Сандықтау аудандық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 24/1 "2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 4 қарашадағы № 29/1 шешімі. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 15 қарашада № 1-16-136 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 10 маусымдағы № 80 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 10.06.2013 №  80 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1 тармақшасына сәйкес, Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 24/1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 1-16-118 нөмірімен тіркелген, 2011 жылдың 14 қаңтарында «Сандыктауские вести» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1644861,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 219420 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5073,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3481 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1416887,5 мың теңге;
2) шығындар – 1665688,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 27773 мың теңге, оның ішінде;
бюджеттік кредиттер - 28960 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1187 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 4500 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 4500 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -53099,8 мың теңге;
6) тапшылықты қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 53099,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 28960 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12771 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылған қалдықтары – 36910,8 мың теңге;
келесі мазмұнды 6-2 тармақпен толықтырылсын:
«6-2. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде, 2010 жылға бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттердің жоғары тұрған бюджетінен 11584 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін көзделгенін ескерсін.»;
7 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение Сандыктауского районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 24/1 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2011 года № 29/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 15 ноября 2011 года № 1-16-136. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10 июня 2013 года № 80)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 10.06.2013 № 80).
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 24/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-118, опубликовано 14 января 2011 года в газете «Сандыктауские вести»), следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2011-2013 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
доходы – 1644861,8 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 219420 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5073,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3481 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 1416887,5 тысячи тенге;
2) затраты – 1665688,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 27773 тысячи тенге, в том числе;
бюджетные кредиты – 28960 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1187 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4500 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4500 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -53099,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) – 53099,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 28960 тысяч тенге;
погашение займов – 12771 тысяча тенге;
использование остатков бюджетных средств – 36910,8 тысяч тенге»;
дополнить пунктом 6-2 следующего содержания:
«6-2. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрен возврат в вышестоящий бюджет неиспользованных бюджетных кредитов, выданных в 2010 году для реализации мер социальной поддержки специалистам в сумме 11584 тысячи тенге.»;
пункт 7 изложить в следующей редакции: