Атбасар ауданында халықтын нысаналы топтарына жататын тұлғалардың 2012 жылына қосымша тізбесін анықтау туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 8 желтоқсандағы № А-12/492 қаулысы. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 желтоқсанда № 1-5-175 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімі аппараты жетекшісінің 2013 жылғы 26 наурыздағы № 01-359 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімі аппараты жетекшісінің 26.03.2013 № 01-359 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңдарына сәйкес және нысаналы топтар құрамына кіретін және әлеуметтік қорғауда неғұрлым мұқтаж тұлғалардың жұмыспен қамтылуына көмек көрсету мақсатында, Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі анықталсың:
1) жиырма бір жастан жиырма тоғыз жасқа дейінгі жасты қоса алғандағы жастар;
2) көп уақыт жұмыс істеймейтін тұлғалар (бір жылдан артық);
3) ертеде жұмыс істемеген тұлғалар;
4) техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарының түлектері.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атбасар ауданы әкімінің орынбасары Ж.Ғ.Қаженовке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының әкімі                    Р.Әубәкіров

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения на 2012 год в Атбасарском районе
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 8 декабря 2011 года № А-12/492. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 30 декабря 2011 года № 1-5-175. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата акима Атбасарского района Акмолинской области от 26 марта 2013 года № 01-359)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо руководителя аппарата акима Атбасарского района Акмолинской области от 26.03.2013 № 01-359).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 23 января 2001 года «О занятости населения», в целях оказания содействия занятости лицам, входящим в состав целевых групп и наиболее нуждающимся в социальной защите, акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения:
1) молодежь в возрасте от двадцати одного года до двадцати девяти лет включительно;
2) лица, длительно не работающие (более одного года);
3) лица, не имеющие в семье ни одного работающего;
4) выпускники учебных заведений технического и профессионального образования.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Атбасарского района Каженова Ж.Г.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Атбасарского района                   Р.Аубакиров