Жақсы аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № С-31-3 "2011-2013 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2011 жылғы 2 қыркүйектегі № ВС-35-1 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 19 қыркүйекте № 1-13-138 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 маусымдағы № 120 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 17.06.2013 № 120 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған Жақсы ауданының бюджеті туралы» 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № С-31-3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-13-125 тіркелген, 2011 жылдың 21 қаңтарында, аудандық «Жақсы жаршысы» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
«1) түсімдер - 1884552 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 268649 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 12500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 5268 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 1598135 мың теңге;
2) шығындар - 1925445 мың теңге;»;
келесі мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
«3-1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық мәслихаттың тексеру комиссияның таратылуына және облыстық тексеру комиссиясы мемлекеттік мекемесінің құрылуына байланысты, облыстық бюджеттің ысырабын өтеуге арналған 616 мың теңге сомасында трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.»;
9 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
«9. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен 156823 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
153900 мың теңге Жақсы ауылындағы су тазарту станцияны, су құбырларын және су аулалары нысандарын күрделі жөндеуге;
310 мың теңге Ұлы Отан Соғысының қатысқандары мен мүгедектеріне коммуналдық қызметтер шығындарына әлеуметтік көмек көрсетуге;
2613 мың теңге селолық жерлердегі көп балалы және аз қамтылған отбасыларының студенттеріне колледждердегі оқу ақысын төлеуге.»;

О внесении изменений и дополнения в решение Жаксынского районного маслихата от 23 декабря 2010 года № С-31-3 "О бюджете Жаксынского района на 2011-2013 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 2 сентября 2011 года № ВС-35-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 19 сентября 2011 года № 1-13-138. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 17 июня 2013 года № 120)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 17.06.2013 № 120).
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата «О бюджете Жаксынского района на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № С-31-3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-125, опубликовано 21 января 2011 года в районной газете «Жаксынский вестник») следующие изменения и дополнение:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы – 1884552 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 268649 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12500 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5268 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1598135 тысяч тенге;
2) затраты – 1925445 тысяч тенге;»;
дополнить пунктом 3-1 следующего содержания:
«3-1. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены трансферты на компенсацию потерь областного бюджета в сумме 616 тысяч тенге, в связи с упразднением ревизионной комиссии районного маслихата и созданием государственного учреждения – ревизионной комиссии области.»;
пункт 9 изложить в новой редакции:
«9. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 156823 тысячи тенге, в том числе:
153900 тысяч тенге на капитальный ремонт водоочистительной станции, водоводов и водозаборных сооружений в селе Жаксы;
310 тысяч тенге на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги;
2613 тысяч тенге на оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных и многодетных семей сельской местности.»;

көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының кезектен
тыс отыз бесінші
сессиясының төрағасы                       И.Көлбаев
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы                       Б.Жанәділов
КЕЛІСІЛГЕН
Жақсы ауданының әкімі                      И.Қабдуғалиев
«Жақсы ауданының экономика
және қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Қ.Дүзелбаев
Жақсы аудандық мәслихатының

приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель внеочередной
тридцать пятой сессии
Жаксынского районного маслихата            И.Кульбаев
Секретарь Жаксынского
районного маслихата                        Б.Джанадилов
СОГЛАСОВАНО
Аким Жаксынского района                    И.Кабдугалиев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов Жаксынского района»             К.Дузелбаев
Приложение 1
к решению Жаксынского
районного маслихата