Зеренді аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-234 "Зеренді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 22 маусымдағы № 40-269 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 1 шілдеде № 1-14-162 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 103 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 02.05.2013 № 103 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 109 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихаттың «Зеренді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-234 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-14-150 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтарда «Зеренді» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«Зеренді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 900 091 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 260 676 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14 444 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 131 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1 493 971 мың теңге;
2) шығындар – 3 292 312,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу Ғ – 31 009,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 32 611,8 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 1 602 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо -        10 000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 10 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – 413 231,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)– 413 231,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздардың түсімі-72 722 мың теңге;
қарыздарды өтеу- 1602 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 342 111,7 мың теңге».
көрсетілген шешімнің 147 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет Департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            Л.Сантас
Аудандық мәслихаттың хатшысы               Қ.Ауғалиев
«КЕЛІСІЛДІ»
Зеренді ауданының әкімі                    Е.Сағдиев
Зеренді ауданының «Экономика
және қаржы бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        М.Каскеев
Зеренді аудандық
мәслихатының 2011 жылғы
22 маусымдағы № 40-269
шешіміне 1 қосымша
Зеренді аудандық
мәслихатының 2010 жылғы
21 желтоқсандағы № 36-234
шешіміне 1 қосымша
2011 жылғы аудандық бюджет
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І.Түсімдер

О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 36-234 "О бюджете Зерендинского района на 2011-2013 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 22 июня 2011 года № 40-269. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 1 июля 2011 года № 1-14-162. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 2 мая 2013 года № 103)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 02.05.2013 № 103).
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 и пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2011-2013 годы» от 21 декабря 2010 года № 36-234 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-150, опубликовано 14 января 2011 года в газете «Зеренді») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«Утвердить бюджет Зерендинского района на 2011- 2013 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 900 091 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 260 676 тысяч тенге;
неналоговые поступления –14 444 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 131 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов –1 493 971 тысяча тенге;
2) затраты – 3 292 312,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31 009, 8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 32 611,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 602 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -10 000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства– 10 000 тысяч тенге;
дефицит (профицит) бюджета – -413 231,7 тысяч тенге;
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 413 231,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 72 722 тысяч тенге;
погашение займов – 1 602 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 342 111,7 тысяч тенге»;
приложения 1,4,7 изложить в новой редакции согласно приложений 1,2,3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        Л.Сантас
Секретарь районного маслихата              К.Аугалиев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Зерендинского района                  Е.Б.Сагдиев
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики
и финансов» Зерендинского района           М.Каскеев
Приложение № 1 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 22 июня
2011 года № 40-269
Приложение № 1 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 21 декабря
2010 года № 36-234
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

219 581,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
98 908
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
19 377
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
19 377
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5 162
Ауылдық елдi мекендердiң әлеуметтiк сала мамандарын әлеуметтiк қолдау шараларын iске асыруға
5 162
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
65 040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
23 035
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға
4 097
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға
11 082
Жетім сәбиді (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған сәбиді (балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге
12 852
Республикалық бюджеттен мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің сомасын бөлу
13 974
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
9 329
Республикалық бюджеттен кадрларды кәсіптік даярлауға, қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға, жалақыны ішінара субсидиялауға, кәсіпкерлікке үйретуге, қоныс аударуға, субсидиялар беруге, жұмыспен қамту орталықтарын құруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттердің сомасын бөлу
9 329
оның iшiнде:
жалақының ішінара субсидиялануы
1 261
жұмыспен қамту орталықтарын құру
8 068
Дамыту нысаналы трансферттер
88 062
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
88 062
Ақмола облысы Зеренді ауданы Чаглинка селосын сумен қамту жүйесін реконструкциялау

219 581,8
Целевые текущие трансферты
98 908
в том числе:
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
19 377
На проведение противоэпизоотических мероприятий
19 377
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5 162
На реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
5 162
Отдел образования района (города областного значения)
65 040
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
23 035
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии и биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
4 097
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
11 082
На ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
12 852
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
13 974
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
9 329
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на профессиональную подготовку, переподготовку и повышение квалификации кадров, частичное субсидирование заработной платы, обучению предпринимательству, предоставление субсидий на переезд, создание центров занятости
9 329
в том числе:
частичное субсидирование заработной платы
1 261
создание центров занятости
8 068
Целевые трансферты на развитие:
88 062
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
88 062
Реконструкция сетей водоснабжения в селе Чаглинка Зерендинского района Акмолинской области