Зеренді ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 95 "2011 жылға Зеренді ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 қарашадағы № 533 қаулысы. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 желтоқсанда № 1-14-168 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 651 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 30.12.2011 № 651 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 20 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген, қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру Ережелерінің 78 тармақтарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зеренді ауданы әкімдігінің «2011 жылға Зеренді ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» 2011 жылғы 4 наурыздағы № 95 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-14-155 тіркелген, 2011 жылы 29 наурызда «Зеренді» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген, 2011 жылға Зеренді ауданы бойынша ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемдері, жағдайлары, жалақы мөлшерлері мен оларды қаржыландыру көздері тізбесінде:
1, 17 реттік нөмірлі жолдары жаңа редакцияда баяндалсын:
1
«Зеренді
селолық
округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аулалық
аралау
2429
үй
Еңбек
шарты
Ең төменгі
жалақы
мөлшерінен
кем емес
Жергілікті
бюджет
Аумақты
тазалауда
көмектесу
500 м2
17
«Приречен
селолық
округі
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты
тазалауда
көмектесу
233 м2
Еңбек
шарты
Ең төменгі
жалақы
мөлшерінен
кем емес
Жергілікті
бюджет
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а.                        Ә.Таласбаева

О внесении изменений в постановление акимата Зерендинского района от 4 марта 2011 года № 95 "Об организации общественных работ в Зерендинском районе на 2011 год"
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 14 ноября 2011 года № 533. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 14 декабря 2011 года № 1-14-168. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 30 декабря 2011 года № 651
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Зерендинского района Акмолинской области от 30.12.2011 № 651.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», пунктами 78 Правил организации и финансирования общественных работ, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Зерендинского района «Об организации общественных работ в Зерендинском районе на 2011 год» от 4 марта 2011 года № 95 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-155, опубликованное 29 марта 2011 года в газете «Зеренді»), следующие изменения:
в Перечне организаций, виды, объемы, условия общественных работ, размеры оплаты труда и источников их финансирования по Зерендинскому району на 2011 год, утвержденном указанным постановлением:
строки, под порядковыми номерами 1, 17 изложить в новой редакции:
1
Государственное учреждение
«Аппарат акима
Зерендинского
сельского
округа»
Подворный
обход
2429
дворов
Трудовой
договор
не менее
минимальной
заработной
платы
Местный
бюджет
Помощь в
уборке
территории
500 м2
17
Государственное учреждение
«Аппарат акима
Приреченского
сельского
округа»
Помощь в
уборке
территории
233 м2
Трудовой
договор
не менее
минимальной
заработной
платы
Местный
бюджет
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
И.о.акима района                           А.Таласбаева