Бурабай және Жақсы аудандары бойынша Ақмола облысының кейбір ауылдарын басқа қоныстар категориясына көшіру туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 10 маусымдағы № А-5/217 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылғы 10 маусымдағы № 4С-33-8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 шілдеде № 3394 тіркелді
Ескерту. Тақырыбында және барлық мәтін бойынша "селоларын", "селолары", "селолық", "селосы", "селосының" сөздері "ауылдарын", "ауылдары", "ауылдық", "ауылы", "ауылының" деген сөздермен ауыстырылды - Ақмола облысы әкімдігінің 15.06.2016 № А-7/287 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 3, 11 баптарына сәйкес және Бурабай ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 29 қазандағы № а-10/478 қаулысы мен Бурабай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 29 қазандағы № С-28/6 шешімі, Жақсы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № а-2/60 қаулысы мен Жақсы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 наурыздағы № С-33-8 шешімі негізінде Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысының кейбір ауылдары басқа қоныстар категориясына көшірілсін:
1) Бурабай ауданы бойынша:
Абылайхан ауылдық округінің Мезгілсор ауылы Абылайхан ауылдық округінің Қызылағаш ауылының құрамына енгізіліп, басқа қоныстар категориясына көшірілсін және есептік деректерден шығарылсын;
2) Жақсы ауданы бойынша:
Запорожье ауылдық округінің Новочудное ауылы Запорожье ауылдық округінің Лозовое ауылының құрамына енгізіліп, басқа қоныстар категориясына көшірілсін және есептік деректерден шығарылсын.
2. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі С.Дьяченко
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы
С.Авдеюк
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Ө.Мұсабаев

О переводе в категорию иных поселений некоторых сел Акмолинской области по Бурабайскому и Жаксынскому районам
Постановление акимата Акмолинской области от 10 июня 2011 года № А-5/217 и решение Акмолинского областного маслихата от 10 июня 2011 года № 4С-33-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 11 июля 2011 года № 3394
Сноска. Заголовке и по всему тексту внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не изменяется постановлением акимата Акмолинской области от 15.06.2016 № А-7/287 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьями 3, 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года и на основании постановления акимата Бурабайского района от 29 октября 2010 года № а-10/478 и решения Бурабайского районного маслихата от 29 октября 2010 года № С-28/6, постановления акимата Жаксынского района от 1 марта 2010 года № а-2/60 и решения Жаксынского районного маслихата от 4 марта 2010 года № С-33-8, акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Перевести в категорию иных поселений некоторые села Акмолинской области:
по Бурабайскому району:
село Мезгильсор Абылайханского сельского округа перевести в категорию иных поселений, включив в состав села Кызылагаш Абылайханского сельского округа и исключить его из учетных данных;
по Жаксынскому району:
село Новочудное Запорожского сельского округа перевести в категорию иных поселений, включив в состав села Лозовое Запорожского сельского округа и исключить его из учетных данных.
2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области С.Дьяченко
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
С.Авдеюк
Секретарь Акмолинского
областного
маслихата
У.Мусабаев