Сандықтау ауданы әкімдігінің кейбір қаулыларына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 9 ақпандағы № А-2/49 қаулысы. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 22 ақпанда № 1-16-121 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 3137 баптарына сәйкес Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданы әкімдігінің «Үйлерінде тәрбиеленіп және оқытылатын мүгедек балаларға әлеуметтік көмектің қосымша түрін көрсету туралы» 2008 жылғы 18 қаңтардағы № А-1/3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-16-70 нөмірімен тіркелген, «Сандыктауские вести» газетінде 2008 жылдың 18 ақпанында жарияланған) қаулысына келесі толықтыру енгізілсін:
кіріспедегі «жергілікті мемлекеттік басқару» деген сөздерден кейін «және өзін-өзі басқару» деген сөздермен толықтырылсын.
2. Сандықтау ауданы әкімдігінің «Ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім және мәдениет мамандарының лауазымдарының тізбесін анықтау туралы» (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-16-77 нөмірімен тіркелген, «Сандыктауские вести» газетінде 2008 жылдың 14 мамырда жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
кіріспедегі «жергілікті мемлекеттік басқару» деген сөздерден кейін «және өзін-өзі басқару» деген сөздермен толықтырылсын.
2 тармақтағы «Б.С.Ізбасароваға» деген сөзді «Ә.Қ.Қазизоваға» деген сөзбен ауыстырылсын.
3. Сандықтау ауданы әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков

О внесении изменения и дополнений в некоторые постановления акимата Сандыктауского района
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 9 февраля 2011 года № А-2/49. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 22 февраля 2011 года № 1-16-121
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сандыктауского района «Об оказании дополнительного вида социальной помощи детям-инвалидам, воспитывающимся и обучающимся на дому» от 18 января 2008 года № А-1/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-70, опубликовано 18 февраля 2008 года в газете «Сандыктауские вести») следующее дополнение:
в преамбуле после слов «местном государственном управлении» дополнить словами «и самоуправлении».
2. Внести в постановление акимата Сандыктауского района «Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования и культуры, работающих в аульной (сельской) местности» от 27 марта 2008 года № А-3/55 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-77, опубликовано 14 мая 2008 года в газете «Сандыктауские вести») следующее изменение и дополнение:
в преамбуле после слов «местном государственном управлении» дополнить словами «и самоуправлении»;
в пункте 2 слова «Избасарову Б.С.» заменить словами
«Казизову А.К.».
3. Настоящее постановление акимата Сандыктауского района вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района                 К.Суюндиков