Зеренді ауданы бойынша 2011 жылға арналған субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға өтінім ұсыну мерзімі және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша егудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 10 мамырдағы № 185 қаулысы. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 27 мамырда № 1-14-161 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 651 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 30.12.2011 № 651 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 3137 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» қаулысына сәйкес, «А.И.Бараев атындағы астық шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы» жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі № 335 қорытындысының негізінде, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зеренді ауданы бойынша 2011 жылға арналған субсидияларды алушылардың тізіміне қосуға өтінім ұсыну мерзімі және субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының әрбір түрі бойынша егудің оңтайлы мерзімдері қосымшаға сәйкес анықталсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Е.Сағдиев
Зеренді ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 10 мамырдағы
№ 185 қаулысына қосымша
Зеренді ауданы бойынша 2011 жылға арналған субсидияларды
алушылардың тізіміне қосуға өтінім ұсыну мерзімі және
субсидияланатын басым ауыл шаруашылығы дақылдарының
әрбір түрі бойынша егудің оңтайлы мерзімдері
р/с №
Субсидияланатын ауыл шаруашылық басым дақылдарының атаулары
Ауыл шаруашылық дақылдарын егудің оңтайлы мерзімдері
Субсидия алушылар тізіміне қосуға өтінім ұсыну мерзімдері
1
Жаздық бидай
10 мамырдан 31 мамырға дейін
1 маусымға дейін
2
Арпа
15 мамырдан 5 маусымға дейін
6 маусымға дейін
3
Сұлы
15 мамырдан 5 маусымға дейін
6 маусымға дейін
4
Қарақұмық
25 мамырдан 4 маусымға дейін
5 маусымға дейін
5
Дәнбұршақтылар
10 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
6
Майлылар
15 мамырдан 25 мамырға дейін
26 мамырға дейін
7
Картоп
10 мамырдан 28 мамырға дейін
29 мамырға дейін
8
Көкөністер
10 мамырдан 15 маусымға дейін
16 маусымға дейін
9
Азықтықтар (өткен жылдары себілген көпжылдық шөптерден басқалары)

Об определении сроков предоставления заявок на включение в список получателей субсидий и оптимальных сроков сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Зерендинскому району на 2011 год
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 10 мая 2011 года № 185. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 27 мая 2011 года № 1-14-161. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 30 декабря 2011 года № 651
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 30.12.2011 № 651.
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221 «Об утверждении Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», на основании заключения товарищества с ограниченной ответственностью «Научно-производственный Центр зернового хозяйства им. А.И. Бараева» от 20 апреля 2011 года № 335, акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидии и оптимальные сроки сева по каждому виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур по Зерендинскому району на 2011 год, согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района                                Е.Сагдиев
Приложение
к постановлению акимата
Зерендинского района от
10 мая 2011 года № 185
Сроки предоставления заявок на включение в список
получателей субсидии и оптимальные сроки сева по каждому
виду субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных
культур по Зерендинскому району на 2011 год
№ п/п
Наименование субсидируемых приоритетных сельскохозяйственных культур
Оптимальные сроки сева сельскохозяйственных культур
Сроки предоставления заявок на включение в список получателей субсидии
1
Яровая пшеница
с 10 мая по 31 мая
до 1 июня
2
Ячмень
с 15 мая по 5 июня
до 6 июня
3
Овес
с 15 мая по 5 июня
до 6 июня
4
Гречиха
с 25 мая по 4 июня
до 5 июня
5
Зернобобовые
с 10 мая по 25 мая
до 26 мая
6
Масличные
с 15 мая по 25 мая
до 26 мая
7
Картофель
с 10 мая по 28 мая
до 29 мая
8
Овощные
с 10 мая по 15 июня
до 16 июня
9
Кормовые (за исключением многолетних трав посева прошлых лет)