Көкшетау қаласында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 23 мамырдағы № А-5/951 қаулысы. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 маусымда № 1-1-144 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 11 шілдедегі № А-7/2048 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2012.07.11 № А-7/2048(ресми жарияланған күннен бастап әрекетке енгізіледі) қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек Кодексінің 21 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7,9 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабына сәйкес, Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкшетау қаласында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарының жалпы санынан бес пайыз мөлшерінде бір жылдан кем емес мерзімге жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары А.Е.Мысырәлімоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 М.Батырханов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Көкшетау қаласының
ішкі істер басқармасының
көші-қон полициясы
бөлімінің бастығы                          Т.К.Асылбеков
«Көкшетау қаласының
білім бөлімі» ММ бастығы                   Х.Х.Ғазизов
«Қылмыстық-атқару жүйесінің
Комитеті Ақмола облысының
қылмыстық-атқару жүйесінің
департаменті» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Т.Н.Жәнібеков

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в городе Кокшетау
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 23 мая 2011 года № А-5/951. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинкой области 9 июня 2011 года № 1-1-144. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 11 июля 2012 года № А-7/2048
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 11.07.2012 № А-7/2048 (вводится в действие со дня официального опубликования)
В соответствии со статьей 21 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, статьями 79 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в городе Кокшетау в размере пяти процентов от общего числа существующих рабочих мест на срок не менее года.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Мусралимову А.Е.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города                                М.Батырханов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник отдела миграционной
полиции Управления внутренних
дел города Кокшетау                        Асылбеков Т.К.
Начальник государственного
учреждения «Отдел образования
города Кокшетау»                           Газизов Х.Х.
Начальник государственного
учреждения «Департамент
уголовно-исполнительной
системы по Акмолинской области»            Джанибеков Т.Н.