Көкшетау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № С-42/16 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 2 қыркүйектегі № С-49/5 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 15 қыркүйекте № 1-1-153 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 06-02/109а хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 30.04.2013 № 06-02/109а хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № С-42/16 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-136 тіркелген, 2011 жылғы 20 қаңтарда «Көкшетау» газетінде және 2011 жылғы 20 қаңтарда «Степной Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың 1, 2 тармақшалары жаңа мазмұнда баяндалсын:
«1) кірістер – 13 450 150,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 018 221 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 189 497 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 802 672 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 6 439 760,8 мың теңге.
2) шығындар – 14 537 436,6 мың теңге»;
келесі мазмұндағы 4-1 тармағымен толықтырылсын:
«4-1. Қала бюджетінің шығындарында 546 мың теңге сомасында облыстық бюджетке қалалық мәслихаттың тексеру комиссиясының таратылуына байланысты, облыстық бюджеттің ысырабын өтеуге арналған нысаналы трансферттерді облыстық бюджетте қарастыру»;
7 тармақ жаңа мазмұнда баяндалсын:
«7. 2011 жылға арналған қалалық бюджетінде халықты әлеуметтік қамсыздандыруға 7 936 мың теңге сомасында облыстық бюджет қаражаттары есебінен ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық шығындарды өтеуге әлеуметтік көмек көрсетуге – 7 636 мың теңге;
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының және ауылдағы көп балалы отбасыларының колледждерде оқитын студенттерінің оқу ақысын төлеуге – 300 мың теңге»;
8 тармақ жаңа мазмұнда баяндалсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Кокшетауского городского маслихата от 22 декабря 2010 года № С-42/16 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 2 сентября 2011 года № С-49/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 15 сентября 2011 года № 1-1-153. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30 апреля 2013 года № 06-02/109а)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30.04.2013 № 06-02/109а).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № С-42/16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-1-136, опубликовано 20 января 2011 года в газете «Көкшетау» и 20 января 2011 года в газете «Степной маяк») следующие изменения и дополнение:
подпункты 1,2 пункта 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы – 13 450 150,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 018 221 тысяча тенге;
неналоговым поступлениям – 189 497 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 802 672 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 6 439 760,8 тысяч тенге;
2) затраты – 14 537 436,6 тысяч тенге»;
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
«4-1. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены целевые трансферты в областной бюджет на компенсацию потерь областного бюджета, в связи с упразднением ревизионной комиссии городского маслихата в сумме 546 тысяч тенге»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты за счет средств областного бюджета на социальное обеспечение населения в сумме 7 936 тысяч тенге, в том числе:
7 636 тысяч тенге – на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги;
300 тысяч тенге – на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области»;
пункт 8 изложить в новой редакции:

«8. 2011 жылға арналған қалалық бюджетінде 4 365 481,2 мың теңге сомасында республикалық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттерінің қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
4 058,5 мың теңге сомасындағы ағымды нысаналы трансферттер, соның ішінде:
эпизиоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге – 2 237,5 мың теңге;
ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін – 1 821 мың теңге;
4 361 422,7 мың теңге сомасында дамытуға нысаналы трансферттер, соның ішінде:
Көкшетау қаласын сумен қамтамасыз ету және су тарту нысандарының жүйесін қайта құруға – 2 615 289 мың теңге;
Красный Яр селосында сумен қамтамасыз ету және канализация желілерін қайта құруға (1 кезең) – 105 791 мың теңге;
Красный Яр селосында сумен қамтамасыз ету және канализация желілерін қайта құру (2 кезең) – 168 821 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу үшін – 446 595,7 мың теңге;
Жайлау, Бірлік мөлтек аудандарының электрмен қамтамасыз ету инженерлік желілерінің қайта құруына – 142 886 мың теңге;
күл үйіндісін жаңа тостағанының құрылысына – 877 240 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысына және (немесе) сатып алуына – 4 800 мың теңге»;
9 тармақ жаңа мазмұнда баяндалсын:
«9. 2011 жылға арналған қалалық бюджетінде 1 541 725,6 мың теңге сомасында облыстық бюджет қаражаты есебінен нысаналы трансферттерінің қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
1) 1 210 533,7 мың теңге сомасындағы ағымды нысаналы трансферттер, соның ішінде:
Көкшетау қаласын абаттандыруға – 230 000 мың теңге;
автомобиль жолдарын жөндеуге және жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 849 386,7 мың теңге;
нақтыланған жоспарлау жобаларын әзірлеуге – 4 000 мың теңге;
Көкшетау қаласының жылумен қамсыздандыратын кәсіпорынның тұрақты жұмысын қамтамасыз етуге – 89 011 мың теңге;
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруына – 38 136 мың теңге;
2) 331 191,9 мың теңге сомасында дамытуға нысаналы трансферттер, соның ішінде:
жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, мемлекеттік сараптаманы өткізу, бюджеттік саласында жұмыс істейтін қызметкерлерге, жас мамандарға 45-пәтерлі тұрғын-үйдің құрылысына (Жас-Отау жобасы) – 65 360 мың теңге;
коммуналдық базарын салуға – 61 462,9 мың теңге;
мемлекеттік қала құрылыстық кадастрының автоматтандырылған ақпараттық-графикалық жүйесін құруға – 75 969 мың теңге;
заңды тұлғалардың жарғылық қорын көбейтуге – 100 000 мың теңге;
Көкшетау қаласының азаматтардың жекелеген топтарына тұрғын үй сатып алуына – 8 000 мың теңге;

«8. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств республиканского бюджета в сумме 4 365 481,2 тысячи тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 4 058,5 тысячи тенге, в том числе:
2 237,5 тысячи тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
1 821 тысяча тенге – для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 4 361 422,7 тысяч тенге, в том числе:
2 615 289 тысяч тенге – на реконструкцию системы объектов водоснабжения и водоотведения города Кокшетау;
105 791 тысяча тенге – на реконструкцию инженерных сетей водоснабжения и канализации в селе Красный Яр (1 этап);
168 821 тысяча тенге - на реконструкцию инженерных сетей водоснабжения и канализации в селе Красный Яр (2 этап);
446 595,7 тысяч тенге – на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
142 886 тысяч тенге – на реконструкцию электрических сетей в микрорайоне Жайляу, Бирлик;
877 240 тысяч тенге – на строительство новой чаши золоотвала;
4 800 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда»;
пункт 9 изложить в новой редакции:
«9. Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств областного бюджета в сумме 1 541 725,6 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 1 210 533,7 тысяч тенге, в том числе:
230 000 тысяч тенге – на благоустройство города Кокшетау;
849 386,7 тысяч тенге – на ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации;
4 000 тысяч тенге – на разработку проекта детальной планировки;
89 011 тысяч тенге – на обеспечение стабильной работы теплоснабжающего предприятия города Кокшетау;
38 136 тысяч тенге – на организацию сохранения государственного жилищного фонда;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 331 191,9 тысяч тенге, в том числе:
65 360 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации, проведение государственной экспертизы, строительство 45- ти квартирного жилого дома для молодых специалистов, работников бюджетной сферы (проект Жас - Отау);
61 462,9 тысяч тенге – на строительство коммунального рынка;
75 969 тысяч тенге – на создание Автоматизированной информационно-графической системы Государственного градостроительного кадастра;
100 000 тысяч тенге – на увеличение уставного капитала юридических лиц;
8 000 тысяч тенге – на приобретение жилья для отдельных категории граждан;

Көкшетау қаласы Красный Яр селосының «Нұрлы Көш» бағдарламасы бойынша екі пәтерлі тұрғын үйдің кіре-беріс бөлмесінің құрылысына – 20 400 мың теңге»;
1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихаты
49 сессияның төрайымы                      М.Жұрын
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Мұстафина
«КЕЛІСІЛДІ»
Көкшетау қаласының
әкімі                                      М.Батырханов
Көкшетау қаласының
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің бастығы                А.Омарова
Көкшетау қалалық мәслихатының
2011 жылғы 02 қыркүйектегі
№ С-49/5 шешіміне қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының

20 400 тысяч тенге – на пристройку тамбуров к двухквартирным жилым домам по программе «Нурлы –Кош» в селе Красный Яр города Кокшетау;
приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель 49 сессии
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва                М.Журын
Секретарь
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва                К.Мустафина
«СОГЛАСОВАНО»
Аким города Кокшетау                       М.Батырханов
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования
города Кокшетау                            А.Омарова
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 2 сентября
2011 года № С-49/5
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского
маслихата от 22 декабря
2010 года № С-42/16
"О городском бюджете

99844,0
1
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12516,0
4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4902,0
5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
27714,0
7
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
671,0
15
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
42336,0
20
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
11705,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
322212,0
37
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
322212,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
386828,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
341015,0
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
46065,0
4
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3808,0
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16397,0
6
Тұрғын үй көмегі
44640,0
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
77040,0
10
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2250,0
13
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
24213,0
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
58640,0
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12555,0
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
41508,0
23
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
13899,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45813,0
1
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44209,0
11
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1274,0
21
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
330,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5629521,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

99844,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12516,0
4
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4902,0
5
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
27714,0
7
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
671,0
15
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
42336,0
20
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
11705,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
322212,0
37
Строительство и реконструкция объектов образования
322212,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
386828,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
341015,0
2
Программа занятости
46065,0
4
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3808,0
5
Государственная адресная социальная помощь
16397,0
6
Жилищная помощь
44640,0
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
77040,0
10
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2250,0
13
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
24213,0
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
58640,0
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
12555,0
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
41508,0
23
Обеспечение деятельности центров занятости
13899,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45813,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44209,0
11
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1274,0
21
Капитальные расходы государственных органов
330,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
5629521,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)