Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 16 мамырдағы № А-3/526 "2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 29 қыркүйектегі № А-9/1873 қаулысы. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 5 қазанда № 1-1-155 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімінің 2013 жылғы 19 наурыздағы № 01-33-282 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімінің 19.03.2013 № 01-33-282 хатымен.
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Көкшетау қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 16 наурыздағы № А-3/526 «2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы» (№ 1-1-140 нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген, 2011 жылғы 7 сәуірдегі «Көкшетау», «Степной маяк» газеттерінде жарияланған)қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
Көрсетілген қаулының 1 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары А.Е. Мысырәлімоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі
міндетін атқарушы                          О.Титова
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақмола облыстық денсаулық
сақтау басқармасы» мемлекеттік
мекемесі бастығының міндетін атқарушы      Г.А.Маженова
«Қазакстан Республикасының
Ішкі Істер министрлігі Ақмола
облысының ішкі істер департаменті
Көкшетау қаласының Ішкі істер
басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        С.К.Мәдиев
«Көкшетау қаласының
Қорғаныс істері
жөніндегі басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            С.К.Балғожинов
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 29 қыркүйектегі
№ А-9/1873 қаулысына қосымша
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 16 наурыздағы
№ А-3/526 қаулысына
№ 1 қосымшасы
Қалалық шақыру комиссиясының
құрамы
1. Балгожинов Серік Кенесұлы
- «Көкшетау қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесінің бастығы, комиссия төрағасы

О внесении изменений в постановление акимата города Кокшетау от 16 марта 2011 года № А-3/526 "Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года"
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 29 сентября 2011 года № А-9/1873. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 5 октября 2011 года № 1-1-155. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акима города Кокшетау Акмолинской области от 19 марта 2013 года № 01-33-282)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акима города Кокшетау Акмолинской области от 19.03.2013 № 01-33-282).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кокшетау «Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле - июне и октябре - декабре 2011 года» от 16 марта 2011 года № А-3/526 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-140, опубликовано от 7 апреля 2011 года в газетах «Көкшетау» и «Степной Маяк»), следующие изменения:
Приложение 1 указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Мусралимову А.Е.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющая обязанности
акима города                               О. Титова
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного учреждения
«Управление здравоохранения
Акмолинской области»                       Маженов Г.А.
Начальник государственного
учреждения «Управление
внутренних дел города Кокшетау
Департамента внутренних дел
Акмолинской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан»       Мадиев С.К.
Начальник государственного учреждения
«Управление по делам
обороны города Кокшетау»                   Балгожинов С.К.
Приложение к постановлению
акимата города Кокшетау
от 29 сентября 2011 года
Приложение 1 к постановлению
акимата города Кокшетау от 16
марта 2011 года № А-3/526
Состав городской призывной комиссии
1. Балгожинов
Серик Кенесович
- председатель комиссии, начальник государственного учреждения «Управление по делам обороны города Кокшетау»

2. Күлтеміров Өмір Есенұлы
- Көкшетау қаласы әкімінің кеңесшісі,комиссия төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелері:
3. Балғожин Айбек Тоқтарұлы
- «Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының ішкі істер департаменті Көкшетау қаласының ішкі істер басқармасы» мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары (келісім бойынша)
4. Волкова Ирина Геннадьевна
- Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Қалалық емхана» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының
дәрігер-терапевт, медициналық комиссияның төрайымы (келісім бойынша)
5.Сағадиева
Маржан Сүлейменқызы
- Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Қалалық емхана» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медбикесі – комиссияның хатшысы (келісім бойынша)

2. Культимиров
Омир Есинович
- советник акима города Кокшетау, заместитель председателя комиссии
Члены комиссии
3. Балгожин
Айбек Токтарович
- заместитель начальника государственного учреждения «Управление внутренних дел города Кокшетау Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан
(по согласованию)
4. Волкова
Ирина Геннадьевна
- председатель медицинской комиссии, врач-терапевт государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области (по согласованию)
5. Сагадиева
Маржан Сулейменовна
- секретарь комиссии, медсестра
государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Городская поликлиника» при управлении здравоохранения Акмолинской области ( по согласованию)