Есіл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 33/3 "2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 29 наурыздағы № 36/2 шешімі. Ақмола облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 13 сәуірде № 1-11-136 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012 жылғы 20 ақпандағы № 2/10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2012.02.20 № 2/10 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабының 4 тармағының 34 тармақшаларына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына, 109 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1.Есіл аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 33/3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-11-130 тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарда аудандық «Жаңа Есіл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың:
1 тармақшасындағы:
«2127766» цифрлары «2189391» цифрларына ауыстырылсын,
«1667766» цифрлары «1729391» цифрларына ауыстырылсын;
2 тармақшасындағы:
«2127766» цифрлары «2230957,6» цифрларына ауыстырылсын;
4 тармақшасындағы:
«-4451» цифрлары «-46017,6» цифрларына ауыстырылсын және келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын: «оның ішінде сомасы (-41566,6) мың теңге бюджеттік қаржының бос қалдықтары есебінен»;
5 тармақшасындағы:
«4451» цифрлары «46017,6» цифрларына ауыстырылсын және келесі
мазмұндағы жолмен толықтырылсын: «оның ішінде сомасы 41566,6 мың теңге бюджеттік қаржының бос қалдықтары есебінен»;
4 тармақтағы:
«161536» цифрлары «223161» цифрларына ауыстырылсын,
«34715» цифрлары «52530» цифрларына ауыстырылсын,
«5818» цифрлары «6526» цифрларына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
9192 мың теңге – мектеп мұғалімдері мен мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының біліктілік категориялары үшін қосымша төлем мөлшерін көбейтуге;
1480 мың теңге – Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы қатысушыларына мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге, оның ішінде 950 мың теңге – еңбек ақыға ішінара субсидия беруге, 530 мың теңге – көшуге субсидия беруге;
6435 мың теңге – жұмыспен қамту орталығының қызметін қамтамасыз етуге;
«126821» цифрлары «170631» цифрларына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
43810 мың теңге – жаңадан енгізілетін білім нысандарын ұстауға;
8 тармақтағы:

О внесении изменений и дополнений в решение Есильского районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 33/3 "О районном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 29 марта 2011 года № 36/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Акмолинской области 13 апреля 2011 года № 1-11-136. Утратило силу - решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 20 февраля 2012 года № 2/10
Сноска. Утратило силу - решением Есильского районного маслихата Акмолинской области от 20.02.2012 № 2/10
В соответствии с подпунктами 34 пункта 4 статьи 104, подпунктом 4 пункта 2 статьи 106, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 21 декабря 2010 года № 33/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-130, опубликовано 21 января 2011 года в районной газете «Жаңа Есіл»), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1:
цифры «2127766» заменить на цифры «2189391»,
цифры «1667766» заменить на цифры «1729391»;
в подпункте 2:
цифры «2127766» заменить на цифры «2230957,6»;
в подпункте 4:
цифры «-4451» заменить на цифры «-46017,6» и дополнить строкой следующего содержания: «в том числе за счет свободных остатков бюджетных средств в сумме (-41566,6) тысяч тенге»;
в подпункте 5:
цифры «4451» заменить на цифры «46017,6» и дополнить строкой следующего содержания: «в том числе за счет свободных остатков бюджетных средств в сумме 41566,6 тысяч тенге»;
в пункте 4:
цифры «161536» заменить на цифры «223161»,
цифры «34715» заменить на цифры «52530»,
цифры «5818» заменить на цифры «6526»;
дополнить абзацами следующего содержания:
9192 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
1480 тысяч тенге – на оказание мер государственной поддержки участникам Программы занятости 2020, в том числе 950 тысяч тенге - на частичное субсидирование зарплаты, 530 тысяч тенге - на предоставление субсидий на переезд;
6435 тысяч тенге – на обеспечение деятельности центров занятости;
цифры «126821» заменить на цифры «170631»;
дополнить абзацем следующего содержания:
43810 тысяч тенге – на содержание вновь вводимых объектов образования;
в пункте 8:

«8816» цифрлары «1816» цифрларына ауыстырылсын,
«8000» цифрлары «1000» цифрларына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 8 – 1 тармағымен толықтырылсын:
«2011 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан бюджеттік қаржының бос қалдығы 41566,6 мың теңге болып еске алынсын және олар мына бағыттарға жіберілсін:
38156,7 мың теңге 2010 жылы пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтаруға,
3409,9 мың теңге 2010 жыл ішінде пайдаланылмаған нысаналы трансферттердің 2011 жылы пайдалануға қалдырылғаны.
2.Есіл аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 33/3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-11-130 тіркелген, 2011 жылғы 21 қаңтарда аудандық «Жаңа Есіл» газетінде жарияланған) шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
3.Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы                  С.Құдабаев
КЕЛІСІЛДІ
Есіл ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          Ә.Смағұлов
«Есіл ауданының экономика және
қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Г.Серікова
Есіл аудандық мәслихатының
2011 жылғы 29 наурыздағы
№ 36/2 шешіміне 1 қосымша
Санаттар
Бекі-тілген бюджет
Өз
герістер
(+, -)
Нақтылан
ған
бюд
жет
Сыныптар
Сыныпша
Атауы
1
2
3
4
5
6
7
I. ТҮСІМДЕР

цифры «8816» заменить на цифры «1816»,
цифры «8000» заменить на цифры «1000»;
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
«Учесть свободные остатки бюджетных средств сложившееся на 1 января 2011 года в сумме 41566,6 тысяч тенге и направить их:
38156,7 тысяч тенге на возврат целевых трансфертов неиспользованных в 2010 году,
3409,9 тысяч тенге на доиспользование в 2011 году неиспользованных целевых трансфертов в течении 2010 года.
2. Приложения 15 к решению Есильского районного маслихата «О районном бюджете на 2011-2013 годы» от 21 декабря 2010 года № 33/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-11-130, опубликовано 21 января 2011 года в районной газете «Жаңа Есіл»), изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата,
секретарь районного маслихата              С.Кудабаев
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности
акима Есильского района                    А.Смагулов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Есильского района»              Г.Серикова
Приложение 1 к решению
Есильского районного маслихата
от 29 марта 2011 года № 36/2
Категория
Утвер-жденный бюджет
Измене-
ния
(+, -)
Уточнен-
ныйбюд-
жет
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
6
7
I. ДОХОДЫ