Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің және Астана қаласы мәслихатының депутаттығына кандидаттардың үгіттеу баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін орын-жай беру туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 30 қарашадағы № 06-1291қ қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 30 қарашада нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 699 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 06-134 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 31.01.2014 № 06-134 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы Сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi Конституциялық заңының 28-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Астана қаласының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Парламентi Мәжілісінің және Астана қаласы мәслихатының депутаттығына кандидаттардың үгiттеу баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
2. Қазақстан Республикасы Парламентi Мәжілісінің депутаттығына кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткiзу үшiн шарттық негiзде орын-жай осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес берілсін.
3. "Қазақстан Республикасы Парламентi Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгiттеу баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар белгiлеу және сайлаушылармен кездесу өткiзу үшiн орын-жай беру туралы" Астана қаласы әкiмдiгiнiң 2011 жылғы 29 шілдедегі № 06-713қ (Астана қаласының Әдiлет департаментiнде 2011 жылғы 29 шілдедегі № 687 болып тiркелген; "Астана ақшамы" газетiнiң 2011 жылғы 30 шілдедегі № 85 нөмiрiнде және "Вечерняя Астана" газетiнiң 2011 жылғы 30 шілдедегі № 90 нөмiрiнде жарияланған), "Қазақстан Республикасының Президенттігіне кандидаттардың үгіттеу баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін оларға орын-жай беру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 17 ақпандағы № 06-89қ (Астана қаласының Әдiлет департаментiнде 2011 жылғы 18 ақпанында № 667 болып тiркелген; "Астана ақшамы" газетiнiң 2011 жылғы 19 ақпандағы № 21 нөмiрiнде, 2011 жылғы 22 ақпандағы № 22 нөмірінде және "Вечерняя Астана" газетiнiң 2011 жылғы 19 ақпандағы № 21 нөмiрiнде жарияланған) қаулыларының күшi жойылды деп танылсын.
4. Астана қаласы әкімі аппаратының басшысы осы қаулының мемлекеттік тіркелуін, оны кейіннен ресми жариялануы мен Астана қаласы әкімдігінің Интернет ресурсында орнатылуын қамтамасыз етсін.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихата города Астаны
Постановление акимата города Астаны от 30 ноября 2011 года № 06-1291п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 30 ноября 2011 года № 699. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 31 января 2014 года № 06-134
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 31.01.2014 № 06-134.
В соответствии со статьей 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихата города Астаны согласно приложению 1 к данному постановлению.
2. Предоставить кандидатам в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан и маслихата города Астаны на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2 к данному постановлению.
3. Постановления акимата города Астаны от 29 июля 2011 года № 06-713п «Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления помещений для встреч с избирателями для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан» (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 29 июля 2011 года № 687; опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 30 июля 2011 года № 85 и «Вечерняя Астана» от 30 июля 2011 года № 90), от 17 февраля 2011 года № 06-89п «Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставления помещений для встреч с избирателями кандидатам в Президенты Республики Казахстан» (зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 18 февраля 2011 года № 667; опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 19 февраля 2011 года № 21, от 22 февраля 2011 года № 22, «Вечерняя Астана» от 19 февраля 2011 года № 21) признать утратившими силу.
4. Руководителю аппарата акима города Астаны обеспечить государственную регистрацию данного постановления, его последующее официальное опубликование и размещение на Интернет ресурсе акимата города Астаны.

5. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкiмiнiң орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсiн.
6. Осы қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғашқы ресми жарияланған күннен кейiн қолданысқа енгiзiледi.
Әкім                                       И. Тасмагамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
Астана қаласының қалалық
сайлау комиссиясының төрағасы              Қ. Кұлмұқанов
2011 жылғы 30 қараша
Астана қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 30 қарашадағы
№ 06-1291қ қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Парламентi Мәжілісінің және Астана
қаласы мәслихатының депутаттығына кандидаттардың үгiттеу баспа
материалдарын орналастыру үшiн орындар
Р/с № Аудан Орналастыру орны Қондырғы түрі
1.
Алматы
Л. Мирзоян және А. Петров көшелерінің қиылысы ("Евразия" СҮ ауданы, Петров көшесі, № 24)
Құрылғы
2.
Алматы
Қажымұқан және А. Петров көшелерінің қиылысы (А. Петров көшесi, 1 мекен-жайы бойынша орналасқан ғимараттар ауданы)
Құрылғы
3.
Алматы
Ш. Уәлиханов және С. Сейфуллин көшелерінің қиылысы ("Артем" СҮ ауданы, С. Сейфуллин көшесі, № 47)
Құрылғы
4.
Алматы
Кенесары көшесі және Республика даңғылының қиылысы ("Халық банкі" АҚ, Республика даңғылы, № 26 ауданында)
Құрылғы
5.
Алматы
Ақжол көшесі ("Астықжан" СҮ ауданында)
Құрылғы
6.
Алматы
Абылай хан даңғылы және Манас көшесінің қиылысы ("Встреча" дүкенінің ауданы, Абылай хан даңғылы, № 29)
Құрылғы
7.
Алматы
Ш. Уәлиханов және А. Кравцов көшелерінің қиылысы ("Жастар" СҮ ауданы, А. Кравцов көшесі, № 6)
Құрылғы
8.
Алматы
Республика даңғылы және А. Бараев көшесінің қиылысы (Президенттік мәдениет орталығы ауданы, Республика даңғылы, № 2)
Құрылғы
9.
Алматы
Республика даңғылы және С. Сейфуллин көшесінің қиылысы ("Жастар" сарайы ауданы, Республика даңғылы, № 34)
Құрылғы
10.
Алматы
Кенесары және А. Сембинов көшелерінің қиылысы (Сауда-экономикалық колледжі ауданы, Кенесары көшесі, № 60)
Құрылғы
11.
Алматы
Кенесары көшесі, № 80 ("Қазақстан" СҮ ауданы)
Құрылғы
12.
Алматы
Күйші Дина көшесі, № 2 ("Аллергология орталығы" ауданында)
Құрылғы
13.
Алматы
Ш. Құдайбердіұлы даңғылы және Ғ. Мүсірепов көшесінің қиылысы (№ 7 қалалық емхана ауданы, Ш. Құдайбердіұлы даңғылы, № 25)
Құрылғы
14.
Алматы
"Промышленный" тұрғын алабы, Шалготе көшесі ("Береке" СҮ ауданында)
Құрылғы
15.
Алматы
Л. Мирзоян және Б. Момышұлы көшелерінің қиылысы ("Тұран" мейрамханасы ауданы, Б. Момышұлы көшесі, № 21)
Құрылғы
16.
Есіл
Қабанбай батыр даңғылы, № 21 ("Азия Парк" СОО)
Алты қырлы пішін
17.
Есіл
Тұран даңғылы, № 37 ("Хан Шатыр" СОО)
Алты қырлы пішін
18.
Есіл
Қорғалжын тас жолы, № 1 ("Мега" СОО)
Алты қырлы пішін
19.
Есіл
Орынбор және Д. Қонаев көшелерінің қиылысы
Алты қырлы пішін
20.
Есіл
Сауран көшесі, № 7 (Есіл ауданының № 1 халыққа қызмет көрсету орталығы)
Алты қырлы пішін
21.
Есіл
"Пригородный" тұрғын алабы, Сарытоғай көшесі ("Хозяюшка" дүкені)
Алты қырлы пішін
22.
Есіл
"Заречный" тұрғын алабы, Аққұм көшесі, № 20 (Пошта)
Алты қырлы пішін
23.
Есіл
"Ильинка" Шығыс тұрғын алабы, Ақтамберді көшесі, № 9 (ЖДА учаскелiк және дәрiгерлiк бекет)
Алты қырлы пішін
24.
Есіл
"Тельман" тұрғын алабы, Мұғалжар көшесі
Алты қырлы пішін
25.
Есіл

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель городской
избирательной комиссии города Астаны       К. Кулмуканов
30 ноября 2011 года
Приложение 1
к постановлению
акимата города Астаны
от 30 ноября 2011 года
№ 06-1291п
Места для размещения агитационных печатных материалов
для кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента
Республики Казахстан и маслихата города Астаны
п/
п
Район
Месторасположение
Вид
установки
1
Алматы
Пересечение улиц Л. Мирзояна и А. Петрова
(в районе ТД «Евразия», улица А. Петрова,
№ 24)
Тумба
2
Алматы
Пересечение улиц Кажымукан и А. Петрова
(в районе здания, расположенного по адресу:
улица А. Петрова, № 1)
Тумба
3
Алматы
Пересечение улиц Ч. Валиханова и
С. Сейфуллина (в районе ТД «Артем»,
улица С. Сейфуллина, № 47)
Тумба
4
Алматы
Пересечение улицы Кенесары и проспекта
Республики (в районе АО «Народный банк»,
проспект Республики, № 26)
Тумба
5
Алматы
Улица Акжол (в районе ТД «Астыкжан»)
Тумба
6
Алматы
Пересечение проспекта Абылай хана и улицы
Манаса (в районе магазина «Встреча»,
проспект Абылай хана, № 29)
Тумба
7
Алматы
Пересечение улиц Ч. Валиханова и
А. Кравцова (в районе ТД «Жастар»,
улица А. Кравцова, № 6)
Тумба
8
Алматы
Пересечение проспекта Республики и улицы
А. Бараева (в районе Президентского центра
культуры, проспект Республики, № 2)
Тумба
9
Алматы
Пересечение проспекта Республики и улицы
С. Сейфуллина (в районе Дворца «Жастар»,
проспект Республики, № 34)
Тумба
10
Алматы
Пересечение улиц Кенесары и А. Сембинова
(в районе Торгово-экономического колледжа,
улица Кенесары, № 60)
Тумба
11
Алматы
Улица Кенесары, № 80
(в районе ТД «Казахстан»)
Тумба
12
Алматы
Улица Куйши Дина, № 2
(в районе «Центр аллергологии»)
Тумба
13
Алматы
Пересечение проспекта Ш. Кудайбердиулы
и улицы Г. Мусрепова (в районе Городской
поликлиники № 7, улица Ш. Кудайбердиулы,
№ 25)
Тумба
14
Алматы
Жилой массив Промышленный, улица Шалготе
(в районе ТД «Береке»)
Тумба
15
Алматы
Пересечение улицы Л. Мирзояна и проспекта
Б. Момышулы (в районе ресторана «Туран»,
проспект Б. Момышулы, № 21)
Тумба
16
Есиль
Проспект Кабанбай батыра, № 21
(ТРЦ «Азия Парк»)
Куб
17
Есиль
Проспект Туран, № 37 (ТРЦ «Хан Шатыр»)
Куб
18
Есиль
Коргалжынское шоссе, № 1 (ТРЦ «Мега»)
Куб
19
Есиль
Пересечение улиц Орынбор и Д. Кунаева
Куб
20
Есиль
Улица Сауран, № 7 (Центр обслуживания
населения № 1 района «Есиль»)
Куб
21
Есиль
Жилой массив Пригородный, улица Сарытогай
(магазин «Хозяюшка»)
Куб
22
Есиль
Жилой массив Заречный, улица Аккум, № 20
(Почта)
Куб
23
Есиль
Жилой массив Восточный «Ильинка», улица
Актамберди, № 9 (Участковый и медицинский
пункт СВА)
Куб
24
Есиль
Жилой массив Тельмана, улица Мугалжар
Куб
25
Есиль

Тұран даңғылы, № 19/1 (Есіл ауданының Салық комитеті)
Алты қырлы пішін
26.
Сарыарқа
Кенесары көшесі, № 32 ("Конгресс-Холл")
Құрылғы
27.
Сарыарқа
Бейбітшілік көшесі, № 25  ("Өркен" бизнес орталығы)
Құрылғы
28.
Сарыарқа
Жеңіс даңғылы, № 33 (Қазақ ұлттық өнер университеті)
Құрылғы
29.
Сарыарқа
Бейбітшілік көшесі, № 49а ("Астана" медицина университеті)
Құрылғы
30.
Сарыарқа
Бейбітшілік және І. Есенберлин көшелерінің қиылысындағы шағынгүлбақ
Құрылғы
31.
Сарыарқа
І. Есенберлин көшесі, № 10 (К. Бәйсейітова атындағы Опера және балет театры)
Құрылғы
32.
Сарыарқа
310 Гвардия дивизиясы алаңы ("Астана" теміржол вокзалы)
Құрылғы
33.
Сарыарқа
Ш. Бейсекова көшесі ("Астықжан" дүкені)
Құрылғы
34.
Сарыарқа
"Көктал" тұрғын алабы, Алмалық көшесі, № 1 ("НАЗ" театры)
Құрылғы
35.
Сарыарқа
"Өндіріс" тұрғын алабы, Тайбұрыл көшесі, № 17 (№ 23 орта мектебі)
Құрылғы
Астана қаласы әкімдігінің

Проспект Туран, № 19/1
(Налоговый комитет района «Есиль»)
Куб
26
Сарыарка
Улица Кенесары, № 32 («Конгресс-Холл»)
Тумба
27
Сарыарка
Улица Бейбітшілік, № 25
(Бизнес центр «Оркен»)
Тумба
28
Сарыарка
Проспект Жеңіс, № 33 (Казахский
национальный университет искусств)
Тумба
29
Сарыарка
Улица Бейбітшілік, № 49а
(Медицинский университет «Астана»)
Тумба
30
Сарыарка
Сквер на пересечении улиц Бейбітшілік и
И. Есенберлина
Тумба
31
Сарыарка
Улица И. Есенберлина, № 10 (Театр оперы и
балета им. К. Байсеитовой)
Тумба
32
Сарыарка
Площадь 310 Гвардейской дивизии
(железнодорожный вокзал «Астана»)
Тумба
33
Сарыарка
Улица Ш. Бейсековой (магазин «Астыкжан»)
Тумба
34
Сарыарка
Жилой массив Коктал, улица Алмалык, № 1
(театр «НАЗ»)
Тумба
35
Сарыарка
Жилой массив Ондирис, улица Тайбурыл, № 17
(средняя школа № 23)
Тумба
Приложение 2
к постановлению
акимата города Астаны