Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер үшін үй - жайлар беру туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 21 ақпандағы № А-2/55 қаулысы. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 1 наурызда № 1-16-122 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 24 қазандағы № А-11/355 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 24.10.2014 № А-11/355 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық заңына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп, үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін 1 қосымшаға сәйкес орындар белгіленсін.

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении кандидатам помещений для встреч с избирателями
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 21 февраля 2011 года № А-2/55. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 1 марта 2011 года № 1-16-122. Утратило силу постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 24 октября 2014 года № А-11/355
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 24.10.2014 № А-11/355 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Сандыктауской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов согласно приложению 1.

2. Кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер үшін шарттың негізінде 2 қосымшаға сәйкес үй-жайлар берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы С.К.Құдабайға жүктелсін.
Ескерту. 3 тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 22.04.2013 № А-4/116 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 21 ақпандағы
№ А-2/55 қаулысына
1 қосымша
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Арбузинка селосы, село орталығында ақпараттық стенд
2
Балкашино селосы, Абылай хан көшесі 128,
Сандықтау аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы «Балкашин аудандық Мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын ғимаратының жанында ақпараттық тақта Смирнов көшесі 146, ақпараттық тақта
Абылай хан көшесі, 124, ақпараттық тұғырлық
3
Барақпай селосы, Центральный көшесі 4, селолық мәдениет үйі ғимаратының жанында ақпараттық тақта
4
Белгород селосы, Сандықтау ауданы «Белгород ауылдық аймағы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында ақпараттық тақта
5
Богородка селосы, село орталығында ақпараттық тақта
6
Богословка селосы, Нижний көшесі 12, ақпараттық стенд
7
Бастрымовка селосы, Мир көшесі 19, ақпараттық стенд
8
Васильевка селосы, село орталығында ақпараттық тақта
9
Владимировка селосы, селолық клуб ғимаратының жанында ақпараттық тақта
10
Веселый селосы, Заозерный көшесі 8, селолық мәдениет үйі ғимаратының жанында ақпараттық тақта
11
Граниковка селосы, Центральный көшесі 23, ақпараттық стенд
12
Дорогинка селосы, село орталығында ақпараттық стенд
13
Жыланды ауылы, село орталығында ақпараттық стенд
14
Каменка селосы, Куйбышев көшесі 27, ақпараттық стенд
15
Красный Поляна селосы, село орталығында ақпараттық стенд
16
Құмдыкөл селосы, село орталығында ақпараттық стенд
17
Қызыл-Қазақстан селосы, село орталығында ақпараттық стенд
18
Лесной селосы, Центральный көшесі, 1, селолық мәдениет үйі ғимаратының жанында ақпараттық тақта
19
Мәдениет ауылы, село орталығында ақпараттық стенд
20
Максимовка селосы, Ленин көшесі 33, селолық мәдениет үйі ғимаратының жанында
21
Меньшиковка селосы, село орталығында ақпараттық стенд
22
Михайловка селосы, Нижний көшесі 17, ақпараттық стенд
23
Мысок селосы, село орталығында ақпараттық стенд
24
Новоромановка селосы, село орталығында ақпараттық стенд
25
Новоселовка селосы, село орталығында ақпараттық стенд
26
Новый Городок селосы, село орталығында ақпараттық стенд
27
Новоникольск селосы, селолық мәдениет үйі ғимаратының жанында ақпараттық тақта
28
Петриковка селосы, село орталығында ақпараттық стенд
29
Петровка селосы, Әлия Молдағұлова көшесі 47, ақпараттық стенд
30
Преображенка селосы, село орталығында ақпараттық стенд
31
Приозерный селосы, Центральный көшесі 2, Сандықтау ауданы «Жамбыл селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі ғимаратының жанында
32
Раздолье селосы, село орталығында ақпараттық стенд
33
Речной селосы, Центральный көшесі 11, ақпараттық стенд
34
Сандықтау селосы селолық мәдениет үйі ғимаратының жанында ақпараттық тақта
35
Смольный селосы, село орталығында ақпараттық стенд
36
Спасский селосы селолық мәдениет үйі ғимаратының жанында ақпараттық тақта
37
Тучной селосы, село орталығында ақпараттық стенд
38
Ұлан ауылы, селолық мәдениет үйі ғимаратының жанында ақпараттық тақта
39
Хлебный селосы, селолық клуб ғимаратының жанында ақпараттық тақта
40
Хуторок селосы, селолық клуб ғимаратының жанында ақпараттық тақта
41
Чашке селосы, село орталығында ақпараттық стенд
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 21 ақпандағы
№ А-2/55 қаулысына
2 қосымша
Шарттың негізінде сайлаушылармен кездесулер үшін ұсынылатын
үй-жайлар тізбесі

2. Предоставить кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Құдабай С.К.
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 22.04.2013 № А-4/116 (вводится в действие со дня официального опубликования).
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района                 К.Суюндиков
Приложение 1 к постановлению
акимата Сандыктауского района
от 21 февраля 2011 года А-2/55
Места для размещения агитационных печатных материалов
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Арбузинка, информационный стенд в центре села
2
село Балкашино, улица Абылай хана, 128, информационный щит у здания государственного коммунального казенного предприятия «Балкашинский районный Дом культуры» при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района; улица Смирнова, 146, информационный щит; улица Абылай хана, 124, информационная тумба
3
село Баракпай, улица Центральная 4, информационный щит у здания сельского дома культуры
4
село Белгородское, информационный щит у здания
государственного учреждения «Аппарат акима Белгородского сельского округа» Сандыктауского района
5
село Богородка, информационный щит в центре села
6
село Богословка, улица Нижняя 12, информационный стенд
7
село Бастрымовка, улица Мира 19, информационный стенд
8
село Васильевка, информационный щит в центре села
9
село Владимировка, информационный щит у здания сельского клуба
10
село Веселое, улица Заозерная 8, информационный щит у здания сельского дома культуры
11
село Граниковка, улица Центральная 23, информационный стенд
12
село Дорогинка, информационный стенд в центре села
13
аул Жыланды, информационный стенд в центре села
14
село Каменка, улица Куйбышева 27, информационный стенд
15
село Красная Поляна, информационный стенд в центре села
16
село Кумдыколь, информационный стенд в центре села
17
село Кызыл-Казахстан, информационный стенд в центре села
18
село Лесное, улица Центральная 1, информационный щит у здания сельского дома культуры
19
аул Мадениет, информационный стенд в центре села
20
село Максимовка, улица Ленина 33, информационный щит у здания сельского дома культуры
21
село Меньшиковка, информационный стенд в центре села
22
село Михайловка, улица Нижняя 17, информационный стенд
23
село Мысок, информационный стенд в центре села
24
село Новоромановка, информационный стенд в центре села
25
село Новоселовка, информационный стенд в центре села
26
село Новый Городок, информационный стенд в центре села
27
село Новоникольское, информационный щит у здания сельского дома культуры
28
село Петриковка, информационный стенд в центре села
29
село Петровка, улица Алии Молдагуловой 47, информационный стенд
30
село Преображенка, информационный стенд в центре села
31
село Приозерное, улица Центральная 2, информационный щит у здания государственного учреждения «Аппарат акима Жамбылского сельского округа» Сандыктауского района
32
село Раздолье, информационный стенд в центре села
33
село Речное, улица Центральная 11, информационный стенд
34
село Сандыктау, информационный щит у здания сельского дома культуры
35
село Смольное, информационный стенд в центре села
36
село Спасское, информационный щит у здания сельского дома культуры
37
село Тучное, информационный стенд в центре села
38
аул Улан, информационный щит у здания сельского дома
культуры
39
село Хлебное, информационный щит у здания сельского клуба
40
село Хуторок, информационный щит у здания сельского клуба
41
село Чашке, информационный стенд в центре села
Приложение 2
к постановлению акимата
Сандыктауского района
от 21 февраля 2011 года
№ А-2/55
Помещения, предоставляемые кандидатам
на договорной основе для встреч кандидатов с избирателями

Ескерту. 2 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2012.05.08 № А-5/147 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Сайлаушылармен кездесулер үшін үй-жайлар мекенжайы
1
Балкашино селосы, Абылай хан көшесі, 128, Сандықтау ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі жанындағы «Балкашин аудандық Мәдениет үйі» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынның залы
2
Барақпай селосы, Сандықтау ауданының білім бөлімінің «Барақкөл орта мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының мәжіліс залы
3
Белгород селосы, Сандықтау ауданының білім бөлімінің «Белгород орта мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының мәжіліс залы
4
Богородка селосы, селолық мәдениет үйінің залы
5
Васильевка селосы, селолық мәдениет үйінің залы
6
Владимировка селосы, селолық мәдениет үйінің залы
7
Веселый селосы, Сандықтау ауданының білім бөлімінің «Социалистік Еңбек Ері – Байдалы Уразалин атындағы Веселое орта мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының мәжіліс залы
8
Дорогинка селосы, селолық клубының залы
9
Жыланды ауылы, Сандықтау ауданының білім бөлімінің «Жыланды қазақ орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты
10
Каменка селосы, Сандықтау ауданының білім бөлімінің «Каменск орта мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының мәжіліс залы
11
Красная Поляна селосы, Сандықтау ауданының білім бөлімінің «Красная поляна орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты
12
Құмдыкөл селосы, Сандықтау ауданының білім бөлімінің «Құмдыкөл негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты
13
Қызыл-Қазақстан селосы, Сандықтау ауданының білім бөлімінің «Нұрғабұл Малғаждаров атындағы Қызыл-Қазақстан қазақ орта мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты
14
Лесной селосы, селолық мәдениет үйінің залы
15
Мәдениет ауылы, селолық мәдениет үйінің залы
16
Максимовка селосы, селолық мәдениет үйінің залы
17
Михайловка селосы, Сандықтау ауданының білім бөлімінің «Михайловка бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты
18
Новоромановка селосы, Сандықтау ауданының білім бөлімінің «Новоромановка негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты
19
Новый городок селосы, селолық клубының залы
20
Новоникольск селосы, селолық мәдениет үйінің залы
21
Петриковка селосы, Сандықтау ауданының білім бөлімінің «Петриковка бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты
22
Петровка селосы, Сандықтау ауданының білім бөлімінің «Петровка негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты
23
Преображенка селосы, Сандықтау ауданының білім бөлімінің «Преображенка бастауыш мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты
24
Приозерный селосы, селолық мәдениет үйінің залы
25
Раздолье селосы, селолық клубының залы
26
Сандықтау селосы, Сандықтау ауданының білім бөлімінің «Сандықтау орта мектебі» мемлекеттік мекемесі ғимаратының мәжіліс залы
27
Спасский селосы, селолық мәдениет үйінің залы
28
Тучной селосы, селолық клубының залы
29
Ұлан ауылы, Сандықтау ауданы әкімдігінің «Ұлан орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының мәжіліс залы
30
Хлебный селосы, Сандықтау ауданы әкімдігінің «Победа негізгі мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
31
Хуторок селосы, селолық клубының залы
32
Чашке селосы, Сандықтау ауданының білім бөлімінің «Шашке негізгі мектебі» мемлекеттік мекемесінің ғимараты

Сноска. Приложение 2 в редакции - постановления акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 08.05.2012 № А-5/147 (вводится в действие со дня официального опубликования)
Адрес помещений для встреч с избирателями
1
Село Балкашино, улица Абылай хана, 128, зал государственного коммунального казенного предприятия «Балкашинский районный Дом культуры» при отделе культуры и развития языков Сандыктауского района
2
Село Баракпай, актовый зал здания государственного учреждения «Бараккульская средняя школа» отдела образования Сандыктауского района
3
Село Белгородское, актовый зал здания государственного учреждения «Белгородская средняя школа» отдела образования Сандыктауского района
4
Село Богородка, зал сельского дома культуры
5
Село Васильевка, зал сельского дома культуры
6
Село Владимировка, зал сельского дома культуры
7
Село Веселое, актовый зал здания государственного учреждения «Веселовская средняя школа имени Байдалы Уразалина- Героя Социалистического Труда» отдела образования Сандыктауского района
8
Село Дорогинка, зал сельского клуба
9
Аул Жыланды, здание государственного учреждения Жыландинская казахская средняя школа» отдела образования Сандыктауского района
10
Село Каменка, актовый зал здания государственного учреждения «Каменская средняя школа» отдела образования Сандыктауского района
11
Село Красная Поляна, здание государственного учреждения «Краснополянская средняя школа» отдела образования Сандыктауского района
12
Село Кумдыколь, здание государственного учреждения «Кумдыкольская основная школа» отдела образования Сандыктауского района
13
Село Кызыл-Казахстан, здание государственного учреждения «Кызыл-Казахстанская казахская средняя школа имени Нургабулы Малгаждарова» отдела образования Сандыктауского района
14
Село Лесное, зал сельского дома культуры
15
Аул Мадениет, зал сельского дома культуры
16
Село Максимовка, зал сельского дома культуры
17
Село Михайловка, здание государственного учреждения «Михайловская начальная школа» отдела образования Сандыктауского района
18
Село Новоромановка, здание государственного учреждения «Новоромановская основная школа» отдела образования Сандыктауского района
19
Село Новый Городок, зал сельского клуба
20
Село Новоникольское, зал сельского дома культуры
21
Село Петриковка, здание государственного учреждения «Петриковская начальная школа» отдела образования Сандыктауского района
22
Село Петровка, здание государственного учреждения «Петровская основная школа» отдела образования Сандыктауского района
23
Село Преображенка, здание государственного учреждения «Преображенская начальная школа» отдела образования Сандыктауского района
24
Село Приозерное, зал сельского дома культуры
25
Село Раздолье, зал сельского клуба
26
Село Сандыктау, актовый зал здания государственного учреждения «Сандыктауская средняя школа» отдела образования Сандыктауского района
27
Село Спасское, зал сельского дома культуры
28
Село Тучное, зал сельского клуба
29
Аул Улан, актовый зал здания коммунального государственного учреждения «Уланская средняя школа» акимата Сандыктауского района
30
Село Хлебное, здание коммунального государственного учреждения «Побединская основная школа» акимата Сандыктауского района
31
Село Хуторок, зал сельского клуба
32
Село Чашке, здание государственного учреждения «Чашкенская основная школа» отдела образования Сандыктауского района