"Облыстар және cубсидиялау бағыттары бойынша мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға республикалық бюджетте көзделген қаражатты бөлуін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2011 жылғы 27 мамырдағы № 08-2/291 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрдің м.а. 2011 жылғы 1 қарашадағы № 08-2/624 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 8 қарашада № 7290 тіркелді
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 252 қаулысымен бекітілген Облыстық бюджеттердің мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға 2011 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану қағидасының 7-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Облыстар және cубсидиялау бағыттары бойынша мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға республикалық бюджетте көзделген қаражатты бөлуін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7034 тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінде 2011 жылғы 27 мамырдағы № 342-343 жарияланған) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2011 жылғы 27 мамырдағы № 08-2/291 бұйрығына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген облыстар бөлінісінде және субсидиялау бағыттары бойынша мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялауға республикалық бюджетте көзделген қаражатты бөлу осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мал шаруашылығын дамыту және ветеринариялық қауіпсіздік департаменті (Р.А. Тоқсеитова) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін (М.Т.Өмірияев).
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтiзбектiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Министрдің
міндетін атқарушы    Е. Аман
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2011 жылғы 1 қараша
№ 08-2/624 бұйрығына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің

О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 мая 2011 года № 08-2/291 "Об утверждении распределения предусмотренных в республиканском бюджете средств на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства по областям и направлениям субсидирования"
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 1 ноября 2011 года № 08-2/624. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 8 ноября 2011 года № 7290
В соответствии с пунктом 7 Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2011 года областными бюджетами на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан № 252 от 11 марта 2011 года, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 мая 2011 года № 08-2/291 «Об утверждении распределения предусмотренных в республиканском бюджете средств на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства по областям и направлениям субсидирования» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7034, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 27 октября 2011 года № 342-343) следующее изменение:
распределение предусмотренных в республиканском бюджете средств на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства по областям и направлениям субсидирования, утвержденного указанным приказом, изложить в редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту развития животноводства и ветеринарной безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Токсеитова Р.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан (Умирьяев М.Т.).
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра                              Е. Аман
Приложение
к приказу Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 1 ноября 2011 года № 08-2/624
Утверждено
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан