Демалыс күндерін ауыстыру туралы
Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 29 маусымдағы N 464/65-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 683 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2011.12.07 N 530/75-IV Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2011.12.07 N 530/75-IV Шешімімен.
"Қазақстан Республикасы елордасының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5-тармақшасын басшылыққа ала отырып, 6 шілде - Елорда Күніне арналған мерекелік іс-шараларды ұйымдастыру және өткізуге жағдай жасау мақсатында, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласында демалыс күндері 2011 жылғы 2 шілде сенбі күні мен 3 шілде жексенбі күнін 4-5 шілде дүйсенбі және сейсенбі күндеріне ауыстырылсын.
2. Осы шешім оны алғаш ресми жариялаған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                       С. Хамхоев
Астана қаласы
мәслихатының хатшы                       В. Редкокашин

О переносе дней отдыха
Решение маслихата города Астаны от 29 июня 2011 года № 464/65-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 29 июня 2011 года № 683. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 7 декабря 2011 года № 530/75-IV
Сноска: Утратило силу решением маслихата города Астаны от 07.12.2011 № 530/75-IV
Руководствуясь подпунктом 5) статьи 7 Закона Республики Казахстан «О статусе столицы Республики Казахстан», в целях создания условий для организации и проведения праздничных мероприятий, посвященных ко Дню столицы - 6 июля, маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Перенести в городе Астане дни отдыха с субботы 2 июля и воскресенья 3 июля на понедельник и вторник 4-5 июля 2011 года.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    С. Хамхоев
Секретарь маслихата
города Астаны                              В. Редкокашин