Ақкөл аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № С 35-1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 26 қыркүйектегі № С 43-2 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 7 қазанда № 1-3-161 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы № 01-10/42 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 17.06.2013 № 01-10/42 хатымен).

О внесении изменения в решение Аккольского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № С 35-1 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 26 сентября 2011 года № С 43-2. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 7 октября 2011 года № 1-3-161. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2013 года № 01-10/42)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 17.06.2013 № 01-10/42).

2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 34 тармақтарына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № С 35-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-3-147 тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарда аудандық «Ақкөл өмірі», «Знамя Родины КZ» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:

В соответствии с пунктами 34, статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № С 35-1 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-147 и опубликованного 21 января 2011 года в районных газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ») следующее изменение: