
Б
1
2
3
4
5
6
Кровь
консервированная
без учета
плазмафереза
(литров)
401
Х
Кровь без
гемоконсерванта
(литров)
402
Х
Х
Х
5. ПРОИЗВОДСТВО И ИСПОЛЬЗОВАНИЕ КОМПОНЕНТОВ И ПРЕПАРАТОВ КРОВИ
Код
строки
Приход
Произведено
всего
В том числе методами
центри-
фугирование
Спонтанное
оседанием
Плаз-
маферез
Цитаферез
Получено
плазмы
после
жесткого
центри-
фугирования
А
Б
1
2
3
4
5
Эритроциты
(литров)
501
Х
Тромбоциты (доз)
502
Х
Плазма (литров)
503
Х
В том числе
антистафи-
лококковая
504
Х
Х
В том числе
антирезусная
505
Х
Х
Код
строки
Расход
Всего
(без учета
раздела 6)
Передано
в
отделение
выдачи
готовой
продукции
Передано
эритроцитов
на криокон-
сервиро-
вание
Передано
на
каранти-
низацию
Передано
на
призво-
дство
препара-
тов
Передано на
жесткое
центрифу-
гирование
А
Б
7
8
9
10
11
13
Эритроциты
(литров)
501
Х
Х
Тромбоциты (доз)
502
Х
Х
Х
Плазма (литров)
503
Х
Х
В том числе
антиста-
филококковая
504
Х
Х
В том числе
антирезусная
505
Х
Х
Х
Х
ДЛЯ ЦЕНТРОВ КРОВИ, ИМЕЮЩИХ ОТДЕЛ ПРОИЗВОДСТВА ПРЕПАРАТОВ КРОВИ
Код
строки
Приход
Производство
Получено
всего
В том числе. из
других центров
крови и ОПК
Использовано
для
производства
препаратов
крови
В том числе
на альбумин
1
2
3
4
Плазма (литров)
503
В том числе
Антистафилококковая
504
Х
В том числе антирезусная
505
Х
Продолжение таблицы
Получено готовой продукции
Альбумин
пересчете
на 10 %
Иммуноглобулин
человека
нормальный
Иммуноглобулин
антистафилококковый
Иммуноглобулин антирезусный
Глюнат
5
6
7
8
9
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
6. ПРИЧИНЫСПИСАНИЯ КРОВИ И ЕЕ КОМПОНЕНТОВ, НЕ ПРИГОДНЫХ К
ПЕРЕЛИВАНИЮ И ПЕРЕРАБОТКЕ НА ПРЕПАРАТЫ
Наименование
Код строки
Положительное
исследование на
сифилис
Положительное
исследование
на гепатит В
Положительное
исследование на
гепатит С
А
Б
1
2
3
Кровь
консервированная
(литров)
601
Плазма всех видов
(литров)
602
Эритроциты (литров)
603
Тромбоциты (доз)

604
7. Техникалық жабдықталу жағдайы (қолданудағы құрал-жабдық)
1.Еденде орналасқан рефрежираторлы центрифугалар саны _________ дана.
2.Төмен температуралы тоңазытқыштар саны _______ дана, камералар саны _______ дана, олардың жалпы сыйымдылығы __________ л.
3. Плазманы жылдам тоңазытатын құрылғылар саны ________________ дана
4. Реакторлар саны _________ дана, фракция үстелдері _________ дана, олардың жалпы сыйымдылығы ________ л.
5. Суперцентрифугалар саны ________ дана.
6. Мұздатқыштар саны ________ дана, камералар саны ________ дана, олардың жалпы сыйымдылығы ___________ л.
7. Термостаты бар тромбомиксер саны ___________ дана.
8. Автоматтандырылған қан сепараттарының жалпы саны ________ дана, плазмаферезге арналғаны ________ дана, цитаферезге арналған ___________ дана.
9. Автоклав саны _________ дана.
10. Кептіру шкафтарының саны _________ дана.
11. ИФА өткізуге арналған құрал-жабдық кешендерінің жалпы саны ______ дана, жартылай автоматтар __________ дана, автомататтар _______ дана.
12. Компьютерлер саны ___________ дана.
13. Су тазарту қондырғыларының саны _____________ дана.
14. Жылжымалы бригадалар жүріп-тұратын көліктің жалпы саны ____ дана, арнайы көлік __________ дана.
15. Плазма еріткіштері саны _________ дана.
16. Араластырғыш таразылар саны ________ дана.
17. Полимерлі түтікшелердің асептикалық дәнекерлеуіштері ______ дана.
18. Қан өнімдерін жеткізетін термоконтейнейлер саны ________ дана, олардың жалпы сыйымдылы _________ л.
19. Үстел үстінде орналасқан центрифугалар саны _____________ дана.
20. Полимеразды тізбекті реакция (ПТР) зертханасындағы құрал-жабдық кешенінің саны __________ дана.
21. Эритроцитқұрамды компоненттерді сақтайтын мұздатқыштар саны ___________ дана, сыйымдылығы _______________ л.
22. Қан қорын сақтайтын төмен температуралы мұздатқыштардың саны _________________ дана, сыйымдылығы _______________ л.
8. Қан дайындау мен өңдеуге керекті қаржы шығыны (мың теңге)
Көрсеткіш атауы
Көрсеткіш коды
Бөлінді, мың теңге
Нақты жұмсалды, мың теңге
А
Б
1
2
Жалпы қаржыландыру

604
Продолжение таблицы
Положительное
исследование на ВИЧ
Повышенное
содержание АЛТ
Положительная
реакция Хеддльсона
Другие
причины
Всего
4
5
6
7
8
7. ТЕХНИЧЕСКОЕ ОСНАЩЕНИЕ (действующее оборудование)
1. Количество напольных рефрижераторных центрифуг ___ ________ штук
(шт)
2. Количество низкотемпературных морозильников ____ шт., камер ____
шт., их общий объем _ ___ литров (л)
3. Количество быстрозамораживателей плазмы ___ _______ шт.
4. Количество реакторов _________ шт., фракционных столов ___
_______, их общий объем _________ л.
5. Количество суперцентрифуг ______________ шт.
6. Количество бытовых холодильников,_______ шт., камер _________
шт., их общий объем _______
7. Количество тромбомиксеров с термостатами __________ шт.
8. Количество автоматических сепараторов крови всего _____шт., для
плазмафереза ______ шт. для цитафереза _________шт.
9. Количество автоклавов _______________ шт.
10. Количество сухожаровых шкафов __________шт.
11. Количество комплексов оборудования для ИФА всег о________ шт.
полуавтоматов _________шт., автоматов ________шт.
12. Количество компьютеров ________ шт.
13. Количество установок по получению воды (очищенной, для
инъекций)_____ шт.
14.Количество автотранспорта для выездных бригад всего____шт.,
специализированного ________ шт., приспособленного ________ шт.
15. Количество размораживателей плазмы _________ шт.
16. Количество весов-помешивателей ________ шт.
17. Количество асептических запаивателей полимерных
трубок ________ шт.
18.Количество термоконтейнеров для транспортировки крови и ее
продуктов _________ шт., их общий объем ____ л
19. Количество настольных центрифуг _______ шт.
20. Количество комплексов оборудования для ПЦР лаборатории _______
шт.
21. Количество холодильников для хранения эритроцитосодержащих
компонентов ____ шт., _____ объем
22. Количество низкотемпературных морозильников для банка крови
____ шт., ______ объем
8. ФИНАНСОВЫЕ ЗАТРАТЫ ЗАГОТОВКИ И ПЕРЕРАБОТКИ КРОВИ
(в тысячах тенге)
Наименование показателя
Код строки
Выделено
Израсходовано фактически
А
Б
1
2
Общее финансирование

801
Оның ішінде 132-ші специфика бойынша, барлығы
802
Ақылы донорларға (қан мен плазма үшін)
803
Донордарды тамақтандыру
804
9. Қан компоненттері мен препараттарын пайдалану
Қан өнімдерінің түрлері
Жол коды
Жарамсыз
Есепті жыл басындағы қалдық
Дайын өнім тарату бөлімшесіне жіберілді
Мед-қ ұйымдарға бөлінді
Барлығы
оның ішінде препараттар өндіру үшін
Есепті жыл соңындағы қалдық
А
Б
1
2
3
4
5
6
Консервіленген қан, л
901
Эритроцитті масса, л
902
Криоконсервіленген эрмасса, л
903
Фильтрленген эрмасса, л
904
Лейко-, тромбоциттерден айырылған эрмасса (ЛТАЭМ), л
905
Шайылған эритроциттер, л
906
Эритоцит тұнбасы, л
907
Фильтрленген эритроцит тұнбасы, л
908
Тромбоцит концентраты, доз
909
Аферезді тромбоцит концентраты, доз
910
Фильтрленген, вирус белсенділігі жойылған тромбоцит концентраты, доз
911
Фильтрленген тромбоцит концентраты, доз
912
Вирус белсенділігін жойған тромбоцит концентраты, доз
913
Жаңа тоңазытылған плазма ЖТП, л
914
Карантинделген ЖТП, л
915
Фильтрленген ЖТП, л
916
Вирус белсенділігін жойған ЖТП, л
917
Фильтрленген, карантинделген ЖТП, л
918
антистафилококты плазма (СҚП), л
919
Фильтрленген СҚП, л
920
Карантинделген СҚП, л
921
Вирус белсенділігін жойған СҚП, л
922
Фильтрленген, карантинделенен СҚП, л
923
Тоңазытылған криопреципитат, доз
924
10% альбумин ерітіндісі
925
«Глюконат» ампуласы

801
в том числе:
по специфике 132, всего
802
из них:
платным донорам (за кровь,
плазму)
803
питанние доноров
804
9. ИСПОЛЬЗОВАНИЕ КОМПОНЕНТОВ И ПРЕПАРАТОВ КРОВИ
Виды
продукции
Код
строки
Списано
Остаток
на конец
отчетного
года
Остаток на
начало
отчетного
года
Передано в
отделение
выдачи
готовой
продукции
Выдано в
медицинские
организации
Всего
В том числе
для
производства
препаратов
А
Б
1
2
3
4
5
6
Консервиро-
ванная кровь
(л)
901
Эритроцитная
масса (л)
902
Эритроцитная
масса
криокон-
сервированная
(л)
903
Эритроцитная
масса,
фильтрованная
(л)
904
Эритроцитная
масса,
обедненная
(л)
905
лейкоцитами и
тромбоцитами
(ЭМОЛТ) (л)
Отмытые
эритроциты
(л)
906
Эритроцитная
взвесь (л)
907
Эритроцитная
взвесь,
фильтрованная
(л)
908
Концентрат
тромбоцитов
(доз)
909
Концентрат
тромбоцитов
аферезный
(доз)
910
Концентрат
ромбоцитов
фильтрованный
вирусин-
активиро-
ванный (доз)
911
Концентрат
тромбоцитов,
фильтрованный
(доз)
912
Концентрат
тромбоцитов,
вирусинактиви
ованный (доз)
913
Свеже-
замороженная
плазма (СЗП)
(л)
914
СЗП
карантини-
зированная
(л)
915
СЗП
фильтрованная
(л)
916
СЗП
вирусин-
активиро-
ванная (л)
917
СЗП
фильтрованная карантинизиро
- ванная (л)
918
Антистафило-
кокковая
плазма (АСП)
(л)
919
АСП
фильтрованная
(л)
920
АСП
карантинизиро
- ванная (л)
921
АСП
вирусинактиви- рованная
(л)
922
АСП
фильтрованная карантинизиро
- ванная (л)
923
Криопреци-
питат
замороженный,
(доз)
924
Альбумин
человека в
перерасчете
на 10 % р-р,
л.
925
"Глюнат",
ампула

926
Адамның резус-антиген Rh0 (D) сұйық иммуноглобулині, доз
927
Адамның антистафилококты сұйық иммуноглобулині, доз
928
Адамның қалыпты, сұйық иммуноглобулині, доз/амп.
929
Қан тобын анықтауға арналған стандартты изогемагглютининді сарысулар
930
Резус-факторды анықтауға арналған стандартты жан-жақты антирезус реагенті, л
931
Стандартты эритроциттер, л
932
Фибринді желім
933
Ескерту: *) 1 дозасы консервіленген қанның 500 мл-нен дайындалған.
Басшы______________________________
Орындаушы____________ телефон № ____Күні 20 ____ ж. _____ __________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының

926
Иммуно-
глобулин
человека
антирезус
Rh0(D)жидкий,
доз
927
Иммуно-
глобулин
антистафило-
кокковый
человека
жидкий, доз
928
Иммуно-
глобулин
человека
нормальный,
жидкий,амп/
доз
929
Стандартные
изогемаг-
глютинирующие
сыворотки для
определения
групп крови
системы АВ0,л
930
Стандартный
универсальный
реагент
антирезус для
определения
резус -
принадлеж-
ности, л.
931
Стандартные
эритроциты,
л.
932
Фибринный
клей
933
Примечание: * 1 доза приготовлена из 500 мл
консервированной крови
Руководитель ___________________________
Исполнитель _________ ,телефон _________
Дата "__" _____ 20 ___ года
Приложение 3
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан

2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 616
бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады _______________________________
(атауы, мекенжайы)
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы»
Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес
ақпарат ұсынылады
40-нысан
Жылдық
КҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Жедел медициналық жәрдем ұйымдары -
Денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың
жергілікті органдарына (ауданның (қаланың)
бас дәрігеріне)- 5 қаңтарда;
2. Денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың
жергілікті органдары (облыс, қала бойынша
жиынтық есепті) облыстық, Астана және Алматы
қалаларының статистика департаменттері мен
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігіне - 10 ақпанда;
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігі жиынтық есептерді - Қазақстан
Республикасы Статистика агенттігіне -1
сәуірде.
Жедел медициналық жәрдем ұйымының есебі
20___жыл
1000 станциялар (бөлімшелер) саны 1 ________
1100 Ұйымның штаттық лауазымдары
жолдың №
есепті жылдың соңындағы барлығы
оның ішінде:
дәрігерлер
орта медқызметкерлер
кіші медқызметкерлер
басқа қызметкерлер
А
Б
1
2
3
4
5
Штаттық………………………
01
Қамтылғаны…………………
02
Жеке тұлғалар (негізгі қызметкерлер……………
03
2100 Шығу кезіндегі медициналық көмек
Көрсеткіштер
жолдың №
Барлығы
оның ішінде:
мынадай себептер бойынша
сырқаттарды, босанатын және босанған әйелдерді тасымалдау
жазатайым оқиға
кенеттен болған аурулар мен жағдайлар
босану мен жүктілік патологиясы
А
Б
1
2
3
4
5
Шығулардың орандалуы……………………….
01
Шығу кезінде медициналық көмек көрсетілген адамдардың саны ………………………
02
олардың ішінде ауылдық елді мекендер……………….
03
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек (МСАК) ұйымдарының жұмыс уақытындағы шығулар саны
04

от 12 сентября 2011 г. № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________________________
(наименование, адрес)
Форма 40
годовая
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Организации скорой медицинской помощи местному органу
управления здравоохранением (главному врачу района,
города) -5 января.
2. Местные органы государственного управления
здравоохранения (сводный отчет по городу, области) -
областные департаменты статистики, г.г. Астаны, Алматы и
в Министерство здравоохранения Республики Казахстан к 10
февраля.
3. Министерство здравоохранения Республики Казахстан -
Агентству Республики Казахстан статистике 1 апреля
Отчет организации
скорой медицинской помощи
20 _____ год.
1000 Число станций (отделений) 1 ___________
1100   Штатные должности организации
строки
Всего на
конец
отчетного
года
в том числе:
врачи
средний
медперсонал
младший
медперсонал
прочий
персонал
А
Б
1
2
3
4
5
Штатные
01
Занятые
02
Физические лица
(основные
работники)
03
2100 Медицинская помощь при выездах
Показатели
строки
Всего
в том числе:
оказание скорой помощи по поводу
перевозка
больных,
рожениц и
родильниц
всего
несчастных
случаев
внезапных
заболеваний
и состояний
родов и
патологии
беременности
А
Б
1
2
3
4
5
Выполнено выездов........
01
Число лиц, которым
оказана медицинская
помощь при выездах.......
02
из низ в сельских
населенных пунктах.......
03
Количество выездов в часы
работы организаций
певичной
медико-санитарной помощи
(ПМСП)
04

3. Денсаулық сақтауды басқарудың аумақтық органы жиынтық есептерді, Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанға.
Балалар үйінің есебі
20__ жыл
2000 Ұйымдардың саны 1 _____, ұйымда бар (астын сызу керек): төбесі жабылған верандалар, аэросолярийлер, физиотерапиялық кабинет, емдік денешынықтыру кабинеті, бассейн, изолятор, ондағы төсек саны 2__________, карантиндік бөлімше, ондағы төсек саны 3_______________.
(жетіспейтінін жазу керек) _________________________________________.
Арнайы топтар: бар, жоқ (астын сызу керек), олардағы балалар 4_______________________________________________.
2100                              ШТАТ ЛАУАЗЫМДАРЫ
Лауазымдар
Жолдардың №
Есепті жылдың соңындағы барлығы
оның ішінде:
дәрігерлер
орта медқызметкерлер
кіші медқызметкерлер
басқа қызметкерлер
олардың ішінде педагогикалық қызметкерлер
психологтар
әлеуметтік қызметкерлер
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Штаттық………………
01
Бос емес……………
02
Жеке тұлғалар (негізгі қызметкерлер)……………………
03
2110 Орын саны 1_______________________. Барлық балалардың өткізген күні 2____________________.
2120                     БАЛАЛАР ҮЙІНІҢ КОНТИНГЕНТТЕРІ
адам
Көрсеткіштің атауы
Жолдың №
Болғаны, жылдың басына
есепті жылда
Есепті жылдың соңындағы жағдай
түскені
кеткені
кеткендердің ішінде (3-бағ) қайтыс болғаны
барлығы
оның ішінде
барлығы
олардың ішінде стационарда (4-бағаннан)
1 жасқа дейін (4-бағаннан)
олардың ішінде стационарда (6-бағаннан)
олардың ішінде қыздар
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Барлық балалар…
1
оның ішінде
0-12 ай (11 ай 29 күн)
олардың ішінде қыздар
1-3 жыл (2 жыл 11 ай 29 күн)
олардың ішінде қыздар
3 жас және одан жоғары
олардың ішінде қыздар
10
11
12
13
14
15
2130 Түскен балалар ішінен (2120-кесте, 1-жол, 2-баған): жетімдер мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалғандар 1_______; ата-анасынан 2_________; мүгедек балалар 3__________.
2140 Кеткен балалар ішінен (2120-кесте, 1-жол, 3-баған): ата-аналары алғаны 1_________; олардың ішінде мүгедектер балалар 2_______; асырау үшін алғаны 3____________; олардын ішінде мүгедек балалар 4_______; белгілі бір жасқа толуына байланысты ауыстырылды білім беру және медициналық әлеуметтік ұйымдарга 5_________; оның ішінде мүгедек балалар 8_______; қайтыс болғаны 5 __________; оның ішінде мүгедек балалар 8__________.
2145     ЖЫЛДЫҢ СОҢЫНДА БАЛАЛАРДЫ ПРОФИЛАКТИКАЛЫҚ ТЕКСЕРУ НӘТИЖЕЛЕРІ
адам
Жасы
Жолдың №
Тексерулер кезінде анықталған балалар
тамақтануы бұзылған
II-III сатыдағы мешелмен
анемиямен
дамуы баяу
денелік
психикалық
А
Б
1
2
3
4
5
0-12 ай……………
01
1-3 жыл………………
02
3 жыл және үлкен…
03

3. Территориальный орган управления здравоохранением -
сводные отчеты в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан к 10 февраля.
Отчет дома ребенка
20 ___ год
2000  Число организаций 1 ___, организация имеет (подчеркнуть):
веранды крытые, аэросолярий, физиотерапевтический кабинет,
лечебной физкультуры, бассейн, изолятор, число коек в нем
2 __________, карантинное отделение,
число коек в нем 3 _____
(недостающее вписать) ___________________________________
Спецгруппы: есть, нет (подчеркнуть),
в них детей 4 ___________________________________________
2100 ШТАТНЫЕ ДОЛЖНОСТИ
Должности
строки
Всего
на
конец
отчет-
ного
года
в том числе:
врачи
сред-
ний
мед-
персо-
нал
млад-
ший
мед-
персо-
нал
прочий
персо-
нал
из них
педагоги-
ческий
психо-
логов
социаль-
ных
работ-
ников
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Штатные………….
01
Занятые………….
02
Физические
лица
(основные
работники)…….
03
2110 Количество мест 1 _____, проведено дней всеми детьми 2 _____
2120 КОНТИНГЕНТЫ ДОМА РЕБЕНКА
Наимено-
вание
показателя
строки
Состояло
на
начало
года
За отчетный год
Состоит
на конец
отчетного
года
пос-
ту-
пило
вы-
было
умерло из числа
выбывших (гр. 3)
всего
из них в
стацио-
наре
(из гр. 4)
в возрасте
до 1 года
(из гр.4)
из них в
стационаре
(из гр.6)
всего
из них
девочек
А
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Дети
всего
в том числе в возрасте
0-12 месяцев
(11 мес. 29 д.)
из них
девочек
1-3 года
(2 г. 11 м. 29 д)
из них
девочек
3 года
и старше
из них
девочек
10
11
12
13
14
15
2130  Из числа поступивших детей (таблица 2120 строка 1 графа 2):
сироты и оставшиеся без попечения родителей 1 _______;
от родителей 2 ____________; детей инвалидов 3 ____________.
2140  Из числа выбывших детей(таблица 2120 строка 1 графа 3):
взято родителями 1 ______; из них детей - инвалидов 2 _______;
взято для усыновления (удочерения) 3________; из них детей -
инвалидов 4________;
переведено по достижении предельного возраста в образовательные
и медико-социальные организации 5_________;
из них детей - инвалидов 6_________; умерло 7 __________;
из них детей - инвалидов 8 _________.
2145  РЕЗУЛЬТАТЫ ПРОФИЛАКТИЧЕСКИХ ОСМОТРОВ ДЕТЕЙ, СОСТОЯЩИХ НА КОНЕЦ ГОДА
человек
В возрасте
№ строки
При осмотрах выявлено детей
с расстройствами
питания
с рахитом
II-III стадии
с анемией
отстающих в развитии
физическом
психическом
А
Б
1
2
3
4
5
0-12 месяцев……………
01
1-3 года……………….
02
3 года и старше……
03

1. Жыл бойы жұмыс істейтін санаторийлер - 5
қаңтарда; маусымдық-маусым аяқталысымен 5
күннен кейін -денсаулық сақтауды
басқарудың аумақтық органына;
2. Денсаулық сақтауды басқару аумақтық
органдары - Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігіне - 10 ақпанда.
Балалар санаторийінің есебі
20___ж.
1. Жыл бойы жұмыс істейтін немесе маусымдық санаторийлер (астын сызу керек), маусымдық үшін ашылу және жабылу күнін көрсету керек
2. Санаторийдің медициналық бейіні (жазу керек)_________________, көп
бейінді санаторийде бөлімшенің бейінін және ондағы төсек санын жазу керек_____________________________________________________________
3. Аудандық, қалалық, облыстық, республикалық санаторий (астын сызу керек)
4. Санаторийде мыналар бар (астын сызу керек):
рентген кабинет, аппараттардың саны ________________;
олардың ішінде жұмыс істейтіні ____________;
клиникалық диагностикалық зертхана;
бактериологиялық зертхана.
I. ШТАТТЫҚ ЛАУАЗЫМДАР
Атауы
жолдың №
Лауазымдар, барлығы
оның ішінде
дәрігерлер (тіс дәрігерінен басқа)
олардың ішінде
педиатрлар
фтизиатрлар
А
Б
1
2
3
4
Есепті кезеңнің соңында: штаттық
01
жұмысбастылық
02
Жеке тұлғалар (негізгі қызметкерлер)
03
кестенің жалғасы
Оның ішінде
орта буын қызметкерлер
кіші қызметкерлер
басқа қызметкерлер
оның ішінде
барлығы
оның ішінде тіс дәрігерлері
тәрбиешілер
мұғалімдер
5
6
7
8
9
10

1. Круглогодовые санатории - 5 - го января, сезонные через 5 дней по окончании сезона территориальному органу управления здравоохранения;
2. Территориальные органы управления здравоохранения - Министерству здравоохранения Республики Казахстан к 10 февраля.
ОТЧЕТ ДЕТСКОГО САНАТОРИЯ
20 _______ г
1. Круглогодовой или сезонный (подчеркнуть), для сезонного указать
дату открытия и закрытия
2. Медицинский профиль санатория (вписать)_________________, в
многопрофильном санатории вписать профиль отделений и число коек в
них ______
3. Санаторий районный, городской, областной, республиканский
(подчеркнуть)
4. Санаторий имеет (подчеркнуть):
рентгеновский кабинет, число аппаратов ________________;
из них действующих ____________;
клиникодиагностическая лаборатория;
бактериологическая лаборатория.
I. ШТАТНЫЕ ДОЛЖНОСТИ
Наименование
строки
должности,
всего
в том числе
врачи
(кроме
зубных)
из них
педиатры
фтизиатры
А
Б
1
2
3
4
на конец отчетного
периода: штатные
01
занятые
02
Физические лица
(основные работники)
03
Продолжение таблицы
Наименование
строки
в том числе
средний персонал
младший
персонал
прочий
персонал
в том числе
всего
в том числе
зубные врачи
воспитатели
учителя
А
Б
5
6
7
8
9
10
на конец
отчетного
периода: штатные
01
занятые
02
Физические лица
(основные
работники)
03

2. ТӨСЕК ҚОРЫ ЖӘНЕ ОНЫ ПАЙДАЛАНУ
Нақты жұмыс істейтін төсектер саны
Науқастардыңөткізген төсек-орын күндері
жыл бойы
Ең көп қабылдаған айдағы төсек-орын саны
1
2
3
3. ТҮСКЕН СЫРҚАТТАРДЫҢ ҚҰРАМЫ
Жас шамасына байланысты топтар
Жолдың №
Түскен балалар
оның ішінде қыздар
А
Б
1
2
Барлығы………………
01
оның ішінде:
1-3 жас…………….
02
4-7 жас…………….
03
8-14 жас……………
04
15-17 жас…………
05
Емделуге түскен балалардың жалпы санынан:
санаторий бейіні емес аурумен түскені _________________________
қарсы көрсетулерімен _______________________________________
4. ТУБЕРКУЛЕЗДІҢ БЕЛСЕНДІ ФОРМАСЫМЕН АУЫРАТЫН НАУҚАСТАР ҚҰРАМЫ ЖӘНЕ ОЛАРДЫ ЕМДЕУ НӘТИЖЕСІ (ЕСЕП ЕСЕПТІ ЖЫЛДА ЕМДЕЛІП ШЫҚҚАН БАЛАЛАРҒА ЖАСАЛАДЫ)
Атауы
Жолдың №
Емделіп шыққан науқастар
Олардың өткізген төсек-орын күндері
Емделіп шыққан науқастардың ішінен денсаулығын айтарлықтай жақсартқандар саны
А
Б
1
2
3
Тыныс алу мүшелерінің жұқпалы туберкулезі
01
оның ішінде ішкі кеуде лимфотүйіндері
02
Өкпе нысаны емес жұқпалы туберкулез
03
оның ішінде перифериялық лимфотүйіндер
04
Сүйектер мен буындар
05
Бұдан басқа, белсенді жұқпалы емес II топтағы диспансерлік есептегі балалар ішінен емделіп шыққандар __________ III топ бойынша диспансерлік есептегі балалар_____________ Олардың өткізген төсек-орын күндері________________

2. КОЕЧНЫЙ ФОНД И ЕГО ИСПОЛЬЗОВАНИЕ
Число фактически развернутых
коек
Число
койко-дней,
проведенных
больными
круглогодовые
в месяц
максимального
развертывания
1
2
3
3.СОСТАВ ПОСТУПИВШИХ БОЛЬНЫХ
Возрастные
группы
строки
Поступило
детей
Из них
девочек
А
Б
1
2
Всего.....
01
в том
числе:
1-3
лет.......
02
4-7
лет......
03
8-14
лет.......
04
15-17
лет.......
05
Из общего числа детей поступило:
с заболеванием не профилю санатория_________________________
с противопоказаниями________________________________________
Пролечилось за год всего 1___, из них девочек 2_______
4.СОСТАВ БОЛЬНЫХ И РЕЗУЛЬТАТЫ ЛЕЧЕНИЯ БОЛЬНЫХ АКТИВНЫМИ ФОРМАМИ
ТУБЕРКУЛЕЗА (ОТЧЕТ СОСТАВЛЯЮТ НА ДЕТЕЙ, ВЫБЫВШИХ ЗА ОТЧЕТНЫЙ ГОД)
Наименование
строки
Выписано
больных
Ими проведено
койко-дней
Из числа выписанных
больных достигнуто
занчительное
улучшение
А
Б
1
2
3
Активный туберкулез
органов дыхания
01
в том числе внутригрудных
лимфоузлов
02
Активный туберкулез
внелегочными формами
03
в том числе периферических
лимфоузлов
04
Костей и суставов
05
Кроме того, выбыло детей: наблюдаемых в неактивных группах
диспансерного учета II__________
III группы диспансерного учета _____________;
Ими проведено койко-дней ________________

5. СТОМАТОЛОГИЯЛЫҚ КАБИНЕТ
Келушілер саны ____________________________________________________
Басшы______________________________
Орындаушы________телефон № ______ Күні 20 ____ ж. _____ ________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 616
бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады________________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
45-нысан
Жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Жыл бойы жұмыс істейтін санаторийлер - 5
қаңтарда; маусымдық- маусым аяқталғаннан соң 5
күннен кейін -денсаулық сақтау басқарасының
аумақтық органына;
2. Денсаулық сақтауды басқару аумақтық органдары-
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
министрлігіне - 10 ақпанда
Ересектерге арналған туберкулез санаторийінің есебі
20__жыл

5. СТОМАТОЛОГИЧЕСКИЙ КАБИНЕТ
Число посещений ____________________________________________________
Руководитель ___________________________
Исполнитель _________ ,телефон _________
Дата "__" _____ 20 ___ года
Приложение 3
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 г. № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________________________
(наименование, адрес)
Форма 45
годовая
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Круглогодовые санатории - 5 - го января, сезонные
через 5 дней по окончании сезона территориальному органу
управления здравоохранением;
2. Территориальные органы управления здравоохранением -
Министерство здравоохранения Республики Казахстан к 10
февраля
ОТЧЕТ ТУБЕРКУЛЕЗНОГО САНАТОРИЯ ДЛЯ ВЗРОСЛЫХ
20 _____ год

1. Емделуге өз уақытында келу және қолданылатын емнің сай келуі
Түскен науқастардың жалпы санынан (II-ші кесте, 3 баған) - түскендер:
Науқастың ДТК-нің көрсеткен мерзімінен
санаторий бейіні емес аурумен 1_______
санаторийде ем қабылдауға болмайтын жағдаймен 2_______
кешігіп келуіне байланысты………………… 3______ 3_______
кешіккен күндер саны ………………………… 4______ 4_______
Науқастың ДТК-нің көрсеткен мерзімінен
бұрын санаторийден шығып кетуі5______
олардың ішінде ем тәртібін бұзғаны үшін 6______
мерзімінен бұрын шыққанына байланысты
ем күндерінің пайдаланылмауы 7______

1. Своевременность поступления и соответствие показаниям
Из числа поступивших больных
(таблица II графа 3) - поступило:
с заболеванием не по профилю
санатория.................1_______
с противопоказаниями..... 2_______
опоздало больных......... 3_______
число дней опоздания......4_______
Выбыло больных ранее срока,
установленного врачебно
консультативной комиссией
санатория..................5______
из них за нарушение
режима.....................6______
не использование дней лечения
выбывшими, ранее
срока......................7______

2. Тыныс алу мүшелері туберкулезінен науқастардың емделу нәтижелері
Атауы
жолдың №
шыққан науқастар
олармен өткізілген төсек-орын күндері
Емделіп шыққан науқастардың ішінен денсаулығын айтарлықтай жақсартқандар саны
Тыныс алу мүшелерінің ыдырау ошағы бар науқастардың жалпы санынан ыдырау қуысы жабылғандар саны
өлгендер
А
Б
1
2
3
4
5
Тыныс алу мүшелерінің туберкулезімен ауыратын барлық науқастар саны
01
олардың ішінде алғашқы рет анықталған диагнозбен
02
Тыныс алу мүшелері туберкулезінің ішіндегі өкпесінде ыдырау ошағы бар науқастардың саны
03
олардың ішінде алғашқы рет анықталған диагнозбен
04
бұдан басқа, туберкулез ауруынан айыққандардың ішіндегі (дисп.есептің II-ші тобы) өкпе және өкпеден тыс туберкулезі
05

2. Результаты лечения больных туберкулезом органов дыхания
Наименование
строки
выписано
больных
ими
проведено
койко-дней
из числа
выписанных
больных
достигнуто
значительно
улучшение
из числа больных
орг. дых.,
имевших при
поступлении
очаги дестр. в
легких, полость
распада
закрылась
умерло
А
Б
1
2
3
4
5
Всего больных
туберкулезом
органов дыхания
01
из них с впервые в
жизни установленным
диагнозом
02
Из числа больных
туберкулезом
органов дыхания
имели деструкцию в
легких
03
из них с впервые в
жизни установленным
диагнозом
04
Кроме того, лиц
излеченных от
туберкулеза (II
группа
диспансерного
учета) легочный и
внелегочный
туберкулез
05

3. Тыныс алу мүшелерінің өкпеден тыс туберкулезінен науқастардың емделу нәтижелері
Атауы
жолдың №
шыққан науқастар
олармен өткізілген төсек-орын күндері
Емделіп шыққан науқастардың ішінен денсаулығын айтарлықтай жақсартқандар саны
өлгендер
А
Б
1
2
3
4
Барлық науқастар…………………………….
01
оның ішінде туберкулезбен:
ми қабыршықтары
02
сүйектер мен буындар
03
несеп-жыныс мүшелері
04
4. Науқастардың санаторийде өткізген мерзімі
Атауы
жолдың №
Емделіп шыққан науқастардың санаторийде өткізген мерзімі
3 айдан кем
5 ай және одан жоғары
А
Б
1
2
Тыныс алу мүшелерінің туберкулезімен ауыратын барлық науқастар саны
01
олардың ішінде алғашқы рет анықталған диагнозбен
02
Басқа мүшелердің туберкулезімен ауыратын науқастар………………………….
03
IV. КӨМЕКШІ ЕМДЕУ-ДИАГНОСТИКАЛЫҚ КАБИНЕТТЕРДІҢ ЖҰМЫСЫ
Рентген сәулесімен жасалынған тексерулер_________, рентген суреттер _________, томографиялар__________
Клинико-диагностикалық зертханалар талдау жүргізеді: ( сызу керек ): қақырық, жалпы қан талдауы, зәр талдауы және эротроциттердің орнығу жылдамдығы
Бактериологиялық зертхана мынадай талдау жүргізеді ( сызу керек): БК-ны өндіру, дәрілерге сезімталдықты анықтау
V. СТОМАТОЛОГИЯЛЫҚ (ТІС ПРОТЕЗІ) КАБИНЕТТІҢ ЖҰМЫСЫ
Стоматологтарға келу саны (тіс дәрігерлеріне)_______________________
Сауықтырылған науқастар саны________________________________________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 616
міндетін атқарушының
бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады________________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
46-нысан
Жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Салауатты өмір салтын қалыптастыру
орталықтары -денсаулық сақтауды басқарудың
жергілікті органдарына - 5 қаңтарда;

3. Результаты лечения больных внелегочными формами туберкулеза
Наименование
строки
выписано
больных
ими
проведено
койко-дней
из числа
выписанных
больных
достигнуто
значит.
улучшение
умерло
А
Б
1
2
3
4
Всего больных.............
01
в том числе туберкулезом:
мозговых оболочек.........
02
костей и суставов.........
03
мочеполовых органов.......
04
4. Сроки пребывания больных в санатории
Наименование
№ строки
Из числа выписанных больных находились
менее 3 месяцев
5 месяцев и более
А
Б
1
2
Больные туберкулезом органов
дыхания - всего...............
01
в том числе с впервые в жизни
установленным диагнозом.......
02
Больные туберкулезом других
органов.......................
03
IV. ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ ВСПОМОГАТЕЛЬНЫХ ЛЕЧЕБНО-ДИАГНОСТИЧЕСКИХ КАБИНЕТОВ
В рентгеновском кабинете сделано просвечиваний____, снимков________,
томографий___________
Клинико-диагностическая проводит анализы (подчеркнуть какие): мокроты
общие анализы крови, анализы мочи, скорость оседания эритроцитов.
Бактериологическая лаборатория проводит (подчеркнуть): посевы на БК,
определение лекарственной чувствительности
V. РАБОТА СТОМАТОЛОГИЧЕСКОГО (ЗУБОПРОТЕЗНОГО) КАБИНЕТА
Число посещений к стоматологам (зубным врачам) ______________________
Число санированных больных___________________________________________
Руководитель ___________________________
Исполнитель _________ ,телефон _________
Дата "__" _____ 20 ___ года
Приложение 3
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 г. № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________________________
(наименование, адрес)
Форма 46
годовая
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Центры проблем формирования здорового образа жизни в
местные органы управления здравоохранением - 5 января;

2. Денсаулық сақтауды басқарудың жергілікті
органдары-Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігіне-10 ақпанда.
Саламатты өмір салтын қалыптастыру орталығының штат лауазымдары туралы есеп
20___жыл
1100 1. Есепті жыл соңындағы ұйымның штаттық лауазымдары
Лауазымдардың атауы
жолдың №
Ұйым бойынша лауазымдар саны
Бос емес лауазымдарда жұмыс істейтін жеке тұлғалардың (негізгі қызметкерлердің) саны
штаттық
бос емес
А
Б
1
2
3
Барлық дәрігерлер
01
Жоғары медициналық емес білімді мамандар - барлығы
02
Орта медқызметкерлер - барлығы
03
Орта медициналық емес білімді мамандар - барлығы
04
Кіші қызметкерлер
05
Басқа қызметкерлер
06
Барлық лауазымдар
07
Басшы______________________________
Орындаушы________телефон № ______ Күні 20 ____ ж. «_____»  ________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 616
бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаның 47-нысаны жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 2012.09.28 № 663 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Ұсынған кім _________________________________________________________
атауы, мекенжайы
47-нысан
Жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы»
Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ

2. Местные органы управления здравоохранением - в
Министерство здравоохранения Республики Казахстан к 10
февраля.
Отчет о штатных должностях Центра формирования здорового
образа жизни
20 ________ год
1100   1. Штатные должности организации на конец отчетного года
Наименование должности
строки
Число должностей по
организации
Число физических лиц
(основных работников)
на занятых должностях
штатных
занятых
А
Б
1
3
Врачи всего
01
Специалисты с высшим
немедицинским образованием -
всего
02
Средний медперсонал - всего
03
Специалисты со средним
немедицинским образованием -
всего
04
Младший персонал
05
Прочий персонал
06
Всего должностей
07
Руководитель ___________________________
Исполнитель _________ ,телефон _________
Дата "__" _____ 20 ___ года
Приложение 3
Утверждено приказом
и.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 года № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________
(наименование, адрес)
Форма 47
годовая
Сноска. Форма 47 в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 28.09.2012 № 663 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии
с Кодексом Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:

0200
-8-
Жолдың №
Дәрігерлер лауазымдарының саны (тіс дәрігерін қоспағанда)
жалпы ұйым бойынша
оның ішінде емханада (амбулаторияда), диспансерде, консультацияда
штаттық
қамтылғаны
штаттық
қамтылғаны
А
Б
11
12
13
14
Психиатрия, психотерапия және наркология республикалық ғылыми-тәжірибелік орталығы
01
"Құрмет белгісі" орденді Қазақ көз аурулары ғылыми-зерттеу институты
02
Кардиология және ішкі аурулар ғылыми-зерттеу институты
03
ҚР Туберкулез мәселелерінің ғылыми орталығы
04
Педиатрия және балалар хирургиясы Ұлттық орталығы
05
Академик Б.О. Жарбосынов атындағы урология ғылыми орталығы
06
Онкология және радиология Қазақ ғылыми-зерттеу институты
07
А.Н. Сызғанов атындағы хирургия ұлттық ғылыми орталығы
08
Акушерия, гинекология және перинатология ғылыми орталығы
09
Отан соғысы мүгедектеріне арналған Республикалық клиникалық госпиталь
10
Отан соғысы мүгедектеріне арналған орталық клиникалық госпиталь
11
"Ақсай" республикалық балалар клиникалық ауруханасы
12
Жіті байқау жасалатын мамандандырылған республикалық психиатриялық аурухана
13
Травматология және ортопедия ғылыми-зерттеу институты
14
Қазақ республикалық лепрозорийі
15
Ұлттық ғылыми медициналық орталығы, Астана қ.
16
Нашақорлықтың медициналық-әлеуметтік проблемалары республикалық ғылыми-практикалық орталығы, Павлодар қаласы
17
Марат Оспанов атындағы БҚММА клиникалық медицина орталығы
18
Еңбек гигиенасы мен кәсіби аурулар ұлттық орталығы, Қарағанды қаласы
19
Еңбек гигиенасы мен кәсіби аурулар ұлттық орталығы, Батыс Қазақстан филиалы, Ақтөбе облысы
20
Еңбек гигиенасы мен кәсіби аурулар ұлттық орталығы, Шығыс Қазақстан филиалы
21
Еңбек гигиенасы мен кәсіби аурулар ұлттық орталығы, Оңтүстік филиалы
22
Радиациялық медицина және экология ғылыми-зерттеу институты, Семей қаласы
23
Семей мемлекеттік медицина академиясының медициналық орталығы
24
Ана мен бала ұлттық ғылыми орталығы
25
Нейрохирургия республикалық ғылыми орталығы
26
"Республикалық шұғыл медициналық көмек ғылыми орталығы" АҚ
27
Терi-венерологиялық ғылыми зерттеу институты
28
Кардиохирургиялық орталық
29
Жиыны
30
-9-
Жолдың №
Жұмыспен қамтылған негізгі қызметтегі дәрігерлердің, жеке тұлғалар саны
Орта медқызметкерлер лауазымдарының саны
Жұмыспен қамтылған негізгі қызметтегі орта медқызметкерлердің, жеке тұлғалар саны
Аурухана ұйымдарының құрамына кіретін емханалардың (амбулаториялардың), балалар емханаларының, әйелдер кеңестерінің саны
жалпы ұйым бойынша
оның ішінде емханада (амбулаторияда), диспансерде, консультацияда
жалпы ұйым бойынша
оның ішінде емханада (амбулаторияда), диспансерде, консультацияда
штаттық
қамтылғаны
штаттық
қамтылғаны
жалпы ұйым бойынша
оның ішінде емханада (амбулаторияда), диспансерде, консультацияда
Б
15
16
17
18
19
20
21
22
23
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
0300         ҚАЛПЫНА КЕЛТІРУ ЕМІ ЖӘНЕ МЕДИЦИНАЛЫҚ ОҢАЛТУ ҰЙЫМДАРЫ
-13-
Жолдың №
Ұйымдардың саны, барлығы
Олардың ішінде стационары
20__ жылғы 31 желтоқсанға төсек саны (нақты жұмыс істейтіні + жөндеуде тұрғаны)
Орташа жылдық төсек саны
Түскен сырқаттар
оның ішінде ауылдық жерлерден
Барлық сырқаттардың өткізген төсек-күндері
барлығы
оның ішінде ауылдық жерлерден
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
"Балбұлақ" республикалық балаларды оңалту орталығы
01
Республикалық балаларды оңалту орталығы, Астана қ.
02
Ересектерге арналған қалпына келтіру емі мекемелері
03
Балаларға арналған қалпына келтіру емі мекемелері
04
Жиыны
05
Жолдың №
Алдын алуды қоса алғанда, дәрігерлерге келулердің саны (тіс дәрігеріне келулерді қоспағанда)
Дәрігерлер лауазымдарының саны (тіс дәрігерін қоспағанда)
Жұмыспен қамтылған негізгі қызметтегі жеке тұлғалар, дәрігерлер саны
Орта медқызметкерлер лауазымдарының саны
Жұмыспен қамтылған негізгі қызметтегі орта медқызметкерлердің, жеке тұлғалар саны
барлығы
оның ішінде ауылдық жерлерден
үйге келу
жалпы ұйым бойынша
оның ішінде диспансерлік бөлімшеде
жалпы ұйым бойынша
оның ішінде диспансерлік бөлімшеде
жалпы ұйым бойынша штаттық қамтылған
оның ішінде диспансерлік бөлімшеде
жалпы ұйым бойынша
оның ішінде диспансерлік бөлімшеде
штаттық
қамтылғаны
штаттық
қамтылғаны
штаттық
қамтылғаны
штаттық
қамтылғаны
А
Б
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
"Балбұлақ" республикалық балаларды оңалту орталығы
01
Республикалық балаларды оңалту орталығы, Астана қ.
02
Ересектерге арналған қалпына келтіру емі мекемелері
03
Балаларға арналған қалпына келтіру емі мекемелері
04
Жиыны
05
0310    ПАЛЛИАТИВТІК КӨМЕК ЖӘНЕ МЕЙІРГЕР КҮТІМІН КӨРСЕТЕТІН ҰЙЫМДАР
Жолдың №
Жыл аяғындағы ұйым саны
Төсек саны (нақты жұмыс істейтіні және жөндеуде тұрғаны)
Орташа жылдық төсек
Түскен аурулар
оның ішінде ауылдық жерден
Аурулардың өткізген төсек-күндері
Дәрігерлер лауазымдарының саны
Жұмыспен қамтылған негізгі қызметтегі дәрігерлердің, жеке тұлғалар саны
Орта медициналық қызметкерлер лауазымының саны
Жұмыспен қамтылған негізгі қызметтегі орта медқызметкерлердің, жеке тұлғалар саны
барлығы
оның ішінде ауылды жерден
штаттық
қамтылғаны
штаттық
қамтылғаны
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Хоспис
01
Мейіргерлік күтім ауруханалары
02
Жиыны
03
0320                             САНАТОРИЯЛАР
Жолдың №
Жыл бойы жұмыс істейтін ұйымдар
Санаторияда емделушілерді жынысы мен жасы бойынша бөлу
Жыл аяғындағы ұйым саны
нақты жұмыс істейтін төсек саны
жылына түскен сырқаттар
Сырқаттардың өткізген төсек-күндері
емделушілер саны, жылына
олардың ішінде әйелдер
жастағы жалпы саннан
жыл бойы
айына ең көп жұмыс істейтін
30 жасқа дейін
30-49 жас
50-54 жас
55-59 жас
60-64 жас
65-69 жас
70 жас және одан үлкен
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Барлығы (02 жол+05 жол)
01
а) Ересектерге арналған санаторий
02
Барлығы
оның ішінде туберкулезбен ауыратындар үшін
03
оның ішінде сүйек туберкулезімен
04
б) балаларға арналған санаторий
05
Барлығы
оның ішінде туберкулезбен ауыратындар үшін
06
оның ішінде сүйек туберкулезімен
07
тыныс алу ағзалары ауруымен
08
ас қорыту ағзаларының ауруымен
09
тірек-қимыл жүйесінің ауруымен
10
жүйке жүйесі және БЦС ауруымен
11
несеп-жыныс ағзалары ауруымен
12
0401                           САНИТАРИЯЛЫҚ АВИАЦИЯ
(шұғыл және жоспарлы-консултативтік көмек бөлімшесі)
-11-
Жолдың №
Бөлімше саны
Олардың қызмет көрсеткен адамдар саны
А
1
2
01
0500                       ҚАН ҚЫЗМЕТІ САЛАСЫНДАҒЫ ҰЙЫМДАР
Жол №
барлығы
дербестер
басқа ұйымдардың құрамына кіретіндер
А
Б
1
2
Қан орталықтары, бөлімшелері және пункттерінің саны
01
олардың ішінде стационары бар станциялар
02
Дәрігер лауазымдарының саны
03
штаттық
04
қамтылғаны
05
0600                   ЖЕДЕЛ МЕДИЦИНАЛЫҚ ЖӘРДЕМ ҰЙЫМДАРЫ
Жолдың №
Жедел медициналық жәрдем станциялары (бөлімшелері)
дербестер
басқа ұйымдардың құрамына кіретіндер
А
Б
1
2
Жедел медициналық жәрдем станцияларының (бөлімшелерінің) саны
01
оның ішінде Орталық аудандық ауруханада (аудандық ауруханада)
02
х
қалалық (аудандық) емханада
03
х
психоневрологиялық диспансерде (ауруханада)
04
Орындалған шақырулар саны, барлығы
05
оның ішінде ауруларды тасымалдауға байланысты
06
Амбулаториялық және шығу кезінде көмек көрсетілген адамдардың саны
07
0710                           ДИСПАНСЕРЛЕР
-13-
Жолдың №
Ұйымдардың саны, барлығы
Олардың ішінде стационары
20__ жылғы 31 желтоқсанға төсек саны (нақты жұмыс істейтіні + жөндеуде тұрғаны)
Орташа жылдық төсек саны
Түскен сырқаттар
оның ішінде ауылдық жерлерден
Барлық сырқаттардың өткізген төсек-күндері
барлығы
оның ішінде ауылдық жерлерден
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Туберкулезге қарсы
01
Онкологиялық
02
Тері венерологиялық
03
Психоневрологиялық
04
Дәрігерлік денешынықтыру
05
Эндокринологиялық
06
Наркологиялық
07
Кардиологиялық
08
Жиыны
09
0720                          ДИСПАНСЕРЛЕР
Жолдың №
Профилактикалықты қоса алғанда, дәрігерлерге келулердің саны (тіс дәрігеріне келулерді қоспағанда)
Дәрігерлер лауазымдарының саны (тіс дәрігерін қоспағанда)
Жұмыспен қамтылған негізгі қызметтегі жеке тұлғалар, дәрігерлер саны
Орта медқызметкерлер лауазымдарының саны
Жұмыспен қамтылған негізгі қызметтегі орта медқызметкерлердің, жеке тұлғалар саны
барлығы
оның ішінде ауылдық жерлерден
үйге келім
жалпы ұйым бойынша
оның ішінде диспансерлік бөлімшеде
жалпы ұйым бойынша
оның ішінде диспансерлік бөлімшеде
жалпы ұйым бойынша штаттық қамтылған
оның ішінде диспансерлік бөлімшеде
жалпы ұйым бойынша
оның ішінде диспансерлік бөлімшеде
штаттық
қамтылғаны
штаттық
қамтылғаны
штаттық
қамтылғаны
штаттық
қамтылғаны
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Туберкулезге қарсы
01
Онкологиялық
02
Тері венерологиялық
03
Психоневрологиялық
04
Дәрігерлік денешынықтыру
05
Эндокринологиялық
06
Наркологиялық
07
Кардиологиялық
08
Жиыны
09
0750                        КҮНДІЗГІ СТАЦИОНАРЛАР
-12-
Жолдың №
Амбулаториялық-емханалық көмек көрсететін денсаулық сақтау ұйымдарының жанындағы күндізгі стационарлар (дербес және құрамына кіретін)
стационары бар ұйымдардың саны
орын саны
емделген сырқаттар
өткізілген күндер
барлығы
оның ішінде балаларға арналған
барлығы
оның ішінде балалар
барлығы
оның ішінде балалармен
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
Облыстық ауруханалар
01
Облыстық балалар ауруханалары
02
Перинаталдық орталықтар
03
Перзентханалар
04
Офтальмологиялық ауруханалар
05
Туберкулезге қарсы ауруханалар
06
Наркологиялық ауруханалар
07
Туберкулезге қарсы диспансерлер
08
Онкологиялық диспансерлер
09
Тері-венерологиялық диспансерлер
10
Психоневрологиялық диспансерлер
11
Эндокринологиялық диспансерлер
12
Наркологиялық диспансерлер
13
Кардиологиялық диспансерлер
14
Қалалық ауруханалар
15
Қалалық балалар ауруханалары
16
Орталық аудандық ауруханалар
17
Аудандық ауруханалар
18
Ауданаралық ауруханалар
19
Ауылдық және ауылдық учаскелік ауруханалар
20
Аудандық орталық емханалар
21
Аудандық емханалар
22
Ауылдық емханалар
23
Қалалық емханалар
24
Дәрігерлік амбулаториялар
25
Ауылдағы дәрігерлік амбулаториялар
26
Консультативтік-диагностикалық орталықтар
27
Әйелдер кеңестері
28
Балалар емханалары
29
Кабинеттер (жеке меншік медициналық практикамен жұмыс істейтін жеке тұлғалар
30
Жедел медициналық жәрдем ұйымдары
31
Жиыны
32
кестенің жалғасы
Стационарлық көмек көрсететін денсаулық сақтау ұйымдарының жанындағы күндізгі стационарлар (бөлімшелер, палаталар)
Үйдегі стационарлар
стационары бар ұйымдардың саны
орын саны
емделген сырқаттар
өткізілген күндер
стационары бар ұйымдардың саны
орын саны
өткізілген күндер
барлығы
оның ішінде балаларға арналған
барлығы
оның ішінде балалар
барлығы
оның ішінде балалармен
барлығы
оның ішінде балаларға арналған
барлығы
оның ішінде балалармен
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
0900      АМБУЛАТОРИЯЛЫҚ-ЕМХАНАЛЫҚ КӨМЕК КӨРСЕТЕТІН ДЕРБЕС ДЕНСАУЛЫҚ
САҚТАУ ҰЙЫМДАРЫ
-14-
Жолдың №
Жыл аяғындағы ұйымдардың саны
Алдын алуды қоса алғанда, дәрігерлерге келулердің саны (стоматологтарға және тіс дәрігеріне келулерді қоспағанда)
Дәрігерлер лауазымдарының саны (тіс дәрігерін қоспағанда)
Жұмыспен қамтылған негізгі қызметтегі дәрігерлер, жеке тұлғалар саны
Орта медқызметкерлер лауазымдарының саны
Жалпы ұйым бойынша жұмыспен қамтылған негізгі қызметкерлердің жеке тұлғалар саны, барлығы
емханада
оның ішінде ауыл тұрғындары
үйге келім
штаттық
қамтылғаны
штаттық
қамтылғаны
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Консультативтік-диагностикалық орталықтар мен емханалар
01
Қалалық емханалар
02
Аудандық орталық емханалар
03
Аудандық емханалар
04
Ауылдық емханалар
05
Әйелдер кеңестері
06
Балалар емханалары
07
БМСК орталықтары
08
Дәрігерлік амбулаториялар
09
ЖҚТБ-ның алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі орталықтары
10
Кабинеттер (жеке меншік медициналық практикамен айналысатын жеке тұлғалар)
11
Х
Басқалар
12
Жиыны
13
0910     СТАЦИОНАРЛЫҚ ЖӘНЕ АМБУЛАТОРИЯЛЫҚ-ЕМХАНАЛЫҚ КӨМЕК КӨРСЕТЕТІН
ДЕНСАУЛЫҚ САҚТАУ ҰЙЫМДАРЫНЫҢ ҚҰРАМЫНА КІРЕТІН ДӘРІГЕРЛІК
АМБУЛАТОРИЯЛАР ЖӘНЕ БМСК ОРТАЛЫҚТАРЫ
Жолдың №
Жыл аяғындағы ұйымдардың саны
Профилактиканы қоса алғанда, дәрігерлерге келулердің саны (стоматологтарға және тіс дәрігеріне келулерді қоспағанда), мың.
Дәрігерлер лауазымдарының саны (тіс дәрігерін қоспағанда)
Жұмыспен қамтылған негізгі қызметтегі дәрігерлер, жеке тұлғалар саны
Орта медқызметкерлер лауазымдарының саны
Жалпы ұйым бойынша жұмыспен қамтылған негізгі қызметкерлердің жеке тұлғалар саны, барлығы
емханада
оның ішінде ауыл тұрғындары
үйге келім
штаттық
қамтылғаны
штаттық
қамтылғаны
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
А. АУРУХАНА ҰЙЫМДАРЫНЫҢ ҚҰРАМЫНА КІРЕТІНДЕР
Дәрігерлік амбулаториялар
01
БМСК орталықтары
02
Жиыны (01 жол+02 жол)
03
В. АМБУЛАТОРИЯЛЫҚ-ЕМХАНАЛЫҚ ҰЙЫМДАРДЫҢ ҚҰРАМЫНА КІРЕТІНДЕР
Дәрігерлік амбулаториялар
04
БМСК орталықтары
05

0200
строки
Число должностей врачей (без зубных)
в целом по
организации
в том числе
в поликлинике
(амбулатории),
диспансере,
консультации
штатных
занятых
штатных
занятых
А
Б
11
12
13
14
Республиканский научно-практический
центр психиатрии, психотерапии и
наркологии
01
Казахский ордена "Знак Почета"
научно-исследовательский институт
глазных болезней
02
Научно-исследовательский институт
кардиологии и внутренних болезней
03
Национальный центр проблем
туберкулеза РК
04
Научный центр педиатрии и детской
хирургии
05
Научный центр урологии имени
академика Б.У. Джарбусынова
06
Казахский научно-исследовательский
институт онкологии и радиологии
07
Национальный научный центр хирургии
имени А.Н. Сызганова
08
Научный центр акушерства, гинекологии
и перинатологии
09
Республиканский клинический
госпиталь для ИОВ
10
Центральный клинический госпиталь для
инвалидов Отечественной войны
11
Республиканская детская клиническая
больница "Аксай"
12
Республиканская психиатрическая
больница спец. типа с интенсивным
наблюдением
13
Научно-исследовательский институт
травматологии и ортопедии
14
Казахский республиканский лепрозорий
15
Национальный научно-медицинский
центр г. Астана
16
Республиканский научно-практический
центр медико-соц. проблем наркомании
г. Павлодар
17
Центр клинической медицины Западно-
Казахстанской государственной
медицинской академии (ЗКГМА)
им. Марата Оспанова
18
Национальный центр гигиены труда
и профессональных заболеваний
г. Караганда
19
Западно-Казахстанский филиал
"Национальный центр гигиены труда
и профессиональных заболеваний"
Актюбинская область
20
Восточно-Казахстанский филиал
"Научный центр гигиены, труда и
профессиональных заболеваний"
21
Южно-Казахстанский филиал "Научный
центр гигиены, труда и
профессиональных заболеваний"
22
Научно-исследовательский институт
радиационной медицины и экологии
г. Семей
23
Мед. центр Семипалатинской
государственной медицинской академии
(СГМА)
24
Национальный научный центр
материнства и детсва
25
Республиканский научный центр
нейрохирургии
26
АО "Республиканский научный центр
неотложной медицинской помощи"
27
Научно-исследовательский кожно-
венерологический институт
28
Кардиохирургический центр
29
Итого
30
с
т
р
о
к
и
Число физических
лиц, врачей
основных работников
на занятых
должностях
Число должностей
среднего медперсонала
Число физических
лиц, СМР основных
работников на
занятых должностях
Число
поликлиник
(амбулаторий),
детских
поликлиник,
женских
консультаций,
входящих
в состав
больничных
организаций
в целом по
организации
в том числе
в поликлинике
(амбулатории),
диспансере,
консультации
в целом
по
органи-
зации
из них в
поликли-
нике,
диспан-
сере,
консуль-
тации
штатных
занятых
штатных
занятых
в целом
по орга-
низации
из них в
поликли-
нике,
диспан-
сере,
консуль-
тации
Б
15
16
17
18
19
20
21
22
23
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
0300  ОРГАНИЗАЦИИ ВОССТАНОВИТЕЛЬНОГО ЛЕЧЕНИЯ И МЕДИЦИНСКОЙ РЕАБИЛИТАЦИИ
с
т
р
о
к
и
Число
органи-
заций,
всего
из них
имеющие
стацио-
нары
Число
коек
(факти-
чески
развер-
нутых +
свер-
нутых
на
ремонт)
на 31.12.
200 г.
Средне
годовые
койки
Посту-
пило
боль-
ных
в том
числе
из
сель-
ской
мест-
ности
Проведено
больными
койко-дней
в
с
е
г
о
в том
числе
из сель-
ской
мест-
ности
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Республиканский
детский реабилитацион-
ный центр "Балбулак"
01
Республиканский
детский реабилитацион-
ный центр г. Астана
02
Организации
восстановительного
лечения и медицинской
реабилитации для
взрослых
03
Организации
восстановительного
лечения и медицинской
реабилитации для детей
04
Итого
05
с
т
р
о
к
и
Число
посещений
у врачей,
включая
профилак-
тические
(без посе-
щений к
стомато-
логам и
зубным
врачам)
Число должностей
врачей (без зубных)
Число
физичес-
ких лиц,
врачей
основных
работни-
ков на
занятых
долж-
ностях
Число
должностей
среднего
медпер-
сонала
Число
физических
лиц, СМР
основных
работников
на занятых
должностях
в
с
е
г
о
в том
числе
из
сель-
ской
мест-
ности
н
а
д
о
м
у
в целом
по орга-
низации
в том
числе в
диспансер-
ном
отделении
в
це-
лом
по
ор-
га-
ни-
за-
ции
из
них
в
дис-
пан-
сер-
ном
от-
де-
ле-
нии
в
це-
лом
по
ор
га-
ни-
за-
ции
в
том
чис-
ле
в
дис-
пан-
сер-
ном
отде-
лении
в
целом
по ор-
гани-
зации
из
них
в
дис-
пан-
сер-
ном
отде-
лении
штат-
ных
заня-
тых
штат-
ных
заня-
тых
ш
т
а
т
н
ы
х
з
а
н
я
т
ы
х
ш
т
а
т
н
ы
х
з
а
н
я
т
ы
х
А
Б
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
Республиканский
детский реаби-
литационный
центр
"Балбулак"
01
Республиканский
детский реаби-
литационный
центр г. Астана
02
Организации
восстановитель-
ного лечения и
медицинской
реабилитации
для взрослых
03
Организации
восстановитель-
ного лечения и
медицинской
реабилитации
для детей
04
Итого
05
0310   ОРГАНИЗАЦИИ ОКАЗЫВАЮЩИЕ ПАЛЛИАТИВНУЮ ПОМОЩЬ И СЕСТРИНСКИЙ УХОД
с
т
р
о
к
и
Число
органи-
зации
на
конец
года
Число
коек
(факти-
чески
развер-
нутых +
свер-
нутых
на
ремонт)
Сред-
него-
довые
койки
Посту-
пило
боль-
ных
из
них
из
сель-
ской
мест-
ности
Проведено
больными
койко-дней
Число
должностей
врачей
Число
физи-
ческих
лиц
врачей
основ-
ных
работ-
ников
на за-
нятых
долж-
ностях
Число
должностей
среднего
медпер-
сонала
Число
физичес-
ких лиц
СМР осно-
вных ра-
ботников
на заня-
тых
должностях
в
с
е
г
о
из
них из
сельской
мест-
ности
штат-
ных
за-
ня-
тых
штат-
ных
заня-
тых
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
Хоспис
01
Больницы
сестринского
ухода
02
Итого
03
0320                     САНАТОРИИ
с
т
р
о
к
и
Организации круглогодового
функционирования
Распределение лечившихся
в санаториях по полу и возрасту
число
орга-
низа-
ций
на
конец
года
число
факти-
чески
развер-
нутых
коек
посту-
пило
боль-
ных
за
год
про-
ведено
койко-
дней
за
год
Чис-
лен-
ность
лечи-
вших-
ся за
год,
чел.
из
них
жен-
щин
из общего числа в возрасте
кру-
гло-
го-
до-
вых
в
месяц
мак-
си-
маль-
ного
раз-
вер-
тыва-
ния
до
30
лет
30-
49
лет
50-
54
года
55-
59
лет
60-
64
года
65-
69
лет
70
лет
и
стар-
ше
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Всего
(строка
02+
строка 05)
01
а) сана-
тории для
взрослых
02
Всего
в том
числе для
больных
туберку-
лезом
03
из них
костным
туберку-
лезом
04
б) сана-
тории для
детей
05
Всего
в том
числе для
больных
туберку-
лезом
06
из них
костным
туберку-
лезом
07
с заболе-
ваниями
органов
дыхания
08
с заболе-
ваниями
органов
пищева-
рения
09
с заболе-
ваниями
опорно-
двигатель-
ной
системы
10
с заболе-
ваниями
нервной
системы и
ДЦП
11
с заболе-
ваниями
мочеполовых
органов
12
0401   САНИТАРНАЯ АВИАЦИЯ
(отделение экстренной и планово-консультативной помощи)
№ строки
Число отделений
Число
обслуженных ими лиц
А
1
2
01
0500   ОРГАНИЗАЦИИ В СФЕРЕ СЛУЖБЫ КРОВИ
№ строки
Всего
самостоя-
тельные
входящие
в состав
других
организаций
А
Б
1
2
Число центров, отделений и пунктов крови
01
из них станций , имеющих стационары
02
Число врачебных должностей: штатных
03
занятых
04
физические лица
05
0600    ОРГАНИЗАЦИИ СКОРОЙ МЕДИЦИНСКОЙ ПОМОЩИ
строки
Станции (отделения)
скорой медицинской помощи
самостоя-
тельные
входящие
в состав
других
организаций
А
Б
1
2
Число станций (отделений) скорой медицинской помощи
01
в том числе: в центральной районной больнице
(районной больнице)
02
х
в Городской (районной) поликлинике
03
х
в психоневрологическом диспансере (больнице)
04
х
Число выполненных вызовов, всего.
05
в том числе, в связи с перевозкой больных
06
Число лиц, которым оказана помощь амбулаторно
и при выездах
07
0750 ДНЕВНЫЕ СТАЦИОНАРЫ
с
т
р
о
к
и
Дневные стационары
при организациях
здравоохранения, оказывающих
амбулаторно-поликлиническую
помощь (самостоятельных и
вх. в состав)
Стационары (отделения,
палаты) дневного
пребывания в организациях
здравоохранения,
оказывающих стационарную
помощь
Стационары на дому
чис-
ло
орга-
низа-
ций
имею-
щих
ста-
цио-
нары
число
мест
лечи-
лось
больных
прове-
дено
дней
чис-
ло
ор-
га-
ни-
за-
ций
име-
ющих
ста-
цио-
нары
число
мест
лечи-
лось
больных
прове-
дено
дней
чис-
ло
ор-
га-
ни-
за-
ций
име-
ющих
ста-
цио-
нары
лечи-
лось
больных
прове-
дено
дней
в
с
е
г
о
из
них
для
де-
тей
в
с
е
г
о
из
них
дети
в
с
е
г
о
из
них
де-
тьми
в
с
е
г
о
из них для детей
в
с
е
г
о
из
них
дети
в
с
е
г
о
из
них
де-
тьми
в
с
е
г
о
из
них
де-
ти
в
с
е
г
о
из
них
деть-
ми
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
Областные больницы
01
Областные детские
больницы
02
Перинатальные центры
03
Родильные дома
04
Офтальмологические
больницы
05
Противотуберкулезные
больницы
06
Наркологические
больницы
07
Противотуберкулезные
диспансеры
08
Онкологические
диспансеры
09
Кожно-венерологические
диспансеры
10
Психоневрологические
диспансеры
11
Эндокринологические
диспансеры
12
Наркологические
диспансеры
13
Кардиологические
диспансеры
14
Городские больницы
15
Городские детские
больницы
16
Центральные районные больницы
17
Районные больницы
18
Межрайонная больница
19
Сельские и сельские
участковые больницы
20
Центральные районные
поликлиники
21
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Районные поликлиники
22
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Сельские поликлиники
23
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Городские поликлиники
24
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Врачебные амбулатории
25
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Врачебные амбулатории
в сельской местности
26
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Консультативно-
диагностический центры
27
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Женские консультации
28
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Детские поликлиник
29
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Кабинеты (физические
лица, занимающиеся
частной медицинской
практикой)
30
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Организации скорой
медицинской помощи
31
Республиканские
организации
32
Итого
33
0710 ДИСПАНСЕРЫ
с
т
р
о
к
и
Число
органи-
заций,
всего
из них
имеющие
стацио-
нары
Число коек
(фактически
развернутых +
свернутых
на ремонт) на
31.12.200   г
Средне-
годовые
койки
Посту-
пило
боль-
ных
в том
числе
из
сель-
ской
мест-
ности
Прове-
дено
всеми
больными
койко-
дней
в
с
е
г
о
в том
числе
из
сель-
ской
мест-
ности
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Противотуберкулезные...
01
Онкологические...
02
Кожно-
венерологические...
03
Психоневрологические...
04
Врачебно-
физкультурные...
05
Эндокринологические...
06
Наркологические...
07
Кардиологические...
08
Итого....
09
0720 ДИСПАНСЕРЫ
с
т
р
о
к
и
Число
посещений
у врачей,
включая профи-
лактические
(без посещений
к стоматологам
и зубным
врачам)
Число должностей
врачей (без зубных)
Число
физических
лиц, врачей
основных
работников
на занятых
должностях
Число должностей
среднего
медперсонала
Число
физических лиц,
СМР, основных
работников
на занятых
должностях
в
с
е
г
о
в
том
числе
из
сель-
ской
мест-
ности
на
дому
в целом
по органи-
зации
в том
числе в
диспан-
серном
отделении
в це-
лом по
орга-
низа-
ции
из них
в дис-
пан-
серном
отде-
лении
в целом
по орга-
низации
в том
числе
в диспан-
серном
отде-
лении
в целом
по орга-
низации
из них в
диспан-
серном
отде-
лении
штат-
ных
заня-
тых
штат-
ных
заня-
тых
шта-
тных
заня-
тых
шта-
тных
заня-
тых
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Противотуберкулезные...
01
Онкологические....
02
Кожно-
венерологические....
03
Психоневрологические....
04
Врачебно-
физкультурные....
05
Эндокринологические...
06
Наркологические....
07
Кардиологические...
08
Итого......
09
0900   САМОСТОЯТЕЛЬНЫЕ ОРГАНИЗАЦИИ ЗДРАВООХРАНЕНИЯ, ОКАЗЫВАЮЩИЕ АМБУЛАТОРНО-ПОЛИКЛИНИЧЕСКУЮ ПОМОЩЬ
с
т
р
о
к
и
Число
органи-
заций
на конец
года
Число посещений
у  врачей, включая
профилактические (без посещений
к стоматологам
и  зубным  врачам)
Число
долж-
ностей
врачей
(без
зуб-
ных)
Число
физи-
ческих
лиц
врачей
на
заня-
тых
долж-
ностях,
всего
Число
долж-
ностей
среднего-
медпер-
сонала
Число
физичес-
ких лиц
среднего
медпер-
сонала на
занятых
должнос-
тях,
всего
в поли-
кли-
нике
из них
сель-
скими
жите-
лями
н
а
д
о
м
у
ш
т
а
т
н
ы
х
з
а
н
я
т
ы
х
ш
т
а
т
н
ы
х
з
а
н
я
т
ы
х
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Консультативно-
диагностические
центры и поликлиники
01
Городские поликлиники
02
Центральные районные
поликлиники
03
Районные поликлиники
04
Сельские поликлиники
05
Женские консультации
06
Детские поликлиники
07
Центры ПМСП
08
Врачебные амбулатории
09
Центры по профилактике
и борьбе со СПИД
10
Кабинеты (физические
лица занимающиеся
частной медицинской
практикой)
11
х
Прочие
12
Итого
13
0910 ВРАЧЕБНЫЕ АМБУЛАТОРИИ И ЦЕНТРЫ ПМСП, ВХОДЯЩИЕ В СОСТАВ
ОРГАНИЗАЦИИ ЗДРАВООХРАНЕНИЯ, ОКАЗЫВАЮЩИЕ СТАЦИОНАРНУЮ И
АМБУЛАТОРНО-ПОЛИКЛИНИЧЕСКУЮ ПОМОЩЬ
с
т
р
о
к
и
Число
органи-
заций
на
конец
года
Число посещений
у врачей,
включая
профилактические
(без посещений
к стоматологам
и зубным врачам)
Число
долж-
ностей
врачей
(без
зубных)
Число
физи-
ческих
лиц
врачей
на заня-
тых
долж-
ностях,
всего
Число
долж-
ностей
сред-
него
медпер-
сонала
Число
физи-
ческих
лиц
среднего
медпер-
сонала
на заня-
тых
долж-
ностях,
всего
в
поли-
кли-
нике
из
них
сель-
скими
жите-
лями
на
до-
му
ш
т
а
т
н
ы
х
з
а
н
я
т
ы
х
ш
т
а
т
н
ы
х
з
а
н
я
т
ы
х
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
А. ВХОДЯЩИЕ В СОСТАВ БОЛЬНИЧНЫХ ОРГАНИЗАЦИИ
Врачебные амбулатории
01
Центры ПМСП
02
Итого (строка 01+
строка 02)
03
Б. ВХОДЯЩИЕ В СОСТАВ АМБУЛАТОРНО-ПОЛИКЛИНИЧЕСКИХ ОРГАНИЗАЦИИ
Врачебные амбулатории
04
Центры ПМСП
05
Итого

2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 616
бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаның 52-нысаны жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 2012.09.28 № 663 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ________________________________
(атауы және мекенжайы)
52-нысан
Жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы»
Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Балалар ауруханалары (емханалар, амбулаториялар), қалалар мен қала түрлі кенттердегі ауруханалардың балалар бөлімшелері мен бірлеспеген емханалары, жасөспірімдер кабинеттері, балалар бөлімшесінің бар-жоғына қарамастан, ауылдық учаскелік және аудандық ауруханалар амбулаториялар) (соңғылары - аудан орталығында) балалар емханасы жоқ болғанда) - ауданның (қаланың) бас дәрігеріне - 5 қаңтарда.
2. Ауданның (қаланың) бас дәрігері - денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органына - 10 қаңтарда;
3. Денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанға.
Балалар мүгедектігі туралы есеп
20__ жыл
1000                  Балалардың мүгедектігі туралы есеп
Аурулардың атауы
Х қайта қараудың АХЖ бойынша шифры
Жолдың №
Есепті жылдың басында мүгедектігі бойынша есепте тұрғандар
Есепті жылда мүгедектігі бойынша есепке алынғандар
Жыл ішінде мүгедектігі бойынша есептен шығарылғандар
Есепті жылдың соңында мүгедектігі бойынша есепте тұрғандар
сауыққаны
қайтыс болғаны
16 жасқа дейінгі барлығы
оның ішінде 3 жасқа дейінгі
16 жасқа дейінгі барлығы
оның ішінде 3 жасқа дейінгі
16 жасқа дейінгі барлығы
оның ішінде 3 жасқа дейінгі
16 жасқа дейінгі барлығы
оның ішінде 3 жасқа дейінгі
16 жасқа дейінгі барлығы
оның ішінде 3 жасқа дейінгі
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
БАРЛЫҒЫ

от 12 сентября 2011 года № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________
наименование, адрес
Форма 52
годовая
Сноска. Форма 52 в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 28.09.2012 № 663 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Детские больницы (поликлиники,
амбулатории), детские отделения больниц и
необъединенные поликлиники в городах и
поселках городского типа, подростковые
кабинеты, сельские участковые и районные
больницы (амбулатории) независимо от наличия
детских отделений (последние - при
отсутствии в районном центре детской
поликлиники) - главному врачу района
(города) - 5 января.
2. Главный врач района (города) - местному
органу государственного управления
здравоохранением 10 января;
3. Местный орган государственного
управления здравоохранением -
Министерство здравоохранения
Республики Казахстан к 10 февраля.
Отчет по детской инвалидности
20_____ год
1000                Отчет по детской инвалидности
Наименование
болезней
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
строки
Состояло на учете
по инвалидности на
начало отчетного
года
Взято на учет по
инвалидности в
отчетном году
всего до
16 лет
в т.ч. до
3-х лет
всего до
16 лет
в т.ч. до
3-х лет
А
Б
В
1
2
3
4
Всего заболеваний

А00-Т98
1
Инфекциялық және паразитарлық аурулар
А00-В99
2
оның ішінде: туберкулез
А15-А19
2.1
АҚТҚ
В20-В24
2.2
Өспелер
С00-Д48
3
Жаңадан болған қатерлі ісіктер
C00-C97
3.1
оның ішінде: бас миы және ОЖЖ басқа бөлімдерінің
C70-C72
3.2
лейкоздар
C91, C91.1, C92.1
3.3
лимфогрануломатоз
C81
3.4
миелоидтік саркома
C92.3
3.5
Қан мен қан өндіруші органдардың аурулары және иммундық тетікті тарта жүрген жекелеген бұзылулар
D50-D89
4
оның ішінде: гемофилия
D66
4.1
апластикалық анемия
D60-D64
4.2
тромбоцитопатия
D69.1
4.3
созылмалы тромбоцитопениялық пурпура
D69.3-D69.5
4.4
геморагиялық васкулит
D69.9
4.5
Эндокриндік жүйе аурулары, тамақтанудың және зат алмасудың бұзылуы
Е00-Е90
5
оның ішінде: қант диабеті
Е10
5.1
гипотериоз
Е00-Е03
5.2
классикалық фенилкетонурия
Е70.0
5.3
Психикалық бұзылулар мен мінез-құлықтың бұзылуы
F00-F99
6
оның ішінде: шизофрения
F20
6.1
ақыл кемістігі
F70-F79
6.2
Жүйке жүйесі аурулары
G00-G99
7
оның ішінде: балалар церебральдық паралич (БЦП)
G80-G83
7.1
эпилепсия
G40, G41
7.2
жүйке-бұлшықеттік синапса мен бұлшықет аурулары
G70, G73
7.3
Көзбен оның қосалқы мүшелері аурулары
Н00-Н59
8
Құлақ және емізік тәрізді өскін аурулары
Н60-Н95
9
оның ішінде: екі жақты есту қабілетінен айырылу
Н90.3, Н90.5, Н90.8-Н91.0
9.1
Қан айналым жүйесінің аурулары
I00-I99
10
Тыныс алу мүшелері аурулары
J00-J99
11
оның ішінде: бронх демікпесі
J45, J46
11.1
Ас қорыту мүшелері аурулары
К00-К93
12
оның ішінде: целиакия
К90.0
12.1
созылмалы агрессивті гепатит
К73.2
12.2
бауыр циррозы
К74
12.3
Тері мен теріасты шелмайының аурулары
L00-L99
13
сүйек-бұлшықет және біріктіруші тіндерінің аурулары
М00-М99
14
қабынатын полиартропатиялар
М05-М14
14.1
Несептік-жыныстық жүйесі аурулары
N00-N99
15
оның ішінде: гломерулонефрит

А00-Т98
1
из них:
Инфекционные и
паразитарные
болезни
А00-В99
2
туберкулез
А15-А19
2.1
ВИЧ
В20-В24
2.2
Новообразования
С00-D48
3
из них:
Злокачественные
новообразования
C00-C97
3.1
головного мозга и
других отделов ЦНС
C70-C72
3.2
лейкозы
C91, C91.1, C92.1
3.3
лимфогрануломатоз
C81
3.4
миелоидная саркома
C92.3
3.5
Болезни крови,
кроветворных
органов и отдельные
нарушения, с
вовлечением
иммунного механизма
D50-D89
4
из них: гемофилия
D66
4.1
апластическая
анемия
D60-D64
4.2
тромбоцитопатия
D69.1
4.3
хроническая
тромбоцитопеническая
пурпура
D69.3-D69.5
4.4
геморагический
васкулит
D69.9
4.5
Болезни эндокринной
системы,
расстройства
питания и нарушения
обмена веществ
Е00-Е90
5
из них: сахарный
диабет
Е10
5.1
гипотериоз
Е00-Е03
5.2
классическая
фенилкетонурия
Е70.0
5.3
Психические
расстройства и
расстройства
поведения
F00-F99
6
в том числе:
шизофрения
F20
6.1
умственная
отсталость
F70-F79
6.2
Болезни нервной
системы
G00-G99
7
из них: детский
церебральный
паралич (ДЦП)
G80-G83
7.1
эпилепсия
G40,G41
7.2
болезни нервно-
мышечного синапса и
мышц
G70,G73
7.3
Болезни глаза и
его придатков
Н00-Н59
8
Болезни уха и
сосцевидного
отростка
Н60-Н95
9
в том числе:
Н90.3,Н90.5
9.1
двухсторонняя
потерия слуха
Н90.8,Н91.0
Болезни системы
кровообращения
I00-I99
10
Болезни органов
дыхания
J00-J99
11
из них:
бронхиальная астма
J45,J46
11.1
Болезни органов
пищеварения
К00-К93
12
из них: целиакия
К90.0
12.1
хронический
агрессивный гепатит
К73.2
12.2
цирроз печени
К74
12.3
Болезни кожи и
подкожной клетчатки
L00-L99
13
Болезни костно-
мышечной системы
и соединительной
ткани
М00-99
14
воспалительные
полиартропатии
М05-14
14.1
Болезни мочеполовой
системы
N00-N99
15
в том числе:
гломерулонефрит

N00-N08
15.1
созылмалы бүйрек жеткіліксіздігі
N18
15.2
Туа біткен ауытқулар (даму кемістіктері), хромосомдық және пішін бұзылулар
Q00-Q99
16
оның ішінде: жүйке жүйесінің туа біткен ауытқулары, даму кемістігі
Q00-07
16.1
Қан айналымының туа біткен ауытқулары
Q20-28
16.2
оның ішінде: Даун синдромы
Q90
16.3
Жарақаттар мен уланулар
S00-T98
17
Мүгедектікке әкелетін басқа да себептер (жоғарыда аталған жолдарда ескерілмеген мүгедектіктің барлық жағдайларын енгізу керек)
18

N00-N08
15.1
хроническая
почечная
недостаточность
N18
15.2
Врожденные аномалии
(пороки развития),
деформации и
хромосомные
нарушения
Q00-Q99
16
из них: врожденные
аномалия развития
нервной системы
Q00-07
16.1
Врожденные
аномалии системы
кровообращения
Q20-28
16.2
синдром Дауна
Q90
16.3
Травмы и
отравления
S00-T98
17
Прочие
18
продолжение таблицы
Снято с учета по инвалидности в течение года
Состоит на учете по
инвалидности на конец
отчетного года
выздоровление
по смерти
всего до
16 лет
в т.ч. до
3-х лет
всего до
16 лет
в т.ч. до
3-х лет
всего
до 16 лет
в т.ч.
до 3-х лет
5
6
7
8
9
10

1001 16 жасқа толып шыққандардың саны (1)____________ және көшіп кеткендердің саны (2) ________, оның ішінде 3 жасқа дейінгі ________.
Басшы __________________
Орындаушы ______________ телефон № ______ Күні 20__ ж. «___» ________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 616
бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ________________________________
атауы және мекен-жайы
53-нысан
Жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы"
Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес
ақпарат ұсынылады
КҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Бюджеттегі залалсыздандыру станциялары
облыстардың (қалалардың) МСЭҚД (МСЭҚБ) - 5
қаңтарда
2. Облыстардың (қалалардың) МСЭҚД
Республикалық санитариялық эпидемиологиялық
қадағалуға - 10 қаңтарда
3. Республикалық санитариялық
эпидемиологиялық қадағалау Қазақстан
Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне -
10 ақпанда.
Дезинфекция станциясының штаттық лауазымдары туралы есеп
20 ___ жыл
1100
Лауазымдар аты
жолдың №
Ұйым бойынша лауазымдар саны
Жеке тұлғалар (негізгі қызметкерлер)
штаттық
жұмысбастылы
А
Б
1
2
3
Дәрігерлер - барлығы
01
Медициналық емес жоғарғы білім мамандары - барлығы
02
Орта буынды медицина мамандары - барлығы
03
Медициналық емес орта буынды мамандары - барлығы
04
Кіші медқызметкерлер
05
Басқалар
06
Барлық лауазымдар
07
Басшы ______________________________
Орындаушы _____________ телефон № _____ Күні 20 ____ ж. ______ ______
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 616
бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады _______________________________
атауы және мекенжайы
54-нысан
Жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы"
Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес
ақпарат ұсынылады
КҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Денсаулық сақтауды дамытудың республикалық
орталығының филиалдары (медициналық
статистика бюросы) денсаулық сақтауды
мемлекеттік басқарудың жергілікті органына -
5 қаңтарда;
2. Денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың
жергілікті органы ҚР Денсаулық сақтау
министрлігіне 10 ақпанда
Денсаулық сақтауды дамыту республикалық орталығының және оның аймақтық филиалдарының (медициналық статистика бюросы) штаттық лауазымдары туралы есеп
20 _______ жыл
1. Есеп жылының аяғындағы штаттық лауазымдар
1100
Лауазымдар аты
жолдың №
Ұйым бойынша лауазымдар саны
Жеке тұлғалар (негізгі қызметкерлер)
штаттық
А
Б
1
2
3
Дәрігерлер - барлығы
01
оның ішінде: ұйым басшылары
02
басшылар орынбасарлары
03
Медициналық емес жоғарғы білімі бар мамандар - барлығы
04
Ортана медицина қызметкері (орташа медициналық және фармацевтикалық білімі бар) - барлығы
05
Орташа арнайы медициналық емес маманы бар мамандар - барлығы
06
Басқа қызметкерлер
07
Барлық лауазымдар
08
Басшы __________________________
Орындаушы___________ телефон № _______ Күні 20 ____ жылғы _____ _____
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Ескерту. 3-қосымшаның 55-нысаны жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 2012.09.28 № 663 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Бұйрығымен.
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады __________________________________
атауы және мекенжайы
55-нысан
Жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
Ақпарат «Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы»
Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Паталогоанатомиялық бюроауданның (қаланың) бас дәрігеріне - 5 қаңтар;
2. Ауданның (қаланың) бас дәрігері- денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органдарына - 10 қаңтарда;
3. Денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органдары жиынтық есепті Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігіне - 10 ақпанға.
Патологиялық анатомия саласында қызметін жүзеге асырылған
ұйымның есебі
20__ жыл
1100          1. Есепті жылдың соңында ұйымдардың штат лауазымдары
Атауы
Жолдың №
Ұйым бойынша лауазымдардың саны
Бос емес лауазымдардағы жеке тұлғалардың (негізгі қызметкерлердің саны)
штаттық
қамтылғаны
А
Б
1
3
Дәрігерлер - барлығы …………
01
Медициналық емес жоғарғы білім мамандары - барлығы
02
Орта медицина персоналы - барлығы
03
Медициналық емес орта білімі бар мамандары - барлығы
04
Кіші персонал
05
Басқа персонал
06
Барлық лауазымдар
07
1200               ПАТОЛОГОАНАТОМИЯЛЫҚ БЮРО ҚЫЗМЕТІ
Атауы
Жолдың №
Барлығы
Оның ішінде стационарда қайтыс болғандар
Клиникалық және патологоанатомиялық диагноздардың сәйкес келмеуі (2-ші бағаннан)
А
1
1
2
3
Қайтыс болғандарды патологоанатомиялық зерттеулердің саны
01
оның ішінде балалар (0-17 жасты қоса алғанда)
оның ішінде:
02

1001     Число выбывших по достижении 16 лет (1) _______ и выехавшие (2) __________ из них до 3-х лет
Руководитель ___________________
Исполнитель ____________, телефон ________         Дата "__"_______ 20__ года
Приложение 3
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября  2011 г. № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 53
годовая
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Дезинфекционные станции на бюджете в ДГСЭН
(УГСЭН) областей (городов) - 5 января;
2. ДГСЭН областей (городов) в РСЭС к 10 января
3. РСЭС в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан к 10 февраля
Отчет о штатных должностях дезинфекционной станции
20 ________ год
1100 1. Штатные должности организации на конец отчетного года
Наименование должности
строки
Число должностей
по организации
Число
физических лиц
(основных
работников) на
занятых
должностях
штатных
занятых
А
Б
1
2
3
Врачи всего
01
Специалисты с высшим
немедицинским образованием -
всего
02
Средний медперсонал - всего
03
Специалисты со средним
немедицинским образованием -
всего
04
Младший персонал
05
Прочий персонал
06
Всего должностей
07
Руководитель ___________________________
Исполнитель _________ ,телефон _________
Дата "__" _____ 20 ___ года
Приложение 3
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября  2011 г. № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 54
годовая
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Филиалы республиканского центраразвития
здравоохранения (бюро медицинской статистики) в
местный орган государственного управления
здравоохранением - 5 января
2. Местный орган государственного управления
здравоохранением - в Минздра РК к 10 февраля
ОТЧЕТ О ШТАТНЫХ ДОЛЖНОСТЯХ
РЕСПУБЛИКАНСКОГО ЦЕНТРА РАЗВИТИЯ ЗДРАВООХРАНЕНИЯ И ИХ
ТЕРРИТОРИАЛЬНЫХ ФИЛИАЛОВ (БЮРО МЕДИЦИНСКОЙ СТАТИСТИКИ)
20 ___ год
1100
Наименование должности
строки
Число должностей по
организации
Число
физических лиц
(основных
работников) на
занятых
должностях
штатных
А
Б
1
Врачи, всего
01
в том числе
руководители организации
02
заместители руководителя
03
Специалисты с высшим
немедицинским образованием -
всего
04
Средний медперсонал (со
средним медицинским и
фармацевтическим образованием)
- всего
05
Специалисты со средним
специальным немедицинским
образованием - всего
06
Прочий персонал
07
Всего должностей
08
Руководитель ___________________________
Исполнитель _________ ,телефон _________
Дата "__" _____ 20 ___ года
Приложение 3
Утверждено приказом
и.о. Министра здравоохранения
Республики Казахстан
от 12 сентября 2011 года № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________
наименование, адрес
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан "О здоровье народа и системе здравоохранения"
Форма 55
годовая
Сноска. Форма 55 в редакции приказа Министра здравоохранения РК от 28.09.2012 № 663 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
КОД ОКПО
Представляет:
1. Паталогоанатомическое бюро главному
врачу района (города) - 5 января;
2. Главный врач района (города) - местному
органу государственного управления
здравоохранением 10 января;
3. Местный орган государственного
управления здравоохранением области
в Министерство здравоохранения РК к 10
февраля.
Отчет организации, осуществляющей деятельность
в сфере патологической анатомии
20__ год
1100   1. Штатные должности организации на конец отчетного года
Наименование должности
№ строки
Число должностей по
организации
Число физических лиц
(основных работников)
на занятых должностях
штатных
занятых
А
Б
1
2
3
Врачи всего.............
01
Специалисты с высшим
немедицинским
образованием - всего....
02
Средний медперсонал -
всего
03
Специалисты со средним
немедицинским
образованием - всего.....
04
Младший персонал.........
05
Прочий персонал..........
06
Всего должностей.........
07
1200               ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ ПАТОЛОГОАНАТОМИЧЕСКОГО БЮРО
Наименование
№ строки
Всего
в том
числе
умерших в
стационаре
из гр 2 число
расхождений
клинических и
патологоана-
томических
диагнозов
А
Б
1
2
3
Число патологоанатомических исследований
умерших
01
в том числе- детей (0-14 лет
включительно)
из них:
02

0-6 тәулік жастағы шетінеген нәрестелер
03
7 тәуліктен 11 ай 29 күн аралығында қайтыс болған балалар
04
Өлі туғандарды ашып көру саны
05
жүктіліктің 22-27 апталық мерзімінде туған нәрестелер кесіліп көрілді
06
1201
секциялық материалдарды патологиялық-гистологиялық зерттеулер саны 3 _________,
Науқастардың операциялық және биопсиялық материалдарын патологиялық-гистологиялық зерттеулер саны, барлығы 4 ________, соның ішінде емханадан 5 ________________.
Басшы __________________
Орындаушы ______________ телефон № ______ Күні 20__ ж. «___» ________
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Құпиялығына ақпаратты алушы кепілдік береді
Кім ұсынады ____________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
КҰЖЖ КОДЫ
59-нысан
Жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
Ұсынады:
1.Денсаулық сақтау жүйесінің амбулаториялық-емханалық көмек
көрсететін ұйымдар ауданның (қалалық) бас дәрігеріне - 5
қаңтарда;
2. Ауданның (қаланың) бас дәрігері жинақ есепті денсаулық
сақтауды мемлекеттік басқару жергілікті (облыс, қала) органына
- 10 қаңтарда;
3.Басқа министрліктердің, ведомстволардың
амбулаториялық-емханалық көмек көрсететін ұйымдары барлық
меншік нысандарын - жоғарыда орналасқан ұйымның орналасқан жері
бойынша денсаулық сақтауды мемлекеттік басқару жергілікті
(облыс, қала) органына -5 қаңтарда;
4. Денсаулық сақтауды мемлекеттік басқару жергілікті органдары
облыстың, Астана мен Алматы қалаларының статистика
департаменттеріне және ҚР ДСМ - 10 ақпанда
5.Қазақстан Республикасы      Денсаулық сақтау министрлігі
жинақ есепті - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігіне -
1 сәуірде.
Жарақаттар, уланулар және сыртқы себептердің әсерінің кейбір басқа салдары туралы есеп
20 ____ жыл

новорожденных, умерших в возрасте 0-6
суток
03
детей, умерших в возрасте 7 дней -
11 месяцев 29 дней
04
Число вскрытий мертворожденных
05
Вскрыто новорожденных, родившихся при
сроке беременности 22-27 недель...
06
1201
Число обслуживаемых организаций 1 ___#1___, в том числе самостоятельных поликлиник (амбулаторий) 2 ___#2____ число патолого-гистологических исследований секционного материала 3 ___#3________,
Число патолого-гистологических исследований операционного и биопсийного материала у больных, всего 4 ___#4_____, в том числе из поликлиники 5 _____#5___________.
Фамилия и № телефона исполнителя ____________________________
Руководитель ______________________
Дата "____"_______________20___ года
Исполнитель ______________, тел ____________
Приложение 3
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября  2011 г. № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 59
годовая
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Организации, оказывающие амбулаторно -
поликлиническую помощь, системы здравоохранения
главному врачу района (города) - 5 января;
2. Главный врач района (города) сводный отчет
местному органу государственного управления
здравоохранением (области, города) 10 января;
3. Организации, оказывающие амбулаторно -
поликлиническую помощь других министерств,
ведомств всех форм собственности - местному
органу государственного управления
здравоохранением (области, города) по месту
нахождения своей вышестоящей организации - 5
января;
4. Местные органы государственного управления
здравоохранением сводный отчет по городу,
области - департаменты статистики области, гг.
Астаны и Алматы и в МЗ РК - к 10 февраля;
5. Министерство здравоохранения РК - сводные
отчеты - Агенству РК по статистике 1 апреля.
ОТЧЕТ
О ТРАВМАХ, ОТРАВЛЕНИЯХ И НЕКОТОРЫХ ДРУГИХ ПОСЛЕДСТВИЯХ
ВОЗДЕЙСТВИЯ ВНЕШНИХ ПРИЧИН
за ________ 20 _____ год

Т80-Т88
Е
31
Ә
32
жарақаттардың, уланулардын және басқа сыртқы әсерлердің зардаптары
Т90-Т98
Е
33
Ә
34
басқалар
Т08-Т19, Т66-Т75,3, Т75.8,  Т78-Т79
М
35
Ж
36
3. ЕРЕСЕКТЕР (18 жаста және одан үлкен)
3000
Жарақаттар, уланулар, және сыртқы себептер әсерінен болған кейбір басқа зардаптар
Х қайта қараудың ХБЖ бойынша шифры
Науқас жынысы
жолдың №
Ересектерде (18 жаста және одан үлкен)
Өндіріспен байланысты
Өндіріспен байланыссыз
Өндірістік
ауыл шарушылықтық
құрлыста
жол-көліктік
тұрмыстағы
көшедегі
жол-көліктік
спорттық
жиынтығы
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
8
9
БАРЛЫҒЫ, соның ішінде:
S00-Т98
Е
1
Ә
2
бас жарақаты
S00-S09
Е
3
Ә
4
мойын жарақаты
S10-S19
Е
5
Ә
6
кеуде қуысының жарақаты
S20-S29
Е
7
Ә
8
іштің, арқаның төменгі бөлігі, омыртқа мен жамбастың бел бөлігінің жарақаты
S30-S39
Е
9
Ә
10
қолдың жарақаты
S40-S69
Е
11
Ә
12
аяқтың жарақаты
S70-S99
Е
13
Ә
14
көп бөлікті жарақаттар
Т00-Т07
Е
15
Ә
16
термиялық және химиялық күйіктер
Т20-Т32
Е
17
Ә
18
үсіктер
Т33-Т35
Е
19
Ә
20
уланулар
Т36-Т65
Е
21
Ә
22
қатал қарым-қатынас синдромы, соның ішінде:
Т74
Е
23
Ә
24
сексуалды қатігездік
Т74,2
Е
25
Ә
26
анықталмаған қатал қарым-қатынас синдромы
Т74,9
Е
27
Ә
28
электржарақаттар
Т 75.4
Е
29
Ә
30
басқа топтарда жіктелмеген хирургиялық және терапиялық әрекеттердің асқынулары
Т80-Т88
Е
31
Ә
32
жарақаттардың, уланулардын және басқа сыртқы әсерлердің зардаптары
Т90-Т98
Е
33
Ә
34
басқалар
Т08-Т19, Т66-Т75,3, Т75.8,  Т78-Т79
М
35
Ж
36
3. ЕРЕСЕКТЕР (60 жаста және одан үлкен)
4000
Жарақаттар, уланулар, және сыртқы себептер әсерінен болған кейбір басқа зардаптар
Х қайта қараудың ХБЖ бойынша шифры
Науқас жынысы
жолдың №
Ересектерде (60 жаста және одан үлкен)
Өндіріспен байланысты
Өндіріспен байланыссыз
жиынтығы
Өндірістік
ауыл шарушылықтық
құрлыста
жол-көліктік
тұрмыстағы
көшедегі
жол-көліктік
спорттық
А
Б
В
Г
1
2
3
4
5
6
7
8
9
БАРЛЫҒЫ, соның ішінде:
S00-Т98
Е
1
Ә
2
бас жарақаты
S00-S09
Е
3
Ә
4
мойын жарақаты
S10-S19
Е
5
Ә
6
кеуде қуысының жарақаты
S20-S29
Е
7
Ә
8
іштің, арқаның төменгі бөлігі, омыртқа мен жамбастың бел бөлігінің жарақаты
S30-S39
Е
9
Ә
10
қолдың жарақаты
S40-S69
Е
11
Ә
12
аяқтың жарақаты
S70-S99
Е
13
Ә
14
көп бөлікті жарақаттар
Т00-Т07
Е
15
Ә
16
термиялық және химиялық күйіктер
Т20-Т32
Е
17
Ә
18
үсіктер
Т33-Т35
Е
19
Ә
20
уланулар
Т36-Т65
Е
21
Ә
22
қатал қарым-қатынас синдромы, соның ішінде:
Т 74
Е
23
Ә
24
сексуалды қатігездік
Т 74,2
Е
25
Ә
26
анықталмаған қатал қарым-қатынас синдромы
Т 74,9
Е
27
Ә
28
электржарақаттар
Т 75.4
Е
29
Ә
30
басқа топтарда жіктелмеген хирургиялық және терапиялық әрекеттердің асқынулары
Т80-Т88
Е
31
Ә
32
жарақаттардың, уланулардын және басқа сыртқы әсерлердің зардаптары
Т90-Т98
Е
33
Ә
34
басқалар
Т08-Т19, Т66-Т75,3, Т75.8,  Т78-Т79
М
35
Ж
36
Басшы______________________________
Орындаушы______________ телефон № _____ Күні 20 ___ ж. "___" _______
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі
№ 616 бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Ақпарат алушы құпиялыққа кепілдік береді
Кім ұсынды_______________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
60-нысан
Жылдық
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
ҚҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1.Амбулаторлық-емханалық көмек көрсететін ұйымдар ауданның (
қаланың) бас дәрігеріне - 5 қаңтарда

Т80-Т88
М
31
Ж
32
последствия травм,
отравлений и других
воздействий внешних причин
Т90-Т98
М
33
Ж
34
прочие
Т08-Т19,
Т66-Т75.0,
Т75.1, Т75.2,
Т75.3,Т75.8,
Т78-Т79
М
35
Ж
36
Продолжение таблицы
У подростков (с 15 до 17 лет)
связанные с производством
не связанные с производством
спортив-
ные
Итого
в
промышле
- нности
в
сельском
хозяйстве
на
строи-
тельстве
дорожно
транс-
портные
бытовые
уличные
дорожно-
транс-
портные
школьные
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
3. ВЗРОСЛЫЕ (от 18 лет и старше)
3000                                                     Случаи
Травмы, отравления и некоторые
другие последствия воздействия
внешних причин
Код по МКБ
Х пересмотра
Пол
больного
№ строки
А
Б
В
Г
ВСЕГО, в том числе:
S00-Т98
М
1
Ж
2
травма головы
S00 - S09
М
3
Ж
4
травмы шеи
S10 - S19
М
5
Ж
6
травмы грудной клетки
S20- S29
М
7
Ж
8
травмы живота, нижней части
спины, поясничного отдела
позвоночника и таза
S30 - S 39
М
9
Ж
10
травмы верхней конечности
S 40- S 69
М
11
Ж
12
травмы нижней конечности
S 70 - S 99
М
13
Ж
14
травмы множественной локализации
Т 00- Т07
М
15
Ж
16
термические и химические ожоги
Т20- Т32
М
17
Ж
18
отморожения
Т 33-Т35
М
19
Ж
20
отравления
Т 36- Т 65
М
21
Ж
22
синдром жестокого обращения, в
том числе:
Т74
М
23
Ж
24
сексуальная жестокость
Т74,2
М
25
Ж
26
синдром неуточненного жестокого
обращения
Т74,9
М
27
Ж
28
электротравмы
Т 75,4
М
29
Ж
30
осложнения хирургических и
терапевтических вмешательств, не
классифицированные в других
рубриках
Т80-Т88
М
31
Ж
32
последствия травм, отравлений и
других воздействий внешних причин
Т90-Т98
М
33
Ж
34
прочие
Т08-Т19, Т66-Т75.0,
Т75.1, Т75.2,
Т75.3,Т75.8,
Т78-Т79
М
35
Ж
36
Продолжение таблицы
У взрослых (18 лет и старше)
связанные с производством
не связанные с производством
Итого
в промышле-
нности
в
сельском
хозяйстве
на
строи-
тельстве
дорожно-
транс-
портные
бытовые
уличные
дорожно-
транс-
портные
спортивные
1
2
3
4
5
6
7
8
9
4. ВЗРОСЛЫЕ (от 60 лет и старше)
4000                                                       Случаи
Травмы, отравления и
некоторые другие последствия
воздействия внешних причин
Код по МКБ
Х пересмотра
Пол
больного
№ строки
А
Б
В
Г
ВСЕГО, в том числе:
S00-Т98
М
1
Ж
2
травма головы
S00 - S09
М
3
Ж
4
травмы шеи
S10 - S19
М
5
Ж
6
травмы грудной клетки
S20- S29
М
7
Ж
8
травмы живота, нижней части
спины, поясничного отдела
позвоночника и таза
S30 - S 39
М
9
Ж
10
травмы верхней конечности
S 40- S 69
М
11
Ж
12
травмы нижней конечности
S 70 - S 99
М
13
Ж
14
травмы множественной
локализации
Т 00- Т07
М
15
Ж
16
термические и химические
ожоги
Т20- Т32
М
17
Ж
18
отморожения
Т 33-Т35
М
19
Ж
20
отравления
Т 36- Т 65
М
21
Ж
22
синдром жестокого обращения,
в том числе:
Т74
М
23
Ж
24
сексуальная жестокость
Т74,2
М
25
Ж
26
синдром неуточненного
жестокого обращения
Т74,9
М
27
Ж
28
электротравмы
Т 75,4
М
29
Ж
30
осложнения хирургических и
терапевтических вмешательств,
не классифицированные в
других рубриках
Т80-Т88
М
31
Ж
32
последствия травм, отравлений
и других воздействий внешних
причин
Т90-Т98
М
33
Ж
34
прочие
Т08-Т19,
Т66-Т75.0,Т75.1,
Т75.2,Т75.3,Т75.8,
Т78-Т79
М
35
Ж
36
Продолжение таблицы
У взрослых (60 лет и старше)
связанные с производством
не связанные с производством
Итого
в промышле-
нности
в
сельском
хозяйстве
на
строи-
тельстве
дорожно-
транс-
портные
бытовые
уличные
дорожно-
транс-
портные
спортивные
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Руководитель ___________________________
Исполнитель _________ ,телефон _________
Дата "__" _____ 20 ___ года
Приложение 3
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября  2011 г. № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 60
годовая
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Организации, оказывающие амбулаторно -
поликлиническую помощь, главному врачу района
(города) - 5 января;

2. Ауданның (қаланың) бас дәрігерінің жиынтық есебі - денсаулық
сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті органына 10 қаңтарда
3.Басқа министрліктердің, ведомстволардың амбулаторлық-
мханалық көмек көрсететін ұйымдары барлық меншік нысандарын -
орналасқан жері бойынша денсаулық сақтауды мемлекеттік
басқарудың жергілікті органына - 5 қаңтарда
4. Денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті
органдары жиынтық есепті облыстық, Астана және Алматы
қалаларының статистика департаменттеріне және ҚР Денсаулық
сақтау министрлігіне - 10 ақпанда
5. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі жиынтық
есептерді - ҚР Статистика агенттігі - 1 сәуірде
Жасөспірімдерді (15-17 жастағы балаларды қоса алғанда), жоғары оқу орындарының студенттері мен арнаулы орта оқу орындарының оқушыларын диспансерлеу туралы есеп
20 ____ жыл
1000  Науқас жасөспірімдер саны және оларды диспансерлік бақылау
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
15 жастағы тұлғаларды медициналық тексеру кезінде анықталған аурулармен тіркелген науқас жасөспірімдер
Есептік жыл басында диспансерлік тіркеуде тұрғандар
барлығы
оның ішінде
барлығы
оның ішінде
ер балалар
қыздар
ер балалар
қыздар
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Барлығы (жеке тұлға):
1
Х
о.і жасөспірімдерде: өнеркәсіпте, құрылыста, басқа салада істейтіндер
2
Х
ауыл шаруашылығында жұмыс істейтіндер
3
Х
оқушыларда: кәсіби техникалық білім
4
Х
арнаулы орта оқу орны
5
Х
жалпы білім беру мектебі
6
Х
басқалар
7
Х
кестенің жалғасы
Есептік жылда
Диспансерлік бақылауға қайтадан алынғандар
Есептік жыл бойында диспансерлік тіркеуден шығарылғандар
Есептік жыл соңында диспансерлік тіркеуде тұрғандар
барлығы
оның ішінде
барлығы
оның ішінде
барлығы
оның ішінде
ер балалар
қыздар
ер балалар
қыздар
ер балалар
қыздар
7
8
9
10
11
12
13
14
15
1001 Жасөспірімдердің аурулары және оларды диспансерлік бақылау
Жеке аурулар тобы мен нозологиялық түрінің атауы
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифрі
15 жастағы тұлғаларды медициналық тексеру кезінде аурулары анықталған тіркелген науқас жасөспірімдер

2. Главный врач района (города) сводный отчет -
местному органу государственного управления
здравоохранением к 10 января;
3. Организации, оказывающие амбулаторно
-поликлиническую помощь, других министерств,
ведомств и всех форм собственности - местному
органу государственного управления
здравоохранением (области, города) по месту
нахождения организации и своей вышестоящей 5
января;
4. Местные органы государственного управления
здравоохранением сводный отчет в департаменты
статистики области, гг. Астаны и Алматы и
Минздрав РК - к 10 февраля;
5. Минздрав РК сводные отчеты - Агенству РК по
статистике 1 апреля
ОТЧЕТ О ДИСПАНСЕРИЗАЦИИ ПОДРОСТКОВ
(дети 15-17 лет включительно), СТУДЕНТОВ ВЫСШИХ УЧЕБНЫХ
ЗАВЕДЕНИЙ И УЧАЩИХСЯ СРЕДНИХ СПЕЦИАЛЬНЫХ УЧЕБНЫХ ЗАВЕДЕНИЙ
20 ____ год
1000     Число подростков с заболеваниями и диспансерное
наблюдение за ними
строки
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
Зарегистрировано
больных подростков с
заболеваниями,
выявленных при
медицинском
освидетельствовании
лиц в возрасте 15-ти
лет
Состояло под
диспансерным
наблюдением на начало
отчетного года
всего
из них
всего
из них
юношей
девушек
юношей
девушек
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Всего
(физических лиц)
01
Х
в т.ч.
у подростков:
работающих в
промышленности,
строительстве и
прочих отраслях
02
Х
работающих в
сельском
хозяйстве
03
Х
учащихся:
системы профтех-
образования
04
Х
специальных
средних учебных
заведений
05
Х
обще-
образовательных
школ
06
Х
Прочие
07
Х
Продолжение таблицы
В отчетном году
Состоит под диспансерным
наблюдением на конец
отчетного года
вновь взято под
диспансерное наблюдение
снято с диспансерного
наблюдения всего в
течение отчетного года
всего
из них
всего
из них
всего
из них
юношей
девушек
юношей
девушек
юношей
девушек
7
8
9
10
11
12
13
14
15
1001     Заболевания у подростков и диспансерное наблюдение за ними
Наименвание
отдельных групп
болезней и
нозологических
форм
строки
Шифр по МКБ
Х пересмотра
Число заболеваний,
выявленных при
медицинском
освидетельствовании
у лиц в возрасте
15-лет
Число заболеваний у

Есептік жыл басында диспансерлік тіркеуде тұрған жасөспірімдер (15-18 жас)ауруларының саны
барлығы
оның ішінде
барлығы
оның ішінде
ер балалар
қыздар
ер балалар
қыздар
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Барлық аурулар
1
А00-Т98
өкпе және тыныс ағзалары туберкулезі
2
А15, А16
ішкі секреция жүйесінің аурулары
3
Е00-Е90
оның ішінде қант диабеті
3.1
Е10-Е14
психикалық және тәртіптік бұзылыстар
4
Ғ00-Ғ99
оның ішінде: шизофрения
04.1
F20-F29
Ақыл кемістігі
04.2
F70-F79
Балалық және жеткіншектік кезеңдерде байқалатын мінез-құлықтық және эмоциялық бұзылулар
04.3
F90-F98
оның ішінде: энурез
04.4
F98
Психикалық бұзылуларсыз эпилепсия
05
G40-G41
Перифериялық нерв жүйесінің аурулары
06
G50-G64, G70-G73
рефракция мен аккомодацияның бұзылуы
07
H52
Созылмалы отит
08
H66.1-4,9 H65.2-4,9
Жіті құздамалық қызба
09
I00-I02
жүректің созылмалы құздама аурулары
10
I05-I09
қан қысымының жоғарлауымен сипатталатын аурулар
11
I10-I13
бадамша бездер мен аденоидтардың созылмалы аурулары
12
I35
демікпе
13
J45,J46
асқазанның және ұлтабардың ойық жарасы
14
К25-К27
асқазанның және ұлтабардың қабынуы, асқазанның функционалды бұзылуы
15
К29, К30, К31, 0,3, К31.8,9
шап және басқа іш қуыс ағзаларындағы гангренасыз және ішектің жіті бітелуінсіз жарықтар
16

подростков (15-18)лет,
состоящих под
диспансерным
наблюдением на начало
отчетного года
всего
из них
всего
из них
юношей
девушек
юношей
девушек
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
Всего
заболеваний
01
А00-Т98
туберкулез
легих и других
органов дыхания
02
А15, А16
болезни
эндокринных
желез,
03
Е00-Е90
в том числе
сахарный диабет
3.1
Е10-Е14
психические и
поведенческие
расстройства
04
F00-F99
в том числе
шизофрения
4.1
F20-F29
умственная
отсталость
4.2
F70-F79
неврозы,
психопатии и
другие
психические
расстройства
непсихо-
тического
характера,
задержки
развития
4.3
F90-F98
в т.ч. энурез
4.4
F98
эпилепсия без
психических
расстройств
05
G40-G41
болезни
периферической
нервной
системы
06
G50-G64,
G70-G73
нарушение
рефракции
и аккомодации
07
H52
отит
хронический
08
H66.1-4,9
Н65.2-4,9
острая
ревматическая
лихорадка
09
I00-I02
хронические
ревматические
болезни сердца
10
I05-I09
эссенциальная
гипертония,
гипертоничес-
кая болезнь
11
I10-I13
хронические
болезни
миндалин и
аденоидов
J35
бронхиальная
астма
13
J45, J46
язва желудка и
две-
надцатиперстной
кишки
14
K25-K27
гастрит и
дуоденит,
функциональные
расстройства
желудка
15
K29, K30,
K31.0,3,
K31.8,9
паховая и
другие виды
грыж брюшной
полости без
упоминания
о непро-
ходимости и
гангрене
16

К40-К46
өт жолы, ұйқы без және бауыр аурулары
17
К70-К77, К80-К87
гломерулалық, бүйректің тұтікше интерстициалды аурулары және бүйрек жетіспеушілігі
18
N00-N19
атабез шемені
19
N43
етеккірдің бұзылуы
20
N91-N93
х
х
экземалар мен дерматиттер
21
L20-L30
ревматоидтты артрит, шорбуынды спондилортрит, дәнекер тіннің таралған аурулары
22
M05,M09,M45
қан және қан айналым жүйесінің туа біткен ауытқулары
23
Q20-Q28
А00-Т98 аралығында тізімге енбеген басқа аурулар
24
кестенің жалғасы
Есептік жыл бойынша диспансерлік бақылауға қайтадан алынған жасөспірімдер (15-18 жас)ауруларының саны
Есептік жыл бойында диспансерлік тіркеуден шығарылған жасөспірімдер (15-18 жас)ауруларының саны
Есептік жыл соңында диспансерлік тіркеуде тұрған жасөспірімдер (15-18 жас) ауруларының саны
барлығы
оның ішінде
барлығы
оның ішінде
барлығы
оның ішінде
ер балалар
қыздар
ер балалар
қыздар
ер балалар
қыздар
7
8
9
10
11
12
13
14
15
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
1002 Ауылдық шаруашылықта жұмыс істейтіндерден басқасы.
Есептік жылда балалар емханасынан берілген диспансерлік бақылаудағы жасөспірімдер саны 1_____________, ,
ОАБ және басқа ұйымдағы педиатрлардан 2____________
1003 Есепті жылда диспансерлік бақылаудағы науқастардың ішінен ауруханаға жатқызылды 1__________
оның ішінде ер балалар 2____________; санаторлы-курорттық емделуге жіберілгендер 3____________, о.і. ер балалар 4________;
операциялық емді қажететкендер 5_______;о.і. ер балалар 6___________; операция жасалынды 7____________,
о.і. ер балалар 8________;көру қабілетін коррекциялауды қажет етеді 9_____________;о.і. ер балалар 10________;
коррекциялық көзілдіріктермен қамтамасыз етілді 11 _____________;о.і. ер балалар 12________;
Диспансерлік бақылаудан шықты, барлығы 13__________,о.і. ер балалар14________;
18 жасқа толуына байланысты бақылаудан шықты 15_____________, о.і. ер балалар 16________;
емделуді аяқтамай бақылаудан шықты 17 ___________,о.і. ер балалар 18________;
емделуге келмеді 19 ____________,о.і. ер балалар 20________;
емделу аяқталғанда 21 ____________,о.і. ер балалар 22________;
2000 ЖОО студентердің және орташа арнайф оқу орындарының оқушыларының аурулары және оларды диспансерлі бақылау
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
Медициналық тексеру және диспансерлеу кезінде анықталып тіркелген сырқаттарымен ауыратын студенттер мен оқушылар
Есептік жыл басында диспансерлік тіркеуде тұрғандар
Есептік жылда
Есептік жыл соңында диспансерлік тіркеуде тұрғандар
Диспансерлік бақылауға қайтадан алынғандар
Есептік жыл бойында диспансерлік тіркеуден шығарылғандар
А
Б
В
1
2
3
4
5

K40-K46
болезни печени,
желчного пузыря
и поджелудочной
железы
17
K70-K77, K80-K87
гломерулярные,
тубуло-
интерсти-
циальные
болезни почек и
почечная
недостаточность
18
N00-N19
водянка яичка
19
N43
расстройства
менструации
20
N91-N93
Х
Х
экземы и
дерматиты
21
L20-L30
ревматоидный
артрит,
анкилозирующий
спондилортрит,
диффузные
заболевания
соединительной
ткани
22
M05, M09,
М45
врожденные
аномалии сердца
и другие
врожденные
аномалии
системы
кровообращения
23
Q20-Q28
прочие болезни,
невошедшие в
перечень
А00-Т98
24
Число заболеваний у
подростков
(15-18)лет, вновь
взятых под
диспансерное
наблюдение в течение
отчетного года
Число заболеваний у
подростков (15-18) лет,
снятых с диспансерного
наблюдения в течение
отчетного года
Число заболеваний у подростков
(15-18)лет, состоящих под
диспансерным наблюдением на
конец отчетного года
всего
из них
всего
из них
всего
из них
юношей
девушек
юношей
девушек
юношей
девушек
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
Х
1002 Кроме работающих в сельском хозяйстве. Из числа подростков,
взятых под диспансерное наблюдение в отчетном году, переданы детскими
поликлиниками (4/1 __#1___, педиатрами ЦРБ и других организаций 2
___#2___
1003 Из общего числа больных, состоявших в отчетном году под
диспансерным наблюдением, было госпитализировано 1 ___#1____,
в том числе юношей 2 ___#2____;
направлено на санаторно-курортное лечение 3 ___#3____
, в т.ч. юношей 4 _#4___ нуждалось в оперативном лечении 5 __#5___,
в том числе юношей 6 ___#6___; оперировано 7 ___#7____
, в т.ч. юношей 8 _#8___ нуждалось в коррекции зрения 9 ___#9____,
в том числе юношей 10 ___#10___; обеспечено коррегирующими очками 11
___#11_____ в том числе юношей 12 ___#12_____.
Снято с диспансерного наблюдения всего 13 ___#13_____, в том числе
юношей 14 ___#14_____  из общего числа снято в связи с достижением
18 лет 15 ___#15____, в том числе юношей 16 ___#16____;
выбыло не закончив лечение 17 ___#17______ в том числе юношей 18
___#18____. Не явилось на лечение 19 _____#19_____, в том числе
юношей 20 _____#20______; по окончании лечения 21____;в том числе юношей 22
2000     Заболевания у студентов ВУЗов и учащихся средних специальных
учебных заведений* и диспансерное наблюдение за ними
строки
Шифр по
МКБ Х
пересмотра
Зарегистрировано
больных студентов и
учащихся с
заболеваниями,
выявленных при
медицинском
освидетельствовании
и диспансеризации
Состояло под
диспансерным
наблюдением на
начало отчетного
года
А
Б
В
1
2
Всего
(физические лица)
01
Х

2001
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
Медициналық тексеру және диспансерлеу кезінде анықталған сырқаттар саны
Есептік жыл басында диспансерлік тіркеуде тұрғандар ауруларының саны
Есептік жылда
Есептік жыл соңында диспансерлік тіркеуде тұрған тұлғалардың ауруларының саны
Есептік жыл бойынша диспансерлік бақылауға қайтадан алынған аурулар саны
Есептік жыл бойында диспансерлік тіркеуден шығарылған тұлғалардың ауруларының саны
А
Б
В
1
2
3
4
5
Барлық аурулар
1
А00-Т98
ішкі секреция жүйесінің аурулары
2
Е00-Е90
оның ішінде қант диабеті
2.1
Е10-Е14
х
Психикалық бұзылуларсыз эпилепсия
3
G40-G41
х
Перифериялық нерв жүйесінің аурулары
4
G50-G64, G70-G73
рефракция мен аккомодацияның бұзылуы
5
H52
Созылмалы отит
6
H66.1-4,9 H65.2-4,9
Жіті құздамалық қызба
7
I00-I02
х
жүректің созылмалы құздама аурулары
8
I05-I09
х
қан қысымының жоғарлауымен сипатталатын аурулар
9
I10-I13
бадамша бездер мен аденоидтардың созылмалы аурулары
10
J35
демікпе
11
J45,J46
х
асқазанның және ұлтабардың ойық жарасы
12
К25-К27
асқазанның және ұлтабардың қабынуы, асқазанның функционалды бұзылуы
13
К29, К30, К31, 0,3, К31.8,9
шап және басқа іш қуыс ағзаларындағы гангренасыз және ішектің жіті бітелуінсіз жарықтар
14

2001
строки
Шифр по МКБ
Х
пересмотра
Число заболеваний,
выявленных при
медицинском
освидетельствовании
и диспансеризации
Число заболеваний у
лиц, состоящих под
диспансерным
наблюдением на
начало отчетного
года
А
Б
В
1
2
Всего заболеваний
01
А00-Т98
из общего числа
заболеваний (из
стр.01):
болезни эндокринных
желез
02
E00-E90
в т.ч. сахарный
диабет
2.1
E10-E14
эпилепсия без
психических
расстройств
03
G40, G41
болезни перифериче-
ской нервной системы
04
G50-G64,
G70-G73
нарушение рефракции
и аккомодации
05
H52
отит хронический
06
Н65.2-4,9
H66.1-4,9
острая ревматическая
лихорадка
07
I00-I02
хронические ревмати-
ческие болезни
сердца
08
I05-I09
эссенциальная гипер-
тония,
гипертоническая
болезнь
09
I10-I13
хронические болезни
миндалин и аденоидов
10
J35
бронхиальная астма
11
J45, J46
язва желудка и две-
надцатиперстной кишки
12
K25-K27
гастрит и дуоденит,
функциональные рас-
стройства желудка
13
K29, K30,
K31.0,3,
K31.8,9
паховая и другие виды
грыж брюшной полости
без упоминания о
непроходимости и
гангрене
14

К40-К46
өт жолы, ұйқы без және бауыр аурулары
15
К70-К77, К80-К87
гломерулалық, бүйректің тұтікше интерстициалды аурулары және бүйрек жетіспеушілігі
16
N00-N19
атабез шемені
17
N43
етеккірдің бұзылуы
18
N91-N93
экземалар мен дерматиттер
19
L20-L30
ревматоидтты артрит, шорбуынды спондилортрит, дәнекер тіннің таралған аурулары
20
M05,M09,M45
х
қан және қан айналым жүйесінің туа біткен ауытқулары
21
Q20-Q28
х
А00-Т98 аралығындағы тізімге кірмеген басқа аурулар
22
Ескерту: Орташа кәсіби-техникалық мектептер арнайы оқу орнына жатпайды. Осы оқу орындағы диспансерлік бақылаудағы жасөспірім оқушылар туралы мәлімет 2000 және 2001 кестеге кірмейді.
2002 Студентер және ОАОО оқушылар есептен оқу бітіруіне байланысты шағарылды 1_______
2003 ӘСКЕРГЕ ШАҚЫРЫЛҒАНДАРДЫ ДИСПАНСЕРЛЕУ
Аурулар атауы
жолдың №
Х қайта қараудың ХАЖ бойынша шифры
Әскерге шақырылған науқастар саны
жыл басында бақылауда тұрғандар
есептілік кезінде қайта бекітілгендер
есептілік кезеңде бақылаудан шыққандар
емдеуге келмегендер
мерзімі ұзартылғандар (1-3 жылға)
жыл соңында бақылауда тұрғандар
барлығы
соның ішінде емдеу аяқталғанда
А
Б
В
1
2
3
4
5
6
7
Барлығы
01
А00-Т98
өкпе және тыныс ағзалары туберкулезі
02
A15, A16
Күйзелумен байланысты невроздық және соматоформалы бұзылулар
03
F40-F48
энурез
04
F98.0
перифериялық нерв жүйелерінің аурулары
05
G50-64 G73
Көз және бұлшықеттерінің, аккомодация мен рефракцияның аурулары
06
H00-H59
құлақ және жыланкөз аурулары
07
H60-H95
жүректің созылмалы ревматикалық аурулары
08
I05-I09
эссенциалдық гипертония
09
I10-I13
жоғарғы тыныс жолдарының аурулары
10
J00-J06, J35
оның ішінде созылмалы миндалин және аденоид аурулары
11
J35
асқазан және он екі елі ішек жарасы
12
K25 - K27
Гастрит және дуоденит, асқазанның бұзылуы
13
K29-K30  K31.0.3   K31.8.9
шаптың және құрсақ қуысы жараларының басқа түрлері
14

K40, K46
болезни печени,
желчного пузыря и
поджелудочной железы
15
K70, K77,
K80-K87
гломерулярные,
тубуло-
интерстициальные
болезни почек и
почечная
недостаточность
16
N00-N19
водянка яичка
17
N43
расстройства
менструации
18
N91, N93
экземы и дерматиты
19
L20-L30
ревматоидный артрит,
анкилозирующий
спондилоартрит,
диффузные заболевания
соединительной ткани
20
M05-M09,
М45
врожденные аномалии
сердца и другие врож-
денные аномалии сис-
темы кровообращения
21
Q20-Q28
прочие болезни, не
вошедшие в перечень
22
Продолжение таблицы
В отчетном году
Состоит под диспансерным
наблюдением на конец отчетного
года
вновь взято под
диспансерное
наблюдение
снято с диспансерного
наблюдения всего в
течение отчетного года
3
4
5
В отчетном году
Число заболеваний у лиц,
состоящих под диспансерным
наблюдением на конец отчетного
года
число заболеваний у
лиц, вновь взятых под
диспансерное
наблюдение
число заболеваний у
лиц, снятых с
диспансерного
наблюдения всего в
течение отчетного года
3
4
5
Х
Х
Х
Примечание*: Средние профессионально-технические школы не относятся к
средним специальным учебным заведениям. Сведения о подростках
учащихся этих учебных заведений, состоящих под диспасерным
наблюдением, в таблицы 2000 и 2001 не включаются.
2002 Снято с учета студентов и учащихся ССУЗов в связи с окончанием
учебного заведения 1 ___ # 1 ____
2003             ДИСПАНСЕРИЗАЦИЯ ПРИЗЫВНИКОВ
Название болезни
строки
Шифр по МКБ
Х пересмотра
Число больных призывников
состоящие под
наблюдением на
начало года
прикрепленных вновь за
отчетный период
А
Б
В
1
2
Всего
01
А00-Т98
в том числе:
туберкулез легких
и других органов
дыхания
02
A15, A16
невротические,
связанные со
стрессом и
соматоформные
расстройства
03
F40-F48
энурез
неорганической
природы
04
F98.0
болезни
периферической
нервной системы
05
G50-64 G73
болезни глаза и
его придатков,
нарушений
рефракции и
аккомодации
06
H00-H59
болезни уха и
сосцевидного
отростка
07
H60-H95
хронические
ревматические
болезни сердца
08
I05-I09
эссенциальная
гипертония
09
I10-I13
болезни верхних
дыхательных путей
10
J00-J06, J35
в том числе
хронические
болезни миндалин и
аденоидов
11
J35
гастрит и
дуоденит,
функциональные
расстройства
желудка
13
K29-K30
K31.0.3
K31.8.9
паховая и другие
виды грыж брюшной
полости
14

K40 - K46
Бауыр аурулары К80-К87 Өт қуығының, өт шығару жолдарының және ұйқыбездің аурулары Бауыр аурулары К80-К87 Өт қуығының, өт шығару жолдарының және ұйқыбездің аурулары Бауыр, өт қалтасы және ұйқыбез аурулары
15
K70 - K77   K80-K87
нефрит, нефротикалық синдром және нефроз
16
N00-N51
оның ішінде: аталық без шемені
17
N43
тері және теріасты шелмайының аурулары
18
L00-L99
бас сүйек ішіндегі жарақат салдары
19
Т90.5 (из S06)
тізбеге кірмеген басқа да аурулар
20
Одан басқа, дене дамуынан қалған, салмақ жетіспеушілігін бөлу
21
2004 - жедел емдеуде 1__#1___ олардың ішінде операция жасалғаны 2___#2____,
- в коррекции зрения 3___#3____, из них обеспечено коррегирующими очками 4___#4___,
- ауыз қуысы санациясында 5 __#5__, оның ішінде санацияланған 6___#6___
Басшы______________________________
Орындаушы______________ телефон № _____ Күні 20 ___ ж. "___" _______
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
міндетін атқарушының
2011 жылғы 12 қыркүйектегі № 616
бұйрығымен бекітілген
3-қосымша
Ақпарат алушы құпиялыққа кепілдік береді
Кім ұсынды _________________________________________________
(атауы және мекенжайы)
Әкімшілік деректерді жинауға арналған нысан
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Қазақстан Республикасының кодексіне сәйкес ақпарат ұсынылады
63-нысан
Жылдық
КҰЖЖ КОДЫ
Ұсынады:
1. Меншік нысанына және ведомстволық тиесілілігіне қарамастан
денсаулық сақтау ұйымдары -ауданның (қаланың) бас дәрігеріне 5
қаңтарда
2. Ауданның (қаланың), СЭС және денсаулық сақтаудың басқа да
облыстық бағыныстағы ұйымдардың бас дәрігерлері - денсаулық
сақтаудың мемлекеттік басқарудың жергелікті органына 5 қаңтарда
3. Меншік нысаны мен ведомстволық тиесілілігіне қарамастан
басқа да министрліктердің, ведомстволардың денсаулық сақтау
ұйымдары -облыстың, қаланың денсаулық сақтауды басқару органына
- орналасқан жері бойынша 5 қаңтарда;
4. Денсаулық сақтауды мемлекеттік басқарудың жергілікті
органдары денсаулық сақтау жүйесі бойынша деректерді көрсете
отырып, қала, облыс бойынша жиынтық есепті-облыстардың, Астана
және Алматы қалаларының статистика департаменттеріне және
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі - 10
ақпанда;
5. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі жиынтық
есепті - Қазақстан Республикасы Статистика агенттігіне - 1
сәуірде.
Қайта даярлау және біліктілікті арттыру
20 _____ жыл
Облыс __________________________________________
I. Дәрігерлер мен провизорларды қайта даярлау және біліктілігін арттыру
Мамандықтар атауы
жол №
Барлығы
оның ішінде
оқыту жоспары
оқытылды ( 3+4+5+6+7+8 бағаналар)
республикалық бюджет (РБ) қаражат есебінен
жергілікті бюджет (ЖБ) қаражат есебінен
бюджеттен тыс қаражат есебінен
біліктілікті арттыру
қайта даярлау
біліктілікті арттыру
қайта даярлау
біліктілікті арттыру
қайта даярлау
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Дәрігер мамандар:
1
Терапия (жасөспірімдер терапиясы, жедел және шұғыл медициналық көмек, диетолог қоса есептегенде)
2
Жалпы дәрігерлік практика/отбасылық дәрігер
3
ревматолог
4
Кардиолог, оның ішінде интервенциялықты қоса алғанда
5
Аллерголог және иммунолог (ересектердің, балалардың)
6
Гастроэнтеролог (ересектердің, балалардың)
7
Пульмонолог (ересектердің, балалардың)
8
Нефролог (ересектердің, балалардың)
9
Эндокринолог (ересектердің, балалардың)
10
Гематолог (ересектердің, балалардың)
11
Нефролог (ересектердің, балалардың)
12
Фтизиатр (ересектердің, балалардың)
13
Кәсіби патолог
14
Дерматовенеролог (ересектердің, балалардың)
15
Инфекционист (ересектердің, балалардың)
16
Невропатолог (ересектердің, балалардың)
17
Психиатр (нарколог, психотерапевт, сексопатолог, медициналық психолог, сот-психиатриялық сарапшы, сот-наркологлық сарапшы (ересектердің, балалардың)
18
Медициналық реабилитолог, қалпына келтіре емдеу (физиотерапия, емдік дене шынықтыру, курортолог) (ересектердің, балалардың)
19
Сәулелі терапия (радиолог)
20
Сәулелі диагностик (рентгенолог, компьютерлік және магнитті-резонанстық томография, ультрадыбыстык диагностика, радиоизотоптық диагностика)
21
Функциялық диагностика
22
Клиникалық зертханалық диагностика (КЗД)
23
Спорт медицинасы
24
геронтолог (гериатр)
25
Клиникалық фармаколог
26
Дәстүрлі терапия
27
Әуе және ғарыш медицинасы
28
Төтенше жағдайлар және апаттар медицинасы
29
Анестезиолог/реаниматолог (ересектердің, балалардың)
30
Жалпы хирург (торакалдық, абдоминалдық, трансплантологлық, колопроктологлық)
31
Ангиохирург (рентгенохирург, интервенциялық хирург) (ересектердің, балалардың)
32
Нейрохирург (ересектердің, балалардың)
33
Жақ сүйек-бет хирургы (ересектердің, балалардың)
34
Пластикалық хирург
35
Онколог (химиотерапевт, маммолог) (ересектердің, балалардың)
36
Травматолог-ортопедия (ересектердің, балалардың)
37
Уролог және андролог (ересектердің, балалардың)
38
Офтальмолог (ересектердің, балалардың)
39
Оториноларинголог (ересектердің, балалардың)
40
Патологоанатом (ересектердің, балалардың)
41
Сот-медициналық сарапшы
42
Трансфузиолог
43
Перфузиолог
44
Токсиколог (ересектердің, балалардың)
45
Педиатр (жедел және шұғыл медициналық көмек)
46
Неонатолог
47
Балалар хирургы (неонаталдық)
48
Акушер-гинеколог (балалар гинекологы)
49
Медицинская генетик
50
Стоматолог (ересектердің, балалардың)
51
Гигиенист-эпидемиолог (жалпы гигиена, енбек гигиенасы, балалар мен жасөспірімдер гигиенасы, тағам гигиенасы, коммуналдық гигиена, радиациялық гигиена, токсикология, эпидемиология, паразитология, бактериология, вирусология, микробиология)
52
Денсаулық сақтау менеджері
53
Денсаулық сақтауды ұйымдастырушы
54
Жоғары білімді мейірбике
55
Фармацевт (провизор)
56
Облысы _____________________________________
II. Орта  медицина және  фармацевтика  қызметкерлерін қайта даярлау (білімін жетілдіру) және біліктіліктілігін арттыру
Мамандықтардың атаулары
жол №
барлығы
оның ішінде
оқыту жоспары
оқытылды (3+4+5+6+7+8 бағандардан)
республикалық бюджет (РБ) қаражат есебінен
жергілікті бюджет (ЖБ) қаражат есебінен
бюджеттен тыс қаражат есебінен
біліктілікті арттыру
қайта даярлау
біліктілікті арттыру
қайта даярлау
біліктілікті арттыру
қайта даярлау
А
Б
1
2
3
4
5
6
7
8
Зертханашы (дәрігер-зертханашының көмекшісі)
1
Фельдшер (жалпы практика фельдшері)
2
Акушер (жалпы практика акушері)
3
Санитариялық фельдшер (санитариялық дәрігердің көмекшісі, зертханашы, эпидемиолог дәрігердің көмекшісі, энтомолог)
4
Тіс дәрігері (дантист, стоматологтың ассистенті)
5
Тіс технигі
6
Мейірбике, мамандандырылған мейірбике, жалпы практика мейірбикесі, СӨСҚ жөніндегі мейірбике, медицина статистигі)
7
Фармацевт (фармацевт ассистенті)
8
БАРЛЫҒЫ
Басшы______________________________
Орындаушы______________ телефон № _____ Күні 20 ___ ж. "__" _______

K40 - K46
болезни печени,
желчного пузыря и
поджелудочной
железы
15
K70 - K77
K80-K87
нефрит,
нефротический
синдром и нефроз
16
N00-N51
из низ:
водянка яичка
17
N43
болезни кожи и
подкожной
клетчатки
18
L00-L99
последствия
внутричерепной
травмы
19
Т90.5
(из S06)
прочие болезни, не
вошедшие в
перечень
20
Кроме
того,отстающие в
физическом
развитии, выделить
с дефицитом веса
21
Продолжение таблицы
Число больных призывников
выбывших из под
наблюдения за отчетный
период
не явившихся
на лечение
получивших
отсрочку
(1-3 года)
состоящих под наблюдением на
конец года
всего
в том числе по
окончанию
лечения
3
4
5
6
7
2004        - в оперативном лечении 1__#1___ из них оперировано
2___#2____,  - в коррекции зрения 3___#3____, из них обеспечено
коррегирующими очками 4___#4___, - в санации полости рта 5 __#5__, из
них санировано 6___#6___
Руководитель ___________________________
Исполнитель _________ ,телефон _________
Дата "__" _____ 20 ___ года
Приложение 3
Утверждено приказом и.о. Министра
здравоохранения Республики Казахстан
от 12 сентября  2011 г. № 616
Конфиденциальность гарантируется получателем информации
Кем представляется _________________________________________________
(наименование и адрес)
Форма 63
годовая
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Информация представляется в соответствии с Кодексом
Республики Казахстан
"О здоровье народа и системе здравоохранения"
КОД ОКПО
Представляют:
1. Субьекты здравоохранения не зависимо от форм
собственности и ведомственной принадлежности
главному врачу района (города) - до 5 января;
2. Главный врач района (города), СЭС и других
организаций областного подчинения системы
здравоохранения - местному органу
государственного управления здравоохранения - 5
января;
3. Организации здравоохранения других
министерств, ведомств независимо от форм
собственности и ведомственной принадлежности -
местному органу государственного управления
здравоохранения области, города - по месту
нахождения - 5 января;
4. Местные органы государственного управления
здравоохранения сводный отчет по городу, области
с выделением данных по системе здравоохранения -
департаменты статистики области, г.г. Астаны и
Алматы и в Министерство здравоохранения
Республики Казахстан к 10 февраля;
5. Министерство здравоохранения Республики
Казахстан сводный отчет - Агентству Республики
Казахстан по статистики 1 апреля
Переподготовка и повышение квалификации
20 _______ год
Область _______________________
I.Переподготовка и повышение квалификации
врачей и провизоров
Название специальностей
строки
ВСЕГО
план обучения
обучено
(графы 3+4+5+6+7+8)
А
Б
1
2
Врачи-специалисты:
1
терапевт (терапевт
подростковый, врач скорой и
неотложной медицинской помощи)
2
врач общей практики/семейный
врач
3
ревматолог
4
кардиолог, в том числе
интервенционный
5
аллерголог-иммунолог
(взрослый, детский)
6
гастроэнтеролог (взрослый,
детский)
7
пульмонолог (взрослый,
детский)
8
нефролог (взрослый, детский)
9
эндокринолог (взрослый,
детский)
10
гематолог (взрослый, детский)
11
нефролог (взрослый, детский)
12
фтизиатр (взрослый, детский)
13
профпатолог
14
дерматовенеролог (взрослый,
детский)
15
инфекционист (взрослый,
детский)
16
невропатолог (взрослый,
детский)
17
психиатр (нарколог,
психотерапевт, сексопатолог,
медицинский психолог,
судебно-психиатрический
эксперт,
судебно-наркоологический
эксперт)
18
медицинский реабилитолог
(физиотерапевт, врач по
лечебной физкультуре,
курортолог) (взрослый,
детский)
19
лучевой терапевт (радиолог)
20
лучевой диагност (рентгенолог,
врач по компьютерной и
магнитно-резонансной
томографии, ультразвуковой,
радиоизотопной диагностики)
21
функиональной диагностики
22
клинико- лабороторной
диагностики (КЛД)
23
спортивная медицина
24
геронтолог (гериатр)
25
клинический фармаколог
26
нетрадиционная терапия
27
авиационная и космическая
медицина
28
медицина чрезвычайных ситуаций
и катастроф
29
анестезиолог-реанимтаолог
(взрослый, детский)
30
хирург общий (торакальный,
абдоминальный, трансплантолог)
31
ангиохирург (рентгенохирург,
интервенционный хирург)
(взрослый, детский)
32
нейрохирург (взрослый,
детский)
33
челюстно-лицевой хирург
(взрослый, детский)
34
пластический хирург
35
онколог (химиотерапевт,
маммолог) (взрослый, детский)
36
травматолог-ортопед (взрослый,
детский)
37
уролог и андролог (взрослый,
детский)
38
офтальмолог (взрослый,
детский)
39
оториноларинголог (взрослый,
детский)
40
патологоанатом (взрослый,
детский)
41
судебно-медицинский эксперт
42
трансфузиолог
43
перфузиолог
44
токсиколог (взрослый, детский)
45
педиатр (скорая и неотложная
медицинская помощь)
46
неонатолог
47
детский хирург (неонатальный)
48
акушер-гинеколог (десткий
гинеколог)
49
медицинский генетик
50
стоматолог (взрослый, детский)
51
гигиенист-эпидемиолог (общая
гигиена, гигиена труда,
гигиена детей и подростков,
гигиена питания, коммунальная
гигиена, радиационная гигиена,
токсиология, эпидемиология,
паразитология, бактериология,
вирусология, микробиология)
52
менеджер здравоохранения
53
организатор здравоохранения
54
медицинская сестра с высшим
образованием
55
фармацевт (провизор)
56
Продолжение таблицы
в том числе обучено
за счет средств
республиканского бюджета
(РБ)
за счет средств местного
бюджета (МБ)
за счет внебюджетных средств
повышение
квалификации
переподготовка
повышение
квалификации
пере-
подготовка
повышение
квалификации
переподготовка
3
4
5
6
7
8
Область _________________________
II. Переподготовка (специализация) и повышение квалификации
среднего медицинского и фармацевтического персонала
Название специальностей
строки
ВСЕГО
план обучения
обучено (графы
3+4+5+6+7+8)
А
Б
1
2
лаборант (помощник врача-лаборанта)
1
фельдшер (фельдшер общей практики)
2
акушер (акушер общей практики)
3
санитарный фельдщер (помощник
санитарного врача, лаборант,
помощник врача эпидемиолога,
энтомолог)
4
зубной врач (дантист, ассистент
стоматолога)
5
зубной техник
6
медицинская сестра,
специализированная медицинская
сестра, медсестра общей практики,
медицинская сестра по ФЗОЖ,
медицинский статистик)
7
фармацевт (ассистент фармацевта )
8
ИТОГО
Продолжение таблицы
в том числе обучено
за счет средств
Республиканского бюджета
за счет средств
местного бюджета
за счет внебюджетных средств
повышение
квалификации
переподготовка
повышение
квалификации
пере-
подготовка
повышение
квалификации
переподготовка
3
4
5
6
7
8
Руководитель ___________________________
Исполнитель _________ ,телефон _________
Дата "__" _____ 20 ___ года