2011 жылы Жақсы ауданының аумағында тұратын, халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 24 наурыздағы № А-2/97 қаулысы. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 6 сәуірде № 1-13-130 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 26 маусымдағы № 04-596 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімі аппаратының 26.06.2013 № 04-596 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 3137 баптарына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 57 баптарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылы Жақсы ауданының аумағында тұратын, халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт (бір жылдан артық) жұмыс істемейтін, тұлғалар;
2) 29 жасқа дейінгі жастар;
3) бір де бірі жұмыс істемейтін отбасыларының тұлғалары;
4) емделудің толық курсынан өткен туберкулезбен ауыратындар;
5) техникалық және кәсіптік білім беру оқу орындарының түлектері.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Ж.Бралинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                И.Қабдуғалиев

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения, проживающим на территории Жаксынского района на 2011 год
Постановление акимата Жаксынского района Акмолинской области от 24 марта 2011 года № А-2/97. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 6 апреля 2011 года № 1-13-130. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Жаксынского района Акмолинской области от 26 июня 2013 года № 04-596)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Жаксынского района Акмолинской области от 26.06.2013 № 04-596).
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 57 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения, проживающим на территории Жаксынского района на 2011 год:
1) лица, длительно не работающие (более года);
2) молодежь в возрасте до 29 лет;
3) лица семей, где нет ни одного работающего;
4) больные туберкулезом, прошедшие полный курс лечения;
5) выпускники учебных заведении технического и профессионального образования.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Бралину А.Д.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                И.Кабдугалиев