"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімді мамандар даярлаудың 2009-2010 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 30 маусымдағы № 22-610қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 16 маусымдағы N 22-542қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 680 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімінің м.а. 2013 жылғы 30 шілдедегі № 107-1266 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімінің м.а. 30.07.2013 № 107-1266 қаулысымен.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 3-тармағының 7) тармақшасына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімді мамандар даярлаудың 2009-2010 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 30 маусымдағы № 22-610қ қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2009 жылғы 16 шілдедегі № 587 болып тіркелген, "Астана ақшамы" газетінің 2009 жылғы 17 қыркүйектегі № 103 (2424), "Вечерняя Астана" газетінің 2009 жылғы 17 қыркүйектегі № 111 (2412) жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
атауы мына редакцияда жазылсын:
"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімді мамандар даярлаудың 2009-2013 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы";
1-тармақта:
"2009-2010 оқу жылына" деген сандар мен сөздер "2009-2013 оқу жылдарына" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
2-тармақта:
"2009-2010 оқу жылына" деген сандар мен сөздер "2009-2013 оқу жылдарына" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулыға қосымшада:
атауы мына редакцияда жазылсын:
"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімді мамандар даярлаудың 2009-2013 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы".
2. Білім басқармасының бастығы осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов

О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 30 июня 2009 года № 22-610п "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2009-2010 учебный год"
Постановление акимата города Астаны от 16 июня 2011 года № 22-542п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 28 июня 2011 года № 680. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 30 июля 2013 года № 107-1266
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 30.07.2013 № 107-1266.
В соответствии с подпунктом 7) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 30 июня 2009 года № 22-610п "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2009-2010 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 16 июля 2009 года за № 587, в газетах "Астана Ақшамы" № 103 (2424) от 17 сентября 2009 года, "Вечерняя Астана" № 111 (2412) от 17 сентября 2009 года) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2009-2013 учебные годы";
в пункте 1:
цифры и слова "на 2009-2010 учебный год" заменить цифрами и словами "на 2009-2013 учебные годы";
в пункте 2:
цифры и слова "на 2009-2010 учебный год" заменить цифрами и словами "на 2009-2013 учебные годы";
в приложении к вышеуказанному постановлению:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2009-2013 учебные годы".
2. Начальнику Управления образования города Астаны обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов