Жарқайың ауданы бойынша 2011 жылға арналған субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдердің ұсыну мерзімдерін және субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрі бойынша егіс жүргізудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 11 мамырдағы № А-5/118 қаулысы. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 2 маусымда № 1-12-148 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 10 маусымдағы № 04-350 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімі аппаратының 10.06.2013 № 04-350 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасына сәйкес, «А.И.Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2011 жылғы 10 мамырдағы № 402 ұсынысы негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жарқайың ауданы бойынша 2011 жылға арналған субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдердің ұсыну мерзімдері және субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының әрбір түрі бойынша егіс жүргізудің оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулының іс-әрекеті 2011 жылдың 1 мамырынан бастап пайда болған құқықтық қатынастарға тарайды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі орынбасарының міндетін атқарушысы Д.Ә.Шәкіровке жүктелсін.
4. Осы қаулы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының әкімі                         А.Қалжанов
Жарқайың ауданы
әкімдігінің 2011 жылғы
11 мамырдағы № А-5/118
қаулысына қосымша
Жарқайың ауданы бойынша 2011 жылға арналған субсидия
алушылардың тізіміне қосуға өтінімдердің ұсыну мерзімдері
және субсидияланатын ауыл шаруашылығы басым дақылдарының
әрбір түрі бойынша егіс жүргізудің оңтайлы мерзімдері
Субсидиялана
тын ауыл шаруашылығы басым дақылда
рының атауы
Ауыл шаруашылық дақылдарының оңтайлы себу мерзімдері
Субсидия алушылардың тізіміне қосуға өтінімдер-
дің ұсыну мерзімдері
1
Орташа кеш пісетін жаздық бидай
12 мамырдан 27 мамырға дейін
28 мамырға дейін
2
Орташа пісетін жаздық бидай

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидии и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Жаркаинскому району на 2011 год
Постановление акимата Жаркаинского района Акмолинской области от 11 мая 2011 года № А-5/118. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 2 июня 2011 года № 1-12-148. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Жаркаинского района Акмолинской области от 10 июня 2013 года № 04-350)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Жаркаинского района Акмолинской области от 10.06.2013 № 04-350).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Правилами субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, на основании рекомендации товарищества с ограниченной ответственностью «Научно-производственный Центр зернового хозяйства имени А.И.Бараева» от 10 мая 2011 года № 402, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидии и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Жаркаинскому району на 2011 год, согласно приложению.
2. Действие настоящего постановления распространяются на правоотношения, возникшие с 1 мая 2011 года.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на исполняющего обязанности заместителя акима района Шакирова Д.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаркаинского района                   А.Калжанов
Приложение к постановлению
акимата Жаркаинского
района от 11 мая
2011 года № А-5/118
Сроки предоставления заявок на включение в список
получателей субсидии и оптимальные сроки сева по
каждому виду субсидируемых приоритетных
сельскохозяйственных культур по Жаркаинскому району на 2011 год
Наименование субсидируемых приоритетных сельскохозяй
ственных культур
Оптимальные сроки сева сельскохо
зяйственных культур
Сроки предостав
ления заявок на включение в список получателей субсидии
1
Яровая пшеница среднепоздняя
с 12 мая по 27 мая
до 28 мая
2
Яровая пшеница среднеспелая

14 мамырдан 30 мамырға дейін
31 мамырға дейін
3
Орташа ерте пісетін бидай
18 мамырдан 1 маусымға дейін
2 маусымға дейін
4
Жаздық арпа, сұлы
5 маусымға дейін
6 маусымға дейін
5
Бұршақ
18 мамырдан 28 мамырға дейін
29 мамырға дейін
6
Ноқат
7 мамырдан 14 мамырға дейін
15 мамырға дейін
7
Күнбағыс май тұқымына
7 мамырдан 20 мамырға дейін
21 мамырға дейін
8
Рапс
18 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
9
Сүрлемдік жүгері
18 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
10
Суданка шөбі тұқымына
18 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
11
Көпжылдық шөптер мен бұршақ шөптердің ерте көктемгі егісі
5 мамырға дейін
6 мамырға дейін
12
Көпжылдық шөптер мен бұршақ шөптердің көктемгі егісі
1 мамырдан 12 мамырға дейін
13 мамырға дейін

с 14 мая по 30 мая
до 31 мая
3
Яровая пшеница среднеранняя
с 18 мая по 1 июня
до 2 июня
4
Яровой ячмень, овес
до 5 июня
до 6 июня
5
Горох
с 18 мая по 28 мая
до 29 мая
6
Нут
с 7 мая по 14 мая
до 15 мая
7
Подсолнечник на маслосемена
с 7 мая по 20 мая
до 21 мая
8
Рапс
с 18 мая по 25 мая
до 26 мая
9
Кукуруза на силос
с 18 мая по 25 мая
до 26 мая
10
Суданская трава на семена
с 18 мая по 25 мая
до 26 мая
11
Ранневесенний посев многолетних злаковых и бобовых трав
до 5 мая
до 6 мая
12
Весенний посев многолетних злаковых и бобовых трав
с 1 мая по 12 мая
до 13 мая