Ақкөл ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындарын анықтау туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 12 желтоқсандағы № С 45-8 шешімі. Ақмола облысы Ақкөл ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 23 қаңтарда № 1-3-168 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 1 шілдедегі № С 48-9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 01.07.2015 № С 48-9 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы «Қазақстан Республикасында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрацияларды ұйымдастыру және өткізу тәртібі туралы» Заңының 10 бабына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу мақсатында, Ақкөл ауданында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орындары қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Ақкөл аудандық мәслихаттың 2005 жылғы 28 қыркүйектегі № С 24-3 «Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрациялар өткізу орнын анықтау туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-3-27 тіркелген, 2005 жылғы 25 қарашада аудандық «Знамя Родины» газетінде жарияланған) шешімі күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       Г.Сейітова
Ақкөл аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Ю.Ужакин
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2011 жылғы 12 желтоқсандағы
№ С 45-8 шешіміне
қосымша
Ақкөл ауданының бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер мен демонстрацияларды ұйымдастыру және өткізу үшін белгіленген орындар тізімі

Об определении мест проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Аккольском районе
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12 декабря 2011 года № С 45-8. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккольского района Акмолинской области 23 января 2012 года № 1-3-168. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 1 июля 2015 года № С 48-9
Сноска. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 01.07.2015 № С 48-9 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьей 10 Закона Республики Казахстан от 17 марта 1995 года «О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан» Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. В целях дополнительного регламентирования порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций определить места проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Аккольском районе согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение Аккольского районного маслихата «Об определении мест проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций» от 28 сентября 2005 года № С 24-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-3-27, опубликовано 25 ноября 2005 года в районной газете «Знамя Родины»).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии Аккольского
районного маслихата                        Г.Сеитова
Секретарь Аккольского
районного маслихата                        Ю.Ужакин
Приложение
к решению Аккольского районного
маслихата от 12 декабря 2011 года
№ С 45-8
Список мест, определенных для организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в населенных пунктах Аккольского района