2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды өткізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 наурыздағы № А-3/70 қаулысы. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 наурызда № 1-16-123 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 11 сәуірдегі № 04-14/421 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 11.04.2013 № 04-14/421 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір–маусымында және қазан–желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 наурыздағы № 250 «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2011 жылдың сәуір–маусымында және қазан–желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 3 наурыздағы № 1163 Жарлығын іске асыру туралы» қаулысына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ақмола облысы Сандықтау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі арқылы 2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды өткізу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Аудандық шақыру комиссиясының құрамы, 1 қосымшаға сәйкес құрылсын және бекітілсін.
3. Мерзімді әскери қызметке азаматтарды шақыруды өткізу кестесі, 23 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Сандықтау ауданы әкімінің орынбасары Ә.Қ.Қазизоваға жүктелсін.
5. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков
«КЕЛІСІЛДІ»
«Қазақстан Республикасы ішкі істер
министрлігінің Ақмола облысы ішкі
істер департаментінің Сандықтау
ауданының ішкі істер бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Т.Шектыбаев
«Ақмола облысы Сандықтау ауданының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н.Мельников
«Ақмола облысы денсаулық сақтау
басқармасының жанындағы «Сандықтау
орталық аудандық ауруханасы»
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының бас дәрігері                  Т.Полякова
Сандықтау ауданы әкімдігінің

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 18 марта 2011 года № А-3/70. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 30 марта 2011 года № 1-16-123. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 11 апреля 2013 года № 04-14/421)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 11.04.2013 № 14/421).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 08 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Указом Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре–декабре 2011 года», постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2011 года № 250 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 3 марта 2011 года № 1163 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года», акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить проведение очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре–декабре 2011 года через государственное учреждение «Отдел по делам обороны Сандыктауского района, Акмолинской области».
2. Образовать и утвердить состав районной призывной комиссии, согласно приложения 1.
3. Утвердить график проведения призыва граждан на срочную воинскую службу, согласно приложений 2,3.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сандыктауского района Казизову А.К.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района                 К.Суюндиков
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
государственного учреждения
«Отдел внутренних дел
Сандыктауского района Департамента
внутренних дел Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      Т.Шектыбаев
Начальник
государственного учреждения
«Отдел по делам обороны
Сандыктауского района
Акмолинской области»                       Н.Мельников
Главный врач государственного
коммунального казенного предприятия
«Сандыктауская центральная районная
больница» при управлении
здравоохранения Акмолинской области        Т.Полякова
Приложение 1
к постановлению акимата
Сандыктауского района

2011 жылғы 18 наурыздағы
№ А-3/70 қаулысына
1 қосымша
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2011.10.27 № А-10/239 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Аудандық шақыру комиссиясының құрамы
Оразов
Ербол Рахымбекұлы
-
«Ақмола облысы Сандықтау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының міндетін атқарушы, комиссия төрағасы (келісім бойынша)
Дерягина
Наталья Александровна
-
«Сандықтау ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы, комиссия төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелері:
Бекішев
Азамат Оралбекұлы
-
«Қазақстан Республикасы ішкі істер министрлігінің Ақмола облысы ішкі істер департаментінің Сандықтау ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Шмаль
Ирма Робертовна
-
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы «Сандықтау орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының дәрігері, медициналық комиссия төрайымы (келісім бойынша)
Гербер
Ирина Владимировна
-
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы «Сандықтау орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының медбикесі, комиссия хатшысы (келісім бойынша)
Сандықтау ауданы әкімдігінің

от 18 марта 2011 года
№ А-3/70
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Сандыктауского городского акимата Акмолинской области от 27.10.2011 № А-10/239 (вводится в действие со дня официального опубликования)
Состав районной призывной комиссии
Оразов Ербол Рахимбекович
- исполняющий обязанности начальника государственного учреждения «Отдел по делам обороны Сандыктауского района Акмолинской области»,председатель комиссии (по согласованию)
Дерягина Наталья Александровна
- начальник государственного учреждения «Отдел физической культуры и спорта Сандыктауского района», заместитель председателя комиссии
Члены комиссии:
Бекишев Азамат Оралбекович
- заместитель начальника государственного учреждения «Отдел внутренних дел Сандыктауского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (по согласованию)
Шмаль Ирма Робертовна
- врач государственного коммунального казенного предприятия «Сандыктауская центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области, председатель медицинской комиссии (по согласованию)
Гербер Ирина Владимировна
- медицинская сестра государственного коммунального казенного предприятия «Сандыктауская центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области, секретарь комиссии (по согласованию)
Приложение 2
к постановлению акимата
Сандыктауского района