Сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды беру және үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды анықтау туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 18 ақпандағы № А-2/48 қаулысы. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 ақпанда № 1-2-140 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 13 қаңтардағы № а-1/9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 13.01.2020 № а-1/9 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасының сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Степногорск қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 1 қосымшаға сәйкес орындар анықталсын.
2. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесу үшін шарттық негізінде 2 қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Г.Ә. Сәдуақасоваға жүктелсін.
4. Осы Степногорск қаласы әкімдігінің қаулысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі А. Никишов
КЕЛІСІЛГЕН
Ақмола облысы денсаулық
сақтау басқармасы жанындағы
"Степногорск орталық қалалық
ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық
қазыналық кәсіпорнының бас дәрігері
Ж. Мусин
Ақмола облысы білім басқармасының
"Степногорск қаласы, жетім балалар
мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған
балаларға арналған № 4 балалар үйі"
мемлекеттік мекемесінің директоры
Р. Сахневич
Ақмола облысы білім басқармасының
жанындағы "Степногорск қаласы,
облыстық "Жастар" жасөспірімдер үйі
(әлеуметтік бейімделу орталығы)"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының директоры
Қ. Баяхметова
Ақмола облысы білім басқармасының
жанындағы "Степногорск қаласы,
Тау-кен техникалық колледжі"
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының директоры
Т. Досанова
Степногорск қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 18 ақпандағы
№ А-2/48 қаулысына 1 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата города Степногорск Акмолинской области от 18 февраля 2011 года № А-2/48. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорск Акмолинской области 22 февраля 2011 года № 1-2-140. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 13 января 2020 года № а-1/9
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Степногорска Акмолинской области от 13.01.2020 № а-1/9 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно со Степногорской городской территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению 1.
2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Садвокасову Г.А.
4. Настоящее постановление акимата города Степногорска вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Степногорска и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска А.Никишов
СОГЛАСОВАНО
Главный врач государственного
коммунального казенного предприятия
"Степногорская центральная городская
больница" при управлении здравоохранения
Акмолинской области
Ж.Мусин
Директор государственного учреждения
"Детский дом № 4 для детей-сирот и
детей, оставшихся без попечения родителей,
город Степногорск" управления
образования Акмолинской области
Р.Сахневич
Директор государственного коммунального
казенного предприятия "Областной дом
юношества "Жастар" (центр социальной
адаптации), город Степногорск" при
управлении образования
Акмолинской области
К.Баяхметова
Директор государственного
коммунального казенного
предприятия "Горнотехнический
колледж, город Степногорск"
при управлении образования
Акмолинской области
Т.Досанова
Приложение 1 к постановлению
акимата города Степногорска
от 18 февраля 2011 года № А-2/48
Места для размещения агитационных печатных материалов

Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Степногорск қалалық әкімдігінің 24.06.2013 № А-6/235 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
№ т/т
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1.
Степногорск қаласы, № 3 шағын аудан, "Степногорск қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Горняк" Орталық мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны № 84 ғимаратының жанындағы тақтасы
2.
Степногорск қаласы, № 1 шағын аудан, аурухана кешені, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы "Степногорск орталық қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жанындағы тақтасы
3.
Степногорск қаласы, № 9 шағын аудан, Ақмола облысы білім басқармасының "Степногорск қаласы, жетім балалар мен ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған № 4 балалар үйі" мемлекеттік мекемесі № 4 ғимаратының жанындағы тақтасы
4.
Степногорск қаласы, № 6 шағын аудан, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Степногорск қаласы, облыстық "Жастар" жасөспірімдер үйі (әлеуметтік бейімделу орталығы)" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны № 13 ғимаратының жанындағы тақтасы
5.
Степногорск қаласы, № 1 шағын аудан, Степногорск қаласының білім бөлімінің жанындағы "Балалар музыка мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны № 47 ғимаратының жанындағы тақтасы
6.
Степногорск қаласы, № 4 шағын аудан, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Степногорск қаласы, Тау-кен техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны № 47 ғимаратының жанындағы тақтасы
7.
Степногорск қаласы, Ақсу кенті, Қабылденов көшесі, Степногорск қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Ақсу кентінің Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны № 3 ғимаратының жанындағы тақтасы
8.
Степногорск қаласы, Ақсу кенті, Нәбиев көшесі, "Ақсу кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі № 26 ғимаратының жанындағы тақтасы
9.
Степногорск қаласы, Заводской кенті, Бауыржан Момышұлы көшесі, "Заводской кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі № 15 ғимаратының жанындағы тақтасы
10.
Степногорск қаласы, Заводской кенті, Мир көшесі, "Степногорск қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Орталықтандырылған кітапханалар жүйесі" мемлекеттік мекемесі № 11а ғимаратының жанындағы тақтасы
11.
Степногорск қаласы, Шаңтөбе кенті, № 1 шағын аудан, "Степногорск қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Шаңтөбе кенті "Горняк" Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны № 23 ғимаратының жанындағы тақтасы
12.
Степногорск қаласы, Бестөбе кенті, Мир көшесі, "Степногорск қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Рауан" Мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны № 492 ғимаратының жанындағы тақтасы
13.

Сноска. Приложение 1 в редакции постановления акимата города Степногорска Акмолинской области от 24.06.2013 № А-6/235 (вводится в действие со дня официального опубликования).
№ п/п
Места для размещения агитационных печатных материалов
1.
город Степногорск, микрорайон № 3, щит у здания № 84 государственного казенного коммунального предприятия "Центральный дворец культуры "Горняк" при отделе культуры и развития языков города Степногорска
2.
город Степногорск, микрорайон № 1, больничный комплекс, щит у здания государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Степногорская центральная городская больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
3.
город Степногорск, микрорайон № 9, щит у здания № 4 государственного учреждения "Детский дом № 4 для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, город Степногорск" управления образования Акмолинской области
4.
город Степногорск, микрорайон № 6, щит у здания № 13 государственного коммунального казенного предприятия "Областной дом юношества "Жастар" (центр социальной адаптации), город Степногорск" при управлении образования Акмолинской области
5.
город Степногорск, микрорайон № 1, щит у здания № 47 государственного коммунального казенного предприятия "Детская музыкальная школа" при отделе образования города Степногорска
6.
город Степногорск, микрорайон № 4, щит у здания № 47 государственного коммунального казенного предприятия "Горнотехнический колледж, город Степногорск" при управлении образования Акмолинской области
7.
город Степногорск, поселок Аксу, улица Кабылденова, щит у здания № 3 государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры поселка Аксу" при отделе культуры и развития языков города Степногорска
8.
город Степногорск, поселок Аксу, улица Набиева, щит у здания № 26 государственного учреждения "Аппарат акима поселка Аксу"
9.
город Степногорск, поселок Заводской, улица Бауржана Момышулы, щит у здания №15 государственного учреждения "Аппарат акима поселка Заводской"
10.
город Степногорск, поселок Заводской, улица Мира, щит у здания № 11а государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" отдела культуры и развития языков города Степногорска
11.
город Степногорск, поселок Шантобе, микрорайон № 1, щит у здания № 23 государственного казенного коммунального предприятия "Дом культуры "Горняк" поселка Шантобе" при отделе культуры и развития языков города Степногорска"
12.
город Степногорск, поселок Бестобе, улица Мира, щит у здания № 492 государственного коммунального казенного предприятия "Дом культуры "Рауан" при отделе культуры и развития языков города Степногорска"
13.

Степногорск қаласы, Бестөбе кенті, Горький көшесі, Степногорск қаласының білім бөлімінің "Бестөбе кентінің № 2 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі № 47 ғимаратының жанындағы тақтасы
14.
Степногорск қаласы, Қарабұлақ селосы, Ленин көшесі, "Қарабұлақ селосы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі № 24 ғимаратының жанындағы тақтасы
15.
Степногорск қаласы, Изобильное ауылы, Казахстанская көшесі, "Степногорск қаласының Изобильный ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі № 9 ғимаратының жанындағы тақтасы
16.
Степногорск қаласы, Бөгенбай ауылдық округі, Степногорское ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, "Степногорск қаласының Бөгенбай ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі № 1 ғимаратының жанындағы тақтасы
17.
Степногорск қаласы, Қырық құдық ауылы, Бөгенбай Батыр көшесі, "Степногорск қаласы Қырық құдық ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі № 9 ғимаратының жанындағы тақтасы
Степногорск қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 18 ақпандағы
№ А-2/48 қаулысына 2 қосымша
Сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлар шартты негізде
Сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайлардың мекен-жайы
1.
Степногорск қаласы, шағын аудан № 6, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Степногорск қаласы, облыстық "Жастар" жасөспірімдер үйі (әлеуметтік бейімделу орталығы)" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны № 13 ғимаратының мәжіліс залы
2.
Степногорск қаласы, шағын аудан № 5, Степногорск қаласының білім бөлімінің "Абай Құнанбаев атындағы № 6 гимназия мектебі" мемлекеттік мекемесі № 1 ғимаратының мәжіліс залы
3.

город Степногорск, поселок Бестобе, улица Горького, щит у здания № 47 государственного учреждения "Средняя школа № 2 поселка Бестобе" отдела образования города Степногорска
14.
город Степногорск, село Карабулак, улица Ленина, щит у здания № 24 государственного учреждения "Аппарат акима села Карабулак"
15.
город Степногорск, село Изобильное, улица Казахстанская, щит у здания № 9 государственного учреждения "Аппарат акима села Изобильное города Степногорска"
16.
город Степногорск, Богенбайский сельский округ, село Степногорское, улица Ибрая Алтынсарина, щит у здания № 1 государственного учреждения "Аппарат акима Богенбайского сельского округа города Степногорска"
17.
город Степногорск, село Кырык кудык, улица Богенбай Батыра, щит у здания № 9 государственного учреждения "Аппарат акима села Кырык кудык города Степногорска"
Приложение 2 к постановлению
акимата города Степногорска
от 18 февраля 2011 года № а-2/48
Помещения для встреч с избирателями на договорной основе
Адрес помещений для встреч с избирателями
1
город Степногорск, микрорайон № 6, актовый зал здания № 13 государственного коммунального казенного предприятия "Областной дом юношества "Жастар" (центр социальной адаптации), город Степногорск" при управлении образования Акмолинской области
2
город Степногорск, микрорайон № 5, актовый зал здания № 1 государственного учреждения "Школа-гимназия № 6 имени Абая Кунанбаева" отдела образования города Степногорска
3

Степногорск қаласы, шағын аудан № 2, Степногорск қаласы Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мирас мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорыны № 1 ғимаратының мәжіліс залы

город Степногорск, микрорайон № 2, актовый зал здания № 1 государственного казенного коммунального предприятия Дом культуры "Мирас" при отделе культуры и развития языков города Степногорска