Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлауға 2011-2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің м.а. 2011 жылғы 29 қарашадағы № 497 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 14 желтоқсанда № 7339 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2015 жылғы 1 шілдедегі № 425 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Білім және ғылым министрінің 01.07.2015 № 425 бұйрығымен.
"Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында (Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитетінің білім беру ұйымдарында мамандар даярлауды қоспағанда) жоғары және жоғары оқу орнынан кейінгі білімі бар, сондай-ақ техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлауға 2011-2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 232 қаулысын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарында техникалық және кәсіптік білімі бар мамандар даярлауға 2011-2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес орналастырылсын.
2. Техникалық және кәсіптік білім департаменті (Қ.Қ.Бөрібеков):
1) заңнамада белгіленген тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін осы бұйрықты бұқаралық ақпарат құралдарында жарияласын;
3) осы бұйрықты республикалық бюджеттен қаржыландырылатын техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының назарына жеткізсін.

О размещении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета на 2011-2012 учебный год
Приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 29 ноября 2011 года № 497. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 декабря 2011 года № 7339. Утратил силу приказом Министра образования и науки Республики Казахстан от 1 июля 2015 года № 425
Сноска. Утратил силу приказом Министра образования и науки РК от 01.07.2015 № 425.
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 232 «Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием, а также с техническим и профессиональным образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета (за исключением подготовки специалистов в организациях образования Комитета национальной безопасности Республики Казахстан) на 2011/2012 учебный год», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Разместить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием в организациях образования, финансируемых из республиканского бюджета на 2011-2012 учебный год, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту технического и профессионального образования (Борибеков К.К.):
1) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после прохождения государственной регистрации опубликовать настоящий приказ в средствах массовой информации;
3) довести настоящий приказ до сведения организаций технического и профессионального образования, финансируемых из республиканского бюджета.

3. Қаржы және инвестициялық жобалар департаменті (Т.А.Нұрғожаева) республикалық бюджеттен қаржыландырылатын білім беру ұйымдарын білім алушылар контингентіне сәйкес уақытылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау вице-министр С.Б.Шаяхметовке жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                          М. Сарыбеков
Қазақстан Республикасы
Білім және ғылым министрінің
міндетін атқарушы
2011 жылғы 29 қарашадағы
№ 497 бұйрығына қосымша

3. Департаменту финансов и инвестиционных проектов (Нургожаева Т.А.) обеспечить финансирование организаций технического и профессионального образования, финансируемых из республиканского бюджета, в соответствии с контингентом обучающихся.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра Шаяхметова Б.С.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. министра                              М. Сарыбеков
Приложение
к приказу И.о. министра образования и
науки Республики Казахстан
от 29 ноября 2011 года № 497
Государственный образовательный заказ
на подготовку специалистов с техническим и профессиональным
образованием в организациях образования,