Астана қаласының аумағында карантин режимін енгізе отырып, карантин аймағын белгілеу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 29 қыркүйектегі № 41-979қ қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 24 қарашада нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 697 болып енгізілді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Өсімдіктер карантині туралы" заңдарына сәйкес және Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі Мемлекеттік инспекция комитеті Астана қаласы бойынша Аумақтық инспекциясының 2011 жылғы 12 шілдедегі № 04-13/1505 Астана қаласының аумағында аса қауіпті карантиндік арамшөп Қызғылт укекіре (Acroptilon repens) (бұдан әрі - карантинді объект) табылғаны туралы ұсынысы негізінде Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астана қаласының аумағында карантинді объектіні толық жойғанға дейін карантин режимін енгізу арқылы қосымшаға сәйкес, карантин аймағы белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіп кешеніндегі мемлекеттік инспекция комитеті Астана қаласы бойынша Аумақтық инспекциясына (келісім бойынша) карантинді объектілердің таралу ошағын оқшауландыру және жою бойынша іс-шаралар өткізу тәртібін әзірлеу және олардың өткізілуіне бақылауды жүзеге асыру ұсынылсын.
3. "Астана қаласының Ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің бастығы осы қаулыны кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында жариялаумен әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Қ.Т. Сұлтанбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы бірінші ресми жарияланған күннен бастап күшіне енеді.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Агроөнеркәсіп кешеніндегі
мемлекеттік инспекция комитеті
Астана қаласы бойынша
Аумақтық инспекциясының бастығы            А.А. Қожұмратов
2011 жылғы 27 қыркүйек
Астана қаласы әкімдігінің

Об установлении карантинной зоны с введением карантинного режима на территории города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 29 сентября 2011 года № 41-979п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 24 ноября 2011 года № 697
В соответствии с законами Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», «О карантине растений» и на основании представления Территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в Агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Астана от 12 июля 2011 года № 04-13/1505 об обнаружении на территории города Астаны особо опасного карантинного сорняка - Горчака розового (Асroptilon repens) (далее по тексту – карантинный объект), акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить карантинную зону на территории города Астаны с введением карантинного режима до полного уничтожения карантинного объекта, согласно приложению.
2. Рекомендовать Территориальной инспекции Комитета государственной инспекции в Агропромышленном комплексе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан по городу Астана (по согласованию) разработать порядок проведения мероприятий по локализации и ликвидации очагов распространения карантинных объектов и осуществить контроль за их проведением.
3. Начальнику Государственного учреждения «Управление сельского хозяйства города Астаны» обеспечить государственную рнгистрацию данного постановления в органах юстиции с последующим опубликованием в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Султанбекова К.Т.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким                                       И.. Тасмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Территориальной инспекции
Комитета государственной инспекции
в агропромышленном комплексе
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан по городу Астана       Кожумратов А.А.
27 сентября 2011 год
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны

2011 жылғы 29 қыркүйектегі
№ 41-979қ қаулысына
Қосымша
Астана қаласы аумағының карантиндік аймақтары
Р/с № Карантиндік аймақтардың атауы
1.
Ескі Көкшетау тас жолы, Орталық базардан "Рубеж" бекетіне дейін
2.
Қорғалжын тас жолы, Қазақ гуманитарлық заң университеті аумағынан "Рубеж" бекетіне дейін
3.
Қарағанды тас жолындағы транзиттік айналма жолынан Алаш тас жолына дейін
4.
"Сороковая" стансасынан Малахов 805 көшесіне дейінгі темір жол жүйесі

от 29 сентября 2011 года
№ 41-979п
Карантинные зоны на территории города Астаны
п.п.
Наименование карантинных зон
1.
Старая Кокшетауская трасса, от центрального рынка до поста
«Рубеж».
2.
Коргалжынское шоссе, от территории Казахского
гуманитарного юридического университета до поста «Рубеж».
3.
От Карагандинской трассы по транзитной объездной автодороге до шоссе Алаш.
4.
Железнодорожная линия от станции «Сороковая» до переезда
по улице Малахова 805.