Сауда қызметін реттеудің кейбір мәселелері туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 31 мамырдағы N 26-485қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 684 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 14 мамырдағы № 111-543 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2012.05.14 № 111-543 (қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейiн он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Сауда қызметін реттеу туралы" 2004 жылғы 12 сәуірдегі заңдарына, "Iшкi сауда ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі N 371 қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға 1-7 қосымшаларға сәйкес Астана қаласында бөлшек сауданы ұйымдастыру үшін белгіленген орындар бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Қ.Т. Сұлтанбековке жүктелсін.
3. "Астана қаласының Кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бастығы осы қаулыны кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында жариялаумен әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. "Сауда қызметін реттеудің кейбір мәселелері туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 8 мамырдағы № 26-461қ қаулысының күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу мемлекеттік тізімінде 2009 жылғы 20 мамырдағы № 578 тіркелген, 2009 жылғы 30 сәуірдегі № 51 (2352) "Вечерняя Астана", 2009 жылғы 30 сәуірдегі № 47 (2368) "Астана Ақшамы" газеттерінде жарияланған).
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов
КЕЛІСІЛГЕН
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің Астана қаласы
бойынша департаменті" мемлекеттік
мекемесінің директоры                      Ж.М. Бекшин
2011 жылғы 31 мамыр
"Агроөнеркәсіптік кешендегі
мемлекеттік инспекция комитетінің
Астана қаласы бойынша
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің бастығы            А.Ә. Қожұмратов
2011 жылғы 31 мамыр
Астана қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 31 мамырдағы
№ 26-485қ қаулысына
1-қосымша

О некоторых вопросах регулирования торговой деятельности
Постановление акимата города Астаны от 31 мая 2011 года № 26-485п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 30 июня 2011 года № 684. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 14 мая 2012 года № 111-543
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 14.05.2012 № 111-543 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 37 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года и пункта 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан «О регулировании торговой деятельности» от 12 апреля 2004 года, постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года № 371 «Об утверждении Правил внутренней торговли» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить дислокацию мест для организации розничной торговли в городе Астане согласно приложениям 1-7 к данному постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Султанбекова К.Т.
3. Начальнику Государственного учреждения «Управление предпринимательства и промышленности города Астаны» обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции с последующим опубликованием в средствах массовой информации.
4. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 8 мая 2009 года № 26-461 п "О некоторых вопросах регулирования торговой деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 20 мая 2009 года № 578, опубликовано в газетах «Вечерняя Астана», № 51(2352) от 30 апреля 2009 года и «Астана Ақшамы», № 47 (2368) от 30 апреля 2009 года).
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким                                    И. Тасмагамбетов
СОГЛАСОВАНО
Директор Государственного учреждения
«Департамента Комитета государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по городу Астане»        Бекшин Ж.М.
31 мая 2011 год
Начальник Государственного учреждения
«Территориальная инспекция
Комитета государственной инспекции
в агропромышленном комплексе
по городу Астане»                         Кожумратов А.А.
31 мая 2011 год
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны
от 31 мая 2011 года № 26-485п

Ескерту. 6-қосымша алынып тасталды - Астана қаласы әкімдігінің 2011.10.27 № 26-1106қ (қаулы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Аттракциондар орнатуға белгіленген орындар
Астана қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 31 мамырдағы
№ 26-485қ қаулысына
7-қосымша
Ескерту. 7-қосымша алынып тасталды - Астана қаласы әкімдігінің 2011.10.27 № 26-1106қ (қаулы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Балаларға арналған машиналарды жалға беру орындары

Сноска. Приложение 6 исключено постановлением акимата города Астаны от 27.10.2011 № 26-1106п (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования).
Приложение 7
к постановлению акимата
города Астаны
от 31 мая 2011 года № 26-485п
Дислокация мест для проката детских машинок
Сноска. Приложение 7 исключено постановлением акимата города Астаны от 27.10.2011 № 26-1106п (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня официального опубликования).