2011-2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2011 жылғы 13 шілдедегі № А-6/268 қаулысы. Ақмола облысының Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 тамызда № 3397 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппаратының 2013 жылғы 11 маусымдағы № 1.5-13/8492 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы әкімі аппаратының 11.06.2013 № 1.5-13/8492 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Білім туралы» 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды дайындауға 2011-2012 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А. Қ.Қайнарбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С.Дьяченко
Ақмола облысы әкімдігінің
2011 жылғы 13 шілдедегі
№ А-6/268 қаулысымен бекітілді
Техникалық және кәсіптік білімі бар мамандарды
дайындауға 2011-2012 оқу жылына арналған
мемлекеттік білім беру тапсырысы

Об утверждении государственного образовательного заказа на 2011-2012 учебный год
Постановление акимата Акмолинской области от 13 июля 2011 года № А-6/268. Зарегистрировано Управлением юстиции Акмолинской области 9 августа 2011 года № 3397. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Акмолинской области от 11 июня 2013 года № 1.5-13/8492)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Акмолинской области от 11.06.2013 № 1.5-13/8492).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 27 июля 2007 года «Об образовании» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на 2011-2012 учебный год на подготовку специалистов с техническим и профессиональным образованием.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Кайнарбекова А.К.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               С.Дьяченко
Утвержден постановлением
акимата Акмолинской области
от 13 июля 2011 года № А-6/268
Государственный образовательный заказ на 2011
-2012 учебный год на подготовку специалистов
с техническим и профессиональным образованием