Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 15 наурыздағы № А-3/69 "2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды өткізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 26 шілдедегі № А-7/197 қаулысы. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 9 тамызда № 1-10-144 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 30 қазандағы № 1106 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 30.10.2014 № 1106 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» 2005 жылғы 8 шілдедегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Еңбекшілдер ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің «2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды өткізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы» 2011 жылғы 15 наурыздағы № А-3/69 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-10-137 тіркелген, 2011 жылғы 7 сәуірде аудандық «Жаңа дәуір» - «Сельская новь» газетінде жарияланған)қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмінiң орынбасары Б.Ш.Қалиевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшілдер ауданының әкiмі                Т.ХАМИТОВ
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысы денсаулық
сақтау басқармасы жанындағы
«Еңбекшілдер орталық аудандық
ауруханасы» мемлекеттік
коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының бас дәрігері                  З.Б.Шаубаев
Еңбекшілдер ауданы
әкімдігінің 2011 жылғы
26 шілдедегі № А-7/197
қаулысына қосымша
Еңбекшілдер ауданы
әкімдігінің 2011 жылғы
15 наурыздағы № А-3/69
қаулысына 1 қосымша
Аудандық шақыру комиссиясының құрамы
Есімов Бауыржан
Неғметұлы
«Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы, шақыру комиссиясының төрағасы
Оразалин Әнуар
Серікбайұлы
«Еңбекшілдер ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі мемлекеттік-құқықтық жұмыс бөлімінің маманы, шақыру комиссиясы төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелері:
Ережепов Азамат
Турабайұлы
«Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының ішкі істер департаменті Еңбекшілдер ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Зейнотуллина Нағима Зейнотуллинқызы
«Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы Еңбекшілдер орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының жасөспірімдер дәрігері, медициналық комиссияның төрағасы (келісім бойынша)
Гудименко Оксана
Геннадьевна
«Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы Еңбекшілдер орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны стоматологиялық кабинетінің медициналық бикесі, шақыру комиссиясының хатшысы (келісім бойынша)

О внесении изменения в постановление акимата Енбекшильдерского района от 15 марта 2011 года № А-3/69 "Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года"
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 26 июля 2011 года № А-7/197. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 9 августа 2011 года № 1-10-144. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 30 октября 2014 года № 1106)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 30.10.2014 № 1106).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», акимат Енбекшильдерского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Енбекшильдерского района «Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года» от 15 марта 2011 года № А-3/69 (зарегистрировано в Реестре
государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-10-137, опубликовано 7 апреля 2011 года в районной газете «Жаңа дәуір» - «Сельская новь») следующее изменение:
приложение 1 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Калиева Б.Ш.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Енбекшильдерского
района                                     Т.ХАМИТОВ
«СОГЛАСОВАНО»
Главный врач государственного
коммунального казенного
предприятия «Енбекшильдерская
центральная районная больница»
при управлении здравоохранения
Акмолинской области                        Шаубаев З.Б.
Приложение к постановлению
акимата Енбекшильдерского
района от 26 июля
2011 года № А-7/197
Приложение 1 к постановлению
акимата Енбекшильдерского
района от 15 марта
2011 года № А-3/69
Состав
районной призывной комиссии
Есимов Бауржан Негметович
начальник государственного учреждения «Отдел по делам обороны Енбекшильдерского района Акмолинской области», председатель призывной комиссии;
Оразалин Ануар Серикбаевич
специалист отдела
государственно-правовой работы государственного учреждения «Аппарат акима Енбекшильдерского района», заместитель председателя призывной комиссии
Члены комиссии:
Ережепов Азамат Турабаевич
заместитель начальника государственного учреждения «Отдел внутренних дел Енбекшильдерского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (по согласованию)
Зейнотуллина Нагима
Зейнотуллиновна
подростковый врач государственного коммунального казенного предприятия «Енбекшильдерская центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области, председатель медицинской комиссии (по согласованию)
Гудименко Оксана Геннадьевна
медицинская сестра стоматологического кабинета государственного коммунального казенного предприятия «Енбекшильдерская центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области, секретарь призывной комиссии (по согласованию)