2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды жүргізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 17 наурыздағы № А-3/60 қаулысы. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 31 наурызда № 1-12-144 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 10 маусымдағы № 04-350 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімі аппаратының 10.06.2013 № 04-350 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2005 жылғы 8 шілдедегі «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңдарына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 250 «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығын іске асыру туралы» қаулысына сәйкес, Жарқайың ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шақыруды кейінге қалдыруға немесе босатуға құқығы жоқ он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтар, сондай-ақ оқу орындарынан шығарылған, жиырма жеті жасқа толмаған және әскерге шақыру бойынша белгіленген әскери қызмет мерзіміндерін өткермеген азаматтар, 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында «Ақмола облысы Жарқайың ауданының Қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі» мемлекеттік мекемесінде шақыру учаскесіне кезекті мерзімді әскери қызметке шақырудың жүргізілуі ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Аудандық шақыру комиссиясының құрамы 1 қосымшаға сәйкес құрылсын.
3. 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізу кестесі 2,  3-қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
4. Жарқайың ауданы әкімдігінің «2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы» 2010 жылғы 19 сәуірдегі № А-4/83 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-12-127 тіркелген, 2010 жылғы 21 мамырда аудандық «Целинное знамя» газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылған болып танылсын.

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 17 марта 2011 года № А-3/60. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 31 марта 2011 года № 1-12-144. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Жаркаинского района Акмолинской области от 10 июня 2013 года № 04-350)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Жаркаинского района Акмолинской области от 10.06.2013 № 04-350).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Указом Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года», постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 250 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года», акимат Жаркаинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить проведение очередного призыва на срочную  воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих права на отсрочку или освобождение от призыва, а также граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву к призывному участку в Государственном учреждении «Объединенный  отдел по делам обороны Жаркаинского района Акмолинской области».
2. Образовать состав районной призывной комиссии согласно приложению 1.
3. Утвердить график проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года, согласно приложениям 2, 3.
4. Признать утратившим силу постановление акимата Жаркаинского района «Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года» от 19 апреля 2010 года № А-4/83 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрациии нормативных правовых актов № 1-12-127, опубликовано 21 мая 2010 года в районной газете «Целинное знамя»).

5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ұ.А.Ахметоваға жүктелсін.
6. Осы қаулы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі                   А.Қалжанов
«КЕЛІСІЛГЕН»
«Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
Ақмола облысының ішкі істер
департаменті Жарқайың
ауданының ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            А.Ш.Сураганов
Ақмола облысы денсаулық сақтау
басқармасы жанындағы «Жарқайың
орталық аудандық ауруханасы»
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорынының бас дәрігері                 Б.С.Ахметов
«Ақмола облысы Жарқайың ауданының
Қорғаныс істері жөніндегі
біріктірілген бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Қ.Қ.Есимов
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 17 наурыздағы
№ А-3/60 қаулысына
1 қосымша
Аудандық шақыру комиссиясының құрамы
Есимов
Канат Кабидуллинович
-«Ақмола облысы Жарқайың ауданының Қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы, комиссия төрағасы (келісім бойынша)
Белгибаева
Кымбат Сериковна
-Жарқайың ауданының «Ішкі саясат бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бас маманы, комиссия төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелері:
Каракойшинов
Женис Айтбаевич
-«Қазақстан Республикасының ішкі істер министрлігі Ақмола облысының ішкі істер департаменті Жарқайың ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Газезов
Кемельбай Газезович
-Акмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Жарқайың орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының хирургі, медициналық комиссияның төрағасы (келісім бойынша)
Жанзакова
Нагима Жумагалиевна
-Ақмола облысы Денсаулық сақтау басқармасының жанындағы «Жарқайың орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының медициналық бикесі, комиссия хатшысы (келісім бойынша)
Жарқайың ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 17 наурыздағы
№ А-3/60 қаулысына
2 қосымша
2011 жылдың сәуір-маусымында азаматтарды мерзімді әскери
қызметке шақыруды жүргізу кестесі
№т/б
Ауылдың аумақтың
атауы
Шақыруды
өткендер
КЕЛУ КҮНДЕРІ БОЙЫНША

5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района  Ахметову У.А.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаркаинского района                   А.Калжанов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник Государственного
учреждения «Отдел внутренн
дел Жаркаинского района
Департамента внутренних
дел Акмолинской области
Министерства внутренних
дел Республики Казахстан»                  Сураганов А.Ш.
Главный врач Государственного
коммунального казенного предприятия
«Жаркаинская центральная районная
больница» при управлении здравоохранения
Акмолинской области                        Ахметов Б.С.
Начальник Государственного учреждения
«Объединенный отдел по делам обороны
Жаркаинского района
Акмолинской области»                       Есимов К.К.
Приложение 1
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от 17 марта 2011 года № А-3/60
Состав районной призывной комиссии
Есимов Канат
Кабидуллинович
начальник Государственного учреждения «Объединенный отдел по делам обороны Жаркаинского района», председатель комиссии
(по согласованию)
Белгибаева Кымбат Сериковна
главный специалист Государственного учреждения «Отдел внутренней политики» Жаркаинского района, заместитель председателя комиссии
Члены комиссии:
Каракойшинов Женис Айтбаевич
заместитель начальника Государственного учреждения «Отдел внутренних дел Жаркаинского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (по согласованию)
Газезов Кемельбай Газезович
хирург Государственного коммунального казенного предприятия «Жаркаинская центральная районная  больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области», председатель медицинской комиссии (по согласованию)
Жанзакова Нагима Жумагалиевна
медицинская сестра Государственного коммунального казенного предприятия «Жаркаинская центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области», секретарь комиссии
(по согласованию)
Приложение 2
к постановлению акимата
Жаркаинского района
от 17 марта 2011 года № А-3/60
График проведения призыва граждан на срочную
воинскую службу в апреле-июне 2011 года
п/
п
Наименование
сельских
округов
Прошло
призыв
ПО ДНЯМ ЯВКИ