Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-36/2 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 15 шілдедегі № 4С-42/2 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 21 шілдеде № 1-2-145 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 наурыздағы № 05-03ш/52 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 05.03.2013 № 05-03ш/52 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-36/2 «2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-2-137 болып тіркелген, 2011 жылғы 13 қаңтардағы, 2011 жылғы 20 қаңтардағы, 2011 жылғы 27 қаңтардағы, 2011 жылғы 3 ақпандағы «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«1. 2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға арналған қала бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 6 245 843 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 046 800 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 64 900 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 65 000 мың теңге;
трансферттерден түсімдері – 4 069 143 мың теңге;
2) шығындар – 6 314 097,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу- 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялары бойынша сальдо 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер – 0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 4С-36/2 "О бюджете города на 2011-2013 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 15 июля 2011 года № 4С-42/2. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 21 июля 2011 года № 1-2-145. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 5 марта 2013 года № 05-03ш/52)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 05.03.2013 № 05-03ш/52).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № 4С-36/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-137, опубликовано в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск» 13 января 2011 года, 20 января 2011 года, 27 января 2011 года, 3 февраля 2011 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет города на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы - 6 245 843 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 046 800 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 64900 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 65000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 069 143 тысячи тенге;
2) затраты - 6 314 097,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 68 254,8 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 68 254,8 мың теңге.»;
көрсетілген шешімінің 1, 5, 7 қосымшалары осы шешімінің 1, 2,  3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрайымы                             Н.Лощинская
Қалалық мәслихаттың
хатшысы                                          Ғ.Көпеева
«КЕЛІСІЛДІ»
Степногорск қаласы
әкімінің міндетін атқарушы                       Г.Сәдуақасова
Степногорск қалалық
мәслихатының 2011 жылғы
№ 4С-42/2 шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
КІРІСТЕР

5) дефицит (профицит) бюджета – - 68 254,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 68 254,8 тысяч тенге.»;
приложения 157 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       Н.Лощинская
Секретарь городского
маслихата                                  Г.Копеева
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющая обязанности акима
города Степногорска                        Г.Садвокасова
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 15 июля
2011 года № 4С-42/2
Бюджет города на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
1
2
3
4
ДОХОДЫ