2011 жылғы Зеренді ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 95 қаулысы. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 29 наурызда № 1-14-155 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 651 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 30.12.2011 № 651 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 13 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 720 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру мен қаржыландыру Ережелерінің 78 тармақтарына сәйкес, жұмыс іздеуде қиындыққа тап болған жұмыссыздарды әлеуметтік қорғау мақсатында, оларды уақытша жұмыспен қамтамасыз ету үшін, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылы Зеренді ауданының ұйымдарында қоғамдық жұмыстар ұйымдастырылсын.
2. Қоса берілген 2011 жылға арналған Зеренді ауданы бойынша ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, жағдайлары, жалақы мөлшерлері мен оларды қаржыландыру көздері бекітілсін.
3. Зеренді ауданының «Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі:
1) жұмыссыздарды тіркелу мерзіміне сәйкес кезек тәртібінде еңбек келісім-шарты талаптарына сәйкес олардың келісуі бойынша қоғамдық жұмыстарға бағыттауды жүзеге асырсын;
2) бекітілген еңбек келісім-шартының негізінде 2011 жылға арналған аудандық бюджет есебінен ай сайын жұмысшыға аудару арқылы жеке шоттарына минималды жалақы төлеуді жүзеге асырсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә.А.Таласбаеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
6. Осы қаулы ресми жариялануға жатады.
Аудан әкімі                                Е.Сағдиев
«КЕЛІСІЛДІ»
Зеренді аудандық
сотының төрағасы                           Ж.Ахметов
«Ақмола облысы Зеренді
ауданының Қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Т.Бражанов
Зеренді ауданының прокуроры,
әділет кеңесшісі                           А.Мұқанжаров
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігі Ақмола
облысының Әділет департаменті
Зеренді ауданының Әділет
басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Ә.Қасымжанов
«Қазақстан Республикасы Ішкі
істер министрлігі Ақмола облысы
Ішкі істер департаментінің Зеренді
аудандық ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            С.Балтабаев
«Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің Тіркеу
қызметі және құқықтық қызмет
көрсету комитетінің Ақмола
облысы бойынша «Жылжымайтын
мүлік жөніндегі орталығы»
аймақтық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының Зеренді
филиалының басқарушысы                     С.Сүлейменов
БЕКІТІЛДІ
Зеренді ауданы әкімдігінің

Об организации общественных работ в Зерендинском районе на 2011 год
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 4 марта 2011 года № 95. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 29 марта 2011 года № 1-14-155. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 30 декабря 2011 года № 651
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 30.12.2011 № 651.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 720 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 78 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, в целях социальной защиты безработных, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их временной занятости, акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы в организациях Зерендинского района в 2011 году.
2. Утвердить прилагаемый Перечень организаций, виды, объемы, условия общественных работ, размеры оплаты труда и источники их финансирования по Зерендинскому району на 2011 год.
3. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ» Зерендинского района:
1) осуществлять направление безработных с их согласия согласно условиям трудового договора на оплачиваемые общественные работы в порядке очередности согласно дате регистрации;
2) на основании заключенного трудового договора ежемесячно осуществлять выплату минимальной заработной платы работнику на лицевые счета путем перечисления из средств районного бюджета на 2011 год.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Таласбаеву А.А.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
6. Настоящее постановление подлежит официальному опубликованию.
Аким района                                Е.Сагдиев
«СОГЛАСОВАНО»
Председатель Зерендинского
районного суда                             Ж.Ахметов
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Зерендинского района
Акмолинской области»                       Т.Бражанов
Прокурор Зерендинского района,
советник юстиции                           А.Муханжаров
Начальник государственного
учреждения «Управление юстиции
Зерендинского района Департамента
юстиции Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      А.Касымжанов
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних
дел Зерендинского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области Министерства
внутренних дел Республики Казахстан»       С.Балтабаев
Управляющий Зерендинским филиалом
регионального государственного
казенного предприятия «Центр
по недвижимости» по Акмолинской
области Комитета регистрационной
службы и оказания правовой помощи
Министерства юстиции
Республики Казахстан»                      С.Сулейменов
УТВЕРЖДЕН
постановлением акимата
Зерендинского района

2011 жылғы 4 наурыздағы
№ 95 қаулысымен
2011 жылға ұйымдардың тізбесі,
қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, жағдайлары,
жалақы мөлшері мен оларды қаржыландыру көздері
Ескерту. Тізбеге өзгертулер енгізілді - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2011.11.14 № 533 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ұйымның
атауы
Қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Қоғамдық
жұмыстардың
көлемі
Қоғамдық
жұмыстардың
жағдайлары
Қатысушылардың
жалақы
мөлшері
Қаржыландыру
көзі
1
«Зеренді
селолық
округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аулалық
аралау
2429 үй
еңбек
шарты
ең төменгі
жалақы
мөлшерінен
кем емес
жергілікті бюджет
Аумақты
тазалауда
көмектесу
500 м2
2
«Чаглинка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалауда көмектесу
250 м2
еңбек шарты
ең төменгі
жалақы
мөлшерінен
кем емес
жергілікті бюджет
3
«Алексеевка поселкесі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалауда көмектесу
200 м2
еңбек шарты
ең төменгі
жалақы
мөлшерінен
кем емес
жергілікті бюджет
4
«Симферополь селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалауда көмектесу
200 м2
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
5
«Қонысбай селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалауда көмектесу
200 м2
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
6
«Ақкөл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалауда көмектесу
200 м2
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
7
«Ортақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалауда көмектесу
200 м2
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
8
«Бұлақ селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалауда көмектесу
200 м2
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
9
«Сарыөзек селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалауда көмектесу
200 м2
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
10
«Күсеп селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалауда көмектесу
200 м2
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
11
«Викторовка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалауда көмектесу
250 м2
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
12
«Мәлік Ғабдуллин атындағы ауылдық округ әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалауда көмектесу
200 м2
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
13
«Қанай би атындағы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалауда көмектесу
200 м2
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
14
«Қызылегіс селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалауда көмектесу

от 4 марта 2011 года
№ 95
Перечень
организаций, виды, объемы, условия общественных работ,
размеры оплаты труда и источников их финансирования
по Зерендинскому району на 2011 год
Сноска. Перечень с изменениями, внесенными постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 14.11.2011 № 533 (вводится в действие со дня официального опубликования)
Наименование
организаций
Виды
общественных
работ
Объем
работ
Условия
общественных
работ
Размер
оплаты
труда
участников
Источник
финансирования
1
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Зерендинского
сельского
округа»
Подворный
обход
2429
дворов
трудовой
договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный
бюджет
Помощь в
уборке
территории
500 м2
2
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Чаглинского
сельского
округа»
Помощь в
уборке
территории
250 м2
трудовой
договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный
бюджет
3
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
поселка
Алексеевка»
Помощь в
уборке
территории
200 м2
трудовой
договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный
бюджет
4
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Симферопольского сельского
округа»
Помощь в
уборке
территории
200 м2
трудовой
договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный
бюджет
5
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Конысбайского
сельского
округа»
Помощь в
уборке
территории
200 м2
трудовой
договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный
бюджет
6
Государственное учреждение «Аппарат акима Аккольского сельского округа»
Помощь в
уборке
территории
200 м2
трудовой договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный
бюджет
7
Государственное учреждение «Аппарат акима Ортакского сельского округа»
Помощь в
уборке
территории
200 м2
трудовой договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный
бюджет
8
Государственное учреждение «Аппарат акима Булакского сельского округа»
Помощь в
уборке
территории
200 м2
трудовой договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный бюджет
9
Государственное учреждение «Аппарат акима Сарыозекского сельского округа»
Помощь в
уборке
территории
200 м2
трудовой договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный бюджет
10
Государственное учреждение «Аппарат акима Кусепского сельского округа»
Помощь в
уборке
территории
200 м2
трудовой договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный бюджет
11
Государственное учреждение «Аппарат акима Викторовского сельского округа»
Помощь в
уборке
территории
250 м2
трудовой договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный бюджет
12
Государственное учреждение «Аппарат акима аульного округа имени Малика Габдуллина»
Помощь в
уборке
территории
200 м2
трудовой договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный бюджет
13
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа имени Канай-би»
Помощь в
уборке
территории
200 м2
трудовой договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный бюджет
14
Государственное учреждение «Аппарат акима Кызылегисского сельского округа»
Помощь в
уборке
территории

150 м2
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
15
«Троицк селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалауда көмектесу
200 м2
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
16
«Бәйтерек селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалауда көмектесу
200 м2
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
17
«Приречен селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалауда көмектесу
233 м2
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
18
«Садовый селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалауда көмектесу
200 м2
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
19
«Сәкен Сейфуллин атындағы селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалауда көмектесу
200 м2
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
20
«Қызылсая селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалауда көмектесу
200 м2
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
21
«Исаковка селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалауда көмектесу
200 м2
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
22
«Айдабол селосы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
Аумақты тазалауда көмектесу
150 м2
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
23
«Ақмола облысы Зеренді ауданының Қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Курьерлік қызмет
165 дана
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
24
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Ақмола облысы Әділет департаментінің Зеренді ауданының Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу кезінде көмектесу
3500 дана
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
25
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысы Ішкі істер департаментінің Зеренді аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
Құжаттарды өңдеу кезінде көмектесу
2000 дана
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
26
Зеренді ауданының прокуратурасы
Құжаттарды өңдеу кезінде көмектесу
810 дана
еңбек шарты
ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
27
Зеренді аудандық соты
Құжаттарды өңдеу кезінде көмектесу
160 дана
еңбек шарты
Ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
28
«Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және құқықтық қызмет көрсету комитетінің Ақмола облысы бойынша «Жылжымайтын мүлік жөніндегі орталығы» аумақтық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Зеренді филиалы
Құжаттарды өңдеу кезінде көмектесу
2500 дана
еңбек шарты
Ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
29
Зеренді
ауданының
«Тұрғын үй–
коммуналдық
шаруашылық,
жолаушылар
көлігі және
автомобиль
жолдары
бөлімі»
мемлекеттік
мекемесінің
жанындағы
«Зеренді
Сервис»
шаруашылық
жүргізу
құқығындағы
мемлекеттік
коммуналдық
кәсіпорны
Жылу жүйесін қымтау

150 м2
трудовой договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный бюджет
15
Государственное учреждение «Аппарат акима Троицкого сельского округа»
Помощь в
уборке
территории
200 м2
трудовой договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный бюджет
16
Государственное учреждение «Аппарат акима Байтерекского сельского округа»
Помощь в
уборке
территории
200 м2
трудовой договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный бюджет
17
Государственное учреждение «Аппарат акима Приреченского сельского округа»
Помощь в
уборке
территории
233 м2
трудовой договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный бюджет
18
Государственное учреждение «Аппарат акима Садового сельского округа»
Помощь в
уборке
территории
200 м2
трудовой договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный бюджет
19
Государственное учреждение «Аппарат акима сельского округа имени Сакена Сейфуллина»
Помощь в
уборке
территории
200 м2
трудовой договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный бюджет
20
Государственное учреждение «Аппарат акима Кзылсаянского сельского округа»
Помощь в
уборке
территории
200 м2
трудовой договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный бюджет
21
Государственное учреждение «Аппарат акима Исаковского сельского округа»
Помощь в
уборке
территории
200 м2
трудовой договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный бюджет
22
Государственное учреждение «Аппарат акима села Айдабол»
Помощь в
уборке
территории
150 м2
Трудовой договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный бюджет
23
Государственное учреждение «Отдел по делам обороны Зерендинского района Акмолинской области»
Курьерская
работа
165
штук
трудовой договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный бюджет
24
Государственное учреждение «Управление юстиции Зерендинского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан»
Помощь в
обработке
документов
3500
штук
трудовой договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный бюджет
25
Государственное учреждение «Отдел внутренних дел Зерендинского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан»
Помощь в
обработке
документов
2000 штук
трудовой договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный бюджет
26
Прокуратура Зерендинского района
Помощь в
обработке
документов
810 штук
трудовой договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный бюджет
27
Зерендинский районный суд
Помощь в
обработке
документов
1600 штук
трудовой договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный бюджет
28
Зерендинский филиал регионального государственного казенного предприятия «Центр по недвижимости» по Акмолинской области Комитета регистрационной службы и оказания правовой помощи Министерства юстиции Республики Казахстан
Помощь в
обработке
документов
2500 штук
трудовой договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный бюджет
29
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения «Зеренда-Сервис» при государственном учреждении «Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог» Зерендинского района
Помощь в
утеплении
тепло-
трасс

300 м2
еңбек шарты
Ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
жергілікті бюджет
Ескертпе: м2 – шаршы метр

300 м2
Трудовой
договор
не менее
минимальной
заработной платы
местный бюджет
Примечание: м2 - квадратный метр.