Аудан әкімдігінің 2011 жылғы 23 ақпандағы № 62 "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға үй-жай бөлу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 қарашадағы № 347 қаулысы. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 23 желтоқсанда № 1-6-161 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданының әкімдігінің 2014 жылғы 29 қазандағы № 352 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданының әкімдігінің 29.10.2014 № 352 (қол қойған күннен бастап күшіне енеді) қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданы әкімдігінің «Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу және сайлаушылармен кездесу үшін кандидаттарға үй-жай бөлу туралы» 2011 жылғы 23 ақпандағы № 62 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-6-148 тіркелген, 2011 жылғы 2 наурызда «Маяк» газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1 қосымшаның 1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Астрахан селосы, Әл-Фараби көшесі, 44 үй, «Астрахан ауданының «Білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанындағы стенд».
2.Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары М.Қ.Қожахметке жүктелсін.
3.Аудан әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының әкімі                   Р.Әкімов
КЕЛІСІЛДІ
Аудандық аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Ю.Наприенко

О внесении изменения в постановление акимата района от 23 февраля 2011 года № 62 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями"
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 18 ноября 2011 года № 347. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 23 декабря 2011 года № 1-6-161. Утратило силу постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 29 октября 2014 года № 352
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 29.10.2014 № 352 (вступает в силу со дня подписания).
В соответствии с Конституционным Законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Внести в постановление акимата Астраханского района «Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями» от 23 февраля 2011 года № 62 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-148, опубликовано 2 марта 2011 года в газете «Маяк») следующее изменение:
пункт 1 Приложения 1 изложить в новой редакции:
«1. Село Астраханка, улица Аль-Фараби, дом 44, стенд у здания Государственного учреждения «Отдел образования» Астраханского района».
2.Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кожахмет М.К.
3.Настоящее постановление акимата района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Астраханского района                  Р.Акимов
СОГЛАСОВАНО
Председатель
районной территориальной
избирательной комиссии                     Ю.Наприенко