Еңбекшілдер ауданында 2011 жылы субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарын егудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 7 маусымдағы № А-5/154 қаулысы. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 15 маусымда № 1-10-141 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 1106 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 30.10.2014 № 1106 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабының 1-тармағының 5-тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген, Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасының 10–тармағына және «А.Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2011 жылғы 31 мамырдағы № 482 ұсынысына сәйкес, Еңбекшілдер ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшілдер ауданында 2011 жылы субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдері және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарын егудің оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
3. Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің осы қаулысының күші 2011 жылғы 1 мамырдан бастап, қалыптасқан құқықтық қатынастарға таратылады.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшілдер ауданы әкімінің м.а.              Б.Қалиев
Еңбекшілдер ауданы
әкімдігінің 2011 жылғы
7 маусымдағы № А-5/154
қаулысына қосымша
Еңбекшілдер ауданында 2011 жылы субсидия алушылардың
тізіміне қосуға өтінімдерді ұсыну мерзімдері және
субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарын
егудің оңтайлы мерзімдері
№ п/п
Дақылдардың атауы
Өтінімді беру мерзімдері
Егу мерзімдері
1
Орташа–кеш жаздық бидай
3 мамырдан 15 маусымға дейін
12 мамырдан 29 мамырға дейін
2
Орташа пісетін жаздық бидай
3 мамырдан 15 маусымға дейін
14 мамырдан 5 маусымға дейін
3
Орташа-ерте жаздық бидай
3 мамырдан 15 маусымға дейін
18 мамырдан 7 маусымға дейін
4
Жаздық арпа мен сұлы
3 мамырдан 15 маусымға дейін
7 маусымға дейін
5
Бұршақ
3 мамырдан 15 маусымға дейін

Об определении сроков предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2011 году в Енбекшильдерском районе
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 7 июня 2011 года № А-5/154. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 15 июня 2011 года № 1-10-141. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 30 октября 2014 года № 1106)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 30.10.2014 № 1106).
В соответсвии с подпунктом 5 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с пунктом 10 Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 и рекомендациями товарищества с ограниченной ответственностью «Научно-производственный центр зернового хозяйства имени А.Бараева» от 31 мая 2011 года № 482, акимат Енбекшильдерского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявки на включение в список получателей субсидий и оптимальные сроки сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2011 году в Енбекшильдерском районе, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного постановления оставляю за собой.
3. Действие настоящего постановления акимата Енбекшильдерского района распространяется на правоотношения, возникшие с 1 мая 2011 года.
4. Данное постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
И.о. акима Енбекшильдерского
района                                     Б.Калиев
Приложение к постановлению
акимата Енбекшильдерского
района от 7 июня 2011 года
№ А-5/154
Сроки предоставления заявки на включение в список
получателей субсидий и оптимальные сроки сева субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур в 2011 году
в Енбекшильдерском районе
№ п/п
Наименование культур
Сроки предоставления заявки
Сроки сева
1
Яровая пшеница среднепоздняя
с 3 мая по 15 июня
с 12 по 29 мая
2
Яровая пшеница среднеспелая
с 3 мая по 15 июня
с 14 мая по 5 июня
3
Яровая пшеница среднеранняя
с 3 мая по 15 июня
с 18 мая по 7 июня
4
Яровой ячмень, овес
с 3 мая по 15 июня
до 7 июня
5
Горох
с 3 мая по 15 июня

18 мамырдан 2 маусымға дейін
6
Ноқат
3 мамырдан 15 маусымға дейін
7 мамырдан 16 мамырға дейін
7
Қарақұмық
3 мамырдан 15 маусымға дейін
25 мамырдан 4 маусымға дейін
8
Майлы тұқымға себілетін күнбағыс
3 мамырдан 15 маусымға дейін
7 мамырдан 20 мамырға дейін
9
Рапс
3 мамырдан 15 маусымға дейін
20 мамырдан 27 мамырға дейін
10
Майлы зығыр
3 мамырдан 15 маусымға дейін
15 мамырдан 25 мамырға дейін
11
Бір жылдық шөптер
3 мамырдан 15 маусымға дейін
10 маусымға дейін
12
Сүрлемге арналған жүгері
3 мамырдан 15 маусымға дейін
18 мамырдан 25 мамырға дейін
13
Картоп
3 мамырдан 15 маусымға дейін
10 мамырдан 28 мамырға дейін
14
Көкөністер
3 мамырдан 15 маусымға дейін
10 мамырдан 15 маусымға дейін
15
Көпжылдық дәнді және бұршақты шөптердің ерте көктемгі егісі
3 мамырдан 15 маусымға дейін
5 мамырға дейін
16
Көпжылдық дәнді және бұршақты шөптердің көктемгі егісі
3 мамырдан 15 маусымға дейін
1 мамырдан 15 мамырға дейін

с 18 мая по 2 июня
6
Нут
с 3 мая по 15 июня
с 7 по 16 мая
7
Гречиха
с 3 мая по 15 июня
с 25 мая по 4 июня
8
Подсолнечник на маслосемена
с 3 мая по 15 июня
с 7 по 20 мая
9
Рапс
с 3 мая по 15 июня
с 20 по 27 мая
10
Лен масличный
с 3 мая по 15 июня
с 15 по 25 мая
11
Однолетние травы
с 3 мая по 15 июня
до 10 июня
12
Кукуруза на силос
с 3 мая по 15 июня
с 18 по 25 мая
13
Картофель
с 3 мая по 15 июня
с 10 по 28 мая
14
Овощные
с 3 мая по 15 июня
с 10 мая по 15 июня
15
Ранневесенний посев многолетних злаковых и бобовых трав
с 3 мая по 15 июня
до 5 мая
16
Весенний посев многолетних злаковых и бобовых трав
с 3 мая по 15 июня
с 1 по 15 мая