Астрахан аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С-28-3 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2011 жылғы 6 сәуірдегі № 4С-32-1 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 сәуірде № 1-6-151 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 наурыздағы № 5С-17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2012.03.26 № 5С-17 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С-28-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-146 тіркелген, 2011 жылғы 28 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасындағы:
«1654221» сандары «1670837» сандарымен ауыстырылсын»;
«1364101» сандары «1380717» сандарымен ауыстырылсын»;
1 тармақтың 2) тармақшасындағы:
«1640671» сандары «1699246,7» сандарымен ауыстырылсын»;
1 тармақтың 3) тармақшасындағы:
«15371» сандары «29200,9» сандарымен ауыстырылсын;
«16914» сандары «30743,9» сандарымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 5) тармақшасындағы:
«-15371» сандары «-71160,6» сандарымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 6) тармақшасындағы:
«15371» сандары «71160,6» сандарымен ауыстырылсын;
«0» сандары «55789,6» сандарымен ауыстырылсын.
Аудандық мәслихаттың «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С-28-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-6-146 тіркелген, 2011 жылғы 28 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешімінің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Шешім Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының
сессия төрайымы                            В.Быстрицкая
Астрахан аудандық мәслихатының
хатшысы                                    В.Собеский
«КЕЛІСІЛДІ»
Астрахан ауданының әкімі                   Р.Әкімов
Астрахан ауданының «Экономика
және қаржы бөлімі» Мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ғ.Шонабаева
Астрахан аудандық мәслихатының
2011 жылғы 6 сәуірдегі № 4С-32-1
шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаттар
Сома
Сыныптар
Сыныпша
Атаулар
I. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 4С-28-3 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 6 апреля 2011 года № 4С-32-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 13 апреля 2011 года № 1-6-151. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 26 марта 2012 года № 5С-17
Сноска. Утратило силу - решением Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 26.03.2012 № 5С-17
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 4С-28-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-146, опубликовано 28 января 2011 года в районной газете «Маяк») следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «1654221» заменить цифрами «1670837»;
цифры «1364101» заменить цифрами «1380717»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «1640671» заменить цифрами «1699246,7»;
в подпункте 3) пункта 1:
цифры «15371» заменить цифрами «29200,9»;
цифры «16914» заменить цифрами «30743,9»;
в подпункте 5) пункта 1:
цифры «-15371» заменить цифрами «-71160,6»;
в подпункте 6) пункта 1:
цифры «15371» заменить цифрами «71160,6»;
цифры «0» заменить цифрами «55789,6».
Приложения 14 к решению районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 4С-28-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-146, опубликовано 28 января 2011 года в районной газете «Маяк»), изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии Астраханского
районного маслихата                        В.Быстрицкая
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Астраханского района                  Р.Акимов
Начальник Государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов» Астраханского района           Г.Шонабаева
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 6 апреля
2011 года № 4С-32-1
Районный бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

43878,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға
14325,0
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде физика, химия, биология кабинеттерін жабдықтау
4097,0
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді құруға
5541,0
Жетім Баланы (балаларды) және ата-аналарының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
12852,0
Мектеп ұстаздарына және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының тәрбиешілеріне білік санаты үшін қосымша төлем мөлшерін арттыруға
7063,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
8019,0
Еңбекақыны ішінара субсидиялау
958,0
Көшу үшін субсидиялар ұсыну
625,0
Жұмыспен қамту орталығын құруға
6436,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
13925,0
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
13925,0
Дамуға арналған мақсатты трансферттер
3339,0
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3339,0
Бесбидайық ауылында су құбыры жүйелерін қайта құру» жобасы бойынша жобалы-сметалы құжаттаманы құруға
3339,0
Бюджеттік несиелер
16914,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16914,0
ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала қызметкерлеріне әлеуметтік қолдау көрсету шараларын жүзеге асыру үшін бюджеттік несиелер.
16914,0

43878,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
14325,0
На оснащение учебным оборудованием
кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4097,0
На создание лингафонных и мультемидийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5541,0
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшихся без попечения родителей
12852,0
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
7063,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
8019,0
На частичное субсидирование заработной платы
958,0
На предоставление субсидий на переезд
625,0
На создание центра занятости
6436,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
13925,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
13925,0
Целевые трансферты на развитие
3339,0
в том числе
Отдел строительства района (города областного значения)
3339,0
На разработку проектно-сметной документации по проекту "Реконструкция водопроводных сетей в селе Бесбидайык
3339,0
Бюджетные кредиты
16914,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16914,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
16914,0