Астана қаласының көшесіне атау беру туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 18 қазандағы № 78 қаулысы және Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 19 қазандағы № 503/71-IV шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 қарашада нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 696 болып енгізілді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңы 13-бабының 4) тармақшасына, сәйкес, Астана қаласы тұрғындарының пікірін ескере отырып, қалалық ономастика комиссиясының 2011 жылғы 20 қыркүйектегі № 18 шешімінің негізінде Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 04.12.2014 № 110-2043 қаулысы және мәслихатының 11.12.2014 № 312/45-V (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Алматы ауданының № 23-13 жобалау атауы көшесіне Қасым Аманжоловтың есімі берілсін.
2. Астана қаласы Алматы ауданының әкімі, "Астана қаласының Сәулет және қала құрылысы басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулы мен шешімді іске асыру жөнінде қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы Астана қаласы әкімдігінің қаулысы және мәслихатының шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі                     И. Тасмағамбетов
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                       А. Ким
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы                                    Е. Оспанов

О присвоении наименования улице города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 18 октября 2011 года № 78 и решение маслихата города Астаны от 19 октября 2011 года № 503/71-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 14 ноября 2011 года № 696.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 13 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», учитывая мнение населения города Астаны, на основании решения городской ономастической комиссии от 20 сентября 2011 года № 18 акимат города Астаны ПОСТАНОВИЛ и маслихат города Астаны РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным постановлением акимата города Астаны от 04.12.2014 № 110-2043 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Присвоить улице с проектным наименованием № 23-13 района «Алматы» имя Қасыма Аманжолова.
2. Акиму района «Алматы» города Астаны, Государственному учреждению «Управление архитектуры и градостроительства города Астаны» принять необходимые меры по реализации настоящего постановления и решения.
3. Настоящее постановление акимата и решение маслихата города Астаны вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны           Председатель сессии маслихата
города Астаны
И. Тасмагамбетов                       А. Ким
Секретарь маслихата
города Астаны
Е. Оспанов