2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2011 жылғы 13 желтоқсандағы № 4С-38/2 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 28 желтоқсанда № 1-12-157 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2013 жылғы 1 наурыздағы № 03-2/69 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 01.03.2013.№ 03-2/69 хаты).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексінің 75 бабының 2 тармағына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2012-2014 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2012 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1 923 375,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 234 143,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5 768,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 20 093,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 1 663 370,2 мың теңге;
2) шығындар - 1 917 012,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 4 800,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 4 800,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 32 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу - 32 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -30 437,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) -30 437,8 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.12.10 № 5С-13/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздердің есебінен аудандық бюджеттің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, оның ішінде:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салығы;
мүлік салығы;
жер салығы;
көлік құралдарына салығы;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметтерді енгізуге жинақтар;
мемлекеттік баж;
2) салықтық емес түсімдер, оның ішінде:
коммуналдық меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;

О районном бюджете на 2012-2014 годы
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 13 декабря 2011 года № 4С-38/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 28 декабря 2011 года № 1-12-157. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 1 марта 2013 года № 03-2/69)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 01.03.2013 № 03-2/69).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2012-2014 годы, согласно приложениям 12, и 3 соответственно, в том числе на 2012 год в следующих объемах:
1) доходы - 1 923 375,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 234 143,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 5 768,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 20 093,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 1 663 370,2 тысячи тенге;
2) затраты - 1 917 012,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 4 800,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 4 800,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 32 000,0 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 32 000,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -30 437,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30 437,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 10.12.2012 № 5С-13/2 (вводится в действие с 01.01.2012).
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
индивидуального подоходного налога;
социального налога;
налогов на имущество;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизы;
поступлений за использование природных и других ресурсов;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственной пошлины;
2) неналоговых поступлений, в том числе:
доходов от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности;
штрафов, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан;

3) негізгі капиталдан түсетін түсімдер, оның ішінде:
жер сату;
4) трансферттер түсімдері, оның ішінде:
облыстық бюджеттен трансферттер.
3. 2012 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде субвенциялар 1 345 636 мың теңге.
4. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстар құрамындағы республикалық бюджеттен қарастырылған мақсатты трансферттер 4 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
Көрсетілген мақсатты трансферттердің сомасын бөлу Жарқайың ауданы әкімдігінің қаулысымен белгіленеді.
5. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстар құрамындағы облыстық бюджеттен қарастырылған мақсатты трансферттер 5 қосымшаға сәйкес ескерілсін.
6. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттегі республикалық бюджеттің бюджеттік кредиттерін өтеуге қарастырылған 3 264 мың теңге сомасы ескерілсін.
6-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттегі 2011 жылы республикалық бюджеттен бөлінген мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік несиелердің пайдаланған (толық пайдаланған) пайдаланбаған (толық пайдаланбаған) сомалары 2012 жылдың 1 қаңтарында бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен 4 800,0 мың теңге сомасында пайда болғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-1 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.03.19 № 5С-3/2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.10.02 № 5С-10/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6-2. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттегі 2011 жылда бөлінген мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін пайдаланылмаған бюджеттік несиелердің облыстық бюджетке 21 960,0 мың теңге сомасында қайтарылуы ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-2 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.10.02 № 5С-10/2 (2012.01.01   бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2012 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органның резерві 3 500,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.11.02 № 5С-11/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7-1. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттегі 2012 жылдың 1 қаңтарында 8 457,8 мың теңге сомасында пайда болған бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-1 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.03.19 № 5С-3/2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

3) поступлений от продажи основного капитала, в том числе:
продажа земли;
4) поступлений трансфертов, в том числе:
трансфертов из областного бюджета.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрены трансферты из областного бюджета, в том числе субвенция в сумме 1 345 636 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2012 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата Жаркаинского района.
5. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2012 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в республиканский бюджет в сумме 3 264 тысячи тенге.
6-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год использованы (доиспользованы) неиспользованные (недоиспользованные) бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов, выделенные из республиканского бюджета в 2011 году, за счет остатков бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2012 года, в сумме 4 800,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 19.03.2012 № 5С-3/2 (вводится в действие с 1 января 2012 года); в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 02.10.2012 № 5С-10/2 (вводится в действие с 01.01.2012).
6-2. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год предусмотрен возврат в областной бюджет неиспользованных бюджетных кредитов, выделенных в 2011 году для реализации мер социальной поддержки специалистов, в сумме 21 960,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-2 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 02.10.2012 № 5С-10/2 (вводится в действие с 01.01.2012).
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2012 год в сумме 3 500,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 02.11.2012 № 5С-11/2 (вводится в действие с 01.01.2012).
7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2012 года, в сумме 8 457,8 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 19.03.2012 № 5С-3/2 (вводится в действие с 1 января 2012 года).

7-2. Аудандық бюджеттің шығыстарында 2011 жылы пайдаланбаған (толық пайдаланбаған) 14 062,3 мың теңге сомасындағы облыстық бюджетке нысаналы трансферттер қайтарылу қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-2 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.03.19 № 5С-3/2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
7-3. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттегі 2011 жылы республикалық және облыстық бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланған (толық пайдаланған) пайдаланбаған (толық пайдаланбаған) сомалары 2012 жылдың 1 қаңтарында бюджеттік қаражаттың қалдықтары есебінен 3 117,7 мың теңге сомасында пайда болғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 7-3 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.03.19 № 5С-3/2 (2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. Аудандық мәслихатпен келісілген тізбеге сәйкес ауылдық (селолық) жерлерде қызмет істейтін білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет саласы қызметкерлерінің қызметтік жалақыларына осы қызмет түрлерімен қалалық жерлерде айналысатын мамандардың қызметтік жалақылары мен тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылату белгіленсін.
9. 2012 жылға арналған аудандық бюджеттің атқару процесінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2012 жылға арналған ауылдық (селолық) округтердің, ауылдың (селоның), кенттердің, аудандық маңызы бар қаланың, бюджеттік бағдарламалары 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2012 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Б.Әубәкіров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Б.Швачкин
Жарқайың аудандық мәслихатының

7-2. Учесть, что в расходах районного бюджета предусмотрен возврат в областной бюджет целевых трансфертов, неиспользованных (недоиспользованных) в 2011 году в сумме 14 062,3 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-2 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 19.03.2012 № 5С-3/2 (вводится в действие с 1 января 2012 года).
7-3. Учесть, что в районном бюджете на 2012 год использованы (доиспользованы) неиспользованные (недоиспользованные) суммы целевых трансфертов, выделенных из республиканского и областного бюджетов в 2011 году, за счет остатков бюджетных средств, образовавшихся на 1 января 2012 года, в сумме 3 117,7 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-3 в соответствии с решением Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 19.03.2012 № 5С-3/2 (вводится в действие с 1 января 2012 года).
8. Установить специалистам образования, социального обеспечения, культуры, работающим в аульной (сельской) местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками специалистов, этими видами деятельности в городских условиях, согласно перечню, согласованному с районным маслихатом.
9. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2012 год, согласно приложению 6.
10. Утвердить бюджетные программы города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2012 год, согласно приложению 7.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
районного маслихата Б.Аубакиров
Секретарь
районного маслихата Б.Швачкин
Приложение 1
к решению Жаркаинского
районного маслихата

8 170,0
021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен жалпы үлгідегі, арнайы (түзету), дарынды балалар үшін мамандандырылған, жетім балалар мен ата-аналарының қамқорынсыз қалған балалар үшін балабақшалар, шағын орталықтар, мектеп интернаттары, кәмелеттік жасқа толмағандарды бейімдеу орталықтары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін ұлғайту
122,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
17 774,0
064
Бастауыш, негізгі орта, жалпыға бірдей орта білім беру ұйымдарының (дарынды балаларға арналған мамандандырылған (жалпы үлгідегі, арнайы (түзету); жетім балаларға және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларға арналған ұйымдар): мектептердің, мектеп-интернаттарының мұғалімдеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен ұлғайту
11 048,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
426,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
74 850,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
74 850,0
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 894,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
20 650,4
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3 154,3
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 860,0
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
782,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
7 967,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
184,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
299,0
012
Ақпараттық жүйелер құру
59,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7 099,1
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
5 509,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 288,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
9 103,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
276 189,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

8 170,0
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию воспитателям детских садов, мини-центров, школ-интернатов: общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей, организаций образования для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, центров адаптации несовершеннолетних за счет трансфертов из республиканского бюджета
122,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
17 774,0
064
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям организаций начального, основного среднего, общего среднего образования: школы, школы-интернаты: (общего типа, специальных (коррекционных), специализированных для одаренных детей; организаций для детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей) за счет трансфертов из республиканского бюджета
11 048,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
426,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
74 850,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
74 850,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16 894,0
002
Программа занятости
20 650,4
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3 154,3
005
Государственная адресная социальная помощь
1 860,0
006
Оказание жилищной помощи
782,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
7 967,5
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
184,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
299,0
012
Создание информационных систем
59,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7 099,1
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
5 509,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 288,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
9 103,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
276 189,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

2011 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 4С-38/2 шешіміне
4 қосымша
2012 жылға арналған республикалық бюджеттен
берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 4 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2012.12.10 № 5С-13/2 (2012.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
242 867,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
83 564,5
оның iшiнде:
Гастелло ауылдық округі әкімінің аппараты
389,4
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің
экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шаралардың
іске асыруына ауылдық (селолық) округтерінің
жайғасуын мәселенің шешіміне
389,4
Жаңадала ауылдық округі әкімінің аппараты
389,6
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің
экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шаралардың
іске асыруына ауылдық (селолық) округтерінің
жайғасуын мәселенің шешіміне
389,6
Пригородный ауылдық округі әкімінің аппараты
389,0
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлердің
экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шаралардың
іске асыруына ауылдық (селолық) округтерінің
жайғасуын мәселенің шешіміне
389,0
Аудандық ветеринария бөлімі
7 221,0
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
7 221,0
Аудандық экономика және қаржы бөлімі
2 419,0
Мамандарды әлеуметтiк қолдау шараларын көрсетуді iске
асыруға
2 419,0
Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар
бөлімі
16 046,5
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске
асыруға, оның ішінде:
16 046,5
жалақыны ішінара субсидиялауға

от 13 декабря 2011 года
№ 4С-38/2
Целевые трансферты из республиканского
бюджета на 2012 год
Сноска. Приложение 4 в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 10.12.2012 № 5С-13/2 (вводится в действие с 01.01.2012)
Наименование
Сумма,
тыс.тенге
Всего
242 867,5
Целевые текущие трансферты
83 564,5
в том числе:
Аппарат акима Гастелловского сельского округа
389,4
На решение вопросов обустройства аульных (сельских)
округов в реализацию мер по содействию
экономическому развитию регионов в рамках Программы
"Развитие регионов"
389,4
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа
389,6
На решение вопросов обустройства аульных (сельских)
округов в реализацию мер по содействию
экономическому развитию регионов в рамках Программы
"Развитие регионов"
389,6
Аппарат акима Пригородного сельского округа
389,0
На решение вопросов обустройства аульных (сельских)
округов в реализацию мер по содействию
экономическому развитию регионов в рамках Программы
"Развитие регионов"
389,0
Отдел ветеринарии района
7 221,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
7 221,0
Отдел экономики и финансов района
2 419,0
На реализацию мер по оказанию социальной поддержки
специалистов
2 419,0
Отдел занятости и социальных программ района
16 046,5
На реализацию мероприятий Программы занятости 2020,
в том числе:
16 046,5
частичное субсидирование заработной платы

2 808,5
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
1 259,5
Жарқайың ауданының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Жарқайың ауданының ауылдық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
1 549,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
46 051,0
оның iшiнде:
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
32 000,0
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
32 000,0
Аудандық құрылыс бөлімі
14 051,0
Ақмола облысы Жарқайың ауданы Тасты-Талды ауылында су құбыры және сумен жабдықтау жүйелерін қайта құруға
14 051,0
Жарқайың аудандық мәслихатының
2011 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 4С-38/2 шешіміне
6 қосымша
2012 жылға арналған
аудандық бюджеттің атқарылу процесінде секвестрленуге
жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атаулар
Бiлiм беру
Жалпы білім беру
Жарқайың аудандық мәслихатының
2011 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 4С-38/2 шешіміне
7 қосымша
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент,
ауыл (село), ауылдық (селолық) округ
әкімінің аппараты

2 808,5
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
1 259,5
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Жаркаинского района и многодетных семей сельской местности Жаркаинского района
1 549,0
Целевые трансферты на развитие
46 051,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
32 000,0
На увеличение уставного капитала юридических лиц
32 000,0
Отдел строительства района
14 051,0
На реконструкцию водопровода и сетей водоснабжения в селе Тасты-Талды Жаркаинского района Акмолинской области
14 051,0
Приложение 6
к решению Жаркаинского
районного маслихата
от 13 декабря 2011 года
№ 4С-38/2
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих
секвестру в процессе исполнения районного бюджета
на 2012 год
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Приложение 7
к решению Жаркаинского
районного маслихата
от 13 декабря 2011 года
№ 4С-38/2
Аппарат акима района в городе, города
районного значения, поселка, аула
(села), аульного (сельского) округа

011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
4 666,0
Державин қаласы әкімінің аппараты
2 269,0
Жарқайың ауданы Далабай ауылдық округі әкімінің аппараты
400,0
Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі әкімінің аппараты
400,0
Жарқайың ауданы Львовский ауылдық округі әкімінің аппараты
400,0
Жарқайың ауданы Нахимов ауылдық округі әкімінің аппараты
300,0
Жарқайың ауданы Пригородный ауылдық округі әкімінің аппараты
500,0
Жарқайың ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімінің аппараты
397,0
12
Көлiк және коммуникация
4 702,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
4 702,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда (селоларда), ауылдық (селолық) округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4 702,0
Державин қаласы әкімінің аппараты
3 379,0
Жарқайың ауданы Бірсуат ауылдық округі әкімінің аппараты
530,0
Жарқайың ауданы Тасөткел ауылдық округі әкімінің аппараты
263,0
Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылдық округі әкімінің аппараты
530,0
12
Көлiк және коммуникация
1 168,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 168,0
040
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен "Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
1 168,0
Жарқайың ауданы Гастелло ауылдық округі әкімінің аппараты
389,4
Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі әкімінің аппараты
389,6
Жарқайың ауданы Пригородный ауылдық округі әкімінің аппараты
389,0

011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
4 666,0
Аппарат акима города Державинска
2 269,0
Аппарат акима Далабайского сельского округа Жаркаинского района
400,0
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района
400,0
Аппарат акима Львовского сельского округа Жаркаинского района
400,0
Аппарат акима Нахимовского сельского округа Жаркаинского района
300,0
Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района
500,0
Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района
397,0
12
Транспорт и коммуникации
4 702,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
4 702,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах
4 702,0
Аппарат акима города Державинска
3 379,0
Аппарат акима Бирсуатского сельского округа Жаркаинского района
530,0
Аппарат акима Тасоткельского сельского округа Жаркаинского района
263,0
Аппарат акима Шойындыкольского сельского округа Жаркаинского района
530,0
12
Прочие
1 168,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 168,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов" за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
1 168,0
Аппарат акима Гастелловского сельского округа Жаркаинского района
389,4
Аппарат акима Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района
389,6
Аппарат акима Пригородного сельского округа Жаркаинского района
389,0