Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № С-28/2 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2011 жылғы 7 сәуірдегі № С-31/2 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 сәуірде № 1-10-139 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2014 жылғы 4 қарашадағы № 226 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 04.11.2014 № 226 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Еңбекшілдер аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының «2011 – 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № С-28/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-10-129 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтарда аудандық «Жаңа дәуір» газетінде және 2011 жылғы 15 қаңтарда аудандық «Сельская новь» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«1549976» сандары «1566963» сандарына ауыстырылсын;
«1094753» сандары «1111740» сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«1597963,6» сандары «1615405,1» сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
«-75160,6» сандары «-90749,1» сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшада:
«75160,6» сандары «90749,1» сандарына ауыстырылсын;
3 тармақта:
«26318» сандары «41948» сандарына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 6), 7) азат жолдармен толықтырылсын:
7822 мың теңге - мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға;
7808 - Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға, оның ішінде: жалақыны ішінара субсидиялауға, қоныс аударуға субсидиялар беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға.»;
4 тармақта:
«8617» сандары «9974» сандарына ауыстырылсын;
5 тармақта:
«1962» сандары «2416,5» сандарына ауыстырылсын;
6 тармақта:
«10682» сандары «25816» сандарына ауыстырылсын;
11-1 тармақта:
«65487,6» сандары «81076,1» сандарына ауыстырылсын.
2. Еңбекшілдер аудандық мәслихатының «2011–2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № С-28/2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-10-129 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтарда аудандық «Жаңа дәуір» газетінде және 2011 жылғы 15 қаңтарда аудандық «Сельская новь» газетінде жарияланған) шешімінің 1 қосымшасы осы шешімінің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № С-28/2 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 7 апреля 2011 года № С-31/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 19 апреля 2011 года № 1-10-139. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2014 года № 226)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 04.11.2014 № 226).
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № С-28/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-129, опубликовано 14 января 2011 года в районной газете «Жаңа дәуір» и 15 января 2011 года в районной газете «Сельская новь») следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры «1549976» заменить на цифры «1566963»;
цифры «1094753» заменить на цифры «1111740»;
в подпункте 2)
цифры «1597963,6» заменить на цифры «1615405,1»;
в подпункте 5)
цифры «-75160,6» заменить на цифры «-90749,1»;
в подпункте 6)
цифры «75160,6» заменить на цифры «90749,1»;
в пункте 3:
цифры «26318» заменить на цифры «41948»;
дополнить абзацами 6), 7) следующего содержания:
7822 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную
категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
7808 тысяч тенге - на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020, в том числе: частичное субсидирование заработной платы, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости.»;
в пункте 4:
цифры «8617» заменить на цифры «9974»;
в пункте 5:
цифры «1962» заменить на цифры «2416,5»;
в пункте 6:
цифры «10682» заменить на цифры «25816»;
в пункте 11-1:
цифры «65487,6» заменить на цифры «81076,1».
2. Приложение 1 к решению Енбекшильдерского районного маслихата «О районном бюджете на 2011 - 2013 годы» от 22 декабря 2010 года № С-28/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-129, опубликовано 14 января 2011 года в районной газете «Жаңа дәуір» и 15 января 2011 года в районной газете «Сельская новь») изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.

3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы                       З. Құсайынова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    М. Исажанов
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысы
Еңбекшілдер ауданының әкімі                Т. Хамитов
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының
«Экономика және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Т. Омаров
Еңбекшілдер аудандық мәслихатының

3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в
действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        З. Кусаинова
Секретарь районного
маслихата                                  М. Исажанов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Енбекшильдерского района
Акмолинской области                        Т. Хамитов
Начальник государственного учреждения
«Отдел экономики и финансов»
Енбекшильдерского района
Акмолинской области                        Т. Омаров
Приложение 1
к решению Енбекшильдерского
районного маслихата

500
5
Ойын бизнесіне салық
140
2
Тіркелген салық
140
8
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
1839
1
Мемлекеттік баж
1839
2
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады
700
4
Азаматтық хал актiлерiн тiркегенi үшiн, сондай-ақ азаматтарға азаматтық хал актiлерiн тiркеу туралы куәлiктердi және азаматтық хал актiлерi жазбаларын өзгертуге, толықтыруға және қалпына келтiруге байланысты куәлiктердi қайтадан бергенi үшiн мемлекеттік баж
750
5
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретiн құжаттарды ресiмдегенi үшiн, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерiстер енгiзгенi үшiн мемлекеттік баж
35
8
Тұрғылықты жерiн тiркегенi үшiн мемлекеттік баж
270
9
Аңшы куәлігін бергенi және оны жыл сайын тіркегені үшiн мемлекеттік баж
10
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 мм-ге дейінгілерін қоспағанда) әрбір бірлігін тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
8
12
Қаруды және оның оқтары сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін мемлекеттік баж
21
21
Тракторшы-машинистің куәлігі берілгені үшін алынатын мемлекеттік баж
45
2
Салықтық емес түсiмдер
10380
1
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
1680
5
Мемлекет меншiгіндегі мүлiктi жалға беруден түсетiн кiрiстер
1680
4
Коммуналдық меншiктегі мүлiктi жалдаудан түсетін кiрiстер
1300
5
Коммуналдық меншіктегі тұрғын үй қорынан үйлердi жалдаудан түсетін кірістер

500
5
Налог на игорный бизнес
140
2
Фиксированный налог
140
8
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1839
1
Государственная пошлина
1839
2
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов,  заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям
700
4
Государственная пошлина, взимаемая за регистрации актов гражданского состояния, а также за выдачу гражданам справок и повторных свидетельств о регистрации актов гражданского состояния и свидетельств в связи с изменением, дополнением и восстановлением записей актов гражданского состояния
750
5
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу на постоянное место жительства и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы
35
8
Государственная пошлина взимаемая за регистрации места жительства
270
9
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверения охотника и его ежегодную регистрации
10
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бесствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздражающими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
8
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
21
21
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу удостоверений тракториста - машиниста
45
2
Неналоговые поступления
10380
1
Доходы от государственной собственности
1680
5
Доходы от аренды имущества находящихся в государственной собственности
1680
4
Доходы от аренды имущества находящихся в коммунальной собственности
1300
5
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности