2011 жылға Ақмола облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылғы 15 наурыздағы № 4С-31-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 сәуірде № 3387 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 2-1-683 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 25.12.2014 № 2-1-683 хатымен).
2008 жылғы 10 желтоқсандағы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» (Салық кодексі) Қазақстан Республикасы Кодексінің 495 бабының 9 тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 5 тармағына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2011 жылға Ақмола облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия үшін төлемақы ставкалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Ақмола облыстық мәслихатының «2010 жылға арналған Ақмола облысының қоршаған ортасына эмиссия үшін төлемақы ставкаларын бекіту туралы» 2009 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-19-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3345 тіркелген, 2010 жылғы 6 ақпанда «Арқа ажары» газетінде, 2010 жылғы 4 ақпанда «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп есептелсін.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       С.Авдеюк
Ақмола облыстық мәслихатының
хатшысы                                    Ө.Мұсабаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысы бойынша
Салық департаментінің бастығы              Д.Н.Нұрмолдин
Ақмола облысы табиғи ресурстар
және табиғатты пайдалануды реттеу
басқармасының бастығы                      Ә.М.Сағитов
Ақмола облысының экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      М.Ш.Тақамбаев
Ақмола облыстық мәслихатының
2011 жылғы 15 наурыздағы
№ 4С-31-4 шешіміне қосымша
2011 жылға Ақмола облысы бойынша қоршаған ортаға эмиссия ставкалары

Об утверждении ставок платы за эмиссии в окружающую среду по Акмолинской области на 2011 год
Решение Акмолинского областного маслихата от 15 марта 2011 года № 4С-31-4. Зарегистрировано Управлением юстиции Акмолинской области 11 апреля 2011 года № 3387. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25 декабря 2014 года № 2-1-683)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25.12.2014 № 2-1-683).
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года, пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить ставки платы за эмиссии в окружающую среду по Акмолинской области на 2011 год согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение Акмолинского областного маслихата «Об утверждении ставок на платы за эмиссии в окружающую среду Акмолинской области на 2010 год» от 10 декабря 2009 года № 4С-19-3 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3345, опубликовано 6 февраля 2010 года в газете «Арқа ажары», 4 февраля 2010 года в газете «Акмолинская правда»).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  С.Авдеюк
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       У.Мусабаев
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
Налогового Департамента
по Акмолинской области                     Нурмулдин Д.Н.
Начальник управления
природных ресурсов
и регулирования
природопользования
Акмолинской области                        Сагитов А.М.
Начальник
управления экономики и
бюджетного планирования
Акмолинской области                        Такамбаев М.Ш.
Приложение к решению
маслихата от 15 марта
2011 года № 4С-31-4
Ставки платы за эмиссии в окружающую среду
по Акмолинской области на 2011 год