Бұланды аудандық мәслихатының 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-23/4 "Бұланды ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек жасау туралы" шешіміне өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2011 жылғы 9 желтоқсандағы № 4С-40/4 шешімі. Ақмола облысы Бұланды ауданының Әділет басқармасында 2012 жылғы 12 қаңтарда № 1-7-143 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 5С-4/3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2012.04.27 № 5С-4/3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының «Бұланды ауданының мұқтаж азаматтарының жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек жасау туралы» 2009 жылғы 12 желтоқсандағы № 4С-23/4 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-7-104 тіркелген, 2010 жылы 12 ақпанда «Бұланды таңы», «Вести Буланды жаршысы» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 7) тармақшасы жаңа редакцияда баяндалсын:
«7) онкологиялық ауруларға, туберкулезден, қант диабетінен ұзақ уақыт емделудегі азаматтарға, адамның иммун тапшылығы вирусын жұқтырған балаларға «Бұланды орталық аудандық аурухана» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнымен берілген тізімдердің негізінде жылына бір рет алты айлық есептік көрсеткіш көлемінде;»;
1-тармақ келесі мазмұндағы 11) тармақшамен толықтырылсын:
«11) «Бұланды орталық аудандық аурухана» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнымен берілген тізімдердің негізінде туберкулезден ұзақ уақыт амбулаториялық емделудегі азаматтар облыстық мамандардан кеңес алу үшін жол ақысы жылына бір рет алты айлық есептік көрсеткіш көлемінде.».
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті 40-сессияның
төрайымы                                   К.Тәшімова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    П.Веселов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бұланды ауданының әкімі                    Е.Нұғыманов

О внесении изменения и дополнения в решение Буландынского районного маслихата от 12 декабря 2009 года № 4С-23/4 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Буландынского района"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 9 декабря 2011 года № 4С-40/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Буландынского района Акмолинской области 12 января 2012 года № 1-7-143. Утратило силу - решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27 апреля 2012 года № 5С-4/3
Сноска. Утратило силу - решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27.04.2012 № 5С-4/3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии со статьей 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата «Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан Буландынского района» от 12 декабря 2009 года № 4С-23/4 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-7-104, опубликовано 12 февраля 2010 года в газетах «Бұланды таңы», «Вести Бұланды жаршысы») следующие изменение и дополнение:
подпункт 7) пункта 1 изложить в новой редакции:
«7) гражданам, находящимся на длительном лечении онкологических заболеваний, туберкулеза, сахарного диабета, детям, зараженным вирусом иммунодефицита человека, один раз в год в размере шести месячных расчетных показателей на питание и медикаменты, на основании списков предоставленных государственным коммунальным казенным предприятием «Буландынская центральная районная больница;»;
пункт 1 дополнить подпунктом 11) следующего содержания:
«11) гражданам, находящимся на длительном амбулаторном лечении туберкулеза, один раз в год в размере месячного расчетного показателя на проезд для консультации у областных специалистов, на основании списков предоставленных государственным коммунальным казенным предприятием «Буландынская центральная районная больница.».
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель
40 очередной сессии                        К.Ташимова
Секретарь
районного маслихата                        П.Веселов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Буландынского района                  Е.Нугманов