Астрахан ауданының аумағында азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусым және қазан-желтоқсан айларында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 16 наурыздағы № 74 қаулысы. Ақмола облысы Әділет басқармасында 2011 жылғы 29 наурызда № 1-6-150 тіркелді
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 19 бабына, «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығына, «Азаматтарды әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және өткізу ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 30 маусымдағы № 623 қаулысына, «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығын іске асыру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 250 қаулысына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданы аумағында шақыруды кейінге қалдыруға немесе шақырудан босатылуға құқығы жоқ, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша әскери қызметтің белгіленген мерзімін өткермеген он сегіз жастан жиырма жеті жасқа дейінгі еркек азаматтарды 2011 жылдың сәуір-маусым және қазан- желтоқсан айларында «Ақмола облысы Астрахан ауданының Қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі» мемлекеттік мекемесі арқылы кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін (келісім бойынша).
2. № 1 қосымшаға сәйкес, аудандық шақыру комиссиясы құрылсын.
3. № 2 қосымша бойынша, азаматтарды әскери қызметке шақыруды
өткізу кестесі бекітілсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Қ.Қожахметке жүктелсін.
5. Қаулы Астрахан ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі                    Р.Әкімов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақмола облысы Астрахан ауданының
Қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген
бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы    С.Кантемиров
Ақмола облысы денсаулық сақтау
басқармасы жанындағы «Астрахан
орталық аудандық ауруханасы»
шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік
коммуналдық кәсіпорнының
бас дәрігері                               Н.Сембаев
«Қазақстан Республикасының ішкі істер
Министрлігі Ақмола облысының ішкі
істер департаменті Астрахан ауданының
ішкі істер бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ж.Әбілмәжинов
Астрахан ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 16 наурыздағы
№ 74 қаулысына № 1 қосымша
Аудандық шақыру комиссиясының құрамы
Кантемиров Сергей Юрьевич
«Ақмола облысы Астрахан ауданының қорғаныс істері жөніндегі біріккен бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы, комиссия
төрағасы (келісім бойынша)
Потапчук Светлан Николаевна
Астрахан ауданының «Ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы, төрағаның орынбасары (келісім бойынша)
Комиссия мүшелері:
Каханов Айбек Магаулиевич
«Қазақстан Республикасы ішкі істер Министрлігі Ақмола облысы ішкі істер департаменті Астрахан ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының
орынбасары (келісім бойынша)
Курманов Елюбай Садыкович
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Астрахан орталық аудандық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы
мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының Жалтыр дәрігерлік амбулаториясының аға
дәрігері (келісім бойынша)
Искинеева Рсжан Галымовна
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Астрахан орталық аудандық ауруханасы» шаруашылық жүргізу құқығындағы
мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының медицина бикеші, комиссия хатшысы(келісім бойынша)
Астрахан ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 16 наурыздағы
№ 74 қаулысына № 2 қосымша
Азаматтарды 2011 жылдың әскери қызметке көктемде
шақыруды өткізу кестесі
р/с
Ауылдық округ
атауы
Шақырылуғажа
татындардың барлығы
Келу күндері
01.
04
04.
04
05.
04
06.
04
07.
04
08.
04
11.
04
12.
04
13.
04
16.
05
30.
06
1
Астра
хан

Об организации и обеспечении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года на территории Астраханского района
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 16 марта 2011 года № 74. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 29 марта 2011 года № 1-6-150
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 19 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Указом Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2006 года № 623 «Об утверждении Правил организации и проведения призыва граждан на воинскую службу», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 250 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле – июне и октябре- декабре 2011 года», акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить очередной призыв граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву, на срочную воинскую службу в апреле- июне и октябре-декабре 2011 года на территории Астраханского района через Государственное учреждение «Объединенный отдел по делам обороны Астраханского района Акмолинской области» (по согласованию).
2. Образовать районную призывную комиссию согласно приложению № 1.
3. Утвердить график проведения призыва граждан на воинскую службу согласно приложению № 2.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кожахмет М.К.
5. Постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Астраханского района                  Р.Акимов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник Государственного
учреждения «Объединенный отдел по
делам обороны Астраханского района
Акмолинской области»                       С.Кантемиров
Главный врач Государственного
коммунального предприятия на
праве хозяйственного ведения
«Астраханская центральная районная
больница» при управлении здравоохранения
Акмолинской области                       Н.Сембаев
Начальник Государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел Астраханского района
Департамента внутренних дел
Акмолинскойобласти Министерства
внутренних дел Республики Казахстан»       Ж.Абильмажинов
Приложение 1 к постановлению
акимата Астраханского района
от 16 марта 2011 года № 74
Состав районной призывной комиссии
Кантемиров Сергей Юрьевич
начальник Государственного учреждения
«Объединенный отдел по делам обороны Астраханского района Акмолинской области», председатель комиссии(по согласованию)
Потапчук Светлана Николаевна
начальник Государственного учреждения
«Отдел внутренней политики» Астраханского
района, заместитель председателя комиссии
(по согласованию)
Члены комиссии:
Каханов Айбек Магаулиевич
заместитель начальника Государственного
учреждения «Отдел внутренних дел
Астраханского района Департамента
внутренних дел Акмолинский области
Министерства внутренних дел Республики
Казахстан» (по согласованию)
Курманов Елюбай Садыкович
старший врач Жалтырской врачебной
амбулатории Государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Астраханская центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области, председатель медицинской комиссии (по согласованию)
Искинеева Рсжан Галымовна
медицинская сестра Государственного
коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения «Астраханская центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области, секретарь комиссии (по согласованию)
Приложение 2 к постановлению
акимата Астраханского района
от 16 марта 2011 года № 74
График проведения призыва
граждан на воинскую службу весной 2011 года
№ п/п
Наименование
сельского округа
Все
го
под
ле-
жит
при
зы-
ву
Дни явок
01.
04
04.
04
05.
04
06.
04
07.
04
08.
04
11.
04
12.
04
13.
04
16.
05
30.
06
1
Астраханский