Сандықтау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 наурыздағы № А-3/70 "2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды өткізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 27 қазандағы № А-10/239 қаулысы. Ақмола облысы Сандықтау ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 15 қарашада № 1-16-137 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 3137 баптарына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 20 бабына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 18 наурыздағы № А-3/70 «2011 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруды өткізуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-16-123 тіркелген, «Сандыктауские вести» газетінде 2011 жылдың 8 сәуірде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда аталған қаулының 1 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі                  Қ.Сүйіндіков
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақмола облысы Сандықтау
ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесі бастығының
міндетін атқарушы                          Е.Оразов
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 27 қазандағы
№ А-10/239 қаулысына қосымша
1 қосымша
Сандықтау ауданы әкімдігінің
2011 жылғы 18 наурыздағы
№ А-3/70 қаулысымен бекітілген
Аудандық шақыру комиссиясының құрамы
Оразов
Ербол Рахымбекұлы
-
«Ақмола облысы Сандықтау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының міндетін атқарушы, комиссия төрағасы (келісім бойынша)
Дерягина
Наталья Александровна
-
«Сандықтау ауданының дене шынықтыру және спорт бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы, комиссия төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелері:
Бекішев
Азамат Оралбекұлы
-
«Қазақстан Республикасы ішкі істер министрлігінің Ақмола облысы ішкі істер департаментінің Сандықтау ауданының ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Шмаль
Ирма Робертовна
-
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы «Сандықтау орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының дәрігері, медициналық комиссия төрайымы (келісім бойынша)
Гербер
Ирина Владимировна
-
Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасының жанындағы «Сандықтау орталық аудандық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының медбикесі, комиссия хатшысы (келісім бойынша)

О внесении изменения в постановление акимата Сандыктауского района от 18 марта 2011 года № А-3/70 "Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воискую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года"
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 27 октября 2011 года № А-10/239. Зарегистрировано Управлением юстиции Сандыктауского района Акмолинской области 15 ноября 2011 года № 1-16-137
В соответствии со статьями 3137 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе» акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Сандыктауского района «Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2011 года» от 18 марта 2011 года № А-3/70 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-16-123, опубликовано 8 апреля 2011 года в газете «Сандыктауские вести») следующее изменение:
приложение 1 к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Сандыктауского района                 К.Суюндиков
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности
начальника государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Сандыктауского
района Акмолинской области»                Е.Оразов
Приложение к постановлению
акимата Сандыктауского района
от 27 октября 2011 года
№ А-10/239
Приложение 1
Утверждено постановлением
акимата Сандыктауского района
от 18 марта 2011 года № А-3/70
Состав районной призывной комиссии
Оразов Ербол Рахимбекович
- исполняющий обязанности начальника государственного учреждения «Отдел по делам обороны Сандыктауского района Акмолинской области», председатель комиссии (по согласованию)
Дерягина Наталья Александровна
- начальник государственного учреждения «Отдел физической культуры и спорта Сандыктауского района», заместитель председателя комиссии
Члены комиссии:
Бекишев Азамат Оралбекович
- заместитель начальника государственного учреждения «Отдел внутренних дел Сандыктауского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (по согласованию)
Шмаль Ирма Робертовна
- врач государственного коммунального казенного предприятия «Сандыктауская центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области, председатель медицинской комиссии (по согласованию)
Гербер Ирина Владимировна
- медицинская сестра государственного коммунального казенного предприятия «Сандыктауская центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области, секретарь комиссии (по согласованию)