Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-36/2 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 3 ақпандағы № 4С-37/2 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 ақпанда № 1-2-139 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 наурыздағы № 05-03ш/52 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 05.03.2013 № 05-03ш/52 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-36/2 (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-137 болып тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтарда, 2011 жылғы 20 қаңтарда, 2011 жылғы 27 қаңтарда, 2011 жылғы 03 ақпанда «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтағы 2) тармақшасында:
«6 167 470» деген саны «6 212 258,7» санымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
«0» деген саны «-44788,7» санымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
«0» деген саны «44788,7» санымен ауыстырылсын;
4-1 тармағы келесі мазмұнмен толықтырылсын:
«4-1. 2011 жылғы 1 қаңтардағы қалыптасқан жағдайы бойынша бюджеттік қаражаттарының бос қалдықтар сомасынан 44788,7 мың теңге сомасында қаражаттардың бағытталуы жүргізілсін».
2. Көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       В.Казаков
Қалалық мәслихатының
хатшысы                                    Ғ.Көпеева
КЕЛІСІЛДІ
Степногорск қаласының
әкімі                                      А.Никишов
«Степногорск қаласының
экономика және қаржы
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Ш.Төлегенова
Степногорск қалалық
мәслихатының 2011 жылғы
3 ақпандағы № 4С-37/2

О внесении изменений и дополнения в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 4С-36/2 "О бюджете города на 2011-2013 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 3 февраля 2011 года № 4С-37/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 14 февраля 2011 года № 1-2-139. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 5 марта 2013 года № 05-03ш/52)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 05.03.2013 № 05-03ш/52).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № 4С-36/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-137, опубликовано в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск» 13 января 2011 года, 20 января 2011 года, 27 января 2011 года, 3 февраля 2011 года) следующие изменения и дополнение:
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «6 167 470» заменить цифрами «6 212 258,7»;
в подпункте 5):
цифру «0» заменить цифрами «-44788,7»;
в подпункте 6):
цифру «0» заменить цифрами «44788,7»;
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
«4-1. Из суммы свободных остатков бюджетных средств, сложившихся по состоянию на 1 января 2011 года произвести направление средств в сумме 44788,7 тысяч тенге».
2. Приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
городского маслихата                        В.Казаков
Секретарь
городского маслихата                        Г.Копеева
СОГЛАСОВАНО:
Аким города Степногорска                    А.Никишов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики и
финансов города Степногорска»               Ш.Тулегенова
Приложение 1
к решению Степногорского
городского маслихата
"О бюджете города на