Степногоркс қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 18 наурыздағы № А-3/93 "2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 31 қазандағы № А-10/436 қаулысы. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 8 қарашада № 1-2-148 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 қарашадағы № 03-45ш/2838 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 05.11.2014 № 03-45ш/2838 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Степногорск қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 18 наурыздағы № А-3/93 «2011 жылдың сәуір — маусымында және қазан — желтоқсанында азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы» (Мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде № 1-2-141 болып тіркелген, 2011 жылғы 14 сәуірдегі «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Степногорск қаласы әкімдігінің осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Г.Ә.Сәдуақасоваға жүктелсін.
3. Степногорск қаласы әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының әділет Департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Степногорск қаласының әкімі                А.Никишов
«КЕЛІСІЛГЕН»
«Ақмола облысы Степногорск
қаласының Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Н.Асылбеков
Ақмола облысы денсаулық
сақтау басқармасының
жанындағы «Степногорск қаласының
орталық қалалық ауруханасы»
шаруашылық жүргізу
құқығындағы мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорны бас
дәрігерінің міндетін атқарушы              С.Аманов
Ақмола облысы әкімдігінің
жанындағы «Степногорск қалалық
емханасы» шаруашылық жүргізу
құқығындағы мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорнының
бас дәрігері                               А.Дүйсенов
«Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
Ақмола облысының Ішкі
істер департаменті Степногорск
қаласының ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Е.Мұқанов
Степногорск қаласы
әкімдігінің 2011 жылғы
31 қазандағы № А-10/436
қаулысына қосымша
Қалалық шақыру комиссиясының құрамы
Асылбеков Нұржан Төлеужанұлы
«Ақмола облысы Степногорск қаласының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы (келісім бойынша)
Боцман Николай Яковлевич
«Степногорск қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің бас маманы, комиссия төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелері:
Сақыпов Бауыржан Ергібекұлы
«Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының Ішкі істер департаменті Степногорск қаласының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Хасенов Ондасын Сайынұлы
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы «Степногорск қалалық орталық қалалық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының хирург – үйлестірушісі (келісім бойынша)
Вернигора Наталья Ивановна
Ақмола облысы әкімдігінің жанындағы «Степногорск қалалық емханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медициналық бикесі, комиссия хатшысы (келісім бойынша)

О внесении изменения в постановление акимата города Степногорска от 18 марта 2011 года № А-3/93 "Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре - декабре 2011 года"
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 31 октября 2011 года № А-10/436. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 8 ноября 2011 года № 1-2-148. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Степногорск Акмолинской области от 5 ноября 2014 года № 03-45ш/2838)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата города Степногорск Акмолинской области от 05.11.2014 № 03-45ш/2838).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе» акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Степногорска «Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре – декабре 2011 года» от 18 марта 2011 года № А-3/93 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-141, опубликовано 14 апреля 2011 года в газетах «Степногорск Ақшамы» и «Вечерний Степногорск») следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления акимата города Степногорска возложить на заместителя акима города Степногорска Садвокасову Г.А.
3. Настоящее постановление акимата города Степногорска вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города Степногорска                   А.Никишов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны города Степногорск
Акмолинской области»                       Н.Асылбеков
Исполняющий обязанности
главного врача государственного
коммунального предприятия на
праве хозяйственного
ведения «Степногорская
центральная городская больница»
при управлении здравоохранения
Акмолинской области                        С.Аманов
Главный врач государственного
коммунального предприятия
на праве хозяйственного
ведения «Степногорская
городская поликлиника» при
акимате Акмолинской области                А.Дуйсенов
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел города Степногорска
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      Е.Муканов
Приложение к постановлению
акимата города Степногорска
от 31 октября 2011 года
№ А-10/436
Состав городской призывной комиссии
Асылбеков Нуржан Тулеужанович
начальник государственного учреждения «Отдел по делам обороны города Степногорск Акмолинской области», председатель комиссии (по согласованию)
Боцман Николай Яковлевич
главный специалист государственного учреждения «Аппарат акима города Степногорска», заместитель председателя комиссии
Члены комиссии:
Сакупов Бауржан Ергебекович
заместитель начальника государственного учреждения «Отдел внутренних дел города Степногорска Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (по согласованию)
Хасенов Ондасын Саинович
хирург – координатор государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Степногорская центральная городская больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области (по согласованию)
Вернигора Наталья Ивановна
медицинская сестра государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Степногорская городская поликлиника» при акимате Акмолинской области, секретарь комиссии (по согласованию)